Wiesmann

Members
 • تعداد محتوا

  436
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

808 نشان لیاقت

7 دنبال کنندگان

درباره Wiesmann

 • رتبه حساب کاربری
  استوار دوم

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

1,221 نمایش های پروفایل
 1. طرفداران مالکیت سلاح هنوز ترامپ کارش رو شروع نکرده جمع آوری امضا رو شروع کردن. ادعاشون هم اینه که ما کاخ سفید، سنا و کنگره رو برای جمهوری خواهان به خاطر حفظ منافع NRA فتح کردیم. حالا نوبت NRA هست که در کنار ما با دشمن بجنگه. دقیقا شعارشون فایت تو د انمی هستش. و دشمن هم کسی نیست جز دموکراتها.   در وحله اول هم خواسته شون حذف NFA لیست هست.   البته بیراه هم نمی گن. کانال های یوتیوبی که هر کدومشون چند صد هزار نفر، حتی بعضا بیش از 2 میلیون نفر عضو آمریکایی داشتن طی ویدئوها و بیانیه هایی از اعضاشون خواستن به ترامپ رای بدن. حتی شرکت های اروپایی مثل گلاک هم تو سایتشون درخواست های مشابهی رو مطرح کردن.   به نظر من بیش از یک سوم رای ترامپ رو طرفداران مالکیت سلاح تو صندوق ها ریختن.   هرچند اوباما بارها در محدود کردن حق مالکیت سلاح در کنگره و سنا با شکست مواجه شد و از این شکست ها به عنوان بزرگترین ناکامی دو دوره ریاست جمهوریش نام برد ولی حتی اون اندک فعالیتی هم که در این زمینه کرده بود رنگ خواهد باخت.   ظاهرا ترامپ گفته یکی از 5 کار اولی که خواهد کرد این خواهد بود که به فروشگاه های سلاح بدون پروانه اجازه فعالیت خواهد داد. یعنی دست فروش ها هم خواهند توانست که سلاح بفروشن.
 2. 11 الکترال آریزونا رو هم مال ترامپ بدونید. ایالت کابوی ها!!!!!!!!
 3. آلاسکا هم به ترامپ رای داد که اصلا تعجب نمی کنم.   به شما چند روز پیش چی گفتم؟؟؟ گفتم این انتخابات رو کسی خواهد برد که NRA پشتش ایستاده و برد.
 4.   ویکی لیکس از طرف کسی تغذیه نمی شه و صرفا اسناد دولتی رو بدون دخل و تصرف منتشر می کنه که خود آمریکایی ها هم هیچ کدوم رو رد نمی کنن و می گن عین واقعیت هست. و اما بعد ...   اف بی آی اسنادی رو طی چند ساعت گذشته منتشر کرده که نشون می ده بیل کلینتون حامی مالی حزب دموکرات یعنی مارک ریچ رو به صورت غیر قانونی از اتهاماتش عفو کرده. اتهامش هم معامله غیر قانونی نفت با ایران بوده. و این یعنی تیر خلاص برای دموکرات ها.   شما حساب کنید چه اتفاقی می افته وقتی به صورت گسترده تبلیغ بشه دمکرات ها سر سازش با ایران دارن؟ رفتار بیل کلینتون و برجام و سیاست کلی اوباما و ...   در هر حال یه بازی کثیف راه افتاده و طی کمتر از یک هفته یک اختلاف 16 درصدی رو به صفر رسونده. حالا حساب کنید اگر طی یک هفته باقی مانده به انتخابات این روال ادامه پیدا کنه چه اتفاقی خواهد افتاد؟   مطمئنا اگر ترامپ یک تندروی افراطی و نژادپرست و چی و چی نبود با این اتفاقات رخ داده دموکرات ها حتی نمی تونستن کمر راست کنن و کمرشون می شکست ولی در هر حال شانس آوردن که یکی مثل ترامپ مقابلشون ایستاده که با این اوصاف هم شانس برنده شدنش بالاست.
 5.   منظورم اصلا زن وینر نبود. خود وینر یک نماینده دموکرات سرشناس هست. اون هم از حوزه نیویورک و با رای قاطع. خوب وقتی آمریکایی ها میان کارهای بیل و آنتونی و دموکرات های دیگه رو کنار هم می گذارن می بینن هیلاری غلط زیادی می کنه که می گه ترامپ فاسده. درسته که چیزی از فساد اخلاقی خود هیلاری رو نشده ولی آمریکایی ها می گن وقتی دور و بری هاش اکثرا فاسدن پس خودش هم خواه ناخواه درگیر این مسائل خواهد شد و اشتباه هم نمی کنن به نظرم.   رویترز هم یه چیز الکی نوشته برای خودش. در لحظه نگارش این پست همون اختلاف یک درصدی هم از بین رفته و هیلاری و دونالد شانه به شانه هم دارن پیش می رن و با توجه به اتفاقات پیش رو به احتمال 80 درصد دونالد ترامپ رو رئیس جمهور آینده آمریکا بدونید.
 6.   مساله فقط ایمیل های هیلاری نیست icon_cheesygrin  مساله محتوای %$*%^#*%#^%$($ که یکی از نزدیکترین یاران هیلاری برای یک دختر 15 ساله فرستاده.   از طرفی همین مساله که نظر اف بی آی در مورد بررسی این مساله چرخش 180 درجه ای داشته کافیه تا آرای کلینتون 30 درصد ریزش داشته باشه. مهم نیست محتوای ایمیل ها چی بوده. اصولا آمریکایی به تصمیمات و سیاست های اف بی آی خیلی حساس اند.   ویکی لیکس هم احتمالا یه چیزهایی رو خواهد کرد این روزها. البته مطمئن باشید این مساله به روس ها و ارتباط رفیق پوتین و رفیق ترامپ هیچ ربطی نداره icon_cheesygrin
