king-of-heaven

آیا احتمال جنگ در سال 2012 وجود دارد ؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز اول باید بگم لطف کردید نظر دادید........ولی من انتظار داشتم نظرات دقیقا درباره 2012 باشه کلا دوستان درباره سوریه نظر میدن درسته که مربوط میشه ولی مسائل دیگه هم هست.............................

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام چند روز پیش مطلب جالبی در مورد علایم ظهور میخوندم که چون به شرایط الان نزدیک بود گفتم بزارم مطلب از کتاب سال ظهور نوشته سید حسین نجفی یزدی چاپ سال 85 و صفحه 62 :
روز ابدالی :
امام باقر (ع), می فرمایند :
روی زمین بنشینید و هیچ حرکتی نکنید تا علایمی را که می گویم در یک سال واقع شود و منادی از دمشق صدا بزند و محله ایی از محله های دمشق فرو رود و قسمتی از مسجد آنجا خراب شود .
<< وقتی دیدی ترک به آنجا تجاوز کرده و ترک آمده در جزیره نشسته و روم آمده و در رمله ( جایی در اردن. خودم ) نزول کرده آن سالی است که در سراسر مناطق عرب نشین درگیری واقع می شود و اهل شام سه گروه میشوند و زیر سه پرچم می روند: اصهب وابقع و سفیانی. >>

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام چند روز پیش مطلب جالبی در مورد علایم ظهور میخوندم که چون به شرایط الان نزدیک بود گفتم بزارم مطلب از کتاب سال ظهور نوشته سید حسین نجفی یزدی چاپ سال 85 و صفحه 62 :
روز ابدالی :
روی زمین بنشینید و هیچ حرکتی نکنید تا علایمی را که می گویم در یک سال واقع شود و منادی از دمشق صدا بزند و محله ایی از محله های دمشق فرو رود و قسمتی از مسجد آنجا خراب شود .
<< وقتی دیدی ترک به آنجا تجاوز کرده و ترک آمده در جزیره نشسته و روم آمده و در رمله ( جایی در اردن. خودم ) نزول کرده آن سالی است که در سراسر مناطق عرب نشین درگیری واقع می شود و اهل شام سه گروه میشوند و زیر سه پرچم می روند: اصهب وابقع و سفیانی. >>[/quote]
برادر حداقل یه منبع بذار
کار از محکم کاری عیب نمیکنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام چند روز پیش مطلب جالبی در مورد علایم ظهور میخوندم که چون به شرایط الان نزدیک بود گفتم بزارم مطلب از کتاب سال ظهور نوشته سید حسین نجفی یزدی چاپ سال 85 و صفحه 62 :
روز ابدالی :
<< وقتی دیدی ترک به آنجا تجاوز کرده و ترک آمده در جزیره نشسته و روم آمده و در رمله ( جایی در اردن. خودم ) نزول کرده آن سالی است که در سراسر مناطق عرب نشین درگیری واقع می شود و اهل شام سه گروه میشوند و زیر سه پرچم می روند: اصهب وابقع و سفیانی. >>[/quote]
وا وا واقعا راست میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی حضرت امام زمان اینو گفتن
دارم سکته میکنم
اگه اینجوری ظهور میکنن ای کاش همین الان حمله کنن ولی وقتی ظهور کنن همه تارو مار میشن انشاالله
اونوقت ایران تجهیزاتی برای محافظت از ایشون داره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اونوقت ایران تجهیزاتی برای محافظت از ایشون داره؟[/quote]
به نظر شما امام زمان واقعا به محافظت ایران نیاز داره؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عزیزان سوریه اگه از دست بره بزرگترین نقطه اتکای ایران در مقابل صهیونیست ها از دست میره واین کشور به عنوان کشور ترانزیتی برای کمک به حزب الله وحماس برای ایران است واگه خدایی نکرده نظامی همپیمان غرب در این کشور روی کار بیاید باید فاتحه مقاومت در منطقه رو یواش یواش خوند!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]سلام چند روز پیش مطلب جالبی در مورد علایم ظهور میخوندم که چون به شرایط الان نزدیک بود گفتم بزارم مطلب از کتاب سال ظهور نوشته سید حسین نجفی یزدی چاپ سال 85 و صفحه 62 :
روز ابدالی :
برادر حداقل یه منبع بذار
کار از محکم کاری عیب نمیکنه[/quote]

