ColonelShak

ویدئو از درگیری های اخیر نیروهای سپاه و پژاک

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

راستي در مورد اخبار منطقه،حدود يك هفته اي هست كه رسانه هاي كردستان عراق خبري از حمله توپخانه اي و عمليات ايران نداده اند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=18]قابل توجه برخی که در گوششان پنبه چپانده و در مورد بی گناهی پ.ک.ک!! داستان می سرایند:

[color=red]پژاک شاخه ی ایرانی پ.ک.ک است
به عبارت دیگر؛ پس از قرار گرفتن گروهک پ.ک.ک در لیست گروههای تروریستی توسط ایالات متحده (با فشار ترکیه)، پ.ک.ک جهت نداشتن محدودیت در سفرهای خارجی سرانش و مورد تعقیب بین المللی قرار نگرفتن و...، عملیات هایش در ایران را در سال های اخیر، با نام پژاک انجام میدهد.
و این راز شکل گیری چیزی به نام پژاک از سال 1382 (به صورت خلاصه و مختصر) می باشد و الٌا ذات و ماهیت هر دو یکی است.
[/color]

الا لعنه الله علی القوم الظالمین[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منبع شما براي حرفتان چيست؟
ضمنا پ ك ك با ايران مشكلي ندارد و حتي در مقطعي با ايران روابط نزديك داشت.
پژاك هم در ليست سياه آمريكا هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]هيچ مدركي دال بر يكي بودن پژاك و پ ك ك وجود ندارد و هردو گروه چنين موضوعي را رد مي كنند. [/quote]
من نميدونم جواب اين قسمت رو چي بدم! حقيقتآ نميدونم!! خودشون بارها و بارها اين مسئله رو تكرار كردند اونوقت شما ميگيد رد ميكنند! من كه ديگه موندم چي جواب بدم!!! قضاوتش رو ميزاريم واسه خوانندگان گرامي.

[quote]ضمنا يك موضوع را يادآور مي شوم: ( محظ اطلاع آنهايي كه با دستاويز قراردادن مضوع تجزيه طلبي به راحتي حكم اعدام صادر مي كنند) در طول تاريخ ايران هيچ كردي،حتي گروه خشن،محدود و تنگ نظري مثل پژاك كه استراتژي اش بر پايه قتل و ارعاب است و از حداقل حمايت مردمي برخوردار است(با توجه به شمار اعضايش معلوم است)، حداقل علنا و در اظهارات علني خود خواستار جدايي از مام ميهن ايران نشده اند ، [color=red]بلكه حداكثر خواهان حكومتي فدراتيو شده اند[/color]. [/quote]
ديگه چي ميخوان؟!!
از نظر شما اين خودمختاري قدم اول واسه جدايي طلبي نيست؟ اين جور سازمانهاي تروريستي هميشه واسه مشروعيت بخشيدن به اعمال ضد انسانيشون درصدد برميان با طرح ادعاي خودمختاري كه پيش زمينه تجزيه طلبي هست علاوه بر همراه كردن افكار عمومي مردم منطقه بهانه لازم واسه تحت الحمايه شدنشون از جانب كشور هاي معارض رو تحت لواي شعارهاي پوچ و نخ نماشده اي مثل حمايت از دموكراسي و ... فراهم كنند. فكر نميكنم ديگه فهميدن اين مطلب كار سختي باشه . يا پژاك خيلي نفهم تشريف داره يا ما رو بچه فرض كردند!

