fanoskhe

Members
 • تعداد محتوا

  122
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

-4

درباره fanoskhe

 • رتبه حساب کاربری
  گروهبان سوم
 1. اگر رستمی وجود داشت ایران زیر سم ستوران اهریمن له نمیشد.
 2. سلام بر روان پاک پیشوا هایل هایل هایل
 3. [quote]نمیدونم با زعاف دوستان تیراندازی کردند یا نه با اون چیزی که من تو دوره اموزشی تیر انداختم واقعن مزخرف بود و یه چیزه دیگه چرا عمر خان های اسلحه های ساخت ایران پایینه تو این چن سال هنوز تو این کار موند نتونستن الیاژ رو برا این مورد مقاوم تر کنن[/quote] درسته حتی تا 3متر هم انحراف دارد و تاوانش را ماموران ناجا مدهند که مثلا چند سانت بالای زانو زده اند و توبیخ میشوند
 4. دوستان عزیز جدا از اینکه تجهیزات انفرادی ما زیاد شیک و با کلاس نیست چه در زمان جنگ چه الان حفاظت اطلاعات نیروهای مسلح اجازه هیچگونه عکسبرداری را بخصوص از تجهیزات نمیدهد و برای اینکه روشن بشید باید بگم مثلا در نزاجا دوشکا هم جزو این ممنوعیت هست حالا شما چه انتظاری دارید.!!؟؟ یک درجه داری میگفت لب مرز بخاطر یک مسله نفتی تامین شرکت نفتیها رفتیم طرف نیروهای در عراق میگفت از سروزع خودمان جلوی شرکتنفتیها و نیروهای خارجی خجالت کشیدیم حسابی.
 5. [quote]امارات؟ اف 15 ؟ کارشناس نظامی؟! به قول قلمراد: هان؟! [/quote] بله وقتی پول بدی همه چیز بهت میفروشند دکترا هم که دیگر از این حرفها ندارد و حتما هم از ما پیشرفته ترند البته خریدهاشان. اما؟؟!!!
 6. اصلا هم رابطه پنهانی با آمریکا بعید نیست بخصوص اینکه در اون طرف پویش را میگیرند.در زمان جنگ هم این خریدها به صورت محدود بوده است. و این مورد مهم وجود دارد که سیاست مداران ما بیشتر به کارهای نمایشی و پر کردن جیب خود فکر میکنند وگرنه بجای خیلی از کارهای مثلا زیربنایی مثل صدسازی و....میشود مقداری از پولش را خرج ساخت همین میگ در ایران کرد که باعث ورود تکنولوژی به کشور میشود بعدش میشود خودمان مدلهای دیگری بسازیم.ولی ساختن میگ باعث رای آوردن نمیشود و کمتر میشود از قبلش چیزی به جیب زد پس کسی هم به فکرش نیست.
 7. تضمین؟؟؟هه آخه مثلا آمریکا به چی پایبند است که تضمین داشته باشد تضمینش داشتن ما و قدرت هدف قرار دادن هر جایی در دنیا است اونهم نه یکی دوتا کلاهک.
 8. چه حالی میداد ما هم داشتیم و توان استفاده ازش رو هم داشتیم (منظورم تعدادبالا و قدرت هدف قرار دادن هر نقطه ای در جهان و ...)به به.
 9. [quote]کاش همین به قول شما ناکارآمد رو هم می توستیم بسازیم با تمام اجزا و احشاش![/quote] کاملا موافقم تازه همین اشرار با موشک دوش پرتاب یک میراژغنیمتی را زدند.
 10. چیزی که از سال 73میلادی مونده باید اسقات بشودمثل خیلی چیزهای دیگر مثل فانتوم و اف14 و.. ما مجبوریم وگرنه اینها آنقدرها هم مفید نیست.
 11. نزدیک به نیم قرن جنگ سرد که با کینه زیاد و بارها تا یک قدمی نبرد واقعی و همه گیر پیش رفت ولی کنترل شد نشون میده سلاح هسته ای باعث کنترل اوضاع میشود.
 12. فراموش نکنید اینها بازیه وقرار سود برسونه یک موقعی همش ضد آلمان بود اگر جرات داشتند ضد اسراییل هم میساختند البته من کاملا این مطلب را قبول دارم که این بازیها مشکل دارد ولی نمیشود با این حرفها بگن بازی نکنید تازه همه دنیا بازی میکنند و انتظار نداشته باشید با این بازیها مسخره که میسازیم بتوانیم جلوی این بازیهای باحال در بیاییم.
 13. در نظام سرمایه داری حتی ذره ای انسانیت و شرافت وجود ندارد حال چه انگیلیس چه آمریکا چه فرانسه و... سلام بر روح بزرگ وپر عطوفتش پیشوا واندیشه های بزرگش
 14. صدر صد با این موضوع موافقم که نژاد انگلاساگسون وگلها کثیفترین نوع بشرند و خونخوارن پست درود بر روح بزرگ پیشوا هایل
 15. fanoskhe

  صحنه واقعی در دفاع مقدس

  ماهیت جنگ همین است و فقط مخصوص ما نیست.اگر شجاعت نباشد اصلا جنگ معنی ندارد.