Stuka

ابتکارات گروه حماس : آر پي جي ياسين , Yasin RPG

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]با تشكر از دوستان ... خصوصا جناب اشتوكا .
[quote] چاشنی الکترونیکی هم که مثل اب خوردن است ! با یک لامپ 12 ولتی هم میشه درست کرد . . .
[/quote] شمع موتور .[/quote]

يه دو نفر ديگه بيان دو تا چيز ديگه بگن تا طريقه ساخت اون رو همه يه باره بفهمن و تو خماري نمونن .

------------------------------------------------------------------------------------------

درسته اقا رضا تي ان تي تا يه چاشني روش نباشه كه اون رو فعال كنه كار نميكنه

-----------------------------------------------------------------------------------------

ولي خيلي با حال بود مثل ابتكارات ايرانيا زمان جنگ . اين جاست كه ميگن نياز موجب پيشرفت ميشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا دستتون درد نكنه .
خيلي باحال بود .
راستي طريقه ساخت تي ان تي رو توضيح ندادينا . :mrgreen:
من شنيدم نحوه ساخت اين سلاحها رو ايران بهشون ياد داده .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
داش اسی شایدم ابتکار خودشون بوده باشه آخه این سلاح ها خیلی هم تکنولوژی خاصی نمیخوان که بگیم خودشون از پس اون برنیان اگه یکی دو تا فلسطینی مثلا بچه های سایت ( ابراهیم خان ، آقا رضا .....) تو غزه باشه دیگه کارشون حله ! :mrgreen:
محمد جان بی زحمت بیا طریقه ی ساختشو بگو از خماری در بیاییم ! البته میدونم نمیگی برای خالی نبودن عریضه گفتم ! :lol:
(ولی جدیدا چه اصطلاحاتی به کار میبرم ، تا حالا به گوشم نرسیده اینقدر میلیتاری خوندم تا دارم پست مینویسم یهو میاد ! icon_arrowd )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اول دوست عزیز از مطلب خوبتون تشکر بکنم

بعد یک نکته:
تی ان تی حتی به 100 درجه دما هم برسه منفجر نمی شه، شما می تونی تی ان تی رو با فندک آتش بزنی. اینکه آن رو توی آب می گذراند برای این هست که نسوزه و فقط آب بشه، برای همین هست که در آب می گذارندش...

اگر تی ان تی رو مستقیما روی آتش بگذاری بالای 60 درجه که برسه سیاه می شه و شروع به سوختن می کنه و ماهیتش رو از دست می ده.

شما می تونی تی ان تی رو در یک آزمایشگاه درست بکنی، فقط این نکته رو باید توجه داشت که اگر تی ان تی رو به صورت پودر در اختیار دارند، یعنی اینکه خودشون می سازند و این یک نکته مثبت هست.

البته بگم که در زمینه ساخت موشک ها و بمب های جاده واقعا کارشون حرف نداره ولی آیا چاشنی برقی هم می تونند تولید بکنند ؟؟؟

یا علی[/quote]

ممنون نکته جالبي بود نمي دونستم. بله تي ان تي رو خودشون توليد ميکنند البته براي خرج گود بهتره از مواد انفجاري با سرعت موج بالا مثل استفاده بشه که خود آر پي جي از همين ماده استفاده ميکنه.
چاشني برقي هم بر دو نوعه يکي با الکتريسيته و يکي با جرقه الکتريکي ناشي از کريستال پيزو الکتريک مثل بعضي از فندک ها. آر پي جي هم از همين کريستال استفاده ميکنه کريستال تحت فشار قرار ميگيره و ولتاژي رو توليد ميکنه که باعث جرقه ميشه !

[quote]راستي طريقه ساخت تي ان تي رو توضيح ندادينا[/quote]
ميخواي سعيد ترورم کنه ? !

:mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]داش اسی شایدم ابتکار خودشون بوده باشه آخه این سلاح ها خیلی هم تکنولوژی خاصی نمیخوان که بگیم خودشون از پس اون برنیان اگه یکی دو تا فلسطینی مثلا بچه های سایت ( ابراهیم خان ، آقا رضا .....) تو غزه باشه دیگه کارشون حله ! :mrgreen:
محمد جان بی زحمت بیا طریقه ی ساختشو بگو از خماری در بیاییم ! البته میدونم نمیگی برای خالی نبودن عریضه گفتم ! :lol:
(ولی جدیدا چه اصطلاحاتی به کار میبرم ، تا حالا به گوشم نرسیده اینقدر میلیتاری خوندم تا دارم پست مینویسم یهو میاد ! icon_arrowd )[/quote]

عزیز من یه سرچ تو گوگل به همین سادگی. icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]اول دوست عزیز از مطلب خوبتون تشکر بکنم

بعد یک نکته:
تی ان تی حتی به 100 درجه دما هم برسه منفجر نمی شه، شما می تونی تی ان تی رو با فندک آتش بزنی. اینکه آن رو توی آب می گذراند برای این هست که نسوزه و فقط آب بشه، برای همین هست که در آب می گذارندش...

