RezaKiani

آخرین سرباز

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

ممنون از عزیزان. نظر من کم و بیش با برادر مصطفی مشابه هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته ارتش ژاپن واقعا جانانه در جنگ جهاني جنگيد واگر بمب اتمي نبود...حتما قضيه خلبانان انها را شنيديد كه براي غرق ناو هاي امريكايي خود را به ان ميكوبيدند ومنفجر مي كردند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همين خلبانان اگر عقلاى ناقصشون رو مى ريختند روى هم(منظورم توهين نيست٬ حالت مصطلح رو دارم مى گم) مى نشستند و يك نقشه تهاجم درست و حسابى مى ريختن(براى حمله) كه اين جورى گندش بالا نياد كه 70٪ حملات كاميكازه(انتحارى) ژاپنى با شكست مواجه شد!! اون وقت ما هم [b]«يك»[/b] [color=green]حسين[/color] [b][color=green]فهميده[/color][/b] داريم كه با [b][u]يك[/u][/b] عمل انتحارى پيشروى يك گردان تانك رو مختل كرد! حالا شما بگو وظيفه شناسى صرف و عشق به وطن خالى مى تونه تو نتيجه جنگ تأثير بذاره؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
كار اين فرد تحسين واقعي داره !

واقعا معناي وظيفه شناسي رو نميفهمه اون كسي كه اين كار رو درست ندونه !.

اون موقع رو هم با الان مقايسه نكنيد ! شرايط يك سرباز وظيفه شناس رو هم درك كنيد كه حتي حاظر نيست هر حرفي رو غير از فرمانده خودش قبول كنه !

در مورد تسليم شدن ! ژاپني ها هم بعد از دو بمب اتمي تسليم شدند !‌كه البته خيلي از كشورها هم اكنون بدون بمب اتمي و فقط با بازي هاي سياسي تسليم ميشن !

نميدونم اين غرور و خود بزرگ بيني براي چيه ! لابد اگر ما ايراني ها از اين كارها كرده بوديم ! قرنها تو سر غربي ها ميكوبيديم ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]نميدونم اين غرور و خود بزرگ بيني براي چيه ! لابد اگر ما ايراني ها از اين كارها كرده بوديم ! قرنها تو سر غربي ها ميكوبيديم ...[/quote]

سلام

دوست عزیزworior

ما ایرانی ها کارهای بزرگ تر از اینه کردیم و حتی با بمب اتم هم اگه می نداختن می دونستن کسی اینجا تسلیم نمی شه. چون از سلاح شیمیایی استفاده کردند و دیدند راه به جایی نبردند بلکه بیشتر دنیارو بر علیه خودشون شوروندن . با این حال شما که به نظر می رسه با شهدا مانوس هستید دیگه چرا مارو با اینها مقایسه می کنید

سربازی که تنها یک مطیع محض باشه نمی تونه تضمین کننده پیروزی برای کشورش باشه سربازای ما همچین مطیع محض(به معنای کلمه که هیچی دیگه نفهمن) هم نبودن ولی نه با سلاح شیمیایی نه با بمباران شهر ها کشور رو تسلیم نکردن.

این ژاپنی ها ضعف شون رو هیرو هیتو گردن گرفت و از مقامش به عنوان خدا در پایان جنگ کناره گیری کرد. در اکیناوا می دونی چه تعداد از سربازان ژاپنی تسلیم شدن که اینطور می گید سرباز ژاپنی تسلیم نشده و نامش رو در تاریخ ثبت کرد. شما ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی جالبه
در کجای تعالیم الهی تبعیت کورکورانه و بدون عقل و فهم اومده که دوستان این قدر به این حماقت افتخار می کنند!
دوستان اون اطاعتی درست و قابل قبول هست که از روی تفکر ، شناخت و... باشه! حتی دین ! جنگ که جای خود دارد! دین بدون تفکر و تعقل به درد هیچ چیز نمی خورد! این که تعالیم امامان و پیامبر ماست! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خیلی جالبه
در کجای تعالیم الهی تبعیت کورکورانه و بدون عقل و فهم اومده که دوستان این قدر به این حماقت افتخار می کنند!
دوستان اون اطاعتی درست و قابل قبول هست که از روی تفکر ، شناخت و... باشه! حتی دین ! جنگ که جای خود دارد! دین بدون تفکر و تعقل به درد هیچ چیز نمی خورد! این که تعالیم امامان و پیامبر ماست! icon_cheesygrin[/quote]

تعقل در کارها بارها توصیه شده چه فایده ای داره کاری انجام بشه ولی نفهمی چرا

در اینصورت اول از همه سرباز به خودش ظلم می کنه بعد به ملت . واسه همین این ژاپنی ها اونقدر جنایت کردن و ارتش ژاپن زنها رو به اسارت جنسی می گرفت. سربازی که تعقل نداشته باشه و فقط اطاعت کنه نباشه بهتره نام سرباز و کشورش رو هم نباید لکه دار کنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ما داريم (در حقيقت)واسه تأييد همديگر٬ هم رو تيكه پاره مى كنيم! چرا مى زنيد؟! حرف همه مان اين است: ما كارمون(دفاع و وظيفه شناسى) رو با دين(اعتقاد قلبى) توأم كرديم و پيروز شديم! حالا اين ژاپنى ها آمدند و روى كار مانور زيادى انجام دادند٬ بدون اين كه براى دين(كه در آن به تعقل هم توصيه شده) رو ول كردند به امان خدا! آخرش هم گندش در آمد٬ مثل آلمان(نازيسم) و شوروى و صهيونيست(به زودى) و ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا ای ول به همتون غیر از این واریور خودمون.

