Recommended Posts

بابا یه حال گیری اساسی کردن حالا میگم کسی تو صدا و سیما کاره ای قوم و خویشی کسی نداره؟؟ اون قسمت های مهمشو نشون ندادن icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشکر فراوان از عرشیا یا ارشیا جان که پست من رو تمیز کردند. دوست من ، من مدتها مدیر بودم و میدونم کدوم حرف خلاف قوانین هست و میدونم کدوم نیست. در ضمن کسی خوش نداره بیخود به سازمانی حرف بزنه مگر اینکه خودش تنش بخاره! و البته ایا من الان بیام هرچی حرف علیه امریکا از دهنم در بیاد عیب نداره؟! چرا اینجوری باید باشه؟! نه من اینو قبول ندارم. اما باشه یادم میمونه قوانین سایت میلیتاری رو (مطمئن باشید سه بار کامل قبل عضویتم و نیز در طول یک سالی که این سایت رو مدام نگاه میکردم این قوانین رو خوندم و خوب اخرشم نفهمیدم معنی قانون چی هست!) در کل من حرف بدی بهشون نزدم و البته دوست خوبم، اینجانب جلو رو خودشون وقتی ایرادی دیدم بهشون گفتم و خوب وقتی حرف حق باشه هیچ جوابی براش نیست. البته شاید این حساسیت ها به خاطر فی*لتر شدن سایتتون باشه..... عیب نداره. در کل ببخشید انداختمت زحمت تکرار نمیشه یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فكر ميكنم شما هم موفق به ديدنش نشديد

بعد از اينكه ديدم تلويزيون قطعش كرد از سايت پرس تي وي(البته با سرعت افتضاح) دنبالش كردم.
بحث ما هم سر اين نبود كه من تونستم ببينم يا نه icon_frown ، مسئله این بود که بالاخره این شبکه برنامه رو نشون داده که نشان از این بود که مسئله پنهانکاری در میان نبوده ،در غیر این صورت این شبکه هم مثل صدا وسیما همه جوانب را رعایت می کرد و با شبکه های داخلی ما هماهنگ عمل می کرد.

در كل بدليل اينكه بحث ما يه خورده به سمت مخالف قوانين سايت پيش ميره من همينجا از شما معزرت خواهي ميكنم و ختم كلام
با تشكر

در هر صورت بنده هم از شما تشکر و عذرخواهی می کنم و بحث رو خاتمه می دهم.
موفق باشی icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با تشکر فراوان از عرشیا یا ارشیا جان که پست من رو تمیز کردند.
دوست من ، من مدتها مدیر بودم و میدونم کدوم حرف خلاف قوانین هست و میدونم کدوم نیست.
در ضمن کسی خوش نداره بیخود به سازمانی حرف بزنه مگر اینکه خودش تنش بخاره!
و البته ایا من الان بیام هرچی حرف علیه امریکا از دهنم در بیاد عیب نداره؟!
چرا اینجوری باید باشه؟! نه من اینو قبول ندارم.
اما باشه یادم میمونه قوانین سایت میلیتاری رو (مطمئن باشید سه بار کامل قبل عضویتم و نیز در طول یک سالی که این سایت رو مدام نگاه میکردم این قوانین رو خوندم و خوب اخرشم نفهمیدم معنی قانون چی هست!)

در کل من حرف بدی بهشون نزدم و البته دوست خوبم، اینجانب جلو رو خودشون وقتی ایرادی دیدم بهشون گفتم و خوب وقتی حرف حق باشه هیچ جوابی براش نیست. البته شاید این حساسیت ها به خاطر فی*لتر شدن سایتتون باشه..... عیب نداره.

در کل ببخشید انداختمت زحمت

تکرار نمیشه

یا حق

ممنون از عزت نفست
من خداي نكرده به شما بي احترامي نكردم ولي بنا بر وظيفه اي كه داشتم توصيه اي برادرانه كردم

شما كه سابقه عضويت طولاني در سايت رو داريد الگوي ديگران هستيد

شما حرف بدي نزديد فقط خيلي عاميانه از لغات دو پهلو استفاده كرديد كه موجب برخورد شديدتري از طرف مدير سايت ميشد( مسدود شدن سايت هم ميتونه يكي از موارد باشه)

در كل من برادر شما و در خدمت شما هستم

با آرزوي قبولي طاعات و عبادات شما
موفق باشيد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوم اينكه هر كسي نميتونه عكس واضهي از تجهيزات بگيره فقط افراد معتمد اون جلو هستن

اره اینم هست اما یه نکته: عکاسان خبرگزاری ها دقیقا اون طرف یعنی مقابل جایگاه هستند

و البته یه نکته امروز به ذهنم خطور کرد و اونم وابسته های نظامی کشورهای دیگه بود. به لطف تکنولوژی میشه خیلی راحت با دوربین های کوچیک عکس گرفت.

