ops

عکس العمل کشورهای همسایه در صورته حمله به ایران

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

احتياط شرط اولِ به نظر من كه بهتره پا رو دم اين غول بي شاخ دم نذاريم كه بعدا پشيمون ميشيم .......

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ابتدا همه از موضع بی طرفی والرد عمل میشن بعد بع امریکاییها پایگاه می دن و بعد خودشون وارد عمل میشن اونها اگر ببینن که داره نتیجه بر می گرده از هیچ کمکی دریغ نمی کنن.
به نظر من اگر امریکا با دارا بودن بمب هسته ای از اون استفاده شاید نکنه ولی اگر این وهابیهای حرامزاده داشتن بی برو برگرد با چهار تا فتوای ابکی از اون علیه ما استفاده می کردن. و هیچ شک و تردیدی هم نمی کردن.
در کل شاید به جز قطر که با ما تفاهم نامه همکاری امنیتی داره بقیه هم به امریکا کمک معنوی هم مادی بدن بقیه کشورهای منطقه هم بر عکس شما من فکر می کنم وزنه ای نیستن که بخوان از این حرفها بزنن مثلا حالا کرزای یا اردوغان محکوم کنه یا نکنن چی می خواد بشه هیچی اتفاق خاصی نمی افته .
اینها سالهاست منتظر حمله امریکا و نابودی ایران هستن چه فرصتی بهتر از این.
پاکستان که اصلا نمی شه اسمش رو گذاشت کشور معلوم نیست چی هست با این وضعیت اسفناک.
بقیه کشورها هم همینطور.
روسیه هم شاید یه ژست دیپلماتیک بگیره ولی از اصل ماجرا خوشحال میشه که ایران رو مثل همون گذشته ننگین خودش و بریتانیا بین خودشون تقسیم کنن کمی هم به این کفتار پیر برسه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]احتياط شرط اولِ به نظر من كه بهتره پا رو دم اين غول بي شاخ دم نذاريم كه بعدا پشيمون ميشيم .......[/quote]
ما ایرانیها اصولا پاروی دم هیچ جانوری نمیزاریم.. اما اگه خودش جفتک بندازه ، دمشو میکنیم میزاریم رو کولش با اردنگی میفرستیمش بره همونجائی که 30ساله آمریکا رفته.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با توجه به روابطه نزديكي كه با كشورهاي امريكاي جنوبي برقرار كرديم ميتونيم رو كمك اونها حساب كنيم.و از اونجا به عنوان پايگاهه استراتژيك استفاده كنيم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با توجه به روابطه نزديكي كه با كشورهاي امريكاي جنوبي برقرار كرديم ميتونيم رو كمك اونها حساب كنيم.و از اونجا به عنوان پايگاهه استراتژيك استفاده كنيم[/quote]

سلام ...
برادر این رو برای مزاح گفتی , درسته !؟

روابط نزدیک !؟؟

همین چاوز زمان جنگ با صدام روابط نزدیک داشت ... ولی حالا ... کلا آمریکای جنوبی نون به نرخ روز خورن .... بیشتر کشور ها اینطوری اند ... فرهنگ غربی ...

از نظر من اگه جنگ بشه خود آمریکا و ناتو و انگلیس رو بتونیم از رسیدن به هدفشون باز داریم بقیه حساب کار دستشون میاد ....

ولی این آذربایجان شمالی و امارات رو باید یه گوشمالی بدیم ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با توجه به روابطه نزديكي كه با كشورهاي امريكاي جنوبي برقرار كرديم ميتونيم رو كمك اونها حساب كنيم.و از اونجا به عنوان پايگاهه استراتژيك استفاده كنيم[/quote]

سلام ...
برادر این رو برای مزاح گفتی , درسته !؟

روابط نزدیک !؟؟

همین چاوز زمان جنگ با صدام روابط نزدیک داشت ... ولی حالا ... کلا آمریکای جنوبی نون به نرخ روز خورن .... بیشتر کشور ها اینطوری اند ... فرهنگ غربی ...

از نظر من اگه جنگ بشه خود آمریکا و ناتو و انگلیس رو بتونیم از رسیدن به هدفشون باز داریم بقیه حساب کار دستشون میاد ....

