Recommended Posts

با تشکر.
یه سوال ؟
مگه غیر از خلبانها کسان دیگه ای هم برای فضانوردی انتخاب میشن ؟؟؟
چون توی یکی از مستند های فضایی شبکه 4 دیدم که یکی از فضانوردها میگفت یه فضانورد خوب اول خلبان خوبیه. icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
sorena_ir_army عزيز

هند را با ايران مقايسه نكن ... پيشرفت هند به هيچ وجه مانند پيشرفت ما نبوده نيست و نخواهد بود ... انرژي هسته اي هند وارداتي است ... چند سال پيش كانادا راكتور هسته اي مشابه آنچه ما در اراك به آن دست پيدا كرديم را به هند در ازاي پشتيباني از سياست هاي تحريمي آمريكا در مقابل ايران را به هندي ها پيش كش كرد ... در مورد علوم كامپيوتري هم مي تونم بگم تمام آنچه را كه هند در اين زمينه دارد مديون بيل گيتز است كه راه هندي ها را به شركت ماكروسافت و ايالت كاليفرنيا كه به مركز آي تي آمريكا معروف است باز كرد ... در صنايع نظامي هم همانطور كه مي بينيد با توجه به ادعايي كه اين كشور در مورد ابرقدرت مند بودن و حق وتو داشتن دارد ، دست آورد خاصي ندارد ... در مورد درآمد سالانه ي 1000 ميلياردي اين كشور هم با توجه به جمعيتي كه دارد و مقايسه ي آن با كشور مشابه خود يعني چين ، اصلا دستاورد مهمي به شمار نمي رود ... در ضمن ميزان فقر موجود در اين كشور قابل مقايسه با كشور هاي بدبخت و فقير آفريقايست نه كشور ثروتمندي مانند ايران ... دوستان قديمي سايت مي دونن كه من ارادت وي‍ژه اي خدمت اين هندي هاي عزيز و ايضا زرد پوست هاي نازنين دارم !!! .... جهان را اين دو قوم به نابودي خواهند كشاند ... در چند سال آينده در جهان از هر سه نفر ، يك نفر از اين دو كشور يعني هند و چين خواهند بود ... در مقابل اين دو ن‍ژاد من دست آمريكايي ها را با رضايت كامل مي بوسم و حاضرم در زندان ها ي آمريكا زندگي كنم تا در مناطق با كلاس اين دو كشور ... البته دوستان عزيز از احساس بنده به يانكي ها هم احتمالا با خبر باشند كه به هيچ وجه خوشايند نيست

با عرض پوزش از اين كه زياد حرف زدم ولي باور كنيد وقتي اسم هند و چين مي آيد نمي توانم خودم را كنترل كنم
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يك مقدار براي تشكيل اين تيم زود نيست دست كم 5 تا 10 سال اينده اونم با شرايط اقتصادي خوب اينو با توجه به زيرساخت ها مي گم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اولا نه زود نیست، چون باید کلی آموزش ببینند و ... که زمانبر هست و از نظر من بعد از اینکه آموزش هارو دیدند احتمالش هست که اولین روسیه اونا بفرسته فضا واسه چک کردن ( نه مدار های بالایی ، فقط برای تست توانایی برای تصمیم گیری و عکس العمل هاشون و ...) بعد ایران که خودش آماده شد ، خودمون از اون ها استفاده می کنیم. در ضمن ما می خواهیم تا 2020 (8 سال دیگه اولین ایرانی رو با سفینه ایرانی بفرستیم فضا) پس اصلا زود نیست، شاید هم دیره icon_wink
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اولا نه زود نیست، چون باید کلی آموزش ببینند و ... که زمانبر هست و از نظر من بعد از اینکه آموزش هارو دیدند احتمالش هست که اولین روسیه اونا بفرسته فضا واسه چک کردن ( نه مدار های بالایی ، فقط برای تست توانایی برای تصمیم گیری و عکس العمل هاشون و ...) بعد ایران که خودش آماده شد ، خودمون از اون ها استفاده می کنیم. در ضمن ما می خواهیم تا 2020 (8 سال دیگه اولین ایرانی رو با سفینه ایرانی بفرستیم فضا) پس اصلا زود نیست، شاید هم دیره icon_wink[/quote]

من تو سفينه ايراني شكم بايد معجزه بشه تا ما .......