این پنهانکاری هم ممکنه باشه اما ایراد تو اینه که بد اجرا میشه و البته چرا قبلا اجرا نشده؟!
و در ضمن اکثر تسلیحات همونهایی هست که ما از روس و امریکا و.... خریدیم. چیزی جدید توش نیست به جز بهینه سازی ها و چون که من فکر نمیکنم ایران بتونه تو مثل فیلما از یه کامیون یه نفر بر براق بسازه! همونطور هم نمیتونه اسکای گارد رو پیشرفت بده به نحوی که قابل شناسایی نباشه.

البته یه نکته هم هست!

شاید تلویزیون ایران خودش حدس زد که چقدر ایران تو رژه به نظم اهمیت نمیده!

سال قبل یادمه از بالا گردان رو نشون داد و دقیقا داشتند از جلو رئیس جمهور رد میشدند و واقعا چقدر خجالت کشیدم او نروز چون به اندازه یه هلو یک متری بین سربازان اختلاف افتاده بود.
نمیدونم چرا ما هیچوقت برامون مهم نست مثل چین و کره شمالی ها قشنگ و شیک رژه بریم هرچند میدونم رژه همه حرف نیست اما عقل مردم به چشمشون هست نه عمل!

در کل به نظر من همه عوامل دست به دست هم داد تا صدا و سیمای مردمی و اسلامی و خوب ما نتونه این لحظات بی اهمیت رو نشون بده!

من یه دعا بکنم؟!

انشالله ایران هیچگاه سلاح پیشرفته ای نسازه چون ما از دیدنش محروم خواهیم بود و وقتی از دیدنش محروم باشی پس همون بهتر که نباشه!

چششششششششششششششششمک!

بعضی چیزا ظرفیت میخواد!

چشمک!

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[marq=right][align=left]

Please, somebody translate this. I hear every now and then we have hidden military warfare, but the reality is that we do not have anything to hide. They are same old things over and over. We improve something but nobody knows what. I guess in the event of a conflict we will have very butter surprises.

Dear Smerch

according to this site rules you have to write in Persian language , any way , if you could not type Persian and you are Iranian too , it is better to know your mother or father's language first, Proud in your nationality.
For your post, I have to say, everyone in Iran knows we are in hidden warfare with our enemies and it is clear to everyone that all the militaries in other countries do not show everything they have, to the visitors too.
But my friend it is injustice to say our military made only old weapons and has not anything to hide!!!! , be sure if our weapons were old and undamageable for our enemies, they attacked to IRAN for many times,
They scare from IRAN and our abilities because they know; we have many hidden and modern weapons in hand.

I am waiting for your response in Persian language
Good luck
---------------

Emperor[/align]][/marq]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

[marq=right][align=left]

Please, somebody translate this. I hear every now and then we have hidden military warfare, but the reality is that we do not have anything to hide. They are same old things over and over. We improve something but nobody knows what. I guess in the event of a conflict we will have very butter surprises.

Dear Smerch

according to this site rules you have to write in Persian language , any way , if you could not type Persian and you are Iranian too , it is better to know your mother or father's language first, Proud in your nationality.
For your post, I have to say, everyone in Iran knows we are in hidden warfare with our enemies and it is clear to everyone that all the militaries in other countries do not show everything they have, to the visitors too.
But my friend it is injustice to say our military made only old weapons and has not anything to hide!!!! , be sure if our weapons were old and undamageable for our enemies, they attacked to IRAN for many times,
They scare from IRAN and our abilities because they know; we have many hidden and modern weapons in hand.

I am waiting for your response in Persian language
Good luck
--------------

-

Emperor[/align]][/marq]

