soldier

فوری/گروهک پژاک تسلیم شد

Recommended Posts

الله اکبر.....
اول مرگ بر هر چی آدم منافق هست از ازل تا ابد و هر جا و مکانی و لعنت خدا و بندگان خدا بر اونها.

اما برسیم به تحلیل نظامی که جناب مولتک اون رو چماق سر سپاه کرده.
دوست عزیز خودتون بارها گفتین چریک از بین نمی ره منم تائید می کنم هیچ گروه چریکی رو نمیشه 100 درصد نابود کرد و این طبیعی هست و قانونی همیشگی.
اما این کثافت های وطن فروش بی مغز از دمکرات و کومله که گردن کلفت تر نیستن و خوب یادمونه که اونها هم بعد از عملیات شهید کاظمی مثل سگ زوزه می کشیدن و با پادرمیانی دولت عراق قول دادن دیگه در ایران عملیات نظامی انجام ندن و هنوز هم از ترس بجز کار سیاسی هیچ غلط اضافه دیگه ای هم نمی کنن.
اینم روی همونها تازه اونها اون بودن با چندین هزار نیرو و طرفدار ولی اینها کلا گلشون در حدود 1000 نفر بیشتر نبود البته با احتساب ماده سگشون پ ک ک خیلی بیشتر میشن ولی خوب پژاک همین قدرها بودن.

در ضمن خدمتتون باید عرض کنم پایگاه اونها که میگن به اون معنایی نیست که شما فکر می کنین .یه گودال ها و حفره هایی حفر کرده بودن و بعضا هم تونل های بزرگ و کوچیک و از اونها استفاده می کردن و چریکی بودن اصلا به این معنا نیست که دیگه اصلا جایی ندارن بلکه این محل ها که محل های اطراق و دپوی اونها بوده از بین رفته و نمونش تونل های جاسوسان که بعضا بسیار بزرگ بودن و همچنین بیمارستانهایی که داشتن و به لطف عوامل اسرائیل و کلهم اجمعین سازمانهای جاوسوسی دنیا خیلی هم کامل بودن از بین رفته .

از افراد این گروه تا الان به صورت اعلام شده 500 نفر تلفات دادن در عین حالی ککه تلفات سپاه اصلا چیزی نیست در حالی که یپاه توان بازسازی نامحدودی داره ولی اونها نه باید خیلی بگردن تا چهار تا خر مثل خودشون گیر بیارن امثال ... .....

در ضمن ما نه از کشتن می ترسیم نه از جنگ با دشمن تا هر وقتی اونها بخوان پر رویی بکنن ما هم هستیم و پوزه کثیفشون رو رد پاهای نجسشون رو از این وطن پاک می کنیم.
مد نظرتون هم باید عرض کنم که ترکیه با اون همه زرت و پرت نمی تونه با اینها کاری بکنه در حالی که ایران در مدتی کوتاه یکی از سران پ پ ک رو شکار می کنه و سالم به ایران می بره و ابروی ترکیه دلقک باز و تمام سازمانهای جاسوسی دنیا رو می بره.همین بسشونه .

اما ما چی می خواستیم ما می خواستیم که دشمن از مرزهامون خارج بشه و در عین حال امتیازاتی ازش بگیریم که گرفتیم.اونها فعلا گفتن که ما عضو گیری نمی کنیم.وارد مرز نمی شیم و به مرز هم نزدیک نمی شیم و داخل هم کار مسلحانه نمی کنیم.
اولا دولت عراق باید این رو تضمین کرده باشه و غیر از این معنایی نداره چون ما عملا پژاک رو به رسمیت نمی شناسیم.
دوما خلاف نظر شما که براتون ثقیل هست باید عرض کنم در بعد سیاسی و عقیدتی ایران الان دست برتر رو گرفته چراکه از این به بعد مردم کمی هم که طرفدار این گروهک بودن توی مرزها با این عمل می فهمن که توانشون اونی نبود که می گفتن و در عین حال اگر باز با تمام این تضمین ها عملیات رو شروع کنن باز قافیه رو باختن چراکه ایندفعه دیگه مثل روز روشن میشه اینها نه قول دارن نه آبرو و...
برای ایران سخت نیست باز عملیاتی دیگه رو شروع کنه.