[quote]اين شما هستيد كه مي خواهيد با يكي كردن موضوع ايران و تركيه،قتل عام كردها توسط تركيه را هم كاري مشروع و عادي جلوه دهيد.دليل بنده هم اين است كه پ ك ك هيچ گاه دست به ترور افراد غيرنظامي ترك و هدف قراردادن مناطق مسكوني و مردم عادي تركيه نزده است.
تنها با سربازان و ارتش جنايتكار تركيه جنگيده و بس.بر خلاف بسياري از گروه هاي مورد حمايت شما كه غيرنظاميان را هم هدف قرار مي دهند و آزاديخواه و مجاهد هم ناميده مي شوند.هرچند آن ها هم مقابله به مثل مي كنند و حق اين كار را هم دارند.[/quote]
[quote]ضمنا برادر محترم،حكومت هاي تركيه و عراق در طول تاريخش در اكثر مواقع عمدا غيرنظاميان كرد را قتل عام مي كردند.پس لطفا براي بعثي ها و پان تركان ايران ستيز دايه مهرباتر از مادر نشويد.كردهاي تركيه و عراق فقط با نيروهاي نظامي جنگيده اند و اين آدم كشي نيست.مساله اسراييل را با آن ها مقايسه كردن عين ناجوانمردي و جفا به انسانيت است.اين را براي بار چندم تكرار مي كنم و اگر حرف مرا باور نداريد مي توانيد تحقيق كنيد.والسلام[/quote]

من نميدونم بحث تركيه رو كي اينجا پيش كشيده. آخه تركيه به ما چه ربطي داره؟ نه واقعآ من ميخوام بدونم رفتار تركيه يا عراق با كردها چه ربطي به مبارزه ايران با پژاك داره؟ يه سازماني به نام پ ك ك (خيلي ها ميگن تروريستي ٬ شما ميگيد مقاومت مردمي. حالا كاري با اين ندارم) از يه سازمان تروريستي در داخل خاك ايران حمايت ميكنه. با ريز اين حمايت ها هم كاري ندارم كه تسليحاتي ٬ مالي ٬ پشتيباني نظامي ٬ آموزشي و ... باشه ( البته ظاهرآ همه اين حمايت ها رو ميدونند به غير از شما) همين [b]پشتيباني و تهديد ايران به جنگ [/b]خودش بزرگترين دليل واسه هم پيمان بودنش با پژاكه و دشمن بودنش رو -فارغ از هر گونه تعلق خاطر كرد هاي ساكن تركيه و عراق به اين سازمان- ثابت ميكنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ما باید فقط از فرصتها استفاده کنیم, به طور مثال عملیات مشترک با ترکیه جهت کوبیدن پژاک icon_cheesygrin (البته کودکانه است)از اون طرف رزمایش مشترک با قطر-پاکستان-سوریه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]هيچ مدركي دال بر يكي بودن پژاك و پ ك ك وجود ندارد و هردو گروه چنين موضوعي را رد مي كنند. [/quote]
من نميدونم جواب اين قسمت رو چي بدم! حقيقتآ نميدونم!! خودشون بارها و بارها اين مسئله رو تكرار كردند اونوقت شما ميگيد رد ميكنند! من كه ديگه موندم چي جواب بدم!!! قضاوتش رو ميزاريم واسه خوانندگان گرامي.

[quote]ضمنا يك موضوع را يادآور مي شوم: ( محظ اطلاع آنهايي كه با دستاويز قراردادن مضوع تجزيه طلبي به راحتي حكم اعدام صادر مي كنند) در طول تاريخ ايران هيچ كردي،حتي گروه خشن،محدود و تنگ نظري مثل پژاك كه استراتژي اش بر پايه قتل و ارعاب است و از حداقل حمايت مردمي برخوردار است(با توجه به شمار اعضايش معلوم است)، حداقل علنا و در اظهارات علني خود خواستار جدايي از مام ميهن ايران نشده اند ، [color=red]بلكه حداكثر خواهان حكومتي فدراتيو شده اند[/color]. [/quote]
ديگه چي ميخوان؟!!
از نظر شما اين خودمختاري قدم اول واسه جدايي طلبي نيست؟ اين جور سازمانهاي تروريستي هميشه واسه مشروعيت بخشيدن به اعمال ضد انسانيشون درصدد برميان با طرح ادعاي خودمختاري كه پيش زمينه تجزيه طلبي هست علاوه بر همراه كردن افكار عمومي مردم منطقه بهانه لازم واسه تحت الحمايه شدنشون از جانب كشور هاي معارض رو تحت لواي شعارهاي پوچ و نخ نماشده اي مثل حمايت از دموكراسي و ... فراهم كنند. فكر نميكنم ديگه فهميدن اين مطلب كار سختي باشه . يا پژاك خيلي نفهم تشريف داره يا ما رو بچه فرض كردند!

