ops

عکس العمل کشورهای همسایه در صورته حمله به ایران

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

به نظر من هیچ وقت نباید به این روسها اعتماد کرد. پاش بیفته می زنن زیر همه چیزو با امریکا متحد می شن. icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب اپرا مگه اينجا عضو خانوم هم داريم؟
icon_cheesygrin
من اميدوار بودم كه حداقل اينجا كسي از خانوما نباشه؟
:mrgreen:
لطفا يكي جواب منو بده.

كسي نيست؟ icon_arrowd :oops: :cry: :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کاملا مشخص هست در صورت حمله امریکا و اسرائیل به ایران اولین کشورهای که کاملا با امریکا و اسرائیل همکاری کنن کشورهای حوزه خلیج فارس هست(هر چند در جنگ ایران با عراق میلیاردها دلار به صدام کمک کردن)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کاربر عزیز جناب R-27 مگه چه مشکلی داره خانم هم توی سایت باشه و در ضمن ما در قوانین سایت بندی در مورد عدم شرکت خانمها نداریم و در عین حال اینجا مدیر داره و اونها تصمیم خواهند گرفت.
بعد هم اینجا که پادگان واقعی نیست اینجا محیط مجازی هست و قصد فعالیت یاد گرفتن و یاد دادنه همین.
بله جهت اطلاع خانم هم توی سایت داریم پس لازمه همه رعایت ادب بیشتری بکنیم .

در سایت هم قبلا در این مورد بحث شده و اکثریت کاربران مشکل خاصی ندارن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]جناب اپرا مگه اينجا عضو خانوم هم داريم؟

من اميدوار بودم كه حداقل اينجا كسي از خانوما نباشه؟

لطفا يكي جواب منو بده. [/quote]

می ترسی ایمانت شل بشه؟
من یکی که پسرم ولی اگرم دختر بودم یا اگه دختری در این بحث بود این حرفی که شما زدی خیلی زننده بود علاوه بر اینکه تعداد خیلی بیشتری از افرادی که عضو هستن ما غیر عضو داریم که مطالب سایت رو می خونن و شاید خیلی هاشون از خانوم هایی باشن که به کشورشون علاقه دارن و همینطور به بحث های نظامی. کاش بعضی از دوستان علاوه بر علاقه ای که به مباحث میلیتاری دارن کمی هم در زمینه شعور اجتماعی و برخورد با قشر زن تحقیق می کردن آخه نا سلامتی نصف بیشتر جمعیت این کشور زن هست و بخش زیادی از نیروهای مسلح و بسیج هم زن هستن و مادر شما که تا همین امروز داره شما رو تر و خشک میکنه زن هستن پس ارزش و مقام زن از اونی که شما تصور می کنی خیلی بالا تره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان بحثه تاپيك منحرف نشه لطفا.

من فكر ميكنم دولت فعلي تركيه به هيچ عنوان اجازه حمله به ايران رو نميده و حتي اونو محكوم هم ميكنه كه اين فوق العاده با اهميته.امريكا ار خاك عراقي كه خودش تا خرخره توش گير كرده و افغانستاني كه هنوز توش امريكاييهارو سلاخي ميكنن نميتونه به ايران ضربه بزنه.از طرفي از شمال اذربايجان خطرناك ميشه كه فعلا سرش با ارمنستان گرمه.ميمونه عربستان كه حالم از گفتنه اسمشم بهم ميخوره.اميدوارم به زودي با اين تغييرات كشورهاي عربي نسخه عربستان هم پيچيده بشه.البته خيلي بعيده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام به همیگی...... :oops:
میگن. :rose:
یه روزی خانه ی دربار پادشاه پر میشه از موش :oops: . موشها همه جای خونه ی دربار لونه کرده بودن تا این که یه روز پادشاه عصبانی میشه icon_arrowd وبه وزیر دستور میده تا شر موشها رو از قصر کم کنه :cry: .وزیر هم
میره گربه میاره خونه موشه فراری میشه :| دوباره بعد از چند روز دوباره گربه ها زیاد میشن ایندفعه سگ میارن اونا هم زیاد میشن . شیر میارن شیرها هم زیاد میشن دیگه به فکرشون چیزی نمیرسه میرن فیل میارن شیره فرار می کنه پر میشه از قصر پادشاه فیل اعصاب پادشاه خرد میشه به وزیر دستو میده که فیلها رو از قصر بیرون کنه وزیر هم هر چی فکر می کنه حیوونی قویتر از فیل پیدا نمی کنه بعدش یکی از دستیارا وزیر می گه :وزیر اعظم ..به نظر من فیل از موش می ترسه
وزیر موش میاره فیلها فرار میکنند دوباره برگشتند سر خونه ی اولی... :mrgreen:
حالا اوضاع ایران هم همینه....... icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دلداده ام به نور- من رهرو شقایق پاکم - گندم میان پنجه دستان کوچکم - پرواز یا کریم بلندای شانه ام - من رازدار یاس سپیدم انیس باغ - رفیق آب - خروش ابر - سوگند خورده ام که بیابم مسیر رود - دریاست منزلم ....... icon_cheesygrin

......................................................................