در ضمن اونها گروهکی بودن و ما نیرویی نظامی و بالطبع باید تلفات ما به دلیل عدم نیروی مکانیزه و زرهی بیشتر می بود که نبود.
خداوند شهدای این عملیات رو رحمت کنه.

در ضمن دوست عزیز همیشه برای بهانه دیواری هست تا دیاور حاشا بشه.من یکی انتظار ندارم اگر ما پژاک رو نابود هم می کریم دیگه فردا یه قارچ سمی دیگه با اسمی دیگه سر بالا نیاره چون اینجا ایرانه ولی فرقی نمی کنه کلا سپاه عادت سگ کشی داره و توانش هم داره.

فکر می کنم حرفهام روشن بود و از دوستان هم معذرت می خوام ولی امثال این گروهک و خود این گروهک ارزششون همین قدر هست و لایق همین الفاظ هستن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هر که با ما نیست برماست...استراتژی همیشگی تمام خودکامگان و انحصارطلبان تاریخ برای خفه کردن صداهای مخالف..
جناب هادی بنده به یاد ندارم گفته باشم ایران نتوانسته پژاک را از مرز پس بزند.
اصولا در قاموس گروه هایی مثل پژاک و حکومتهایی مثل حکومت ایران اعلام کردن چیزی به نام شکست وجود ندارد و به قول شما اگر یکی از طرفداران آنها در کره مریخ باقی مانده باشد دم از پیروزی و فتح می زنند!!
فی المثل گروه مجاهدین خلق (منافقین) در استدلالی خنده دار اعلام می کرد دلیل پذیرش قطعنامه 598 از سوی ایران شعار امروز مهران فردا تهران ایشان بوده است.
یا عملیات مرصاد یا به قول خودش فروغ جاویدان را پیروزی بزرگ و حماسه خود می داند و هرسال برایش جشن می گیرد و ادعا می کند در این عملیات کمر ارتش و سپاه را درهم شکسته!!
حالا صدام و سرهنگ قذافی و القاعده و ... بماند.
ضمنا لازم نیست نگران دسترسی جوانهای مردم به اطلاعیه های پژاک باشید چون ف ی ل ت ر شکن در اختیار همه هست و هرکسی می تواند با عقل خودش درست را از نادرست غربال کند.
این که برنده و بازنده چه کسی است را به سواد و معلومات نظامی خودتان واگذار می کنم.
به نظر شما بهت آور نیست فرمانده بلندپایه کشوری که مدعی قدرت نظامی است اعلام کند بخشی از کشورش مدتهای مدید در اشغال گروهی هزار نفره بوده؟
ضمنا مراد کارایلان سر و مر و گنده در کوه های قندیل به سر می برد.
مثل این که برخی از دوستان از همه چیز بی خبرند.
حرفهای آفای alala را هم که بیشتر به حرف های شوها و تلویزیونهای لس آنجلسی شبیه است تا تحلیل سیاسی و نظامی به حساب خوش ذوقی ادبی ایشان می گذارم.
در مورد حزب الله:این گروه هم پس از جنگ سی و سه روزه به پشت رودخانه لیتانی عقب نشست.(حداقل رسما چنین می گویند ).
حالا بحث درستی و نادرستی عقاید آنها نیست ولی اکثر اعضای پژاک جوانانی هستند بسیار کم سن و سال و از جان گذشته و حالا شما آن ها را مزدور بنامید یا ننامید فرقی در اوضاع نمی کند.(هر چند جوانان بسیار تیره بختی هستند اکثرا از اقشار بسیار فقیر و حاشیه نشین که تحت شستشوی مغزی قرار گرفته اند و مارکسیسم و اوجالان و حاجی احمدی برای ایشان در حکم دین و پیامبر هستند)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این سایت مدیر نداره که طرفداران گروهکی که جوانان این ملتو سلاخی کرده توش بیانیه می دهند. واقعا متاسفم.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]در مورد حزب الله:این گروه هم پس از جنگ سی و سه روزه به پشت رودخانه لیتانی عقب نشست.(حداقل رسما چنین می گویند ).[/quote]
جناب استراتژیست نظامی این حرفت آخر خنده بود واقعا کلی خندیدیم !! :mrgreen:
آخه جناب وقتی اطلاع نداری مجبوری مثال چرت بزنی !

