nasirirani

اگر صدام سلاح اتمي داشت نتيجه جنگ با ايران چه مي شد!؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با سلام

دوستان اگر صدام تعدادى بمب و کلاهک اتمي در اختيار داشت نتیجه جنگ عراق و ایران چه می شد!؟

آیا اصلا جنگ شروع می شد!؟

آیا جنگ 8 سال طول می کشید؟

امروز ایران و منطقه چگونه بود!؟...............

با تشكر icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سوال جالبیه
مساله مهم اینه که بر اساس این فرض
صدام توی چه مرحله ای ازجنگ این موارد بدست میاورد
اما کاملا واضحه که توازن به شدت به سوی عراق بود
اما وافعا جواب این مساله که ایا این دیکتاتور دیوانه از این سلاح بر علیه ایران استفاده میکرد یکمی سخته
چون درسته این صدام جنایتکار از بمب شیمیایی بر علیه ایران استفاده کرد
اما بمب اتمی مساله ای دیگه هست...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ما می جنگیدیم بازم
فکر کنم فرانسه می خواست یک بمب هسته ای هم بهش بده نیروگاهشم که داشت می ساخت که بر و بچه های نیرو هوایی در یک عملیات بسیار خوب نابودش کردن
ولی خدا رو شکر خداوند نخواست و دعای امام زمان با ما همراه بود
ولی با اون درجه جنون تکریتی به هیچ وجه بعید نبود بر علیهمون استفاده کنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]فکر کنم فرانسه می خواست یک بمب هسته ای هم بهش بده نیروگاهشم که داشت می ساخت [b]که بر و بچه های نیرو هوایی در یک عملیات بسیار خوب نابودش کردن [/b][/quote]
ببخشيد! احياناً، زبونم لال، شما اسرائيلي نيستي؟ icon_cheesygrin

چون عملياتي كه منجر به نابودي تأسيسات هسته​اي عراق شد، توسط «بر و بچه​هاي نيروي هوايي» [color=blue]اسرائيل[/color] انجام گرفت؛ نه [color=red]ايران[/color]!!!

در كل نصير جان، طرح اين مسئله، نادرسته. چون دكترين جنگ ايران و عراق، «عدم پيروزي متقابل» بود.
به همين دليل هنگامي كه وزنه به سمت ايران سنگيني مي​كرد، كمك​ها به سمت عراق بود و زماني كه عراق قدرتمند شد، تلاش به سمت كمك به ايران بود به انحاء مختلف كه آخرين اون​ها، قطعنامه​ي سازمان ملل و اجبار عراق به پذيرشش بود.

قطعاً هم از دستيابي اين كشور به سلاح هسته​اي جلوگيري مي​شد و درصورت استفاده از اين سلاح، از ايران حمايت مي​شد و عراق به طرفه​العيني نابود مي​شد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]چون عملياتي كه منجر به نابودي تأسيسات هسته​اي عراق شد، توسط «بر و بچه​هاي نيروي هوايي» اسرائيل انجام گرفت؛ نه ايران!!! [/quote] يكبار ايران حمله كرد و يكبار هم عراق كه در حمله اول كه ايران انجام داد تاسيسات خسارت جدي نديد و مجددا بازسازي شد كه بعدش اسراييل كارش رو تموم كرد ! .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من هم اين جنگ هدفش بازي دوسر باخت بود.
قرار نبود كسي برنده بشه و تبديل به قدرت اول منطقه بشه.بلكه 2 تا قدرت بالقوه منطقه بايد در نطفه ضعيف ميشدن تا هيچوقت تبديل به قدرت اول منطقه نشن.
هر كي براي امريكا تره خورد كرد كه تكليفش رو داريم ميبينيم.

در خصوص حمله به نيروگاه عراق هم فكر كنم حمله اول توسط ايران انجام شد و نابودي كامل توسط رژيم غاصب.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]آقا مصطفي ميشه درمورد اين دكترين عدم پيروزي متقابل يخورده بيشتر توضيح بفرماييد.

من تا حالا اين موضوع رو نشنيده بودم اگه ميشه يخورده مساله رو باز كنيد.[/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]فکر کنم فرانسه می خواست یک بمب هسته ای هم بهش بده نیروگاهشم که داشت می ساخت [b]که بر و بچه های نیرو هوایی در یک عملیات بسیار خوب نابودش کردن [/b][/quote]
ببخشيد! احياناً، زبونم لال، شما اسرائيلي نيستي؟ :oops:

چون عملياتي كه منجر به نابودي تأسيسات هسته​اي عراق شد، توسط «بر و بچه​هاي نيروي هوايي» [color=blue]اسرائيل[/color] انجام گرفت؛ نه [color=red]ايران[/color]!!!

در كل نصير جان، طرح اين مسئله، نادرسته. چون دكترين جنگ ايران و عراق، «عدم پيروزي متقابل» بود.
به همين دليل هنگامي كه وزنه به سمت ايران سنگيني مي​كرد، كمك​ها به سمت عراق بود و زماني كه عراق قدرتمند شد، تلاش به سمت كمك به ايران بود به انحاء مختلف كه آخرين اون​ها، قطعنامه​ي سازمان ملل و اجبار عراق به پذيرشش بود.

