ColonelShak

ویدئو قایق های تندرو ایرانی در برابر کشتی USS Hopper در خلیج فارس

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote][quote]آخ هاون ناو با اون عظمت با چي به قعر آب ميره با كروز يا قايق تندرو بدون تجهيزات يا با ناوچه ها با چي ....... :|[/quote]
[u]دوست عزيز! شما وقتى مى خواهى بروى از بقالى سر كوچه بستنى بخرى٬ يه كاميون خبر مى كنى با 20 كارگر كه اون بستنى رو برايت تا خونه حمل كنند؟[/u]! خوب اينجا هم همينه! الآن مقصود شناسايى و اعلام حضور و استعلام هويت بوده كه با همين نيروهاى زبده و متهور و قايق هاى سريع انجام مى شده. هر موقع خواستيم غرقشون كنيم٬ قصه شو نخور! با همه بچه هاى محل جماران(!) و كوثر و نور و رعد و باقى رفقا خدمتشون مشرف مى شويم!
samandun عزيز! شما مى توانى به تاپيك [url=http://www.military.ir/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2960][b][size=13]درخواست اکانت در گالری[/size][/b][/url] مراجعه كنى تا دسترسى به گالرى برايتان فعال شود.[/quote]

بابا کشتی ما رو از خنده :( icon_razz icon_razz

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]تا اونجایی که من یادم مونده یکی از سربازهای سپاهی میگه شما وارد حریم ابی ایران شدین ازشون مقصدشون رو میپرسه ولی اون ناو سرپرستش ساکت ماند.دور زد و خیلی تند از معرکه بیرون شد.قصد داشتن امتحان کنن که سپاهی ها چه واکنشی نشون میدن. ولی خیلی ترسیده بودن و هی اجیر خترشون رو به صدا در میاوردن کل رزمناواشون هم اماده شده بود تا در صورت دریری وارد عمل بشن با ۳ تا قایق گشتی سپاه!!!دوستان یک نفر بگه دلاورمردان خودمون و یانکی ها چه بهم میگن؟ :| :([/quote]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من از اين ناراحتم كه با دو تا قايق آشغال رفتند حد اقل با يك ناوچه :(

بابا اگه ميزدن چي icon_razz ديگه كسي واسه خبر دادن به مركز نبود چي icon_razz اون وقته كه بايد دست به دعا برداريم نه اينكه بجنگيم چون 10000000000000000000000000000٪ نتيجه شكسته :evil: :|[/quote]

به قول دوستمون این یک قضیه بسیار معمول و یک پاترول مراقبتی و گشتی ساده است ! دفعه بعد که خواستن برن می گم با قایق های مجهز به EMP برن ! امریکایی اگر جرات زدن داشت بالای سر چند تا قایق گشتی هلی کوپتر بلند نمی کرد ! در ثانی مگر الکیه زدن ؟ خدای نکرده اگر یک شلیک به سمت قایق های ایرانی صورت می گرفت مطئن باش تک تک اون کشتی ها مورد هدف قرار می گرفتند !

فلفل نبین چه زیره بشکن ببین چه تیزه ! از همین قایق های کوچک و تند رو باید یشتر از یک ناوچه ترسید . . .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من از اين ناراحتم كه با دو تا قايق آشغال رفتند حد اقل با يك ناوچه

بابا اگه ميزدن چي ديگه كسي واسه خبر دادن به مركز نبود چي اون وقته كه بايد دست به دعا برداريم نه اينكه بجنگيم چون 10000000000000000000000000000٪ نتيجه شكسته [/quote]

اين دوستمون خيلي ساده به نظر ميرسه اينو ميشه از حرفاش فهميد .
آخه عزيز دلم مگه ما ديونه ايم خودمون رو بيخودي با سه تا ناو جنگي آمريكايي درگير كنيم .
مگه خودمون مشكل كم داريم ؟
اصولا اين رزمايشها براي نشون دادن قدرت كشور و مهمتر از همه جلوگيري از بروز جنگه .
در ضمن اونا بيشتر از همين قايقهاي تندروي ما ميترسن تا از ناوهاي ما .
دلايلش رو ميگم تا روشن شي .
آمريكاييها بهترين رادارهاي دنيا رو در اختيار دارن اما همين بهترين رادارها از نشون دادن قايقها عاجزه و اين اونا رو به شدت ميترسونه .
قايقهاي تندرو سرعت خوب و قدرت مانور بالايي دارن . اونا از اين امر مطلع هستن كه ايران قايقهاي تندروي انتحاري در اختيار داره . كمترين مواد منفجره استفاده شده در اين قايقها 500 كيلوگرم تي ان تي هستش (البته كمترين) كه اگه با يه ناو برخورد كنه ميتونه يه سوراخ بسيار بزرگ در كشتي ايجاد كنه . :(
اونا شايد بتونن با جنگ الكترونيك موشكهاي ضد كشتي ما رو منحرف كنن اما نميتونن اون بچه سپاهي رو با اين چيزا از هدفش منحرف كنن . :|
و هزار و يك دليل ديگه كه از حوصله دوستان خارجه .
پس فرستادن اون قايقها بهترين گذينه واسه ايجاد رعب و وحشت در بين اونها بود .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برای دانلود فیلم از یوتوب میتویند از این سایت استفاده کنید:
savevideo.me

[quote]قايقهاي تندروي انتحاري [/quote] :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]

فکر کنم ایرانیا داشتند اسکورتشون میکر دن تا این دزد دریائی ها بهشون تعرض نکنن (lol) :mrgreen:

ولی دور از شوخی جالب بود . راستی این 10 تا بوق ناو یعنی چی ؟ معنیش چی بود ؟

یه موضوع دیگه توی اون دوتا ویدئو من چیزی از حمله و انفجار و .... نشنیدم ولی فاکس توی مکالمات رادیوئی

ایرانی ها ناو آمریکائی را به حمله تهدید میکنند ؟! یا آمریکائی ها خودشون را تهدید میککند ؟! یا فاکس ناو آمریکائی را تهدید میکنه ؟1

اصلا اینا چقدر تهدید میشن ؟! :mrgreen:

[/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی متقلبن این اصلا نمیتونه صدای بیسیم ایرانیه باشه که توی فاکس پخش میشه
میگه 2 دیقه دیگه منفجرمیشید.
بوق ناو هم بخاطر اینه که فرمانده احساس خطر کرده و اعلام حاضر به جنگ داده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بهترین راه برای زدن کشتی های آمریکایی استفاده از همین قایق های کوچک و تند رو هست که می تونن به سرعت در محل درگیر و از محل درگیری خارج شوند و اگر هر کدام از این ها به موشک های قوی و کنترلی که بتونه از 10 الی 5 کیلو متری به هدف شلیک بشه بهترین راه زدن این ناوهای بزرگ هست . اول سامانه های راداری این کشتی ها رو با موشک های هدایتی کوتاه برد بشه زد و بعد از اون می شه کشتی ها رو درسته صاحب شد .
به نظر من کشتی که سامانه های الکترونیک و راداری اون از کار بیفته دیگه می شه مثل یک لنج بزرگ غیر مسلح .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]عاليه؟؟؟/[/quote]

چرا این تاپیکو بعد یه سال به خاطر یه کلمه کشیدی بیرون؟اونم یه کلمه بی معنی و غیرکارشناسانه!؟؟یکی بی زحمت قفلش کنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیل جالیب بود اشکال نداره داش بهتر من این فیلم هارو ندیده بودم دست هرکی موضوع رو دوباره راه انداخت درد نکنه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عزیزان در نظر داشته باشید که USS HOPPER از کلاس Arleigh Burke-class guided missile destroyer و یک ناو شکن است ولی دوستان انگار به این نکته و همین طور سلاح هایی که به اونا مجهزه دقت نکردن. اگه 90 تا موشک دو منظوره ضد هواپیما و ضد کشتی RIM-156 SM-2 و توپ 127 میلیمتریه Mark 45 5/54 in رو به حساب نیاریم بازم این ناوشکن 3تا سلاح مرگبار دیگه بر علیه تهدیدات سطحی داره :
2 تا توپ 25mm chain gun BUSHMASTER و 4تا تیربار .50 caliber و 2تا سامانه phalanx 20 mm که 2تای اول دارای کنترل آتش دستی و توسط گروههای 4نفره شامل تیربارچی و کمک او و 2نفر مامور مهمات گذاری است و عملا نیازی به رادار ندارن حالا چه قایق های تندرو در رادار تشخیص داده بشن یا نه. و مورد اخر فالانکس بسیار دقیق سریع و قدرتمنده و اصلا برای مقابله با موشکهای ضد کشتی مافوق صوت از جمله SUNBURN روسی طراحی شده و در مدت زمان کوتاهی میتونه با چند هدف درگیر و اونارو از بین ببره. تازه شما سلاحهای رزمناو CRUISER USS Port Royal یعنی 8 تا موشک RGM-84 Harpoon و ناوچه FRIGATE USS ingraham یعنی توپ OTO Melara Mk 75 76 mm که در آن زمان همراه هاپر بودن رو به صحنه درگیری اضافه کنید بعدش بازم فکر میکنید چندتا قایق تندرو با فرض اینکه پر از مواد منفجره باشن میتونن به تنهایی تهدید به حساب بیان icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.