[quote]اين شما هستيد كه مي خواهيد با يكي كردن موضوع ايران و تركيه،قتل عام كردها توسط تركيه را هم كاري مشروع و عادي جلوه دهيد.دليل بنده هم اين است كه پ ك ك هيچ گاه دست به ترور افراد غيرنظامي ترك و هدف قراردادن مناطق مسكوني و مردم عادي تركيه نزده است.
تنها با سربازان و ارتش جنايتكار تركيه جنگيده و بس.بر خلاف بسياري از گروه هاي مورد حمايت شما كه غيرنظاميان را هم هدف قرار مي دهند و آزاديخواه و مجاهد هم ناميده مي شوند.هرچند آن ها هم مقابله به مثل مي كنند و حق اين كار را هم دارند.[/quote]
[quote]ضمنا برادر محترم،حكومت هاي تركيه و عراق در طول تاريخش در اكثر مواقع عمدا غيرنظاميان كرد را قتل عام مي كردند.پس لطفا براي بعثي ها و پان تركان ايران ستيز دايه مهرباتر از مادر نشويد.كردهاي تركيه و عراق فقط با نيروهاي نظامي جنگيده اند و اين آدم كشي نيست.مساله اسراييل را با آن ها مقايسه كردن عين ناجوانمردي و جفا به انسانيت است.اين را براي بار چندم تكرار مي كنم و اگر حرف مرا باور نداريد مي توانيد تحقيق كنيد.والسلام[/quote]

من نميدونم بحث تركيه رو كي اينجا پيش كشيده. آخه تركيه به ما چه ربطي داره؟ نه واقعآ من ميخوام بدونم رفتار تركيه يا عراق با كردها چه ربطي به مبارزه ايران با پژاك داره؟ يه سازماني به نام پ ك ك (خيلي ها ميگن تروريستي ٬ شما ميگيد مقاومت مردمي. حالا كاري با اين ندارم) از يه سازمان تروريستي در داخل خاك ايران حمايت ميكنه. با ريز اين حمايت ها هم كاري ندارم كه تسليحاتي ٬ مالي ٬ پشتيباني نظامي ٬ آموزشي و ... باشه ( البته ظاهرآ همه اين حمايت ها رو ميدونند به غير از شما) همين [b]پشتيباني و تهديد ايران به جنگ [/b]خودش بزرگترين دليل واسه هم پيمان بودنش با پژاكه و دشمن بودنش رو -فارغ از هر گونه تعلق خاطر كرد هاي ساكن تركيه و عراق به اين سازمان- ثابت ميكنه.[/quote]
اتهام نخ نماي تجزيه طلبي از طرف اقتدارگرايان و تماميت خواهان به هر كردي زده مي شود.فدراليسم تجزيه طلبي نيست.همان طور كه در كشورهاي بسياري وجود دارد و تجزيه هم نشده اند.بله،براي افرادي كه مي خواهند همه قوميت هاي ديگر را به حاشيه برانند و خودشان قدرت و تمام منابع مالي و نظامي و مسئوليت هاي كشور را بربايند،حكومت متمركز بسيار گزينه خوبي است،دهان هر منتقدي را هم مي شود با تهمت تجزيه طلبي بست.
براي بار چندم مي گويم پژاك گروهي است مطرود و بدون پشتوانه مردمي.
بحث تركيه را هم برخي از دوستان پيش كشيدند و گفتند حق حكومت تركيه هم اين است كه با كردهاي خشن رفتار كند.
جو ضدكردي و كينه و حقد نابه جاي موجود در برخي از دوستان غيرقابل انكار است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]مطمئنید اینا سپاهین؟؟؟؟
سپاهیا از هم خبر دارن یعنی باید میومدن حداقل جنازشون بر میداشتن من باور نمیکنم[/quote]