 7. هیپ هاپ هورا ویوا ترامپ icon_cheesygrin   ترامپ اختلاف 16 درصدی خودش با کلینتون در 20 روز قبل رو به 1 درصد در لحظه نگارش این پست رسونده. یک سوم هواداران کلینتون گفتن دیگه به کلینتون رای نخواهند داد. چند روز قبل گفتم عده ای ضربات کاری رو برای روزهای آخر نگه داشتن. بیشتر حدس می زدم این ضربات از جانب ویکی لیکس باشه تا اف بی آی ولی ... البته هنوز بازی تموم نشده.   الان آمریکایی ها می گن ترامپ جلوی چشم مردم زن ها رو به زور می بوسه ولی دموکرات ها دخترهای 15 ساله رو پشت پرده اغفال می کنن!!!!!! کدوم بدتره عایا؟ icon_cheesygrin   منتظر ضربات مهلک دیگری هم باشید. بوهای بدی به مشام می رسه.
 8.   دقیقا همینطوره.   الان در آمریکا یه جوی به وجود آمده که دقیقا مثل زمان پایان دوره ریاست جمهوری م.ا در ایرانه. الان کم نیستن آمریکایی هایی که فکر می کنن کلینتون هم ادامه دهنده این راه خواهد بود و این خودش باعث افزایش قابل توجه آرای ترامپ شده. تنها نقطه ضعف ترامپ آرای رنگین پوستان هست که ... وگرنه در بین زنان سفید پوست هم رای کم نداره (حتی با بحث هایی که پیش آمده). به خصوص در ایالت های جنوبی. به نظر من ترامپ اگر مغلوب بشه فقط مغلوب آرای رنگین پوستان شده نه زنان سفید پوست.   و اینکه دیروز یک زن دیگر هم ادعا کرد از طرف ترامپ مورد تجاوز قرار گرفته. دیگه داره بوی بد این جریان یواش یواش راه می افته.
 9.   در یک مکان خاص این اتفاق نیافتاده. در یک زمان خاص به 9 مقر ی پ گ حمله شده و با بمب های سنگرکوب انبارهای مهمات هدف قرار گرفتن و این خودش باعث افزایش تلفات شده.   وقتی خود ی پ گ تعداد تلفات رو ده ها نفر ذکر کرده عدد 200 اصلا دور از ذهن نیست.
 10. خبرها حاکی از اینه که اف 16 های ترکیه نیروهای مورد حمایت آمریکا رو به شدت زیر آتش گرفتن حداقل 200 نفر تلفات گرفتن. تعداد صفر ها درسته!!! اشتباه تایپی نشده !!! خود ی پ گ به صورت رسمی تعداد کشته ها رو ده ها نفر ذکر کرده.   و این یعنی فاجعه برای این گروه. یا دوستی آمریکا مثل دوستی خاله خرسه هست!!! یا اینکه آمریکایی ها هم یواش یواش دارن از روس ها یاد می گیرن و یا اینکه از همون ابتدا هم همونطور که ما می گفتیم آمریکایی ها در حال پیاده کردن یه حقه کثیف برای تامین منافع هم پیمانان خودشون بودن ولی افسوس که بلاهت و حماقت عده ای حد و مرز نداره و نمی خوان آدم بشن و هنوز هم بازیچه این گاوچران های شیطان صفت می شن.
 11. اصولا نظرسنجی ها همیشه هم درست از آب در نمیان. مثلا سر جریان خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا همه نظرسنجی ها حکایت از عدم خروج بریتانیا داشتن که در نهایت دیدیم همچین اتفاقی نیافتاد.   از طرفی ویکی لیکس شروع کرده به کوبیدن دموکرات ها و ممکنه ضربه فنی رو نگه داشته باشه برای روزهای پایانی تا فرصت هر ضد حمله ای رو صلب کنه. امروز هم چند تا از ایمیل های اوباما رو منتشر کردن که البته تبعات منفیش کم نبوده.   NRA هم داره در حمایت از ترامپ خیلی خوب پیش میره. دونت ریسک یور رایتس!!! دیس ایز د موست ایپورتنت الکشن اور!!!   پس فعلا حتی فکرش رو هم نکنید ترامپ بازنده شده.
 12.   منظور من این نبود. بلکه برعکسش بود. تا الان تعداد زنان شناخته شده و معروفی (مدل و مجری تلوزیون و ...) که ادعا کردن توسط ترامپ مورد تعرض قرار گرفتن به 6 رسیده و تعداد زنان غیر معروف که ادعاشون ارزش پوشش خبری نداشته به ده ها مورد رسیده. الان تو آمریکا یه موج طنزی راه افتاده که زن ها به جای احوال پرسی از همدیگه می پرسن ترامپ با تو هم آره؟؟؟ ترامپ هم چند ساعت پیش اومد جلوی دوربین و همه اینها رو کلاش و دروغگو خواند و ادعا کرد اسنادی برای رد این ادعاها منتشر خواهد کرد و گفت که این یه موج کثیف هست که توسط ستاد کلینتون راه افتاده. یه جورایی داره ورق به نفع ترامپ بر می گرده این وسط.
 13. هر دم از این باغ بری می رسد ... تعداد زنانی که توسط ترامپ خفت شده اند لحظه به لحظه داره افزایش پیدا می کنه ...   ادعاهای رسمی که می تونه پیامد برخورد قضایی براشون در پی داشته باشه و اوضاع رو پیچیده کنه.