و اما ادامه بحث :
پیرو فرمایشات دوستان عزیز با یک نگاه سطحی به اوضاع منطقه می شه تقریبا به واکنش همسایگان پی برد همنطور که دوست عزیزمون کاربر ops فرمودند آمریکا در عراق و افغانستان که خودشو دستی دستی در منجلابی انداخته که نه تنها از اون بیرون نمی تونه بیاد بلکه روزبه روز گرفتارتر هم می شه در مورد روس ها که متاسفانه به روباه می شه اعتماد کرد اما به روس ها خیر . کشورهای حاشیه جنوبی امارات و قطر و .... هم که طی عقده گشایی تاریخی خودشون و حداقل برای اشغال جزایر سه گانه تنب بزرگ و تنب کوچک و ابوموسی ممکنه شیطنت هایی رو بر علیه ایران انجام بدن کمااین که تا به حال تا همین آب گل آلود دیدند سعی در گرفتن ماهی داشتند که خداراشکر همیشه دستشون کوتاه بوده . ترکیه کشور منفعلی که هر لحظه بر یک شاخه ست روزی کشور دوست و برادر!!! و روزگاری ........ و اما عربستان سرزمین سوسمارخورهایی که از کوچکترین دشمنی با ایران و ایرانی فروگذار نکرده و نخواهند کرد . همانطور که در جنگ آمریکا و عراق بر سر اشغال کویت تمام صحرای عربستان در اختیار آمریکا قرار گرفت و مثل قارچ در دل صحرای عربستان شهرهای جنگی آمریکایی سردرآورد اینبار هم در صورت اراده آمریکا بازهم عربستان نوکر حلقه به گوش خواهد بود .
اما نکته دیگری که در بطن این تحلیل می شه به اون پی برد این موضوع است که آمریکا برای حمله به هر کشوری - نه فقط ایران - نه تنها به عکس العمل همسایگان کار نخواهد داشت بلکه حتی به سازمان ملل و جامعه جهانی نیز کاری نخواهد داشت همانطور که در جنگ با عراق دیدیم که در برابر اعتراضات جهانی دولت خودکامه جرج بوش به لحظه ای چون کرکس سایه پرهای شوم خود ش رو بی محابا و دیکتاتورمآبانه بر سر منطقه کشید و ...... اونچه که آمریکا دراین بین ازش ترس داره نه جامعه جهانی نه کشورهای دیگر و نه عکس العمل اونهاست آمریکا از هیچ سازمان و نهاد بین المللی در قبال جنایاتش ترسی نداره اما اونچه که باعث شده طی سی و دو سال برای ایران فقط از دور شاخ و شونه بکشه و مثل شغال از ته دره زوزه بکشه فقط و فقط ملت ایران هست و بس ! اینو خوب می دونه که اگر به عراق حمله کرد و به آنی تصرف کرد اگر به افغانستان حمله کرد و به خاک و خون کشید برای ایران و ایرانی و سرزمین پاک و پر افتخار آریا هرگز نه تونسته و نه خواهد تونست ! ما از لحاظ تجهیزات دفاعی و جنگنده و ... قابل مقایسه با اونها نیستیم اما خوب می دونند که اگر اچه ایران با تحریم های 30 ساله خودش ممکنه جنگنده نداشته باشه اما هر گوشه و کنارش فراوان رزمنده هست . در صورت هر گونه حماقتی بر علیه این آب و خاک هستند رزمندگانی که فارغ از هر نوع وابستگی به هر دولت و سیاست - با توکل به خدا سرسخت و غیورمی جنگند - فقط به نام ایران و فقط برای ملت -
هشت سال حماسه دفاع مقدس حماسه ای که یک طرفش ملتی رنجور و سختی کشیده با دستانی خالی بود و طرف دیگر 35 کشور دیگر خیلی چیزها رو از ایران و ایرانی به دنیا ثابت کرد . حماسه ای که در اون ایران بدون داشتن جنگنده و سلاح های ضد توپ و تانک فقط با داشتن فرزندانی مانند عباس دوران ها حسین فهمیده ها و هزاران هزار رزمنده غیور و گمنام دیگر پر افتخار ایستاد پر افتخار جنگید و یک وجب از خاک پاکش رو اجازه نداد بیگانه تصاحب کنه .
آمریکا در هر صورت به واکنش هیچ همسایه و دولت و جامعه بین المللی کاری نخواهد داشت این فقط و فقط ملت ایران هست که تا بحال از اون ترسیده چون با همین دستان خالی روزگارانی مشت محکم به دهانش زد و تا قیام قیامت هم خواهد ترسید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام به همیگی...... :cry:
میگن. :oops:
یه روزی خانه ی دربار پادشاه پر میشه از موش :| . موشها همه جای خونه ی دربار لونه کرده بودن تا این که یه روز پادشاه عصبانی میشه :oops: وبه وزیر دستور میده تا شر موشها رو از قصر کم کنه :rose: .وزیر هم
میره گربه میاره خونه موشه فراری میشه :| دوباره بعد از چند روز دوباره گربه ها زیاد میشن ایندفعه سگ میارن اونا هم زیاد میشن . شیر میارن شیرها هم زیاد میشن دیگه به فکرشون چیزی نمیرسه میرن فیل میارن شیره فرار می کنه پر میشه از قصر پادشاه فیل اعصاب پادشاه خرد میشه به وزیر دستو میده که فیلها رو از قصر بیرون کنه وزیر هم هر چی فکر می کنه حیوونی قویتر از فیل پیدا نمی کنه بعدش یکی از دستیارا وزیر می گه :وزیر اعظم ..به نظر من فیل از موش می ترسه
وزیر موش میاره فیلها فرار میکنند دوباره برگشتند سر خونه ی اولی... icon_arrowd
حالا اوضاع ایران هم همینه....... :mrgreen:[/quote]