تو این فیلم لباس نیروهای به اصطلاح سپاه به رنگ لباس نیروهای امریکا یی تا سپاهی من تا حالا این چور لباسی رو بخصوص با اون جلیقه های ضد گلوله رو تن نیروهای ایرانی ندیدم کلآ دو تا تصویر از صورت جنازه ها نشون می ده که یکیشون صورتش سیاه شده ( حالا با زغال یا رنگ ) در حالی که بدنش و لباساش سیاه نیست اون یکی هم اونقدر یش داره که مشخص نیست

اگه جنازهای در اختیار پژاگ بود قطعآ میتونستند به عنوان یک اهرم فشار بر ضد ایران استفاده کنند (تقریبا چیزی شبیه حزب الله و صیهونیستها) نیروهای سپاه به صورت گروهای کوچک و پرتیزانی در حال نبرد نیستند ونیازی هم به این کار ندارند که جنازه افرادش دست یه گروه کوچک بمونه واوناهم با خیال راحت با جنازه ها عکس یادگاری بگیرند
گلآ باور این ویدیو سخته البته غیر ممکن نیست!!![/quote]

البته این هم نکته جالبی است که شما اشاره کردید ولی از این نوع لباس ها در ایران فراوان است ! اصل امریکایی ! هر چی بخوای پیدا میشه داداش icon_cheesygrin اگر پژاک استفاده ابزاری از جنازه ها انجام بدهد نیروهای ایرانی هم می توانند استفاده ابزاری تری از جنازه های پژاک انجام بدهند . یک مدل جلیقه ضد گلوله غربی تن یکی از جنازه هاست و البته یک مدل جلیقه ضد گلوله مدل ایرانی هم در یک صحنه نشون داده میشه که استتار ACU داره. البته من در این شک دارم که اون افراد پژاکی باشند یا حداقل اون فرد با لباس ساده سپاهی است که برای مبادله جنازه ها با رابط پژاک وارد منطفه شده شاید !!!!! به نظرم برانکارد از مدل تاشو امریکایی است که در کوله پشتی های مخصوص قرار میگیرد . به دست چپ اون فرد با لباس ساده هم توجه کنید .

البته اینها همه حدس و گمان است .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]2-جناب ماستر: دفاع من از كردهاي تركيه و عراق و مبارزاتشان را تروريست پروري ناميديد.
براي من مهم نيست مرا چه بناميد.تهمت بيجا زدن و مرا متهم به حمايت از يك گروه تندرو كردن را به خدا مي سپارم.
هرچند با اين حرفتان ثابت كرديد ادعاي ايران دوستي و مسلماني و انصافتان ادعايي صرف بيش نيست.از حكام خونخوار و ايران ستيز تركيه و عراق هم دفاع نموديد در بابر يك قوم ايراني.
من را هم متهم كرديد به توهين به خون اقوام ايراني...با كدام دليل؟ [/quote]

[color=indigo]جناب Moltke :
من حاجتي به توضيح واضحات ندارم چراكه از قرار معلوم شما خواب نيستي بلكه خودت رو به خواب زدي و متاسفانه از دست من و نه هيچ كس ديگر كاري ساخته نيست!![/color]
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[quote]دفاع من از كردهاي تركيه و عراق و مبارزاتشان را تروريست پروري ناميديد. [/quote]
[color=indigo]من به شما تهمت بي جا نزدم- شما اگر واقعا اونطوري كه من برداشت كردم معتقد به تبراي پ ك ك هستي كه من به حق به شما جواب دادم و اگر نيستي خودت با پستهات اينطور القا كردي و آش نخورده دهان خودنتون رو سوزوندين .[/color]

