ops

عکس العمل کشورهای همسایه در صورته حمله به ایران

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]. هواپيما هاي اسراييل اومدن مراكز اتميشو صاف كردن و رفتن بعدش اين سوري هاي بي عرضه تازه يادشون افتاد بايد هواپبما بلند كنن. عربن ديگه . ازشون انتظار ديگه يي نبايد داشت [/quote]

اين ماجرا مال عراق بود نه سوريه .

در ضمن مشكل آمريكا اين نيست كه ما نيرو هاي مسلح خوبي داريم مشكل آمريكا ملت ايرانه و از اون ميترسه ٬ چون هر اشغالگري كه اومده تو ايران آخر بيرونش كرديم از اسكندر گرفته تا آمريكا .

اگه مشكل اقتصاده چرا همون اول انقلاب و بعد از جنگ كه ما وضعمون به شدت خراب بود و تازه يه جنگ سخت و نابود كننده رو پشت سر گزاشته بوديم حمله نكرد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]. هواپيما هاي اسراييل اومدن مراكز اتميشو صاف كردن و رفتن بعدش اين سوري هاي بي عرضه تازه يادشون افتاد بايد هواپبما بلند كنن. عربن ديگه . ازشون انتظار ديگه يي نبايد داشت [/quote]

اين ماجرا مال عراق بود نه سوريه .

در ضمن مشكل آمريكا اين نيست كه ما نيرو هاي مسلح خوبي داريم مشكل آمريكا ملت ايرانه و از اون ميترسه ٬ چون هر اشغالگري كه اومده تو ايران آخر بيرونش كرديم از اسكندر گرفته تا آمريكا .

اگه مشكل اقتصاده چرا همون اول انقلاب و بعد از جنگ كه ما وضعمون به شدت خراب بود و تازه يه جنگ سخت و نابود كننده رو پشت سر گزاشته بوديم حمله نكرد .[/quote]
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام نه برادر هر دو درست میگین هم مال عراق بودش هم سوریه عراق توی جنگ ایران اسرایل بهش حمله کرد نه برای اینکه ایرانو دوست داشت چون میخواست اون ارتباط پنهانی که عراق باهاش داشتو از این طریق بپوشونه منظور ارسال سلاح کمکهای ماهواره ای
سوریه هم چند سال پیش که کره شمالی داشت شمال شرق سوریه مرکز هسته ای میساخت دوباره اسرایل به کمک جمرهای کشتیهای امریکا توی منطقهای مدیترانه تمام رادارهایسوریه رو کور کردش بعدم بهش حمله کرد پس بنده خدا سوریه ترسو نبودش یه کمی در فهمید ماجرا چیه وقتی که بمب بارون شده بود بعدشم جرات حمله پیدا نکرد چون دوست نداشت دوباره خاک از دست بده.
فکر کنم طبق خبرای رسیده هوالی سال2020یه جنگ بشه دلیلشم یه تاپیک جدا میخواد(قضیه فیری ماسونریها یهودیای که کلی جنگ راه انداختن...) البته الان اوضاع منطقه کاملا به نفع ایرانه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آمريكا از ملت ايران مي ترسد نه از سلاح هاي ايران