[quote]رودخانه ليتاني كه حدود يكصد كيلومتر طول دارد از دشت بقاع در نزديكي بعلبك سرچشمه مي گيرد. اين رودخانه به موازات مرز سوريه در شرق به سوي جنوب جريان دارد و سپس به سوي غرب لبنان تغيير مسير مي‌دهد و سرانجام در شمال شهر بندري صور به درياي مديترانه مي ريزد.
اين رود در مسير خود به سمت غرب، به موازات مرز فلسطين اشغالي و در فاصله هاي مختلف( از پنج تا 30 كيلومتر) در حركت است.
[/quote]
حالا مگه حزب الله در لبنان نیست پس برای چی برگرده پشت لیتانی ؟
پشت و جلوی لیتانی منطقه سراسر دست حزب الله است و لازم نیست عقب نشینی کند .
در ثانی کجا رسما گفته !
پس لطفا مطالعه کرده و بعد نظر بدهید . icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من ديگه موندم با چه زبوني بايد به دوستان بگم كه اينقدر در بحث‌هاتون به همديگه توهين نفرمايين و مهمتر از همه، همديگه رو برچسب بارون نفرمايين!!!!

نشد تو اين سايت يه نفر حرف بزنه و مخالفش، با توهين و تحقير يا برچسب پاسخش رو نده!!

من نمي‌دونم نقش منطق اين وسط چيه!! احتمالاً چيزي براي تفريح!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]هر که با ما نیست برماست...استراتژی همیشگی تمام خودکامگان و انحصارطلبان تاریخ برای خفه کردن صداهای مخالف..
جناب هادی بنده به یاد ندارم گفته باشم ایران نتوانسته پژاک را از مرز پس بزند.
اصولا در قاموس گروه هایی مثل پژاک و حکومتهایی مثل حکومت ایران اعلام کردن چیزی به نام شکست وجود ندارد و به قول شما اگر یکی از طرفداران آنها در کره مریخ باقی مانده باشد دم از پیروزی و فتح می زنند!!
فی المثل گروه مجاهدین خلق (منافقین) در استدلالی خنده دار اعلام می کرد دلیل پذیرش قطعنامه 598 از سوی ایران شعار امروز مهران فردا تهران ایشان بوده است.
یا عملیات مرصاد یا به قول خودش فروغ جاویدان را پیروزی بزرگ و حماسه خود می داند و هرسال برایش جشن می گیرد و ادعا می کند در این عملیات کمر ارتش و سپاه را درهم شکسته!!
حالا صدام و سرهنگ قذافی و القاعده و ... بماند.
ضمنا لازم نیست نگران دسترسی جوانهای مردم به اطلاعیه های پژاک باشید چون ف ی ل ت ر شکن در اختیار همه هست و هرکسی می تواند با عقل خودش درست را از نادرست غربال کند.
این که برنده و بازنده چه کسی است را به سواد و معلومات نظامی خودتان واگذار می کنم.
به نظر شما بهت آور نیست فرمانده بلندپایه کشوری که مدعی قدرت نظامی است اعلام کند بخشی از کشورش مدتهای مدید در اشغال گروهی هزار نفره بوده؟
ضمنا مراد کارایلان سر و مر و گنده در کوه های قندیل به سر می برد.
مثل این که برخی از دوستان از همه چیز بی خبرند.
حرفهای آفای alala را هم که بیشتر به حرف های شوها و تلویزیونهای لس آنجلسی شبیه است تا تحلیل سیاسی و نظامی به حساب خوش ذوقی ادبی ایشان می گذارم.
در مورد حزب الله:این گروه هم پس از جنگ سی و سه روزه به پشت رودخانه لیتانی عقب نشست.(حداقل رسما چنین می گویند ).
حالا بحث درستی و نادرستی عقاید آنها نیست ولی اکثر اعضای پژاک جوانانی هستند بسیار کم سن و سال و از جان گذشته و حالا شما آن ها را مزدور بنامید یا ننامید فرقی در اوضاع نمی کند.(هر چند جوانان بسیار تیره بختی هستند اکثرا از اقشار بسیار فقیر و حاشیه نشین که تحت شستشوی مغزی قرار گرفته اند و مارکسیسم و اوجالان و حاجی احمدی برای ایشان در حکم دین و پیامبر هستند)[/quote]