عزیزم خط اولو نخوندی مگه .من که منبعمو کامل نوشتم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]سلام چند روز پیش مطلب جالبی در مورد علایم ظهور میخوندم که چون به شرایط الان نزدیک بود گفتم بزارم مطلب از کتاب سال ظهور نوشته سید حسین نجفی یزدی چاپ سال 85 و صفحه 62 :
روز ابدالی :
وا وا واقعا راست میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی حضرت امام زمان اینو گفتن
دارم سکته میکنم
اگه اینجوری ظهور میکنن ای کاش همین الان حمله کنن ولی وقتی ظهور کنن همه تارو مار میشن انشاالله
اونوقت ایران تجهیزاتی برای محافظت از ایشون داره؟[/quote]

بابا نمکدووووووووووووووونن!!!!!!!
تو متن من کجاش نوشته امام زمان اینو گفته؟؟؟؟؟؟؟
سعی کن به جای دلقک بودن آدم باشی.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]اونوقت ایران تجهیزاتی برای محافظت از ایشون داره؟[/quote]
به نظر شما امام زمان واقعا به محافظت ایران نیاز داره؟؟[/quote]

این بنده خدا اگه حالیش بود که خدا از امام زمان محافظت می فرماید نه ما ، که دیگه از این حرفا نمیزد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]عزیزم خط اولو نخوندی مگه .من که منبعمو کامل نوشتم.[/quote]
ببخشید خوب توجه نکردم
.............................
[quote]بابا نمکدووووووووووووووونن!!!!!!!
سعی کن به جای دلقک بودن آدم باشی.[/quote]
دوست من یکم مراعات کن این چه طرز حرف زدنه
.....
در ضمن پست دادن پشت سرهم خلاف قوانینه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين تاپيك رو از ابتدا تا انتها يه نگاه كلي انداختم .

فقط ميتونم بگم كه [b]دوستان در مجموع خيلي خوشحالين ..[/b]

حالا سوالم اينه كه به اين حرفهايي كه در اين تاپيك زديد واقعا اعتقاد دارين ؟!

در مورد اتفاقاتي كه خواهد افتاد من به تاريخ مشخص و روايات و عرفان اعتقادي ندارم ولي كافيه استراتژي هاي امنيتي و نظامي ايالات متحده رو بخونيداونوقت براحتي ميتونيد پيشبيني كنيد كه آمريكا براي درگير شدن با ايران چه مراحلي رو بايد طي كنه و به چه پيش نياز هايي در سياست خارجي و توان نظامي همچنين استقرار جغرافيايش در منطقه احتياج داره ..

به عنوان نمونه نظرات ژنرال بوفر و يا استراتژي جنگ محدود كسينجر رو بررسي كنيد كافيه (البته اين استراتژي ها در مجموع يك دروغ بزرگ هست چون سياست درلحظه متغيير عمل ميكنه و اجازه نميده كه دستش خونده بشه ! اما اينها مواردي كلي هستند كه 50 سالي هست عينا در حركات نظامي آمريكا ديده ميشه) ..

.
.
.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]عزیزم خط اولو نخوندی مگه .من که منبعمو کامل نوشتم.[/quote]
ببخشید خوب توجه نکردم
.............................
[quote]بابا نمکدووووووووووووووونن!!!!!!!
سعی کن به جای دلقک بودن آدم باشی.[/quote]
دوست من یکم مراعات کن این چه طرز حرف زدنه
.....
در ضمن پست دادن پشت سرهم خلاف قوانینه[/quote]

آخه دوست من این آقا اومده مسخره میکنه فکر میکنه کسی نمیتونه مثل خودش صحبت کنه، خب باید جوابشم بشنوه . وگرنه اگر میومد بدون مسخره کردن مخافلتشو میگفت من که هیچ وقت حرفی نمیزدم ،به هر حال هر کسی نظر خودشو داره.من فقط مطلبی رو که تو یه کتاب در مورد علایم ظهور بود خونده بودم اومدم نقل کردم نه تاییدش کردم نه تکذیبش ممکنه ما تو اون زمان باشیم ممکنه هم این اون زمان نباشه، همونطور که وقتی افراد میان دو تا جنگنده رو مقایسه میکنن از منابع مختلف نقل قول میکنن تو جیبشون که جنگنده رو ندارن فقط از منابع مختلف نقل قول میکنن ، منم همین کار رو کردم.

در مورد پستها هم بله حق با شماست من از سایت معذرت می خوام از مدیران خواهش میکنم اگر امکانشو دارن پستها رو ادغام کنن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.