NIX

در پاسخ به استاکس نت هکر 21 ساله ایرانی «SSL» را رمز گشایی کرد

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

خوب جای تقدیر داره از سپاه

[color=red]بررسی هدف[/color]
ولی به قول waffen_ss عزیز تبلیغات و ذره چشم گرفتن هدف اصلیه سپاه

[color=red]تحلیل هک مذکور[/color]
و هر کی یکم از نرم افزار سر رشته داشته باشه کاملا می تونه بفهمه این کار از دسته یه آدم 21 سال بر نمیاد به تنهایی و کاملا مشخصه یه کار گروهی بوده کسی اگه مخالف اینه فکر می کنه پس باید بگم استارکس هم کار یه نفر بوده
لازم ذکر کنم که شکستن الگوریتمی در کار نبوده مگه الکیه فهمیدن یه الگوریتم دانشگاهی برای یه ادم 21 ساله مشکله چه برسه به الگوریتم های پیچیده که چند شرکت به صورت گروهی طراحی می کنن

ولی هک سرور ssl می شه واقعا هک گفت زیادم از لحاظ امنیتی مهم نیست
یعنی برای ایران نیست چون ایران نه امکانش رو داره که اطلاعات نت رو جمع آوری کنی نه فن آوری شو این کار شاید برای ابر قدرت ها مهم باشه (منظورم چین و روسیه هست وگرنه امریکا که همه چی دست خودشه )

[color=red]ارزش هک ssl[/color]
خوب همونطور که گفتم ارزش زیادی نداره برای ایران و زیاد هم مهم نیست
مطئنن بابت جنجال هست چون اگه ارزش امنیتی بالایی داشت مطمئنن قبل ما چشم بادومی های چینی و کره ای و روس ها خیلی وقت پیش هکش می کردن هکر های کشورهای که نام بردم خیلی از ما جلو هستن اصلا از ما که هیچ از امریکایی ها هم جلوتر هستن که اوباما سریع بعد رسیدن به کاخ سفید یه گروه مبارزه با این هکرها تشکیل داده چون میلیاردها دلار امریکا سالیانه ضرر می بینه بابت هک شدن اطلاعات نظامی و طبقه بندی شده

[color=red]اطلاعات عمومی [/color]
خوب بخاطر اینکه پست از خشکی در بیاد و ارزش واقعی جنگ سایبری رو بدونید باید بگم
بهترین و بزرگترین هکی که تا حالا انجام شه توسط یک شخص این بوده توسط هکری 41 ساله انگلیسی انجام شده که تونست به سری ترین اطلاعات سری CIA دسترسی پیدا کنه که حتی موضوع اطلاعات هک شده هم فاش نشد تا جایی که خبرها رو دنبال کردم یه دادگاه تو امریکا به حبس ابد محکومش کرد الانم کسی ازش خبر نداره احتمالا به استخدامه سرویس امنیت انگلیس یا خود آمریکا درآمد تا حالا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خوب جای تقدیر داره از سپاه

[color=red]بررسی هدف[/color]
ولی به قول waffen_ss عزیز تبلیغات و ذره چشم گرفتن هدف اصلیه سپاه

[color=red]تحلیل هک مذکور[/color]
و هر کی یکم از نرم افزار سر رشته داشته باشه کاملا می تونه بفهمه این کار از دسته یه آدم 21 سال بر نمیاد به تنهایی و کاملا مشخصه یه کار گروهی بوده کسی اگه مخالف اینه فکر می کنه پس باید بگم استارکس هم کار یه نفر بوده
لازم ذکر کنم که شکستن الگوریتمی در کار نبوده مگه الکیه فهمیدن یه الگوریتم دانشگاهی برای یه ادم 21 ساله مشکله چه برسه به الگوریتم های پیچیده که چند شرکت به صورت گروهی طراحی می کنن

ولی هک سرور ssl می شه واقعا هک گفت زیادم از لحاظ امنیتی مهم نیست
یعنی برای ایران نیست چون ایران نه امکانش رو داره که اطلاعات نت رو جمع آوری کنی نه فن آوری شو این کار شاید برای ابر قدرت ها مهم باشه (منظورم چین و روسیه هست وگرنه امریکا که همه چی دست خودشه )