[quote]تهمت بيجا زدن و مرا متهم به حمايت از يك گروه تندرو كردن را به خدا مي سپارم.[/quote]
[color=indigo]خود من آرزو مي كنم كه جانب داري بي شاعبه شما از اين گروهك تروريست در محكمه الهي مورد مضمت قرار نگيره و همونطوري كه گفتيد خدا وند كريم بنده رو به عذابي اليم دچار كنه
[/color]
[quote]هرچند با اين حرفتان ثابت كرديد ادعاي ايران دوستي و مسلماني و انصافتان ادعايي صرف بيش نيست[/quote]
[color=indigo]من همچين ادعاهايي ندارم - ولي خوشحال ميشم كه به همچين صفاتي شناخته بشم و نهايت تلاشم رو ميكنم تا اينطور واقع بشه. انشاالله

[quote]از حكام خونخوار و ايران ستيز تركيه و عراق هم دفاع نموديد در بابر يك قوم ايراني. من را هم متهم كرديد به توهين به خون اقوام ايراني...با كدام دليل؟ [/quote]

[color=indigo]من كجا همچين دفاعيه اي رو نوشته ام؟؟!!
خير برادر من - بلكه از تمام تروريستهايي كه وطن فروشن و خون هم وطنانشون رو به بهاي اميال نژادي - گروهي - فرقه اي و مذهبي مي ريزن متنفر و منزجر هستم. به شما هم توصيه ميكنم اين رويه رو دنبال كنين.[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]منبع شما براي حرفتان چيست؟
ضمنا پ ك ك با ايران مشكلي ندارد و حتي در مقطعي با ايران روابط نزديك داشت.
پژاك هم در ليست سياه آمريكا هست.[/quote]

جالبه شما از دوستان منبع می خواید ولی خودتون دارید حرف های بی پایه و اساس رو می زنید اون هم بدون منبع
ایران با پ ک ک روابط نزدیک داشته ؟؟؟icon_cheesygrin (به حق چیزای نشنیده)
درسته پ ک ک با ايران مشكلي ندارد خب نباید هم داشته باشه این ایران و ما هستیم که با اونا و خرابکاری هاشون مشکل داریم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پاسدار شهید مجتبی بابایی زاده از نیروهای مخصوص (سپاه) در درگیری با گروه تروریستی پژاک شهید شد
http://up.iranblog.com/images/bowlgu7h5brdk4x7tehn.jpg
http://up.iranblog.com/images/a0x03eam4p8w768urb3a.jpg

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به اندازه كافي و وافي در مورد مساله كردها حرف زدم و ديگر نيازي نمي بينم ادامه دهم.
راستي در صحنه ميداني...
چند دقيقه پيش رسانه هاي كردستان عراق در خبري فوري اعلام كردند حملات توپخانه اي ايران به مناطقي از كوهستان قنديل آغاز شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به بعضی جملات خندیدم جدا میگم ... به خصوص راجبه کلیپ و نفی کلیپ و شک روی کلیپ

متاسفم هم شدم هرچند از قبل خبر اینو داده بودم که قطعا بازم بعضیا شک میخوان بیارند ولی جالبه که حتی عزیزان دقت نکردند که مدتی است حتی پوتین بچه های ارتش هم عوض شده در رسته درجه داری (گروهبانی)

الله اکبر

راجبه پ.ک.ک و پژاک هیچ شکی وجود نداره پژاک در اوایل انشعابش از پ.ک.ک تابع فرامین پ.ک.ک بود به عنوان نیروهای کرد شرق کردستان که همگی یا اغلب ایرانی بودند و از ایران به مبارزات کردهای پ.ک.ک دراومده بودند

قبل این انشعاب سپاه پاسداران روابط بسیار نزدیکی با این گروهک داشت و چندین پایگاه در لب مرز ایران عراق در اختیار این نیرو قرار داد که همین پایگاه ها بعدا در اختیار پژاک قرار گرفت و همین پایگاه ها بود که در این دو سه دور اخیر حملات سپاه نابود شدند

کسانیم که مدرک میخوان به راحتی میتونند مقالات تخصصی دراین زمینه رو مطالعه کنند اگرم حوصله سرچ ندارند به بنده بگن تا بنده در اختیارشون بزارم

