reza4087

موشک انداز AK47

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

توی لینک زیر می تونید فیلم موشک انداز RPG7 رو که خیلی هوشمندانه زیر کلاشینکف نصب شده و شلیک می کنه رو ببینید. این یک نوآوری از نیروهای مسلح ایران است که خیلی جالبه. حتما ببینین و نظرتون رو بدین.

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/AK47RPG7.jpg[/img]
http://www.persiangig.com/pages/download/?dl=http://mahdi906.persiangig.com/AK47%26RPG7.3gp

http://www.centralclubs.com/forum-f19/ak47-t65162.html

mahdi906

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جالبه اين مال همون رزمايشي هست كه توش از تفنگ 12.7 م.م اشتاير هم استفاده شد.

با توجه به فيلم به نظر مياد حرارت و فشار پرتاب موشك به دوطرف تيرانداز منتقل ميشه و اين

خيلي عجيب و در عين حال جالبه.اگر هر سرباز عادي به راكت انداز مجهز بشه واقعا براي دشمن

خطرساز ميشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ظاهرش شبیه RPG-7 هست مثل اینکه تمام موشکها شبیه هم هستند اما کارکرد همشون متفاوته.
من در عمل چیزی ندیدم فقط توی فیلمها و کلیپها این چیزا دیدم نوع انفجارش شبیه rpg-7 نیست حتی پرتابش هم خیلی ضربه نداره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصلا فکری بزای وزنش کردن تازه هر نفر فقط به احتمال زیاد میتونه یک عدد راکت حمل کنه اگر همون نارنجک انداز 40 نصب کنند خیلی بهتره هم مهمات بیشتری میتونه حمل کنه و هم وزنش خیلی کمتر از اینه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تا اونجا که من میدونم و در تصاویر هم دیده شده ایران نارنجک انداز 40 میلیمتری قابل نصب در زیر سلاح میسازه و همچنین نارنجک های 40 میلیمتری، تطبیق همون با کلاشینکف بهتر از این ابتکار نیست؟ این گلوله های آر.پی.جی احتمالا وزن بسیار بیشتری از نارنجکهای معمولی 40 میلیمتری داره و از تحرک خدمه سلاح به نحو قابل ملاحظه ای کم میکنه.

البته برای انجام عملیات ضد زره احتمالا عملکرد بسیار بهتری از نارنجک اندازهای 40 میلیمتری خواهد داشت که میتونه معایب گفته شده در بالا رو پوشش بده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه ضد ذره سبک ضد نفر بر ها این طوری هر سرباز معمولی میشه دشمن نفر بر ها :lol: :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی جالب و کارامد است مخصوصا در کمین ها . قبضه پرتاب کننده نارنجک شبیه قبضه ار پی جی است و بسیار لوله شبیه لوله RPG است . گلوله هم که به نظر من شبیه نمونه RPG است ولی خرج پرتاب ندارد فقط با خرج پرواز حرکت می کند . گاز خروجی از 2 جهت که برای تیرانداز امن باشد خارج می شود و گلوله به جلو حرکت می کند . به محل خروج گاز دقت کنید .

ته لوله پرتاب هم بسته است با این همه سلاح لگد نرم و کمی دارد و بسیار شبیه به شلیک خود RPG عمل می کند .

گلوله به نظر من گلوله RPG از نوع منفجره شدید است شاید با کمی تغییرات در قسمت خروجی گاز خرج پرتاب و تغییر شکل دهانه ها به صورت 2 تایی و طرز قرار گرفتن گلوله به صورتی که گاز به چپ و راست فرد تیر انداز خروج نماید !

ایده بسیار خوب و توانمندی است و سرباز مجهز به این سامانه براحتی می تواند با کاروانها درگیری زهر دار و با قدرت و برد خوبی داشته باشد . همچنین برای نیرو ویزه ها و چتر باز گزینه مناسب و جمع و جوری است و یک سرباز هم در نقش ضد زره می تواند ظاهر شود هم در همان لحظه در نقش تیرانداز باشد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر شنی تانک رو بزنه براحتی زمین گیرش می کنه! حالا فرق نمی کنه چه نوع تانکی باشه! ولی جداً ما باید سعی کنیم که دیگر با آر.پی.جی-7 خداحافظی کنیم! الان دوره ی هدفگیری خودکاره! بنده خدا تا سرباز بیاد بخواد هدف بگیره ممکنه بزننش! تازه بروی تانک یک سیستمی نصب است بنام لند واریور که می تونه جهت اهداف متخاصم رو مشخص کنه و کار خدمه تانک راحتتر می شه! البته اول شما باید به سمت تانک شلیک کنید تا این سیستم فعال بشه! (یک مشکل دیگر هم پشتیبانی هوایی و حرکت کاروانی اینگونه اهداف هست که زدنش رو مشکل می کنه!) بنابر ما باید سعی کنیم از ضد تانک با هدفگیری کامپیوتری استفاده کنیم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصلا یک چیزیه. من فکر میکنم این چیزا بیشتر بدرد یک جنگهایی مثل جنگهای افغانستان میخوره شما حساب کنید مثلا طالبان برای شلیک RPG فقط راکتشون رو حمل می کنند و هر کسی قابلیت شلیک RPG هم داره هی سریع میزارند یکی به آمریکایی ها میزنند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چیز خوبیه
از آر پی جی هفت که فقط علیه زره پوشها استفاده نمیشه علیه نفرات هم استفاده میشه
من فیلم درگیری سپاه با گروه ریگی رو دیدم آر پی جی هم طرف همدیگه شلیک می کردند این می تونه خیلی به درد بخوره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چيز خوبى بايد باشه امّا سايت نشانه روى رو چكار كرده اند؟! همين جورى نشانه روى RPG-7 كلّى دقّت نياز داره! اگر قرار باشه به صورت حدودى و با كم ترين دقّت شليك بشه كه ... :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
گاز ها که در دوجهت به شکل نوک پیکان خارج میشن.
ولی این طرح ها هیچوقت عملی نمیشن. و در حد پیش نمونه باقی می مونند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.