[color=red]ارزش هک ssl[/color]
خوب همونطور که گفتم ارزش زیادی نداره برای ایران و زیاد هم مهم نیست
مطئنن بابت جنجال هست چون اگه ارزش امنیتی بالایی داشت مطمئنن قبل ما چشم بادومی های چینی و کره ای و روس ها خیلی وقت پیش هکش می کردن هکر های کشورهای که نام بردم خیلی از ما جلو هستن اصلا از ما که هیچ از امریکایی ها هم جلوتر هستن که اوباما سریع بعد رسیدن به کاخ سفید یه گروه مبارزه با این هکرها تشکیل داده چون میلیاردها دلار امریکا سالیانه ضرر می بینه بابت هک شدن اطلاعات نظامی و طبقه بندی شده

[color=red]اطلاعات عمومی [/color]
خوب بخاطر اینکه پست از خشکی در بیاد و ارزش واقعی جنگ سایبری رو بدونید باید بگم
بهترین و بزرگترین هکی که تا حالا انجام شه توسط یک شخص این بوده توسط هکری 41 ساله انگلیسی انجام شده که تونست به سری ترین اطلاعات سری CIA دسترسی پیدا کنه که حتی موضوع اطلاعات هک شده هم فاش نشد تا جایی که خبرها رو دنبال کردم یه دادگاه تو امریکا به حبس ابد محکومش کرد الانم کسی ازش خبر نداره احتمالا به استخدامه سرویس امنیت انگلیس یا خود آمریکا درآمد تا حالا[/quote]

شما دوست عزیز اول میگی این کار از دسته یک نفر برنمیاد! از اون ور هم میگی کار مهمی نبوده!
کسی نمیگه این هک بزرگترین هک تاریخ هست!!
اما هک کردن سرور یک شرکت که کارش ساخت دیوار آتش هست کار خیلی مهمی هست!
در ضمن اهمیت این کار برای ایران از نظر داخلی مهم هست این که به همه بفهمونه که فکر نکنید با یک https زدن دیگه غیر قابل کنترل میشید!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به جای این کارها بهتره برند وضع اقتصاد مردم رو درست کنند ؛ این که بخواند سایتی یا هر چیز دیگری رو هک کنند هنری نیست . ما نه در صنعت ماشین سازی نه در صنعت هوایی نه در ورزش و نه در ساختمان سازی حرفی برای گفتن نداریم . مثلا اینکه بخواهیم با اجازه مقررات رادیویی کشور وایمکس بالای 128 بگیریم هنره :( که دارین این طوری به خاطره یک کار مسخره این طوری خوشحال میشین . تو همین ict طرح هایی بوجود میاند که حتی انیشتین هم تعجب می کنه مثل اینترنت ملی ! معلوم نیست تو کدوم کشور اینترنت ملی شده که این دومیشه ! بهتره این افتضاحات رو جمع کنند نه اینکه پاشند برند جایی رو هک کنند ؛ هک هنر ایرانیان نیست ، بی عرضه گی است .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این FBI چرا همه پستهاشو پاک کرده تازه میخواستم ببینم چی نوشته که همه به توپ بستنش!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به جای این کارها بهتره برند وضع اقتصاد مردم رو درست کنند ؛ این که بخواند سایتی یا هر چیز دیگری رو هک کنند هنری نیست . ما نه در صنعت ماشین سازی نه در صنعت هوایی نه در ورزش و نه در ساختمان سازی حرفی برای گفتن نداریم . مثلا اینکه بخواهیم با اجازه مقررات رادیویی کشور وایمکس بالای 128 بگیریم هنره که دارین این طوری به خاطره یک کار مسخره این طوری خوشحال میشین . تو همین ict طرح هایی بوجود میاند که حتی انیشتین هم تعجب می کنه مثل اینترنت ملی ! معلوم نیست تو کدوم کشور اینترنت ملی شده که این دومیشه ! بهتره این افتضاحات رو جمع کنند نه اینکه پاشند برند جایی رو هک کنند ؛ هک هنر ایرانیان نیست ، بی عرضه گی است .