برادرگرامی..اولا ورودتون به پادگان مجازی بچه ها تبریک میگم
من متوجه منظور شما نشدم..احیانا منظور بدی از حرفتون نسبت به اوضاع داخلی ایران برای من مشبه شد!!!
شایدمن بد برداشت کردم اگر میشه واضحتر بفرمایین icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنا بر فرموده ی امام راحل و عظیم الشان انقلاب اسلامی امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند که کشورهای عربی بخوان چه غلط ها بکنند بنا بر فرموده ی امام راحل این قافله تا ابد لنگ است به خاطر پاچه خواری امریکا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان بحثه تاپيك منحرف نشه لطفا.

من فكر ميكنم دولت فعلي تركيه به هيچ عنوان اجازه حمله به ايران رو نميده و حتي اونو محكوم هم ميكنه كه اين فوق العاده با اهميته.امريكا ار خاك عراقي كه خودش تا خرخره توش گير كرده و افغانستاني كه هنوز توش امريكاييهارو سلاخي ميكنن نميتونه به ايران ضربه بزنه.از طرفي از شمال اذربايجان خطرناك ميشه كه فعلا سرش با ارمنستان گرمه.[color=red]ميمونه عربستان كه حالم از گفتنه اسمشم بهم ميخوره.اميدوارم به زودي با اين تغييرات كشورهاي عربي نسخه عربستان هم پيچيده بشه.البته خيلي بعيده[/color][/quote]

دوست عزیز همین امروز تو اخبار نشون داد که مردم عربستان تظاهرات کردن که ظاهرا [color=red]دلیلشم زندانیهای سیاسی هست[/color].
که دولت هم بیکار نشسته و دست اطلاعات رو باز گذاشته برای مقابله با تظاهر کننده ها
به امید از دور افتادن این دولت مانند دولتهای عربی دیگر و روی کار اومدن دولتی دوست با ایران و دشمن با آمریکا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوست عزیز همین امروز تو اخبار نشون داد که مردم عربستان تظاهرات کردن که ظاهرا دلیلشم زندانیهای سیاسی هست.
که دولت هم بیکار نشسته و دست اطلاعات رو باز گذاشته برای مقابله با تظاهر کننده ها
به امید از دور افتادن این دولت مانند دولتهای عربی دیگر و روی کار اومدن دولتی دوست با ایران و دشمن با آمریکا
[/quote]

سلام دوست عزيز اين انقلاب هاي كشور هاي عربي آخر به هيچ جا نميرسه ٬ بهتره دل خودمون رو به اينا خوش نكنيم ٬ از اين عربها بخاري بلند نميشه البته تقصيري هم ندارن مردمشون دوست دارن حكومتشون مثل ايران بشه و براي همين قيام ميكنن كه همين خودش جا شكر داره كه از اون دوران بد و خفقان اومدن بيرون ولي چون رهبري مركزي و مقتدري ندارن نميتونن حرفشون رو به كرسي بشونن و فوقش نوع حكومت و يا افراد حكومتي تغيير ميكنن .