حزب از سال 2000 تا سال 2006 در مرزهای لبنان با اسرائیل حضور نظامی داشت و مانند نیروهای مرزی فعالیت می کرد!! و نیروهای ارتش لبنان در مرز لبنان با اسرائیل حضور نداشتند !
تغییری که حاصل شد این بود که ارتش لبنان جای حزب الله را گرفت ! و گرنه حزب الله حضور دارد اما با چراغ پایین!
و گرنه نیروی حزب الله نیروی تمام وقت نیست ! طرف کشاورز است در مارون الراس و طی جوانی دوره های نظامی را می بیند!
توی جنگ با تمام بمبارانی که اسرائیل علیه جنوب لبنان انجام داد و واقعا همه چیز را در جنوب از بین برد و هواپیماهای بی سرنشین تمام وقت روی جنوب لبنان حضور داشت اما نتوانست هیچ روستایی را اشغال کند !!
همین الان در جنوب لبنان مناطقی هست که حزب الله به هیچ کس اجازه ورود نمی دهد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خندیدن که عیب نیست برادر ...آنقدر بخندید که روده برشوید.
مثل این که متن قطعنامه سازمان ملل در مورد جنگ سی و سه روزه را نخوانده اید که طبق آن نیروهای یونیفیل و ارتش لبنان در مرز مستقر شدند برای جلوگیری از درگیری احتمالی حزب الله و اسراییل.
حالا بحث حزب الله را قاطی این بحث نکنید که منحرف می شود.
ضمنا در مورد تلفات اعلام شده هم هیچ منبع بی طرفی وجود ندارد که تلفات ایران و پژاک را گزارش بکند و موثق باشد.
هر دو طرف آمارهای بسیار غیرواقعی و تبلیغاتی ارایه می دهند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
جناب هادی بنده به یاد ندارم گفته باشم ایران نتوانسته پژاک را از مرز پس بزند.[/quote]

شما حافظتون اونجایی که نباید کار کنه نمی کنه!این روش اشناس!
بنده خوب یادمه ولی ماشالله شما اینقدر تو این تاپیک و اون تاپیک و ... تاپیک دیگه از پژاک تعریف تمجید کردین که من نمی دونم توی کدوم باید بگردم و گر نه می گشتم و ادرسشو بهتون تقدیم می کردم
تا بیاد بیارید!

[quote]اصولا در قاموس گروه هایی مثل پژاک و حکومتهایی مثل حکومت ایران اعلام کردن چیزی به نام شکست وجود ندارد و به قول شما اگر یکی از طرفداران آنها در کره مریخ باقی مانده باشد دم از پیروزی و فتح می زنند!![/quote]
اصولا هم رده کردن یک حکومت با یک گروه تروریستی نشان از اشنایی شما به مفاهیم(!) و البته تلاش عده ای(!) برای بالا اوردن سطح گروه های معاند هست
فکر نمی کنم نیازی باشه یاد اوری کنم که مسئولان یک کشور برای حفظ اتحاد کشور و حفظ پشتوانه مردمی بعضی وقت ها مجبورن در محافل عمومی مستقیما شکست رو نپذیرن.
البته من نمی دونم کجا شکست خوردیم که شما این حرفو می زنین ولی اگرم بخوریم اعلام رسمی اون نمک هست بر زخم نه درمان.

[quote]فی المثل گروه مجاهدین خلق (منافقین) در استدلالی خنده دار اعلام می کرد دلیل پذیرش قطعنامه 598 از سوی ایران شعار امروز مهران فردا تهران ایشان بوده است.
حالا صدام و سرهنگ قذافی و القاعده و ... بماند.[/quote]
یک بار دیگه جملاتتون رو بخونید و ببینید کشورتون رو دارید با کیا مقایسه می کنید
دقت کنیم با افتضاحی که در عراق و افغانستان بوجود اومد هنوز هم بوش با اینکه دیگه رئیس جمهور نیست ولی خودشو پیروز میدان می دونه!
[quote]
ضمنا لازم نیست نگران دسترسی جوانهای مردم به اطلاعیه های پژاک باشید چون ف ی ل ت ر شکن در اختیار همه هست و هرکسی می تواند با عقل خودش درست را از نادرست غربال کند.[/quote]