[/quote]

خب اينم يكي ديگه.نميدونم چرا انقد زياد شدن اينا.
داداش دلت پره؟؟؟؟اره؟؟؟؟؟
برو يه وبلاگ بزن توش اين چرتو پرتارو بنويس.
اينجا ميليتاريه.نه دامني واسه بغض شما :( :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اتفاقا اون موقعی که داشتم به این چرتو پرتارو فکر می کردم ، ارتش یه صاعقه پرت کرد هوا و بعدش هم اعلام شد از هر چی سوپر هورنت سرتره ! :( اون موقع هم از این جور چیزها بود . این که این جا میلیتاری هست هیچ شکی نیست ولی فکر نکنم انتقاد هم جز چرت و پرت باشه :oops:

میشه یه سوال بپرسم ؟ حالا این قضیه هک چه ربطی داره به میلیتاری ؟ :( icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به جای این کارها بهتره برند وضع اقتصاد مردم رو درست کنند ؛ این که بخواند سایتی یا هر چیز دیگری رو هک کنند هنری نیست . ما نه در صنعت ماشین سازی نه در صنعت هوایی نه در ورزش و نه در ساختمان سازی حرفی برای گفتن نداریم . مثلا اینکه بخواهیم با اجازه مقررات رادیویی کشور وایمکس بالای 128 بگیریم هنره :( که دارین این طوری به خاطره یک کار مسخره این طوری خوشحال میشین . تو همین ict طرح هایی بوجود میاند که حتی انیشتین هم تعجب می کنه مثل اینترنت ملی ! معلوم نیست تو کدوم کشور اینترنت ملی شده که این دومیشه ! بهتره این افتضاحات رو جمع کنند نه اینکه پاشند برند جایی رو هک کنند ؛ هک هنر ایرانیان نیست ، بی عرضه گی است .[/quote]

سینیور
ببخش این جوری دارم میگم.
اما داداش من داری جوک میگی، یعنی ما نتونستیم به اقتصاد برسیم چون رفتیم یه سایت هک کردیم!؟
سعی کن یه کم فقط یه کم منطقی حرف بزنی این حرف ها رو بزن برا وقتی که داری با دوستات جوک میگین و میخندین(خود من هم بعضی وقتها این حرف ها رو میزنم :oops: ) اما این که بیای اینجا به عنوان یه نظر جدی مطرح کنی خیلی زشته...

آدرس تاپیکو بگیر برو بالا میرسی به ربطش!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب شما نرخ تورم رو در نظر بگیر به حرفم می رسی بعدش کجای حرفم جوک بود :(

یعنی اقتصاد ایران فاضله مدینه تمام اقتصادهای دنیاست که شما داری تعریف ازش می کنی ؟
این که وانت دهه 60 ژاپن رو هم به مبلغ 14 میلیون می فروشند به همون اندازه زشت بود که فرمانده نیرو هوایی گفت : صاعقه از سوپر هورنت سرتره ! :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خوب شما نرخ تورم رو در نظر بگیر به حرفم می رسی بعدش کجای حرفم جوک بود :(

یعنی اقتصاد ایران فاضله مدینه تمام اقتصادهای دنیاست که شما داری تعریف ازش می کنی ؟
این که وانت دهه 60 ژاپن رو هم به مبلغ 14 میلیون می فروشند به همون اندازه زشت بود که فرمانده نیرو هوایی گفت : صاعقه از سوپر هورنت سرتره ! :oops:[/quote]

جوک اینجای حرفته که میگی به جای هک برن اقتصاد رو درست کنن!
من از اقتصاد ایران تعریف کردم!!؟؟
وانت نیسان؟
نرخ تورم ؟ هک؟
یه استراحتی بکن :(
فکر کنم پست بعدیت هم درباره آزادی مطبوعات باشه!! icon_eek

بازم اگه فکر میکنی جوک نگفتی ربط وجود سپاه سایبری و اقتصاد و تورم رو برا ما توضیح بده