ایران و پ.ک.ک کردستان به دلایل منافع ملی و بومی با هم روابط بسیار مناسب اما براساس سود مشترک رو داشتند و مدتها ایران به پ.ک.ک اگر کمک نمیکرد ! مزاحمشم نمیشد اما بعد مشکلاتی که با ترکیه به خصوص در سالی که جناب اقای متکی ! از سفارت اخراج شدند به دلیل دست داشتن در چندین ترور وحشتناک تو ترکیه ایران رسما برای فشار به ترکیه از حقه اکراد استفاده کرد چیزیکه عراق علیه ما و ما علیه عراق و ترکیه و ترکیه علیه ما و عراق همیشه استفاده میکنه

اما در سالهای بعد سقوط صدام به ناگاه روابط ایران با پ.ک.ک سرد شد و نهایتا در یک درگیری بسیار شدید نیروی انتظامی با پ.ک.ک که بیش از یازده تن از این نیرو شهید شدند ایران وارد فاز مقابله باهاشون با کمک ترکیه شد

مدارک هم هست مستند مستند

به دلایل برخی مشکلات که شاید برا سایت پیش بیاد از نقل و گذاشتن شون در اینجا خودداری میشه میتونید پیام بفرستید

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب مولتکا!
بله خب ترکیه رفتار بسیار وحشیانه ای با کردهای غیر نظامی کرد. که البته من رابطه ای بین این وحشیگری رژِیم ترکیه با پ ک ک نمیبینم!(یعنی هم رژِیم ترکیه به معنای واقعی کلمه داشت وحشیگری میکرد در دهه 90 و هم پ ک ک یک گروهک تروریستی است که بارها اقدام به کشتار مردم بیگناه ترکیه کرده) اما در مورد اینکه گفتید کردها چه چیزی میخواهند: اولا لطفا خودتون رو که علاقه ی وافری به گروهک تروریستی چون پ ک ک دارید, مردم کرد فرض نکنید! دوما چیزی به اسم خودمختاری یا اون چیزی که توی عراق به وجود اومد و من شدیدا مخالفش هستم(حتی توی عراق-معنی نداره یه عده واسه خودشون حکومت درست کنند) و توی ایران هم هر کس که توهم فدرالیسم یا خودمختاری رو داشته باشه... بهش میگم شب بخیر!!! icon_cheesygrin
بارها با توهین به جمهوری اسلامی یکه تازی کردید! مگه اینا جزو موارد خیلی مهم توی قوانین نیست؟ که هرکس اینها رو نقض کنه باید بشدت باهاش برخورد بشه؟!!
مدیران کجا هستند؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]عکس هایی از شهید مجتبی بابایی زاده که در درگیری با مزدوران پژاک در شهرستان بانه به شهادت رسید[/b]

[img]http://www.pic.iran-forum.ir/images/4xhukac9bw911pxnfwr7.jpg[/img]

[img]http://images.persianblog.ir/491035_3MOvKQNo.jpg[/img]

[img]http://images.persianblog.ir/491035_zWcIxLqx.jpg[/img]

[img]http://images.persianblog.ir/491035_lcgdqcRv.jpg[/img]

[img]http://jawadolaemeh.persiangig.com/image/Shohada/shahid-mojtaba-babei-zadeh02-k.jpg[/img]

[b]ایشون از نیروهای یگان صابرین سپاه پاسداران بودن. به گفته فرمانده ایشون یکی از زبده ترین نیروهای این یگان بودن

پیکر این شهید بزرگوار پنج شنبه 17 شهریور در شهرستان اندیمشک که زادگاه این شهید بود با حضور خیل عظیمی از مردم این شهرستان تشییع شد
[/b]
[img]http://www.pic.iran-forum.ir/images/pmlzcld0u32yi1ysa8ka.jpg[/img]

[img]http://www.pic.iran-forum.ir/images/6hfs9px5m8fbph301s0.jpg[/img]

[img]http://www.ana.ir/photo/2011-09-08/DSC01721.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.