tomcatsparrow

مقایسه دو نیروی هوایی بزرگ منطقه ایران و اسراییل

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

اول اینکه امریکا به خاطر ما وارد بحران اقتصادی نشده و ثانیا داره کم کم از بحران خارج میشه و فقط مشکلش بیکاری هست که به گفته ی خودشون تا سال2015 درست میشه ولی تا این مدت باید چه کار کنند مشکل اصلیشونه. و فروپاشی نیز یک بلوف است.
و اما در مورد تعداد هواپیما که 700 تا دور از واقعیت است ما حدود 250 جنگنده داریم (دارم میگم حدوده 250 تا ممکنه بیشتر از باشه ممکنه کم تر هم باشه)اما دیگه از 300 تا بیشتر نداریم.
بعدشم جنگنده های ما(اف4 اف5 اف14 میگ29 میگ31) در برابر اف16 و اف15و اف35 که به زودی (2 سال دیگه) به خدمت میگیرن شانسی نداره چون میگ های ایرانی مدل اولیه ی میگ های شوروی هستش و...
و تحلیلی که از جنگ ایرانو ناتو کردید بسیار بچگانه بوده و قابل بحث نیست.
و در اخر باید بگم امریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه خیالتون از بابت جنگ با امریکا راحت بشه.
اهان یه چیزی یادم رفت بگم اف16 ایران نداره 1 دونه داشتیم که سوتش کردیم هوا icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مقاله اول که خیلی ضعف داشت مثلا ما هرچقدر جنگنده های قدیمیمون رو ارتقا بدیم به جنگنده های جدید و پیشرفته دشمن نمی رسه .
مقاله دوم هم که جنگ با غرب رو خیلی ساده گرفته بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
متاسفانه هر دومقاله ضعیف بودند من خودم به گزینه2علامت زدم نمی دونم کی مقاله رو قبول داشته icon_eek

این سه تا سایت(جوشن و بلندآسمان و ناوشکن!)خیلی دارن مبالغه میکنن icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شبیه داستان های علمی تخیلی بود...!

چه میدونیم... ولی عجب قدرتی داریم ما ها؟؟؟خودمون هم خبر نداریم

راستی..از ارتش خبری نبود؟؟

احتمالا فرمانده ارتش خوابیده بود icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصلا قابليت نظر دادن نداره اين مقاله
در كپي كردن مقاله هابيشتر دقت كنيد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue][quote]تحلیل به دور از واقعیتی بود که فکر می کنم باید از سایت جوشن کپی کرده باشید ، موفق باشید[/quote]

بله احمد آقا من هم همین طور فکر می کنم ، این سایت جوشن هم جزء اون دسته سایتهایی است که از اون طرف پشت بام افتاده اند . یادمه در اوایل اینکه خبر ورود جنگنده صاعقه توسط رسانه های رسمی اعلام شد ، سایت جوشن ادعا کرده بود که این جنگنده می تواند F22 را در هوا تبدیل به پودر کنه icon_wink

[quote] نابودی فالکون و ایگل در برابر تامکت و فالکروم و فلانکر و فاکس هاوند حتمیست

[/quote]

نابودی فالکون و ایگل در برابر تامکت و فولکرام و فلانکر و فاکس هاوند حتمیست و در این شکی نیست ، اما نه با تامکت ها و فولکرام ها و فلانکرهای ایران ،

همچنین F16I و F15I رژیم منحوس صهیونیستی پیشرفته ترین نمونه های این جنگنده هستند و مقابله با آنها کار آسانی نیست .

[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا بس كنيد بنده خدا نويسنده از خجالت اب شد اينقدر ازش تعريف نكنيد لوس ميشه و از اين مقاله ها زياد كپي > پيست ميكنه ها icon_wink icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek
برادر من قصد من مسخره ردن تو نيست فقط ميخوام وقتي مقاله مينويسي از يك منبع (حداقل تو همچين مواردي) ننويس چندتا مقاله رو با هم مقايسه كن هر كدوم كه عقلانيست اون رو بنويس
اميدوارم موفق باشي

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من که تو نیروی هوایی خدمت کردم نیروی هوایی همیشه اماده بود چه تو همدان چه تو دزفول ولی فکر نکنم با این سخت افزار ها توان مقابله داشته باشن icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]
هر دم از این باغ بری میرسد !!!

آقا این فیلم 2011 دیگه ؟ کی اکران میشه icon_wink

عجب بابا ، زشته حتی واسه خنده هم این مقالات را اینجا نگذارید icon_eek

[/b]

این جای فیلم فکر کنم اوج فیلم باشه خیلی جالبه :

[quote]رادارهای مطلع فجر، 2 فروند هواپیمایB-2 را از فاصله 1500 کیلومتر شناسایی میکنند واسکادرانهای رادار گریز شفق را به سمت آنها گسیل میکنند، چند دقیقه بعد یک فروند هواپیمای B-2 از جایی که نمیداند کجاست مورد اصابت موشک قرار میگیرد! وهواپیمای بعدی با اخطار موشک هواپیمای ایرانی ،تحت الحفظ توسط 2 فروند هواپیمای شفق برای فرود به پایگاه نوژه همدان، اسکورت میشود. [/quote]

icon_eek

خدا بگم چیکار کنه این پدر مادرهارو که به بچه های 4-5 ساله اجازه میدن توی دنیای اینترنت پرسه بزنند و این داستانها را بنویسند.
اقا من نظرم عوض شد اینترنت خیلی بده icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من خيلي نويسنده اين مقاله احساسي كاركرده و بايد قبول كنيم كه نيروي هوايي اسراييل از ايران نيرومندتره .
متاسفانه جنگنده هاي ما قديمي هستند و يه جورايي يه بار مصرف هم هستند icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا میگم این مقاله رو بفرستیمم هالیوود یه فیلم علمی تخیلی از روش بسازن.فکر کنم نویسندش موقع نوشتن توهم زده بود یا چیزی مصرف کرده بوده. icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یکی از بزگترین اشتباهات در جنگ همیشه همین هست که دشمن را دست کم بگیریم

متاسفانه چند سالی هست یک سری[size=18] روزنامه [/size]داریم که دست کمی از این وبلاگ ها و سایت های توهمی ندارند یکی از روزنامه های قدیمی و معروف هم هست که از این چرت و پرت ها زیاد نقل میکرد که جلو شو گرفتن مسئولین عزیز ...............اسم کامل این روزنامه معروف رو نمی تونم بگم اما 5 حرفی هست حرف اولش هم " ک" هست ....خودتون دیگه میدونید اگه بگم ........ icon_wink

امیدوارم مسئولین امر جلو نشر این گونه اراجیف رو بگیرند چون ................ icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.