شما که ما شالله میانبر شدید
تمام اطلاعیه ها رو به صورت غیر مستقیم اعلان می کنید!
همه جورشو دیده بودیم الا غیلتر شکن زنده

[quote]این که برنده و بازنده چه کسی است را به سواد و معلومات نظامی خودتان واگذار می کنم.[/quote]
عجب!پس بالاخره کسی به جز شما هم سواد و معلومات نظامی داره؟!
خوب جای شکرش باقیه
تازه با یک ماه کل کل با شما داریم به یه نتیجه هایی میرسیم

[quote]در مورد حزب الله:این گروه هم پس از جنگ سی و سه روزه به پشت رودخانه لیتانی عقب نشست.(حداقل رسما چنین می گویند ).[/quote]
پس حزب الله هم شکست خورد؟جالبه ما که حصار فرهنگی دورمون بود و تصور میکردیم پیروز شده
کمیته تحقیق صهیونیست ها هم حتما از تلویزیون ایران تحقیقاتشو پیگیری کرده
بحرانی که از اون جنگ تا امروز هم در رژیم صهیونیستی هست هم حتی القائات ایران بوده و اصلا وجود نداره
[b]سواد و معلومات نظامی(!)[/b]
[quote]
حالا بحث درستی و نادرستی عقاید آنها نیست ولی اکثر اعضای پژاک جوانانی هستند بسیار کم سن و سال و [b]از جان گذشته [/b]و حالا شما آن ها را [b]مزدور بنامید یا ننامید فرقی در اوضاع نمی کند[/b].(هر چند جوانان بسیار تیره بختی هستند اکثرا از اقشار بسیار فقیر و حاشیه نشین که تحت شستشوی مغزی قرار گرفته اند و مارکسیسم و اوجالان و حاجی احمدی برای ایشان در حکم دین و پیامبر هستند)[/quote]

شهید هم حساب میشن. نه؟
مزدور بودن و نبودن فرقی نداره؟

یه بنده خدایی توی یک تاپیکی صحبت از بایکوت شما و جواب ندادن به پست هاتون می کرد
من فکر کردم چرا ایشون این حرفو می زنه خوب اگه شما نظری داری باید بگی و اونم مخالفتی داره بگه تا دیگران بتونن قضاوت کنن
اما انروز یه چیزو یادم نبود که الان یادم اومده
اب در هاونگ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا که باید بگم متاسفم... icon_cool

با این نظرات و برچسب ها و توهین ها..!

هر کس آزاده نظرش رو بدون این که به کسی توهین و یا تهمت بی جا و بی دلیل بزنه بیان کنه و اگر هم کسی مخالفش هست باید با زبان خوش و ادب حرف بزنه.

به قول بابا اتی واقعا این بود اون آرمان های ما :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Moltke جان سپاه با كمترين تلفات بهترين نتيجه ي ممكن رو بدست اورد.

[quote]روزهاي اول عمليات كه بنده يادم است فرماندهان محترم سپاه مي فرمودند تا نابودي كامل پژاك عمليات ادامه دارد حالا مي فرمايند پژاك تسليم شده است و جشن پيروزي مي گيرند!!
آن هم چه تسليمي!!اين كه اكثر نيروهاي پژاك كاملا مسلح در كوهستان قنديل حضور دارند و هرلحطه كه بخواهند مي توانند وارد خاك ايران شوند و عمليات تخريبي انجام دهند يعني تسليم؟ [/quote]
ابتدا كه دستاورد سپاه رو به سخره گرفتي icon_cool

[quote] بايد به منطقه اصلي كنترل و فرماندهي اش ( كوهستان قنديل در عمق خاك كردستان عراق) نفوذ مي شد كه قبلا گفتم به دلايل سياسي اين كار براي ايران سخت و تا حدي ناممكن است[/quote]
بعد خود شما اذعان كردي كه نابودي كاملشون سخته و ناممكن و جناب ارماني هم براتون توضيح دادند.