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
قضيه سوريه كه عرض كردم مربوط ميشه به سال 2005 فك كنم :cry: . سوريه داشت با كمك كره شمالي شمالي يه مركز هسته اي درست ميكرد كه سراييل صافش كرد. :| ماجراي دوستي ايران و سوريه هم مريوط ميشه به استقلال سوريه از عثماني كه رضاشاه اولين كسي بود كه اونو به رسميت شناخت. از اون به بعد سوريه سعي كرده كه دوستيشو با ايران حفظ كنه icon_idea ( البته به خاطر منافعش وگرنه عاشق چش و ابروي ما نيست) :cry: وگرنه سوريه مشابهت هاي زيادي با عراق داشت كه ميتونست باعث دوستيشون بشه . مثل حكومت بعث كه در عراق و سوريه وجود داشت. ( بعث يك نوع حكومت سوسياليستي عربيه). واقعا حيف اين همه پول و سلاح كه ما براي اين سوريهاي بي عرضه هدر داديم
و جناب سان كراي هم مثل اينكه عقيده داره ارمنستان و مصر و آذربايجان صاحب ندارن يا يه تيكه از ايران هستن كه به راحتي بشه مردمش رو مسلح كرد. :rose:
و ميخوام به جناب ميت بگم كه بستگي به روحيه مردم و انگيزشون داره وگرنه شما نميتوني مردم يه كشور رو با دادن يه سلاح به هر نفر تبديل به ارتش كني. من نميخوام منفي بافي كنم ولي فقط كافيه يه نظر سنجي ساده در مورد ميزان انگيزه براي شركت در جنگ يا حمايت از اون تو اينترنت بذاري( يه سايت بيطرف كه هر نوع آدم توش باشه) :mrgreen: تا نبض مردم دستت بياد و روحيه اونها رو با زمان جنگ و دهه شصت مقايسه كني . وگرنه اگه به محبوبيت حكومت بود . صفويها بايد تا ابد حكومت ميكردن . مهم كشوره كه نذاري كه هر 30 -40 سال يه باز آب بره و لاشخورهاي اطراف كشور( به اصطلاح همسايه هاي دوست و برادر) :thinking: يه تيكشو بكنن. وگرنه حكومتها ميان و ميرن مهم كشوره . همين B)
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] وگرنه حكومتها ميان و ميرن مهم كشوره . همين

[/quote]

به اندازه سر سوزن هم اين جمله شما رو قبول ندارم.حكومتي كه پشتش به امام زمان(عج) محكمه همين جوري نمياد كه همينجوري هم بره.
فكر كنم بايد كمي مطالعه كنيد و ببينيد كه اين مملكت چطور اسلامي شد و چطور اسلامي موند.اون موقعي كه با نصفه دنيا ميجنگيديم و اون موقعي كه ما رو منزوي كردند همين مردم بودند كه حكومتو تنها نگذاشتند.
در ضمن فاكتورهاي حضور در جنگ ابدا قابل نظر خواهي نيست.چون تا شرايط جنگ مهيا نباشه و مردم براي دفاع از ناموسشون و فرزندانشون به طور ملموس نيازي حس نكنند قادر به جواب قاطع نيستند گرچه همين حالا هم خيلي ها ميتونن جواب قاطع بدن كه نظره اونها هم قابله احترامه.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من نميخوام منفي بافي كنم ولي فقط كافيه يه نظر سنجي ساده در مورد ميزان انگيزه براي شركت در جنگ يا حمايت از اون تو اينترنت بذاري( يه سايت بيطرف كه هر نوع آدم توش باشه) Exclamation تا نبض مردم دستت بياد و روحيه اونها رو با زمان جنگ و دهه شصت مقايسه كني .[/quote]

من خیلی ها رو دیدم که خدا پیغمبر حالیشون نمیشد (از این آدمای که خیلی جلفن) اما وقتی ازشون سوال می کردم اگه جنگ بشه چیکار می کنید، فرار؟ می گفتن ترسو خودتی ، غیرتم به من اجازه نمی ده وطنم و ناموسمو تنها بزارم برم.

مردم ایران یه روحیه ای که دارن اینه که بیگانه ستیزن یعنی زیر بار یه بیگانه نمی رن.
اگرم دشمن با نیروی نظامیش بتونه ایران بگیره اما نی تونه با فرهنگ ما مبارزه کنه، نمونش حمله چنگیز که بعدآ همشون مسلمان شدن به جای این که مارو تغییر بدن یا اسکندر که می خواست یه حکومت بر مبنای کشور خودش تشکیل بده که اونم ناموفق بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]من نميخوام منفي بافي كنم ولي فقط كافيه يه نظر سنجي ساده در مورد ميزان انگيزه براي شركت در جنگ يا حمايت از اون تو اينترنت بذاري( يه سايت بيطرف كه هر نوع آدم توش باشه) Exclamation تا نبض مردم دستت بياد و روحيه اونها رو با زمان جنگ و دهه شصت مقايسه كني .[/quote]

من خیلی ها رو دیدم که خدا پیغمبر حالیشون نمیشد (از این آدمای که خیلی جلفن) اما وقتی ازشون سوال می کردم اگه جنگ بشه چیکار می کنید، فرار؟ می گفتن ترسو خودتی ، غیرتم به من اجازه نمی ده وطنم و ناموسمو تنها بزارم برم.