اگر تی ان تی رو مستقیما روی آتش بگذاری بالای 60 درجه که برسه سیاه می شه و شروع به سوختن می کنه و ماهیتش رو از دست می ده.

شما می تونی تی ان تی رو در یک آزمایشگاه درست بکنی، فقط این نکته رو باید توجه داشت که اگر تی ان تی رو به صورت پودر در اختیار دارند، یعنی اینکه خودشون می سازند و این یک نکته مثبت هست.

البته بگم که در زمینه ساخت موشک ها و بمب های جاده واقعا کارشون حرف نداره ولی آیا چاشنی برقی هم می تونند تولید بکنند ؟؟؟

یا علی[/quote]

ممنون . نکته جالبي بود نمي دونستم. بله تي ان تي رو خودشون توليد ميکنند البته براي خرج گود بهتره از مواد انفجاري با سرعت موج بالا مثل استفاده بشه که خود آر پي جي از همين ماده استفاده ميکنه.
چاشني برقي هم بر دو نوعه يکي با الکتريسيته و يکي با جرقه الکتريکي ناشي از کريستال پيزو الکتريک مثل بعضي از فندک ها. آر پي جي هم از همين کريستال استفاده ميکنه کريستال تحت فشار قرار ميگيره و ولتاژي رو توليد ميکنه که باعث جرقه ميشه !
بچه ها همه اين کاره هستند ايوالله !

[quote]راستي طريقه ساخت تي ان تي رو توضيح ندادينا[/quote]
ميخواي سعيد ترورم کنه ? !

:mrgreen:[/quote]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]دوستان توجه کنید که آموزش مسائلی که باعث ایجاد خطراتی برای کاربران می شود ، مثل آموزش

احضار جن و جن گیری ، آموزش ساخت مواد منفجره و مسائلی از این قبیل ، خلاف مقررات سایت

است . با خاطی برخورد خواهد شد .[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دست درد نكنه
واقعا بچهاي حماس علين در كنار سازمان موساد خيلي راحت ميان ابتكارات نظامي از خودشون نشان مي دن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان اول از لینک برادر عزیز سمندون تشکر کنم چون اصل جنس بود ولی طبق گفته داش علی خلاف مقررات سایت هست. شما توی اینترنت می تونید به طریقه ساخت C4 ، TNT ، پتن ، آنفو و یا نیترات آمونیوم و ... دست پیدا کنید و حتی نقشه ساخت سلاح های قدیمی رو پیدا کنید. این منبع برای بچه های حماس خیلی خوب هست، با یکمی ابتکار هم می شه چیزهای خوبی ساخت.

در مورد چاشنی برقی باید بگم که منظورم چاشنی های متعارف و سریع العمل بود، چاشنی انفجاری با فتیله تند سوز و کند سوز و چاشنی انفجاری که به وسیله برق کار می کنه.

چاشنی هایی که شما دوستان مثال زدید مانند شمع ماشین و ... مدت زمان انتظار برای انفجارش طولانیه چون شما باید چند ثانیه صبر کنید ولی چاشنی ای که من گفتم آنی هست و با ایجاد موج انفجار باعث انفجار مواد منفجره می شه.

دوستان منظور من وجود ماده هایی مثل استیلید نقره، نیترید سرب، فولمینات جیوه هست. یعنی چاشنی هایی که با موادی حساس ساخته بشه.

البته تا آنجایی که من می دونم استیلید نقره خیلی راحت ساخته می شه ولی از دو تای دیگه سرعت کمتری داره.

اگر این نوع چاشنی ها رو هم بسازند، یعنی کولاک کردند.

یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان توجه کنيد لينک ساختن مواد منفجره و خطرناک رو نذاريد تا مشکلي پيش نياد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا رضا ممنون از توضيحاتت !

سمندون جان خواستم يكي از بچه ها با آب و تاب توضيح بده تا حال كنم و گرنه خودم ميدونستم سرچ كنم پيدا ميكنم در ضمن از لينكت هم ممنون ! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان به نظرتون حماس واسه ارتباطاتشون از چه تجهيزاتي استفاده ميكنه با توجه به اشراف اسراييلي ها به سيستم هاي مخابراتي در منطقه؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
زمانی که ما درس می خوندیم، نحوه ساخت تی ان تی و موادی مثل استیلید مس و . . . توی کتابهای شیمی دبیرستان بود! بعدا گویا حذفشون کردند! و البته کار درستی هم بود!

نحوه ساخت مواد منفجره دقیقا اون چیزی نیست که توی بعضی سایتها می بینید، یه وقت جون خودتون و بقیه رو به خطر نندازید، اینو کسی بهتون میگه که ای، خودش . . .

تی ان تی با سرعت 6900 متر بر ثانیه منفجر میشه، یعنی خیلی قوی هست، البته نه به اندازه اچ ام ایکس و آر دی ایکس.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان به نظرتون حماس واسه ارتباطاتشون از چه تجهيزاتي استفاده ميكنه با توجه به اشراف اسراييلي ها به سيستم هاي مخابراتي در منطقه؟؟؟[/quote]
واکی تاکی. یه فرکانس مخصوص داره. دوستان اگه اشتباه می کنم لطفا ملتفتم کنید :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.