[quote]دوست عزیز در هر صورت کار پژاک برای ورود و خرابکاری به ایران خیلی مشکل تر از قبل شده...
ما چیزی رو از دست ندادیم ! اگر ما به قصد ریشه کنی کامل پژاک هم عمل مییکردیم فقط باعث میشد که با دادن تلفات بیشتر بتونیم همین منطقه رو بگیریم و باز هم پژاک داخل کردستان عراق عقب میشست و تغییری در وضعیت حاصل نمیشد...
اما الان ما با کمترین تلفات تونستیم به هدفمون برسیم.[/quote]
كينگ كاوه ي عزيز هم كه يه دليل ديگه اورد.
رك و پوست كنده اينكه مشعوف شديد از موانع سياسي پيش رو.
بعد ميشه بفرماييد با اين تو دهني سختي كه خورد چرا دوباره بايد عمليات تو خاك ما انجام بده؟
و با وجود تلفاتي كه داده ريسك كنه؟
در واقع با اين شرايط ديگه دست پژاك بسته شده.دليلي داشت اين رشته عمليات ها رو كشش بديم تا پژاك باز به بهانه ي درگيري با سپاه دست به عمليات تروريستي بزنه؟
حالا نه توانشو دارند و نه بهانه شو كه بيان تو خاك ما. اگر هم اومدن(كه بعيده بيان) با جواب محكمتر ما طرفن. تا اون روز احتمالي(كه انشالله به وقوع نخواهد پيوست) از زخمي و شهيد شدن خوديها جلوگيري شده.اين بده؟
داري قاطعانه ميگي : واااااي ديدين چي شد؟ سپاه بهشون فرصت داده بازم به ما حمله كنن!؟
مهم گفتنش نيست كما اينكه سوالش برا خيليا پيش اومد و شما هم ميپرسي تا پيش بياد و ايضا نميذاريد تا جوابها منطقي به نظر بياد(در حالي كه جوابها صحيحند)
مهم اينه كه نظرت رو با قطعيت ميگي تا به كرسي بنشونيش عزيزجان.
اينم گفتگوي بي مشاجره در كمال ارامش.
بابا اتي هم به ارمانش رسيد ديگه؟ نه؟
[size=9]اينم بدونيد در صورتي كه بنده جسارتي كرده باشم در هر تاپيكي اين جرات را دارم كه به طرفم (هركس) بگم عذر ميخوام چه شما و چه هردوست ديگري.[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب هادی گشتن که سخت نیست...بگردید و پیدا کنید مبحث را.
در امریکا و اسراییل افراد و رسانه هایی هستند که هر مسئول و رییسی را به باد انتقاد بگیرند و درباره هرکارش از او پرس و جو کرده و بازخواستش کنند...ولی در ایران ما نمونه اش همین سایت است که محفل رسمی هم نیست و اگر مدیران فرزانه ای مثل آقا مصطفی نداشت خدا می داند همین معدود افراد مثل من هم کارشان به کجا می کشید...
بحث بحث حکومت و گروه نیست...ساختار مهم است و ساختار حکومت ما هم طوری است که هرگز چیزی به اسم شکست در قاموسش معنی ندارد.
در مورد شهادت: خدا خودش بهتر می داند شهید کیست...من که قضاوتی در این مورد نمی کنم.
فیلترشکن زنده!!!این هم از اختراعات جدید شما...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
الان متوجه ميشم چرا منافقين و امثال آنها توانسته اند عضو گيري كنند

جناب مولتك متاسفانه شما با تمام توان سعي در القاي احساسي داريد

كه فهم آن بر ديگران اسان است و لازم به استفاده ار الفاظ انحصار طلبي و امثال آن ندارد

شما با شعف از قدرت پژاك مي گوييد و از ناتواني سپاه ايا كارنامه دلاوران ما با چه كشوري قابل

مقايسه هست رشادت بچه هاي سپاه بر همه اشكار است اما دير حمله كردن به اين خاينان از ديد شما ناتواني است اما از ديد ... از توانايي و از زمان شناسي و هوش رزمندگان ماست نه از ضعف!! البته از ديد شما .....

اما تعجب من از اميدواري شما براي يرش اين شياطين است كه از مقايسه بي جهت شما با حزب الله و بحث ليتاني كاملا مشخص است

اگر حزب الله حمايت امريكا و اسراييل و كشور هاي اروپايي رو داشت فكر كنم چند بار فلسطين اشغالي رو شخم زده بود كه اين بي عرضه ها .........