لطفا فارسي تايپ كنيد
با تشكر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا این آشیانه بنده خدا از زیر زبونش در رفت یک چیزی گفت دوستان بی خیال ایشون بشن لطفا! icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از اداره كل تبليغات دفاعي وزارت دفاع، اين موشك با حضور سردار مصطفي محمدنجار وزير دفاع و پشتيباني نيروي هاي مقدس و با رمز مقدس يا علي ابن موس الرضا با موفقيت كامل آزمايش شد.
سردار نجار در تشريح ويژگي‌هاي اين موشك اظهار داشت: متخصصان اقتدار آفرين سازمان هوا فضاي وزارت دفاع موفق شدند نسل جديد موشك زمين به زمين با سوخت جامد مركب را آزمايش كنند.
وي افزود: اين موشك دو مرحله اي داراي دو موتور سوخت جامد مركب است و از قابليت‌هاي فوق العاده و بالاي برخوردار است.
وزير دفاع اظهار داشت: از ويژگي‌هاي ديگر اين موشك و سيستم پرتاب آن و سرعت بسيار بالا براي استقرار، پرتاب و خروج از محل پرتاب مي‌باشد.
نجار گفت: كليه مراحل طراحي و ساخت موشك سجيل پرتاب آن بدست متخصصان اقتدار آفرين وزارت دفاع صورت گرفته است.
سردار نجار تصريح كرد: آزمايش اين موشكي در چارچوب دكترين و راهبرد بازدارندگي دفاعي و فعاليت هاي متعارف موشكي جمهوري اسلامي ايران و صرفا با اهداف دفاعي و براي تحكيم صلح، ثبات و آرامش در منطقه صورت گرفته است و عليه هيچ كشوري بكار گرفته نخواهد شد.
سردار نجار تاكيد كرد: آزمايش موشك سجيل از سال قبل برنامه ريزي و تنظيم شده بود و هيچ ارتباطي با تحولات اخير منطقه اي و بين المللي ندارد.
وزير دفاع در پايان اين موفقيت بزرگ را به محضر فرماندهي كل قوا حضرت آيت الله العظمي خامنه‌اي، ملت شريف ايران، نيروهاي مسلح، مديران، كاركنان و متخصصان زبده و خدوم وزارت دفاع تبريك و تهنيت گفت.

آزمایش موشکی ایران در منطقه مریوان در نزدیکی مرز عراق، چند روز پس از آنکه ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در بیانیه ای تأکید کرد که به هرگونه تجاوز هوایی قاطعانه پاسخ خواهد داد، بازتاب گسترده ای در رسانه های خارجی داشته و این رسانه ها از آزمایش موشکی به عنوان هشداری برای امریکا و میهمان جدید کاخ سفید یار کردند.

به گزارش رجانیوز، نسخه اینترنتی روزنامه الشرق الاوسط بلافاصله پس از انتشار خبر آزمایش موشکی به نقل از شبکه پرس تي وي نوشت: موشکي که نزديک مرزها با عراق آزمايش شده جديد است. آزمايش اين موشک، هشداري به امريکا است چون ايران هشدار داده است به هرگونه نقض حريم هوايي اين کشور پاسخ خواهد داد.

الشرق الاوسط افزود: ايران اين هشدارها را پس از آن مي دهد که امريکا ماه گذشته منطقه البو کمال در مرزهاي سوريه با عراق را بمباران کرد.

اين روزنامه نوشت: ارتش ايران روز چهارشنبه گذشته اعلام کرد بالگردهاي امريکايي به هنگام پرواز نزديک مرزها با ايران ديده شده اند و قول داد به هرگونه نقض حريم ايران پاسخ دهد.

شماري از تحليلگران معتقدند اين پيام بيشتر از آنکه خطاب به نيروهاي امريکايي در عراق باشد، خطاب به باراک اوباما رئيس جمهور جديد امريکا است.

الشرق الاوسط در ادامه به اظهارات البرادعي مدير کل آژانس بين المللي انرژي درباره ايران و نيز نشستي که قرار است نمايندگان 6 کشور امريکا، روسيه، فرانسه، انگليس، چين و آلمان در پاريس در خصوص پرونده هسته اي ايران برگزار کنند، اشاره کرد.

خبرگزاري رويترز نیز در این زمینه گزارش داد: موشک نسل جديد زمين به زمين ايران روز چهارشنبه با موفقيت انجام شد در اين موشک از سوخت جامد استفاده شده است.

روزنامه نيويورک تايمز نیز در بخش خلاصه اخبار نوشت: ايران در يک مانور نظامي موشک جديدي را در شهر مريوان در غرب کشور آزمايش کرد. ايران هفته گذشته به نيروهاي امريکايي در عراق هشدار داد که هليکوپترهاي امريکايي را نزديک حريم هوايي اش رهگيري کرده است. خبرگزاري نيمه رسمي فارس اعلام کرد که اين آزمايش به دنبال ازمايش موشکي بالستيک ناوگان سوم نيروهاي امريکايي در سوم نوامبر صورت مي گيرد.