مردم ایران یه روحیه ای که دارن اینه که بیگانه ستیزن یعنی زیر بار یه بیگانه نمی رن.
اگرم دشمن با نیروی نظامیش بتونه ایران بگیره اما نی تونه با فرهنگ ما مبارزه کنه، نمونش حمله چنگیز که بعدآ همشون مسلمان شدن به جای این که مارو تغییر بدن یا اسکندر که می خواست یه حکومت بر مبنای کشور خودش تشکیل بده که اونم ناموفق بود.[/quote]
خواهش میکنم از موضوع تاپیک منحرف نشید به نظر حقیر:
1-ترکیه و قطر و ... از ایران حمایت خواهند کرد
2-عربستان و امارات دخالت مستقیم
3-اسراییل کمک به آمریکا
4-و مهمتر از همه مردم ایران حامی خودشون خواهند بود

با تشکر حسین پویا l :cry:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خواهش میکنم از موضوع تاپیک منحرف نشید به نظر حقیر:
3-اسراییل کمک به آمریکا
[/quote]

ترکیه فقط می تونه محکوم کنه به نظرم
داداش تکاورای ما اماراتو چند ساعته با چاقو میگیرن :cry:
عربستانم که فکر نکنم دلش بخواد با موشک های ما دست و پنجه نرم کنه، کمک مالی می کنه icon_idea
اسرائیل به امریکا کمک می کنه :thinking: اون خودش محتاج کمک آمریکا هست اگه پشتوانه آمریکا نبود تا حالا یه صد باری به دست ایران فتح می شد :rose:
شماره ی 4 خوب اومدی :cry:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]خواهش میکنم از موضوع تاپیک منحرف نشید به نظر حقیر:
3-اسراییل کمک به آمریکا
[/quote]

ترکیه فقط می تونه محکوم کنه به نظرم
داداش تکاورای ما اماراتو چند ساعته با چاقو میگیرن :cry:
عربستانم که فکر نکنم دلش بخواد با موشک های ما دست و پنجه نرم کنه، کمک مالی می کنه :mrgreen:
اسرائیل به امریکا کمک می کنه :rose: اون خودش محتاج کمک آمریکا هست اگه پشتوانه آمریکا نبود تا حالا یه صد باری به دست ایران فتح می شد icon_idea
شماره ی 4 خوب اومدی :thinking:[/quote]
سالم جان مشکل ما اینه که دیگران رو دست کم گرفتیم مطمئنا اسراییل که خودش ماشین های روسی رو تجهیز میکنه میتونه خود کفا هم باشه همونطور که م تقریبا خودکفا شدیم.امارات و عربستان هم اگه شیر بشن حمله میکنن و به سرنوشت عراق دچار میشن رجب طیب اردوغان هم دوست ایرانه و حامی ما.
دوستان مطمئن باشید ارتش و سپاه ایران لااقل از بعد زمینی ارتش آمریکا رو نابود میکنند
:cry:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان مطمئن باشید ارتش و سپاه ایران لااقل از بعد زمینی ارتش آمریکا رو نابود میکنند

[/quote]

در جنگ با امريكا فكره درگيري زميني رو از سرتون خارج كنيد.به هيچ عنوان ژنرالهاي كاركشته امريكايي خودشو تو باتلاقي كه واسشون در نظر داريم نميندارن.نبرد با امريكا نبرد هموايي و پشتيباني راه دور ناوهاست.و مطمئن باشيد ارتش و سپاه خودشونو براي اينطور نبردها اماده ميكنند اون هم با چاشني نا متقارن بودن.اصولا وقتي حريف خيلي بزرگه بهترين راه غافلگير كردنهاي مداومه تا پيروزي.انشا ا...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
داداش همون کویت جنگنده هایی که صدام تزش گرفته بود و از ترس امریکا خلباناش اوردن ایران به ایران هدیه داد به خاطر حمایت های ایران

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[font=tahoma,geneva,sans-serif]سلام[/font]

[font=tahoma,geneva,sans-serif]اون زمان بعد از 8 سال جنگ که آمریکا وارد خلیج فارس شد میترسید با ایران تمام عیار وارد جنگ بشه وگرنه همه جوره شرایط دخالت رو داشتن اما جرات نکردن چطورالان با این همه پیشرفت ایران میتونن ؟ سنگ بزرگ نشونه نزدنه [/font]

[font=tahoma,geneva,sans-serif]و وقتی آمریکا جراتشو نداره عربها که اصلا" ندارن[/font]

[font=tahoma,geneva,sans-serif]یه نکته هم چون صحبت شد عرض کنم به نظر من باید هر طور شده درگیریهایی که تروریستها در سوریه و لبنان و عراق به راه انداختن بکشونیم به سمت اسرائیل باید دستگاه های اطلاعاتی ما هر جور شده اینکار رو بکنن همونطور که اونا از القاعده به نفعشون در سوریه استفاده کردن[/font] ویرایش شده در توسط meshcat

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عکس العمل کشورهای همسایه در صورت حمله به ایران : :clown: :laughing: big_hug :applause:

لازم دیدم این شعر رو هم به پست خودم اضافه کنم :

ارتش ايران دلير و قهرمان ....... همچو کوهي در بر اهريمنان

عزم ايران گر نمايد خصم دون ....... جسم و جانش را کشيم در خاک و خون
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عربستان و امارات تکلیفشون معلومه به ما حمله میکنند اما ترکیه را نمیدونم .لازم به ذکره که پایگاه هوایی انجلیک که امریکا تو اون زراد خانه اتمی داره ....... پاکستان هم اجازه استفاده ی پایگاه شمسی را به امریکا میده. افغانستان محکوم میکنه. عراق اجازه ی کاری به امریکا نمیده واگر بده حسابش با کتائب حزب الله . اذربایجان لعنتی به ما حمله میکنه. ترکمنستان محکوم میکنه. قطر و کویت به امریکا کمک میکنه.عمان محکوم میکنه. جدا از همه این ها چرا وقتی یک دیپلمات امریکایی(کری) تهدید میکنه سردار عزیز جعفری جواب میده . جناب ظریف که فقط محکوم میکنه روحانی هم بیخیال. باز گلی به جمال دکتر خودمون .جواب تهدید را با تهدید میداد.
  • Upvote 3
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='meshcat' timestamp='1391517972' post='363349']
[font=tahoma,geneva,sans-serif]سلام[/font]

[font=tahoma,geneva,sans-serif]اون زمان بعد از 8 سال جنگ که آمریکا وارد خلیج فارس شد میترسید با ایران تمام عیار وارد جنگ بشه وگرنه همه جوره شرایط دخالت رو داشتن اما جرات نکردن چطورالان با این همه پیشرفت ایران میتونن ؟ سنگ بزرگ نشونه نزدنه [/font]

[font=tahoma,geneva,sans-serif]و وقتی آمریکا جراتشو نداره عربها که اصلا" ندارن[/font]

[font=tahoma,geneva,sans-serif]یه نکته هم چون صحبت شد عرض کنم به نظر من باید هر طور شده درگیریهایی که تروریستها در سوریه و لبنان و عراق به راه انداختن بکشونیم به سمت اسرائیل باید دستگاه های اطلاعاتی ما هر جور شده اینکار رو بکنن همونطور که اونا از القاعده به نفعشون در سوریه استفاده کردن[/font]
[/quote]
مشکل اینجاس که آمریکا اگه حمله نمیکنه به خاطر اینه که عاقلانه فکر میکنه ولی این عربا که عقل ندارن rolling_on_the_floor

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.