قطعاً هم از دستيابي اين كشور به سلاح هسته​اي جلوگيري مي​شد و درصورت استفاده از اين سلاح، از ايران حمايت مي​شد و عراق به طرفه​العيني نابود مي​شد![/quote]
[size=24]خدا نکنه اسراییلی باشم[/size]
اون عملیات هم داستانشو می دونم ایرانی ها اول یه دور بمبارون کردن بعد اسراییل فکر کنم صافش کرد نیرو گاهو همون عملیاتی که ایرانی ها با فانتوم ریختن بعد اسرایلیها شما منظورمو بد فهمیدی برادر icon_cheesygrin
جناب وریور هم گفتن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
احتمالآ شاهد یک فاجعه ی انسانی در تاریخ کشورمون بودیم.این رو فراموش نکنیم که صدام ملعون با نامردی تمام از تسلیحات شیمیایی بر ضد غیر نظامیان ایرانی استفاده کرد و هیچ بعید نبود که از تسلیحات هسته ای برای به زانو در اوردن ما استفاده کنه.و مثل همیشه هم شاهد سکوت دولت های غربی می بودیم (نهایتش یک قطعنامه می دادند تا قضیه تموم بشه).به نظرم نداشتن سلاح هسته ای توسط صدام یک موهبت الهی برای ما بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]فکر کنم فرانسه می خواست یک بمب هسته ای هم بهش بده نیروگاهشم که داشت می ساخت [b]که بر و بچه های نیرو هوایی در یک عملیات بسیار خوب نابودش کردن [/b][/quote]
ببخشيد! احياناً، زبونم لال، شما اسرائيلي نيستي؟ icon_cheesygrin

قطعاً هم از دستيابي اين كشور به سلاح هسته​اي جلوگيري مي​شد و درصورت استفاده از اين سلاح، از ايران حمايت مي​شد و عراق به طرفه​العيني نابود مي​شد![/quote]

تفاقا يكي از سرداران سپاه هم همين مطلب رو گفته بود . بله در اين جنگ نبايد كسي پيروز ميشد . بايد هر دو كشور تخريب و ويرانه ميشد و سرمايه هاشون از بين مي رفت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با سلام

دوستان اگر صدام تعدادى بمب و کلاهک اتمي در اختيار داشت نتیجه جنگ عراق و ایران چه می شد!؟

آیا اصلا جنگ شروع می شد!؟

آیا جنگ 8 سال طول می کشید؟

امروز ایران و منطقه چگونه بود!؟...............

با تشكر icon_cheesygrin[/quote]

برادر چرا راه دوري ميري ؟؟ عراق كه تمام شد رفت پي كارش . اما اصا جريان :

[color=red][b]دوستان با توجه به اينكه اسراييل توان هسته اي داره نتیجه جنگ اسراييل و ایران چه می شود!؟[/b][/color]

اين پرسش امروزي تره و تازه در اين موقعيت بيشتر بدرد ميخوره !! icon_cheesygrin

البته به شما نهايت احترام رو ميگذارم و از صميم قلب شما و همه بچه هاي ميليتاري رو دوست دارم :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نصیر جان شما هم که استادذاین بحث های جنجالی هستی اما عراق هیچوقت هسته ای نمی شد چون اسراییل نمی ذاشت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عراق تا اونجایی که من میدونستم 3 تا کلاهک اتمی داشت که آخر جنگ آمریکا بهش داده بود ولی جنگ تموم میشه و کار خیلی بالا نمیگیره که عراق بخواهد از اون استفاده کنه بهد از اون وقتی یه چند سالی که میگذره و عراق سیاست هاش عوض میشه و ضد آمریکایی میشه و احتمال استفاده اون بر علیه آمریکا زیاد میشه آمریکا به عراق حمله میکنه تا اون ها رو بگیره (یادتون هست که دلیل حمله به عراق چی بود :تسلیحات کشتار جمعی) ولی وقتی آمریکا به عراق میرسه میبینه جا تره و بچه نیست وقتی یکم از سران عراق بازجویی میکنن میفهمن عراق وقتی از تحرکات آمریکا باخبر میشه کلاهک ها رو ظاهرا تو چند تا کانتینر و کامیون گذاشتن و تو کشور های همسایه و منطقه میگردوندند و آخرین جایی هم که میدونستند بوده و دیگه خبری ازشون نشده ایران بوده .
من اینو به یکی از برادران سپاهی که تو بخش اطلاعات سپاه بود گفتم حرفام رو تایید کرد.
بازم میگم الله اعلم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
معلومه اگه داشت ما دیگه بای بای icon_cheesygrin

ولی اسراییل چی؟ :oops: قبل اینکه دستشون رو ماشه بره با حداقل 1000تا شهاب نابود شدند icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.