روزنامه انگلیسی ديلي تلگراف هم نوشت: اين آزمايش مدت زمان کوتاهي پس از هشدار ديگري از سوي تهران به واشنگتن صورت مي گيرد. ايران به امريکا هشدار داده است که به شدت به هرگونه تجاوز به حريم هوايي اش پاسخ خواهد داد. تلويزيون انگليسي زبان پرس تي وي ايران اعلام کرد سپاه پاسداران موشکي بنام ثامن را روز دوشنبه در نزديکي شهر مرزي مريوان در غرب ايران ازمايش کرد. بنابر گزارش پرس تي وي، واحدهاي توپخانه و چند فروند راکت هم در رزمايش نظامي ايران به کار گرفته شد.

نيروهاي نظامي ايران طي ماههاي اخير چندين رزمايش را به اجرا گذاشته اند. اين در حالي است که اخيراً در محافل خبري از احتمال حمله نظامي امريکا و يا اسرائيل به مراکز هسته اي ايران صحبت شده است. ايران در ماه ژوئيه 9 موشک بسيار پيشرفته را ازمايش کرد که يکي از آنها بردي دارد که اسرائيل و پايگاههاي امريکا در خاورميانه را در تيررس خود قرار ميدهد. ارتش ايران روز چهارشنبه اعلام کرد چند فروند بالگرد امريکايي در نزديکي حريم هوايي ايران پرواز کرده اند و هشدار داد به هرگونه تجاوز به حريم هوايي اش پاسخ خواهد داد. تحليلگران سياسي گفتند اين بيشتر هشداري است به باراک اوباما رئيس جمهور جديد امريکا تا نيروهاي امريکايي مستقر در عراق. هشدار ايران در پي حمله امريکا به بخشي از خاک سوريه صورت گرفته است. اين حمله را هم ايران محکوم کرد هم سوريه. لازم به توضيح است که اوباما هم مانند بوش گزينه نظامي عليه ايران را رد نکرده اما در همان حال هم از دولت بوش بخاطر سياستهايش در قبال ايران و بها ندادن بيشتر به راههاي سياسي حل مسئله هسته اي تهران خرده گرفته است. ايران گفته است به هر گونه حمله اي به خاکش پاسخ خواهد گفت و مراکز امريکايي و اسرائيلي را هدف قرار مي دهد و علاوه بر آن، تنگه هرمز را خواهد بست.
منابع: فارس-رجانيوز
http://www.farsnews.net/plarg.php?nn=M385294.jpg
اينم صفحه اول آلبوم عكسها

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این هم فیلم پرتاب این موشک تقدیم به دوستان
لینک مستقیم حدود 3 مگ:
http://www.iribnews.ir/News/Video/171984_c516d628.wmv

آذرخش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آزمايش اين موشك جديد را به همه دوستان تبريك مي گويم.
با اين موشك ايران قدم بزرگي براي توسعه صنعت موشكي خود برداشت و به جرات مي توان گفت تكنولو‍ژي موشكي ايران وارد فاز جديدي شد. اميدوارم اطلاعات بيشتري از اين موشك منتشر شود.
فعلا اين را مي دانيم كه موشك دو مرحله اي با سوخت جامد مركب و برد 2000 كيلومتر است.
البته من كمي به برد 2000 كيلومتر شك دارم و احتمال مي دهم بيشتر باشد. در ضمن هنوز مشخص نشده اين موشك قادر به حمل چه نوع كلاهكي است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با ديدن تصاوير پرتاب موفقيت آميز اين موشك دلم گرفت .مي دانيد چرا؟؟؟اگر در سالهاي جنگ و حماسه و خون به اين فن آوريها دسترسي داشتيم بسيار از ياران سفر كرده اكنون كنارمان بودند.با اين همه به همه ملت ايران پرتاب موفقيت آميز اين موشك زيباي ايراني را تبريك مي گويم .يا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا دست مهندسين با توان ايران اسلامي ما درد نكنه . واقعا يك بار ديگه و مثل هميشه گل كاشتند . واقعا افرين به مهندسين و مسپولين پر توان جمهوري اسلامي ايران :|

ولي واقعا گل كاشتند . icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
موتور دو مرحله ای باسوخت جامد .خوب جای تعمل داره یعنی رسیدن به چه توانی؟؟؟
چند ساعت پیش شبکه صدای امریکاه تحلیلی از این موشک داشت وتحلیل گر ساده لو آن جناب نوری زاده میگفت نمی دونم چند سال پیش ایران بایک آزمایش موشکی ازنوع شهاب داشته که باخطای 400کیلومتری به جای سرباز به زاهدان اصابت کرده .وغافل از ان است که ایران ظرف چند سال اخیر به چه پیشرفتهای چشمگیری درضمینه موشکی دست یافته است واین دستاورد کمی نیست یا لااقل این صدای امریکا درحدی نیست که بتونه دستاوردهای دفاعی ایران رو مسخره کنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم