REZAT1980

رژه فوق العاده زیبای کره ی شمالی در 65 امین سالگرد .... (عکس)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

دوستان بازهم بعضی حرف هایی میزنند که باعث تعجب است ولی در پاسخ اون دوستمون هرگز نباید ملی گرایی را زیر سوال برد این نیز ملی گرایی را با نژاد پرستی برابر قرار دادن نیز کار درستی نیست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هر کسی کشورش رو دوست داره وطن پرستی جدای از نژادپرستی هست. نژادپرتی یعنی خود را از دیگران برتر دانستن وطن پرستی یعنی دوست داشتن خاک و کشور خود زادگاهه خود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان و برادران گرامی جسارت بنده رو ببخشین ولی لطفا تاپیک رو منحرف نکنین.

احتمالا این دوستمون با دیدن این عکسها و قضاوت اشتباه دچار سرخوردگی لحظه ای شدن و اینطور نظر دادن. لطفا با جواب علمی قانعشون کنین و اگه ادامه دادن باهاشون برخورد بشه. نه فقط با یه پست.

باز هم عذر می خوام.

رژه جالبی بود. انصافا هم از نظر نظم و هم گستردگی، فراتر از اون چیزی بود که من تصور می کردم.

یه سری از سلاحها بودن که می تونن برای ما هم کاربردی باشن. امیدوارم مسئولینمون برای اونها هم فکری بکنن.

یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در اين صورت سه حالت وجود دارد يا ما از روي انها كپي كردم وساختيم icon_wink يا ان ها يا شايد هم مشتركا ساختيم اما با شناختي كه از فناوري موشكي كره دارم فكر نكنم اونا از ما كپي كرده باشند ؟؟؟؟يعني خودكفايي ما همينه؟؟؟؟؟ دوستان منتظر نظراتون هستم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چقدر تجهیزاتشون شبیه ایرانه!!! اونا هم سجیل دارند icon_wink واقعا فکر نکنم امریکا هم بتونه چنین رژه ایی برگزار کنه! بسیار عالیست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]در اين صورت سه حالت وجود دارد يا ما از روي انها كپي كردم وساختيم icon_wink يا ان ها يا شايد هم مشتركا ساختيم اما با شناختي كه از فناوري موشكي كره دارم فكر نكنم اونا از ما كپي كرده باشند ؟؟؟؟يعني خودكفايي ما همينه؟؟؟؟؟ دوستان منتظر نظراتون هستم[/quote]

اگه توجه کرده باشید اون موشک با این شکل ابتدا در ایران به نمایش در امد و چند سال بعد در کره . که یک موشک سوخت مایع هست و نه سوخت جامد البته .
راکت اندازها هم طبق گفته بعضی دوستان در همین تاپیک راکت اندازهای ایران تا به حال به کشورهای مختلفی صادر شده و در بعضی کشورها تحت لیسانس ایرات تولید میشه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]واقعا فکر نکنم امریکا هم بتونه چنین رژه ایی برگزار کنه! [/quote]
با عذر خواهی از دوستان دیدم حالا که این تاپیک قدیمی بالا اومده و این دوستمون نظری دربارش دادن من هم جواب ایشون رو بدم هر چند که بی ارتباطه. بحث بر سر توانستن یا نتوانستن اجرای رژه نیست شما اگر با ساختار ارتشهای غربی به ویژه آمریکا آشنایی داشته باشین خیلی راحت متوجه میشید که اصلا رژه و نمایش های از این دست در تفکر اونها هیچ جایگاهی نداره.از میان ارتش های غربی رژه و همایش های آلمان نازی خیلی معروف بودند و در بسیاری موارد از کشورهایی مثل چین و روسیه در زمان خود بهتر و منظم تر بودند.

ولی بقیه کشورها اعتقادی به برپایی چنین رژه هایی نداشته و ندارند. کشوری مثل آمریکا حرف خودش رو در عمل و میدان نبرد میزنه و قدرت خودش رو در کارزار واقعی نشون میده نه رژه.البته در رزمایش های دریایی و هوایی مثل میلنیوم 2002 یگان های حاضر رژه (اگر بشه اسمش رو رژه گذاشت) میرن ولی در نیروی زمینی من که نمونه ای نمیشناسم.

در ضمن شما اگر بخوای بین برپایی این رژه های نظامی و اجرای مراسم افتتاحیه و اختتامیه المپیک و یا دیگر رویدادهای ورزشی یه مقایسه ای انجام بدی به خوبی متوجه میشی که هنر و برنامه ریزی و زمان بندی در کدوم بیشتر و پررنگ تره.مراسم المپیک و جام های جهانی رو تو ذهن یه مرور کوتاه بکنی همه چی دستت میاد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ولی بقیه کشورها اعتقادی به برپایی چنین رژه هایی نداشته و ندارند. کشوری مثل آمریکا حرف خودش رو در عمل و میدان نبرد میزنه و قدرت خودش رو در کارزار واقعی نشون میده نه رژه.[/quote]
سلام
البته کشوری که بزرگترین حربه یعنی مدیوم رسانه را در اختیار دارد و سالانه ده ها فیلم سینمایی و مستند راجع به قدرت نظامی خود تولید میکند ( شبکه های خبری و سایت های معظم نظامی و انواع اقسام تبلیغات را هم منظور کنید ) اصولا نیازی به برگزاری رژه های انچنانی به سبک شرقی ندارد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][url=http://upload.centerfa.com/][img]http://upload.centerfa.com/uploads/thumbs/12875084551.jpg[/img][/url]
این تانک ها رو خود کره شمالی میسازه یا از جای دیگه میخره[/quote]

كار خودشه ظاهرا بر ژايه تي-80 يا تي-72
http://en.wikipedia.org/wiki/P%27okpung-Ho

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ماکت قدر 1 !!!!!! همون موشکی که چند سال پیش تا الان توی رژه ها میبینیم ؟؟! تازه رسیده دست کره ای ها !؟! یا اینکه اونها فرستادن ایران ؟!

[img]http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/7/22/152650_418.jpg[/img]

این هم که انگار 2 لانچر 6 تایی از فجر 5 هست !

[img]http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/7/22/152649_222.jpg[/img]

تصاویر رو منتقل کنید به گالری ..[/quote]
نه دوست عزیز اینا واسمون فرستادن موشک قدر همون موشک نودونگ کره ایی هست اونا واسمون یاد دادن حتی موشکهای کاتیوشا فجر3 هم عینا مثل نمونه هایی ایرانیه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کامیوناشون بومی هست؟؟ بعدش ما نمیدونم چرا تولید انبوه کامیون بومی نداریم...نینوا نفهمیدیم آخرش چی شد؟ این مازهای حامل موشک شونم خیلی باحال بود چرا ما اینا رو بومی سازی نمی کنیم؟ همش کامیونای تجاری رو تو رژه می بینیم..سازنده هم میبینه تحریم می کنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خدارو شکر میکنم حد اقل تانکشون شبیه به ذولفغار نیست icon_wink :mrgreen: :mrgreen:

از شوخی گذشته ما سالهاست فناوری ساخت راکت رو پشت سر گزاشتیم ولی موشکهای کوتاه برد و میانبرد حالا حالا حا کار داریم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]حتی موشکهای کاتیوشا فجر3 هم عینا مثل نمونه هایی ایرانیه
[/quote]

این راکت انداز ها M1991 نام دارند و ایران هم پس از خرید با نام فجر 3 در داخل تولیدش کرد...

فعلا که خیر برادران کمونیست کره شمالی زیاد به ما رسیده !!

قدر ،شهاب 3 ، قایق ، راکت انداز ، تانک و ....!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در این مورد که تکنولوژی موشکی ما در حال حاضر از کره شمالی جلوتره شکی نیست چون:
1 - موشک دو مرحله ای ما (سجیل) تا دو نسخه رفته و مال اونها هنوز آزمایشیه
2 - موشک ماهواره بر ما چندین پرتاپ داشته اونها تازه میخواهند اولی رو امتحان کنند (شاید با کمک ما)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی جالبه ما هر کدام هر مرامی داریم در هر موردی باشه اون یکی را جاهل و بیسواد و
دم دمی و....مینامیم.هر کس هم برا حرفهایش کلی مدرک الکی رو میکند،حد وسطی هم نداریم یا موشک کره ای است و وزارت دفاع دروغگو یا ایرانی است اونها از رو ما ساختند هر کی قبول ندارد کافر خائن واقعا مسخرست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.