zed

چگونه موبایل شنود می شود؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]دوستان مربی حفاظت ما تو بسیج خیلی [color=red]چیزای جالبی میگفت[/color] و ایشون اصلا آدم خالی بندی هم نیستن و من به شخصه با ایشون دوست هستم ، البته گفتن که حرف های اون جلسات باید بین بچه ها بمونه و حتی به نزدیکترین دوست ، خانواده و ..... هم نگید ، حالا بگم ! نمیتونم جلوی خودمو بگیرم !

[/quote]
دوسته من چيزهاي جالب گفتنيست :oops: .ولي چيزهاي طبقه بندي شده icon_rolleyes icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين كه چيز تازه اي نيست. اصلا نوكيا سهاماصليش مال صهبونيستهاست. و جزو اسپانسرهاي اصليه اسراييله.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
علاوه بر تایید صحبت سعید که اتفاقا امروز سر کار هم به دلایلی چندین بار مطرح شد مبحثش ! باید بگم جای lich خالی تا یه کم راجبه انواع هک و روش های شنود صحبت کنیم !

اون اولها هم من خودم خیلی چیزا رو باورم نمیشد تا به عینه دیدم ...

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برای درک بهتر دوستان یک مثال میزنم که میتونید خودتون آزمایش کنید.

موارد مورد نیاز دو عدد گوشی موبایل به اضافه یک عدد کنترل دزدگیر

بیش از برد کنترل دزدگیر از ماشین فاصله بگیرید و یک موبایل دستتون باشه و یک نفر هم کنار ماشین موبایل داشته باشه و هر دو رو روشن و به طرف زنگ بزنید. بعد که ارتباط وصل شد کلید باز کردن یا قفل خودرو رو بزنید خواهید دید که عمل کرد.

این مشابه همون روش سوار کردن امواج صوتی رو امواج تلویزیونی هست و چون موبایلی که سیم کارت داشته باشه مرتب با شبکه در ارتباط و اعلام روشن بودن است امواج صوتی که در اطراف گوشی تولید میشوند نیز سوار بر این امواج شده و به شبکه مخابرات ارسال میشوند که اگر یک دستگاه بازخوانی امواج در مقصد داشته باشیم میتونیم حرفها رو بشنویم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خيلي اگه ميخواهيد محکم کاري کنيد, موبايل رو بپيچد توي فويل آلومينيوم ! اين طوري C.I.A هم نميتونه شنود کنه ......

icon_eek[/quote]
اگه میشه بیشتر توضیح بدید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ops عزیز اگه طبقه بندی بود که به ما نمیگفتن ! icon_eek
به خصوص با این بروبچه های بسیج که دهنشون قرصه قرصه ! :oops:

ممنون داش سعید ! icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]Stuka wrote:
خيلي اگه ميخواهيد محکم کاري کنيد, موبايل رو بپيچد توي فويل آلومينيوم ! اين طوري C.I.A هم نميتونه شنود کنه ......

اگه میشه بیشتر توضیح بدید[/quote]
امواجه الكترو مغناطيس به دليله خواصه ذاتي شبيه به نور قادر به عبور از فويلهاي الومينيومي و اكثره فلزات نيستند.از اين خاصيت در جنگال هم استفاده ميشود.(فارادي).به عنوانه مثال اگر اسانسورهاي قديمي رو ديده باشيد به هيچ عنوان شخصي كه در داخلش باشه نميتونه تماس برقرار كنه .(به دليله بدنه تمام فلزي).اما به دلايلي كه توضيحش مفصله ميشه با اون شخص تماس گرفت.(قطبيده شدن بدنه اسانسور و عيور الكترون هاي منفي)قابله توجه دوستاني كه از بنده ي حقير با سواد ترند icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سهام دار اصلي نوكيا صهيونيستها هستند و اين بي شرفها براي رسيدن به اهدافشون به هيچ چيزي پايبند نيستند icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.