در ضمن فكر ميكنم واكنش كشورهاي عربي همگي معلوم باشه ( ضد ايران ) حالا با اين تفاوت كه برخي شديدتر و برخي كمتر .

در ضمن آمريكا براي حمله به عراق اول اجماع جهاني رو به دست آورد بعد حمله كرد اونم با كمك بسياري از كشور هاي جهان ٬ حتي اين آزربايجان كوچولو .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام به نظر من این مملکت مملکت صاحب الزمان(عج)هست وهیج نیازی به کمک کشور های دیگه نداره وخودش نگهش میداره
اما در مورد حمله به ایران وکمک های کشورها/چون کشور های براساس منافع خودشون کارمی کنندنمی شه به کشورهای همسایه اعتماد کرد اما دیگه جنگ برای ایران نیست وخاورمیانه در آتش این جنگ خواهد سوخت/ازنظرمن کشوری که قوی بیشتر از همه نقط ضعف داره یه حالت پایستگی انرژی هست آمریکا در همه جا پایگاهای نظامی داره واین از نظر من نقطه ضعف آمریکاست/ما سپاه بدر،سپاه قدس،وحزب الله...داریم درنتیجه با یک حساب سر انگشتی از همین الان پایگاهای آمریکا محاصره شده است در خاورمیانه.....
انشالله که جیگر حمله نداره ولی اگر یهو خر شداین خریتش در تاریخ ثبت میشه وباعث نابودی خودش میشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فکر نمی کنم جنگی با ایران صورت بگیره چون احتمالا جنگ جهانی بشه
اگه کشور های کوچولو مو چولوی پائین دخالت کنن که پالایشگا هاشون رو میزنیم و تنگه هرمز رو هم می بندیم اون وقت نه دیگه نفت دارن نه دگه می تونن بندرگاه کلا و یا جذب کننده سرمایه باشن
اگه از عراق و افغانستان حمله کنن که باید نیرو هاشون رو تو مرز ایران متمرکز کنن که در این صورت مردم این کشور ها هم از پشت سر یه کارائی هرچند کوچک می کنن
اگر از اذربایجان بیان که می تونیم از ارمنستان رو وارد جنگ کنیم

اصلا می تونیم بریم سراغ اسرائیل رو هم وارد جنگ کنیم و مردم مصر لبنان و فلسطین رو هم اگه نیاز باشه تجهیز کنیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين جنگ دير و زود داره ولي سوخت و سوز نداره . بالاخره اتفاق ميافته . و اگه وضع نيروهاي مسلح ما اينجوري پيش بره قطعا بازنده اين جنگ خواهيم بود. آمريكا منتظره تا يكمي وضع اقتصاديشو سر و سامون بده و يكمي ارتشش رو استراحت بده. حتي اگه ايران بتونه كل ناوگان پنجم آمريكا رو كامل نابود كنه ( كه ممكن نيست) بعدش با نيروهاي كمكي كه از اقيانوس هند و شرق آسيا ميان چي كار كنيم . اسراييل هم كه ديوونست . اگه قاطي كنه و يه بمب انم رو تهران بندازه و دو سومشو با خاك يكي كنه چي كار كنيم؟ icon_arrowd . فكر اينجاشو كردين؟ . اگه روسيه يا چين مستقيما از ايران حمايت كنن خوب يه چيزي ولي تنهايي كاري ازمون بر نمياد حتي با چندضد تا موشك. :mrgreen:
بايد قبول كنيم كه دشمنايي كه داريم به قد و قواره ما نميخورن. بايد تنش رو كم كنيم وگرنه آينده جالبي نداريم . :oops:
اين سوريه فسقلي هم شده متحد ما :cry: همه متحد و هم پيمان دارن ما هم داريم icon_cheesygrin . هواپيما هاي اسراييل اومدن مراكز اتميشو صاف كردن و رفتن بعدش اين سوري هاي بي عرضه تازه يادشون افتاد بايد هواپبما بلند كنن. عربن ديگه . ازشون انتظار ديگه يي نبايد داشت . :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.