اما شايد صحبت هاي من كمي ناراحت كننده باشد
كه دليل ان گفته هاي شماست نه چيز ديگري

[size=18][color=red]چو ايران نباشد تن من مباد[/color][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]مثل این که متن قطعنامه سازمان ملل در مورد جنگ سی و سه روزه را نخوانده اید که طبق آن نیروهای یونیفیل و ارتش لبنان در مرز مستقر شدند برای جلوگیری از درگیری احتمالی حزب الله و اسراییل.[/quote]
شما که خوانده اید بگویید خط آبی سازمان ملل و نیرو های یونیفل چه ربطی به لیتانی ای که نزدیکترین فاصله اش با خط آبی 5 کیلومتره داره ؟
یونیفل فقط روی مرز گشت میزنه و از این طریق مرز را کنترل می کنه .
حزب الله جلوی لیتانی هست و یونیفل هم جای خود !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عجب از کی تا حالا حائل شدن نیروهای یونیفل شده شکست حزب الله؟؟ icon_cool

در مورد شهادت هم خدا کار خودش رو می کنه آقای عزیز .اما شما هنوز یک صفحه نشده که گفتین هر کس خوب و بد رو تشخیص میده حتما یاتون رفته راستی سرچ نمی خواد همین تاپیک رو چک کنین.بحث اینجاست شما با این همه توان و فضل چطور نمی تونید بفهیمد این وسط کی خوب و کی بد است و کی شهید حساب میشه.
اگر شما در این مورد قضاوتی نمی کنید میشه بفرمائید موضع شما این وسط چیه لابد وقتی اینطرف رو تائید نمی کنید در فلسفه میگن یا اون ور رو تائید می کنید و یا بی طرفین که در هر دو حالت می بینید جو سایت ولایی هست و برای هیچ کس قابل قبول نیست شما در برابر شهدای سپاه به عنوان هموطن بی طرف و بی موضع باشین و اونطرفی هم باشین که دیگه بدتر.
دوست عزیز ادبیات شما کاملا دو پهلو هست و این در روابط سیاسی و تبلیغات روشی خاص هست که من با اون خوب آشنا هستم .

چه کسی دوست داشته باشه چه نه پژاک هم تاریخش مثل تاریخ دمکرات و کومله شد و رفت و تو دهنی هم که پ پ ک خورد فکر نمی کنم دیگه تا مدتی هیچ غلطی بکنه.
در ضمن انتظار نداشتین که ما وارد خاک عراق بشیم و فردا در تمام مجامع بین المللی تمام دنیا رو بر علیه خودمون بشورونیم.
فعلا اوها شکست خوردن و با تلفات بالا عقب نشستن.و در آینده هم با ورود فناوری کاری می کنیم که اینها دیگه حرف مفت نزنن و بفهمن تلفات یعنی چی.

در مورد سپاه هم همینه که میگم خحرفتون اصلا درست نیست و اصلا مبنای عقلی نداره .دوست عزیز سپاه ممکنه چیزی رو نگه (بنا بر دلایلی ) اما دروغ هم نمی گه اینو خیالتون راحت باشه .سپاه پژاک نیست که به قول اون وبلاگ آنتی پژاک یکی بره به حاجی احمدی بگه 200 پاسدار کشتیم و انم بگه آفرین.دلیلی نداره این رو بگه و آمارش مطمئن تر از پژاک هست.کما اینکه واقعیت ها همین رو میگه تا جایی که بیمارستانهای شمال عراق پر شده از زخمی های این گروهک.
.لی اینطرف اگر کسی هم شهید شده روی دست مردم تشییع شده .
اصلا اگر فرض رو بر کشته بییشتر سپاه هم بزاریم باز سپاه با اعلامش برای خودش مظلومیت و حقانیت می خرید و در افکار عمومی باعث ایجاد حس انزجار و مطالبه مردمی برای نابودی بیشتر پژاک میشد ولی خوب همین قدر بود که گفتن و دیدیم.
نهایتا اگر حتی تلفات رو برابر بدونیم هم به نظر یک نظامی یک ارتش کلاسیک در برابر یک گروه چرکی باز پیروزی برای ارتش کلاسیک بود که اینطور هم خدا خواسته نشده تا برخی چماق درست کنن.

رفتن یه چریک توی یه سوراخ و استفاده از قناسه و زدن تعداد زیادی نیروی کلاسیک رو کسی می تونه بفهمه که کار عملی کرده باشه ولی دیدیم پژاک بجز هارت و پورت الکی در این زمینه هم کار خاصی نکرد و فقط تلفات داد.

