Amir_n

اسم رمز در بي سيم

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سمندون جون تير هوايي زدن با ار پي جي ول دادن فرق داره..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سمندون جون تير هوايي زدن با ار پي جي ول دادن فرق داره..[/quote]

هکسمنجان با ار پی جی زدن هوایی که انسان عوضی نمیشه بنده هم چندین بار شلیک هوایی کردم با ار پی جی و زو-۲۳ بدون هدف

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]سمندون جون تير هوايي زدن با ار پي جي ول دادن فرق داره..[/quote]

هکسمنجان با ار پی جی زدن هوایی که انسان عوضی نمیشه بنده هم چندین بار شلیک هوایی کردم با ار پی جی و زو-۲۳ بدون هدف[/quote]

بله مسلما اين دوستمون اگه چنين منظوري داشتند كم لطفي كردند احتمالا منظور ديگري داشتند.و گرنه توي اين سايت كسي از اين عقايد نداره.خود شما هم حتما ميدونيد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]سمندون جون تير هوايي زدن با ار پي جي ول دادن فرق داره..[/quote]

هکسمنجان با ار پی جی زدن هوایی که انسان عوضی نمیشه بنده هم چندین بار شلیک هوایی کردم با ار پی جی و زو-۲۳ بدون هدف[/quote]

بله مسلما اين دوستمون اگه چنين منظوري داشتند كم لطفي كردند احتمالا منظور ديگري داشتند.و گرنه توي اين سايت كسي از اين عقايد نداره.خود شما هم حتما ميدونيد[/quote]

اره میدونم ولی یکمی به من برخورد ولی خوب بیخیال :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تو یگان ما:
36 = منزل
خاکی = تلفن
یاور = راننده
حامد = فرمانده
سید = معاون اطلاعات!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]امير ـان =اكبر نادر
سعيد =سوسن عمار
مصطفي = مارسياه طفلكي :lol:[/quote]

:lol: - حالا اين اسامي چه مبنايي براي كدگذاري شدن دارن؟اطلاعات كدينگ رو بدين لطفا!!!! :mrgreen: سوسن و سعيد ؟ و مار طفلكي و مصطفي؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اره میدونم ولی یکمی به من برخورد ولی خوب بیخیال [/quote]

سمندون جان من معذرت مي خوام .... شما خيلي بزرگواري كه به همين راحتي مي بخشي .... دمت گرم .... اگه همين بروبچ سايت ميليتاري يه توهين كوچولو به ايران و ايراني بشه همه ي رگها كلفت مي شه كه فلاني غلط كرده با هفت جد و آبادش كه اين حرف رو زده و زود القاب سوسمارخور و بربر بودن طرف مياد وسط .... بعد هم مي فهميم كه يارو اجدادش مال قبل از دوره ي ناندرتال و يا دوره ي دوم زمين شناسي بوده

توهين خوب نيست .... چه به ايراني چه به غير ايراني .... من كه از دوست عزيز م سمندون يك درس بزرگ گرفتم و تا آخر عمرم فراموش نمي كنم

سمندون :mrgreen:

در مورد اسم رمز به نظرم درست نيست كه در فضاي نت پخش بشه ... هر كي اينو بخونه خيلي راحت مي فهمه اين اسم ها بر چه مبنايي انتخاب مي شن .... ما كه خودمون رو كشتيم كه يكي اسم شب مال 20 سال پيش رو بگه نگفت كه نگفت .... آخرش گفت دو تا چيز بي ربط رو هر شب مي كنن اسم شب ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]اره میدونم ولی یکمی به من برخورد ولی خوب بیخیال [/quote]

سمندون جان من معذرت مي خوام .... شما خيلي بزرگواري كه به همين راحتي مي بخشي .... دمت گرم .... اگه همين بروبچ سايت ميليتاري يه توهين كوچولو به ايران و ايراني بشه همه ي رگها كلفت مي شه كه فلاني غلط كرده با هفت جد و آبادش كه اين حرف رو زده و زود القاب سوسمارخور و بربر بودن طرف مياد وسط .... بعد هم مي فهميم كه يارو اجدادش مال قبل از دوره ي ناندرتال و يا دوره ي دوم زمين شناسي بوده

توهين خوب نيست .... چه به ايراني چه به غير ايراني .... من كه از دوست عزيز م سمندون يك درس بزرگ گرفتم و تا آخر عمرم فراموش نمي كنم

سمندون :mrgreen:

در مورد اسم رمز به نظرم درست نيست كه در فضاي نت پخش بشه ... هر كي اينو بخونه خيلي راحت مي فهمه اين اسم ها بر چه مبنايي انتخاب مي شن .... ما كه خودمون رو كشتيم كه يكي اسم شب مال 20 سال پيش رو بگه نگفت كه نگفت .... آخرش گفت دو تا چيز بي ربط رو هر شب مي كنن اسم شب ....[/quote]

اقا احسان گل ما رو شرمنده نکن بنده که کاری نکردم :lol: ما با هم برادریم افغانی یا ایرانی من مخلص همه مسلمونا هستم چه عرب چه افغانی چه ایرانی همون حرف رسول خدا که میگه از دو دید انسانها رو بنگر یا برادران مسلمان تو هستند یا همنوع تو انسان.

من از این چیزها ناراحت نمیشم ولی خوب گفتم که اینو گوشزد کنم کلمه عوضی خوب نیست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عجب اسم رمز هاي باحالي داشتن

به نظر من كه افغاني هيچ فرقي با ايراني نداره.............مگه غير از نژاد ايران و اريايي دارن؟
و هيچ تفاوتي با بقيه اقوام ايراني ندارن

ما ايراني ها ممكنه با عرب ها و يا ترك ها برادر باشيم.........اما با افغاني ها يكي هستيم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]عجب اسم رمز هاي باحالي داشتن

به نظر من كه افغاني هيچ فرقي با ايراني نداره.............مگه غير از نژاد ايران و اريايي دارن؟
و هيچ تفاوتي با بقيه اقوام ايراني ندارن

ما ايراني ها ممكنه با عرب ها و يا ترك ها برادر باشيم.........اما با افغاني ها يكي هستيم[/quote]

مسلمون 124 هزار نفر اومد بگن که بابا ما همه برادر و برابریم

عرب و ترک و کرد و فارس و افغانی و امریکایی و اروپایی(منظورم نوع مسلمونه) نداره

ان اکرمکم عندالله اتقاکم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.