ولی این آذربایجان شمالی و امارات رو باید یه گوشمالی بدیم ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام به دوستان با توجه به وضعيت فعلي منطقه خاورميانه مثل بشگه باروت فكر نكنم ديگه كسي بخواد آتيش بيار محركه بشه لذا چون منطقه ثباتي نداره اونا فعلا در تلاش هستند كه وضعيت موجود حفظ كنند و ازاين بدترش نكنند و بيشترين تمركز آمريكا و اسراييل روي كشورهاي مصر واردن و يمن واگه تنش مابين امارت و كشور عمان بالا بگير ه اوضاع غير غابل كنترل خواهد شد و نبايد فراموش كرد كه اين روزها پاكستان هم همچين وضعيت درستي نداره يعني آتيش زير خاكستر ه و ما بگيم اصلا توي عربستان و كويت هم هيچ اتفاق خاصي نيافته بحرين هم به جمع كشور مصر و اردن در آينده نزديك خواهد پيوست و اونا براي ناوگان دريايي خودشون كه دربحرين مستقر هست بايد يك فكر اساسي كنند با بررسي همه اين اوضاع احوال اونا يك چيزي هم بايد بما بدن كه م فقط ساكت بشينيم و هيچي نگيم الان زمانيكه ما بايد از اونا مطلبات خودمون توي اين سي سالي سنگ تموم گذاشتن ازشون طلب كنيم !
به زبان ساده ديگه حمله به ايران معنايي جز خودكشي براشون نداره !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
كشورايي مثل امارات و عربستان كه با تمام امكانات به آمريكا كمك ميكنن و احتمالا به طور مستقيم وارد جنگ ميشن ولي بقيه كشور ها مثل زمان جنگ ادعاي صلح ميكنن ولي در پشت پرده به دشمن كمك ميكنن .

در ضمن فكر نكنم آمريكا تو عصر جديد وارد جنگي بشه كه براش تلفات داشته باشه ٬ اونم بعد از تجربه كره و ويتنام ٬ مثل زمان جنگ يه كشوري رو شاخ ميكنه براي حمله به ايران تا اون حمله كنه كه اگه حتي شكست خورد افسانه ارتش آمريكا و ابر قدرتي اون از بين نره .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خودتون که جوابشو نوشتین میمونه قطر که بزرگ ترین پایگاه امریکا در منطقه رو داره یه کمی فکر کنم ناراحت بشه اماراتم که طبق معمول میگه جزیره هارو پس بدین اونم فکر کنم حمله کنه البته اگه امید به پیروزی امریکا داشته باشه ولی اگه ببینه که حکومت تغییر نمیکنه مطمانآ بیطرف میمونه چون نمیخواد اقتصاد تجاری شو به خطر بندازه عراقم فکر کنم خوشحال بشه چون قراردادشو میتونه تغییر بده اذربایجانم خوشحال میشه فکر کنم اجازه حمله از خاکشو بده چون تو زمان بوش هم یکی از راههای حمله به ایران از سمت اذربایجان بود ارمنستان مثل روسیه ناراحت میشه ترکمنستانم نمیدونم ولی فکر کنم خوشحل بشه چون یه رقیب گازی و اقتصادی از میدون به در میشه حرف اخر باید منافع اقتصادی وسیاسیو با هم در نظر گرفت بیشتر در حال حاضراقتصادی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام به همه دوستان
با توجه به جایگاه ایران در منطقه راهبردی خاورمیانه و اونچه که یکی از دوستانمون درباره چشم سیاوش جهان: خلیج فارس و تنگه هرمز بیان فرمودن خیلی بعید خواهد بود که یانکی ها دیوانگی بکنن و بخوان آتیش بیار یه معرکه تازه بشن؛ من هم عمیقا موافق ام با اون دوستمون که فرمودن یانکی ها باید یه چیزی هم دستی به ایران بدن و تشکر کنن که تو این شرایط عجیب و غریبی که یانکی ها دارن تو خاورمیانه کاری به کارشون نداره؛ ببینید دوستان باید بپذیریم الان دیگه 1979 نیست؛ بلوک بندی جدید خاورمیانه بزودی خودشو در قالب اراده مردمان این منطقه تجلی میده و اولین قربانی که غربی ها میدن خوب ... قطعا رژیم صهیونیستی خواهد بود. همین حالا در مصر همه گروه های مخالف اینو تاکید کردن و صریحا اعلام کردن که صلحی با رژیم صهیونیستی در کار نخواهد بود. بنابراین موج فعلی کاخ 100 ساله آرزوهای تاریک یانکی ها و دوستان سفیدپوستشونو تو این منطقه خرد خاکشیر میکنه و این چیزی نیست که اونا بتونن با موشک و تانک و سایر اسباب بازی ها نظامی باهاش مقابله کنن! اصولا الان دیگه کاری از دستشون برنمیاد. با تغییر محتوی و ساختار سیاسی خاورمیانه و برقراری نهضت بیداری و بازگشت فرهنگی و سیاسی دیگه راهی برای جفتک اندازی نمی مونه... و اینو هم بد نیست متذکر بشم که هر نوع عناد و لجبازی غربی ها با این جریان جز تبدیل خاورمیانه به گلوله ای از آتش نتیجه ای نداره آتشی که اول از همه دامن جهود آدمکش و خود یانکی ها رو میگیره؛ همسایه های ایران هم حتما و قطعا اینقدر عاقل و دوراندیش هستن که دستی دستی برای خودشون دردسرهای آنچنانی درست نکنن! اصلا ببخشیدا کی گفته یانکی ها خیلی رو کمک این به اصطلاح دوستانشون!؟ حساب باز کردن!؟ اگه اینجوریه پس چرا تا حالا هیچ غلطی نکردن!؟ ایران امروز از آنچنان قدرت و نفوذ سیاسی و نظامی در منطقه برخورداره که بنده شخصا تصور می کنم بزودی از کشورمون دعوت می کنن که در کنفرانسی با حضور تمام کشورهای قدرتمند جهان شرکت کنیم و به این شکل ما رو در همین شکلی که هستیم با صلح و مسالمت می پذیرن و به شرایط منطقه ای و جهانی ما تا حدودی تن میدن. تز جنگ با ایران هر آدم عاقلی رو چه در لندن، چه در اروپا و چه در همون واشنگتن به خنده میندازه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ops عزيز اين تاپيك تكراري هست ، در خصوص این موارد بحث های بسیاری در سایت صورت گرفته که میتونستید به اون ها مراجعه کنید و جواب بسیاری از سوال هاتون رو هم میتونستید در همونا پیدا کنید مثل همین پایگاه در آمریکای جنوبی ! icon_eek

با تشکر از همه دوستان !

ممد جان با بند دوم حرفات خیلی موافقم ! icon_question

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ops عزيز اين تاپيك تكراري هست ، در خصوص این موارد بحث های بسیاری در سایت صورت گرفته که میتونستید به اون ها مراجعه کنید و جواب بسیاری از سوال هاتون رو هم میتونستید در همونا پیدا کنید مثل همین پایگاه در آمریکای جنوبی !

با تشکر از همه دوستان !

ممد جان با بند دوم حرفات خیلی موافقم !

[/quote]
اين وظيفه مديران ميباشد كه تاپيكي را حذف كنن يا خير.لطفا در كار مديران سايت دخالت نكنيد.در ضمن اگر ادرس تاپيك با اين موضوع رو بدهيد بهتر است.ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب این بحث دوباره با اوضاع منطقه داغ شده ، فکر کنم با شرایط روز روش بحث کنیم بهتر باشه تا اینکه تاپیک و حذف کنید

منم نظرم اینه که اگه مصر ازدست شون بره و حماس قدرت بگیره ، بعلت بی خردی و خرافی بودن وحشتناک صهیونیسم ها کمتر از 2 سال وارد جنگ منطقه ای یه جورایی هم جهانی می شیم

( تا اونجایی که من اطلاعات دارم اسرائیلیها خیلی ساله که دارن تلاش میکنند تا منجی شون برگرده ، با شبیه سازی گوساله مو سرخ و کندن زیر مسجد القصی و رو نمایی از تابوت عهد و هزار کوفت و مرض دیگه ) پس شکی نیست که تو اوضاع بهم ریخته منطقه که یه جنگ آتیشش بالا بگیره معلومه که هرکی به دری میزنه و کشورها سعی می کنند که تیم بندی بشن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فكره خوبيه.

منم فكر ميكنم اسراييل خيلي وقته كه داره خودشو براي اين جنگ اماده ميكنه.اما حتما به چراغ سبزه امريكا احتياج داره.در زمان جنگ با اعراب اگه حمايت امريكا و فرانسه نبود اسراييل الان به اين سرحالي كه ميبينيد نبود..........

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.