پ.ن :فاضله مدینه نداریم! مدینه فاضله درسته!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]شما دوست عزیز اول میگی این کار از دسته یک نفر برنمیاد! از اون ور هم میگی کار مهمی نبوده!
کسی نمیگه این هک بزرگترین هک تاریخ هست!!
اما هک کردن سرور یک شرکت که کارش ساخت دیوار آتش هست کار خیلی مهمی هست!
در ضمن اهمیت این کار برای ایران از نظر داخلی مهم هست این که به همه بفهمونه که فکر نکنید با یک https زدن دیگه غیر قابل کنترل میشید!
[/quote]

دوست عزیز علمی بحث کنید از تعصب هم دوری کنید
الان هم می گم هم از دست یک نفر برنمیاد هم ارزش چندانی اطلاعاتی نداره ولی تبلیغاتی که راه انداختین در حد بهترین هک دنیاست
دلیل اینکه می گم از یهنفر بر نمیاد اینه همچین سرورهای اطلاعاتی رونده تازه سازی بسیار بالایی دارن که برای هکش فقط به یه هکر با یک سیستم و اینترنت ذغالی ایران احتیاج باشه
حداقل 48 ساعت باید وقت می بزاری برای هک کردن سرورهای امنیت که یعنی یه نفر باید 48 ساعت چشاش رو بدوزه به مانیتور تازه اگه همه مرحله ها رو درست و بدونه خطا رفته باشه کار خیلی سنگین هست که اگه خطایی رخ بده از طرف هکر ممکن دیگه نتونه جبران کنه و با تازه سازی دوباره مجبور بشه از اول شروع کنه
واسه همین میان تیکه تیکه می کنن و هر قسمت رو هک می کنن که هم سبک می شه کار سرعت بالا می ه که عامل مهمیه و دقت هم افزایش پیدا می کنه و بعد از ضمینه سازی هک هک تو کسری از ساعت اتفاق میوفته
از نظر کار گروهی دقیقا مثل برنامه نویسی یک برنامه کاربردی بزرگ که هر قسمت رو یک گروه روش کار می کنه
در ضمن اگه تعریف هک رو امروزی نکاه کنید یعنی طوری ضربه بزنید که طرف نفهمه از کجا خورده کی خورده همین چند سال پیش امریکا فقط تونست بفهمه از کدومه قاره اقدام به هک پنتاگون کردن به اینطور هک ها می گن جنگ سایبری

باید بگم بزرگترین دزدیهای اطلاعاتی اصلا خبرش به بیرون درز پیدا نمی کنه از طرفی قربانی رو نمی کنه چون ابرو و...... در خطره و کشور مهاجم هم دلیلی برای افشار اطلاعات ارزشمندش نمی بینه
سال ها بعد که باتوجه به سیاستهای نظامی و... کشور قربانی تازه می فهم از کجا خورده و کدوم کشور ضربه زده این هک خیلی تو رونده تسلیحاتی دنیا تاثیر گذاشته و می زاره

البته نمی خوام کار ایرارنی ها رو بی ارزش جلوه بدم چون تا همین جا هم خوب ظاهر شدیم ولی نمی شه این رو نادید گرفت که ما از پدران و صاحبان این صنعت خیلی عقبتریم

در مورد خط اخر خودتون هم دارید میگید تبلیغاتی و به همه فهماندن در ضمن به نظرم باید به دشمنا بفهمونیم نه به خودیا و داخلیا اخوی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هكر :
سپاه
و فردي غير از يك فرد 21 ساله !
يك گروه سپاهي