واقعا دمتون گرم.
ببین از کجا به کجا رسیدید؟
راست می گید آقا مصطفی من اصلا نه دیدم و نه خوندم و نه شنیدم. یه بنده خدایی می گفت آدم خواب رو می شه بیدار کرد ولی آدمی که زده بخواب نمیشه. شما هم خودتو خیلی ناراحت نکن من حالا حالاها بیدار بشو نیستم. راستش چشمام خیلی گرم شده. خیلی هم خوابم میاد. شما به عوض صرف انرژی برای بیدارکردن من وقت بذار برای هدایت بقیه والضالین. حیفه این همه انرژی رو واسه من یکی حروم کنی. به خدا راس می گم. ما هم شاید یه روزی خداخواست و به راه راست هدایت شدیم. دنیا رو چه دیدی؟
بگذریم........ فاعتبروا یا اولی الابصار.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من كه نفهميدم چى به چى شد! پس ما رفتيم كنار٬ دوستان در صورت تمايل تو سر و كلّه ى هم بزنيد٬ اگر هم نه كه بهتر...
[size=8]من هر چقدر سعى مى كنم گردو خاك ها رو بخوابونم٬ مثل اين كه نتيجه برعكس مى شه[/size] icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته من حرف اقايarmani را قبول دارم كه از لحاظ هوشي در حد جلبك كار كردند ولي وظيفه شناسي انها فوق العاده بوده و درست نيست فداكاري انها را درراه وطن كوچك ومسخره كنيم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]این ژاپنی ها ضعف شون رو هیرو هیتو گردن گرفت و از مقامش به عنوان خدا در پایان جنگ کناره گیری کرد. در اکیناوا می دونی چه تعداد از سربازان ژاپنی تسلیم شدن که اینطور می گید سرباز ژاپنی تسلیم نشده و نامش رو در تاریخ ثبت کرد. شما ....[/quote]دقيقا زيردريايي هاي اين كشور و برخي از ناوگان نظامي اون هم تسليم شد ! اين ربطي به وظيفه شناسي نداره !

چون دستور تسليم امده بود و دستور بود ! همين تسليم شدن هم يعني وظيفه شناسي !

اين بنده خدا كه بهش دستوري نرسيده بود ! پس تا صد سال ديگه هم كسي چيزي بهش نميگفت ميجنگيد ...

به اينها ميگن كرد ! پاي قولشون ميمونند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
persiankingعزيزناوهاي امريكايي بدنه زرهي وسختي داشتند وبراي نابود كردن انها هواپيما ميبايست به جاهاي حساس مانند رادار انها برخورد ميكرده وبه همين دليل اين كار بسيار دشوار بوده.مطلب ديگراينكه دران شرايط كه ژاپن در حال شكست بود دیگر روحیه کافی ومواد ووقت لازم برای نقشه های دقیق و ساخت هواپیماهای پیشرفته نداشتند.حتما شنیدید که امریکاییها پیش بینی کرده بودند که صدها هزارنفر ازانها درصورت حمله زمینی به ژاپن کشته میشدند واگر بمب اتمی ساخته نمیشد انگاه بلایی برسر امریکاییها میامد که...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

دوست عزیز worior

ناوهای جنگی منظورم نبود گفتم در حمله به اکیناوا تعداد زیادی از سربازان ژاپنی بدون دستور تسلیم شدند. یعنی زمانی به خاک اصلی ژاپن حمله شد همه چیز از هم پاشید.

معادل این برای ما این میشه
اگر یک کشور به سرزمین اصلی ایران حمله بکنه سربازای ما هم دستاشونو بالا می برند میگن خوب دیگه جنگ تموم. البته اینو برای مثال گفتم. و مقایسه چشم بادامی ها با ایرانی ها اصلا درست نیست.

1945 ميلادي
يكي از بزرگترين جنگهاي دريايي خاور دور ميان نيروي دريايي ايالات متحده آمريكا و امپراتوري ژاپن در جريان حمله آمريكاييها به" اوكيناوا "پايان يافت .اوكيناوا جزيرهاي است در اقيانوس آرام بين جزاير ژاپن و فورموز كه در آن زمان در تصرف ژاپنيها بود .در اين نبرد بزرگ بود كه نبرد ناو معروف ژاپني به نام ياماتو و 5 ناو جنگي ديگر ژاپنيها غرق شد . ناو یاماتو باید به عنوان توپخانه ساحلی در این نبرد ایفای نقش می کرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی جابه
این قا رضا کیانی عزیز اون در ستدال آورد که آخر خودش خسته شد! icon_cheesygrin icon_cheesygrin
دوست عزیز یه کمی با استدلال تر! خیر سرمون تحصیل کرده ایم! تازه مسلمون هم هستیم! اگر سواد بحث نداریم حداقل تعالیم دینی مون رو خوب یاد بگیریم!
یه فضای بدی داخ سایت ایجاد شده اون هم فرار از بحث منطقی هست
امید وارم این بزرگترمون هر جایی که دید نمی تونه حرف خودش رو با استدلال ثابت کنه قبول کنه که اشتباه کرده! حرف بدون منطق و استدلال هم حتی اگر درست باشه مورد قبول نیست!

در باره بحث هم باید بگم ! اگر وظیفه شناسی اون فرد رو تحسین می کنید وظیه نشناسی فرماندهان اون ها رو هم در نظر بگیرید! یعنی من اگر فرمانده وظیفه شناسی باشم هرگز سربازم رو در منطقه باقی نمی ذارم! لطفا نیمه خالی لیوان رو هم ببنید!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.