در ضمن دوست عزیز اطلاعات شما اینقدر وافر هست که حزب الله رو به عنوان یه گروه برآمده از آرمانی اسلامی و بزرگ و به حق رو که داره برای دفاع از وطنش می جنگه با یه عده خودفرخته مذدور این و اون مقایسه می کنید.

راستی شما بارها اعلام کردین این گروهک با کومله و دمکرات هیچ ارتباطی نداره و ظاهرا با امریکا هم نداره.برای من سوالی پیش اومد :
تا حالا با چند تا از دوستان کوه رفتین می دونید هزینه یه هفته تو کوه موندن چقدره غذا امکانات و سلاح مهمات و..... میشه بگین درامد پژاک چیه و از کجا پول میاره نکنه گیوه می بافن و یا گلیم بافی می کنن تو کوه و یا نه شاید هم کول کشی.البته و صد البته از امریکا و سیا و موساد و ام ای 6 که اصلا و ابدا پول نمی گیرن.

خلاف تمام گفته های شما این عملیات سپاه یک پیروزی بسیار عالی در برابر یک نیروی چریکی بود و شاید در دنیا کم کشوری این توان رو داره اونم در ظرایطی که ایران فقط به نیروی انسانی خودش تکیه کرد نه به تجهیزات و تمام توانش کما اینکه همین ترکیه با تمام توان نتونسته کار خاصی بکنه.

راستی هر وقت نظر بقیه مخالف شماست شما هم تحمل کن نه اینکه سریع دست به مظلوم نمایی بزنی و در فهوا به سیستم حاکم حمله کنی که بله هر کسی با ما نبود بر ماست.
البته این نظر زیر از شما نیست:
هر که با ما نیست برماست...استراتژی همیشگی تمام [color=red]خودکامگان و انحصارطلبان[/color] تاریخ برای خفه کردن صداهای مخالف..
راستی حالا منظور از این خودکامگان و انحصار طلبان کیا هستن.دولت اعضا سایت سپاه یا همه موارد.

ایضا این حرف هم از شما نیست:
[color=red]به نظر شما بهت آور نیست فرمانده بلندپایه کشوری که مدعی قدرت نظامی است اعلام کند بخشی از کشورش مدتهای مدید در اشغال گروهی هزار نفره بوده؟ [/color]
خوب بوده باشه مگه دست دمکرات و صدام هم نبود چه غلط اضافه ای کردن که پژاک و اعوان و انصارش بکنن.البته شما قصد ندارین که در فهوا بگین پژاک قوی هست و چنین کرد و چنان و....نه اصلا.

[color=red]حرفهای آفای alala را هم که بیشتر به حرف های شوها و تلویزیونهای لس آنجلسی شبیه است تا تحلیل سیاسی و نظامی به حساب خوش ذوقی ادبی ایشان می گذارم. [/color]

بله دیگه اینجا سیرکه و ایشون هم یه چیزی گفت حالا.

صدام و القاعده و منافقین هم حتما درست میگن دیگه ولی اونیکه اعدام شد و سیستمش از هم پاشید از اقوام محترم الیس در سرزمین عجایب بود و اون گروهکی هم که بر دریوزگی این کشور و اون کشور افتادن هم حتما سپاه هست و حکومت ایران نه منافقین خلق.

بگذریم دوست عزیز فقط نقل قول کردم که کمی هوشیارتر باشین چون اصلا حوصله روانشناسی متن و شکافتنش رو ندارم وگرنه چیزهایی از این متون شما در میاریم که تا عمر دارین دیگه در لفافه و دو پهلو حرف نزنین.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقای مصطفای عزیز!
مگه خودکامه و انحصار طلب خواندن اعضای سایت و حکومت! توهین نیست؟
اینهمه توهین کرده این اقای مولتکه و باز شما از احترام متقابل میگید؟ کدام احترام؟ خب بچه های سایت ناراحت میشن وقتی میبینن که یه نفر الان یه مدته داره به شدت از تروریستها حمایت میکنه! خب رسیدگی کنین...اینهمه توهین به شهدای سپاه کرد...(با تعریفهای یر مستقیم از گروهک تروریستی پژاک و پ ک ک)بالاخره باید بفهمه که اینجا برای حمایت از گروههای تروریستی نیست!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.