اينها كه اينقدر شهامت داشتند اين كار خوب رو انجام دادند كاش اينقدر شهامت داشتند اصل مطلب رو مي نوشتند
نه اينكه يك فرد هستم وابسته به هيچ گروهي نيستم !!!
اين كار - كار يك نفر نيست
كار يك آدم 21 ساله هم نيست
احمقانه ترين چيز باورشه
كار خوب اونها رو زير سوال نمي برم قدرت ايران رو در زمينه نرم افزار نشون دادند و اين كه ما هنوز هم حرفي داريم و با وجود اين تحريم هاي همه جوره هنوز هم از لحاظ علمي سريم
اما اين دروغ ؟؟!!!!؟؟؟
هدف از اين چي بوده نمي دونم
متاسفم .
:(
اميدوارم دوستان از اين حرف حق من ناراحت نشن اگر خواستند بكوبند حرفي نيست اما حقيقته حقيقت !
چرا؟؟؟!!!‌
شايد ملاحظات سياسي !
تنها جواب و غير قابل قبول ترين جواب !
ما از هيچ كس هيچ ترسي نداشتيم و نداريم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مشکل اینه که شما بعد از من پست دادی :(
منظور من اینه که بیایم به جای این کارها اقتصاد مون رو رشد بدیم ، اون رو شکوفا سازیم . اخه هک سایت به چه درد ملت می خوره ؟! که اومدی برام داری از این جور حرفها صحبت می کنی ؟ اگه هک سایت افتخاره ، به من هم بگین انجامش بدم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به جای این کارها بهتره برند وضع اقتصاد مردم رو درست کنند ؛ این که بخواند سایتی یا هر چیز دیگری رو هک کنند هنری نیست . ما نه در صنعت ماشین سازی نه در صنعت هوایی نه در ورزش و نه در ساختمان سازی حرفی برای گفتن نداریم . مثلا اینکه بخواهیم با اجازه مقررات رادیویی کشور وایمکس بالای 128 بگیریم هنره :( که دارین این طوری به خاطره یک کار مسخره این طوری خوشحال میشین . تو همین ict طرح هایی بوجود میاند که حتی انیشتین هم تعجب می کنه مثل اینترنت ملی ! معلوم نیست تو کدوم کشور اینترنت ملی شده که این دومیشه ! بهتره این افتضاحات رو جمع کنند نه اینکه پاشند برند جایی رو هک کنند ؛ هک هنر ایرانیان نیست ، بی عرضه گی است .[/quote]

باز یکی دیگه....

اینقدر از آدمهایی که یک پیشرفت یا یک دستاورد..یا یک کار مهم جدیدی

تو کشور انجام میشه رو میبینن و بعد مسخره میکنن یا فوری دستشون

به شکم پرشون میزنن و میگن ما گرسنه هستیم بدم میاد که حد نداره...

نمیدونم شماها رو کی اینجا راه داده همه جور تحقیر می کنین..بعدش میگین

شماها جنبه انتقاد ندارین

اگه دفاع کردن از مملکتمون و آرمانهاش و افتخاراش جنبه نداشتن....آره

ما بیجنبه ،خشونت طلب و تروریست هستیم..شماهم برین تو تویتر وفیس بوک تایپیک بدین

نه اینجا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من فکر کنم همه این چیزا رو قبول داشته باشیم:
1-این هک کار یک نفر نبوده(چون این مطلب خیلی واضح بود من دیگه روش بحث نکردم ! که یکسری از دوستان هی میگن احمقانست فکر این که کاره یک نفر بوده!)
2- از لحاظ فنی کار سختی بوده
3- نامه بیشتر منظورش ضد انقلاب بوده

حالا من نمیدونم چه گیری دادین که چرا راستشو نگفتن!!
خب میگفتن سپاه سایبری ایران چه فایده ای داشت؟
بر فرضم میگفتن، شما فکر میکردی اگه تو نامه میگفت سپاه سایبری، فرداش از سخنگو وزارت خارجه میپرسیدن ،غیر از این بود که تکذیب میشد؟
چین مگه نفوذ به پنتاگون رو تایید کرد؟
این حرکت در هر حالتی از نظر بین المللی جرم تلقی میشه و قابل اعلام رسمی نیست.
بازم شهرزاد خانوم به نظرتون خیلی کار بدی کردن که این حرفو زدن؟؟

سنیور شما مشکلت اینه که این دو تا قضیه رو به هم مرتبط میدونی !!
ازت خواستم ربطشو بگی که جواب ندادی !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.