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]هند را با ايران مقايسه نكن ... پيشرفت هند به هيچ وجه مانند پيشرفت ما نبوده نيست و نخواهد بود ... انرژي هسته اي هند وارداتي است [/quote]

انرژي هسته اي ما هم از آسمون نيفتاده!
کشور دوست و همسايه پاکستان و کره شمالي! برادر عبدالغديرخان رو که ميشناسيد!?
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عجب کارهایی میکنن اون از ساخت ناوهواپیمابر اینم پروژه فرستادن فضانورد به فضا درسته کاربدی نیست ولی باید از پلکانهای اول عبور کرد مثلا رفتیم فضا چی میشه میدونید هزینه فضایی ناسا رو یه کشوری مانند آمریکا نمیتونه تامین کنه وچند کشور باهم همکاری میکنند پس به این حساب زیاد نباید خوش بین باشیم.
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]هند را با ايران مقايسه نكن ... پيشرفت هند به هيچ وجه مانند پيشرفت ما نبوده نيست و نخواهد بود ... انرژي هسته اي هند وارداتي است [/quote]

کشور دوست و همسايه پاکستان و کره شمالي! برادر عبدالغديرخان رو که ميشناسيد!?[/quote]

مسئله اينجاست كه تا چه مقدار وارداتيست ... چند تا سانتيريفو‍ژ را با واسطه از ليبي وارد كني و بعدش چند نسل بعدش رو خودت بسازي اون هم با نهايت تحريم ممكن يا اينكه بدون وجود تحريم و از روي خوش خدمتي راكتور زنبوري از كانادا تو بسته بندي شيك دريافت كني ...

حالا دستاورد هاي ديگر به كنار ....
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]هند را با ايران مقايسه نكن ... پيشرفت هند به هيچ وجه مانند پيشرفت ما نبوده نيست و نخواهد بود ... انرژي هسته اي هند وارداتي است [/quote]

کشور دوست و همسايه پاکستان و کره شمالي! برادر عبدالغديرخان رو که ميشناسيد!?[/quote]

مسئله اينجاست كه تا چه مقدار وارداتيست ... چند تا سانتيريفو‍ژ را با واسطه از ليبي وارد كني و بعدش چند نسل بعدش رو خودت بسازي اون هم با نهايت تحريم ممكن يا اينكه بدون وجود تحريم و از روي خوش خدمتي راكتور زنبوري از كانادا تو بسته بندي شيك دريافت كني ...

حالا دستاورد هاي ديگر به كنار ....[/quote]
اين رو واقعا موافقم.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بودجه فضایی در هیات دولت تصویب شده. در مورد انجام این پروژه در این برهه که متاسفانه بعضی از دوستان این کار رو عبث میدونند ، باید یگم بلاخره از یه جایی باید شروع کنیم . در مورد برنامه های تکنولوژیکی ما و مقایسه اون با هند هم باید انصاف رو رعایت کنیم. هند که با هر کشوری در دنیا که یک فن آوری رو در اختیار داره ، همکاری میکنه رو نباید با کشور عزیزمون که هر قدرت استکباری در هر گوشه دنیا تلاش میکنه تا از دست یابی به فن آوری محرومش کنه، نباید مقایسه کرد .
خواهشا منصفانه نظر بدید. icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من 1 دليل دارم كه كار خوبيه:
اگه بتونيم اون بالاها آدم داشته باشيم و چندتا ماهواره رصدي،‌ ميشه جاسوسي كرد . همين icon_wink فرضا اگه ديديم آمريكا زياد خواست پررو بشه ،‌ ايستگاه فضاييشون رو ميگيم بفرستند هوا تا آدم شن icon_razz

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
میبینم که این برنامه ثریا شما را به جنب و جوش انداخته icon_wink
تسخیر فضا بسیار لذت بخش است. حتی لذت بخش تر از اتم.
میگم فقط اگر خدای نکره بهترین خلبانان برن فضا و برنگردند ...
فکر کنم داوطب بگیرند بهتره icon_razz

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم