soldier

فوری/گروهک پژاک تسلیم شد

Recommended Posts

به نظر منم اين مذاكره با اونها بي معني بود !
بايد همه پژاكي ها با تابوت از منطقه خارج ميشدن ، نه اينكه بگيم برين يك كيلومتر بيرون مرز ايران !
مگه طي كردن يك كيلومتر چند ساعت براشون وقت ميگيره كه هر موقع خواستن برگردن داخل مرز ما ؟؟؟ و خرابكاري كنن ؟

چرا بهشون مجال داديم كه از مرز خارج بشن و برن تجديد قوا كنن و برگردن ؟ چرا اين فرصت رو از دست داديم كه وقتي در دسترسمون بودن نابودشون نگرديم ؟ وقتي از مرز خارج شن ديگه هزينه دسترسيمون زياد ميشه و اينجوري دستمون باز نخواهد بود .
از كي تا حالا ميشه روي قول شغال حساب كرد كه از داخل مرز ما جذب نيرو نكنن ؟؟؟؟؟؟
ما گفتيم اوناهم گفتن چشم !!!!
حالا اومديمو جذب كردن ، همشونم كه رفتن بيرون مرز ... دستمون به چي بنده ؟؟؟
آخه اين چه منطقيه ؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به نظر منم اين مذاكره با اونها بي معني بود !
بايد همه پژاكي ها با تابوت از منطقه خارج ميشدن ، نه اينكه بگيم برين يك كيلومتر بيرون مرز ايران !
مگه طي كردن يك كيلومتر چند ساعت براشون وقت ميگيره كه هر موقع خواستن برگردن داخل مرز ما ؟؟؟ و خرابكاري كنن ؟

چرا بهشون مجال داديم كه از مرز خارج بشن و برن تجديد قوا كنن و برگردن ؟ چرا اين فرصت رو از دست داديم كه وقتي در دسترسمون بودن نابودشون نگرديم ؟ وقتي از مرز خارج شن ديگه هزينه دسترسيمون زياد ميشه و اينجوري دستمون باز نخواهد بود .
آخه اين چه منطقيه ؟؟؟[/quote]
دوست عزیز در هر صورت کار پژاک برای ورود و خرابکاری به ایران خیلی مشکل تر از قبل شده...
ما چیزی رو از دست ندادیم ! اگر ما به قصد ریشه کنی کامل پژاک هم عمل مییکردیم فقط باعث میشد که با دادن تلفات بیشتر بتونیم همین منطقه رو بگیریم و باز هم پژاک داخل کردستان عراق عقب میشست و تغییری در وضعیت حاصل نمیشد...
اما الان ما با کمترین تلفات تونستیم به هدفمون برسیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]به نظر منم اين مذاكره با اونها بي معني بود !

دوست عزیز در هر صورت کار پژاک برای ورود و خرابکاری به ایران خیلی مشکل تر از قبل شده...
ما چیزی رو از دست ندادیم ! اگر ما به قصد ریشه کنی کامل پژاک هم عمل مییکردیم فقط باعث میشد که با دادن تلفات بیشتر بتونیم همین منطقه رو بگیریم و باز هم پژاک داخل کردستان عراق عقب میشست و تغییری در وضعیت حاصل نمیشد...
اما الان ما با کمترین تلفات تونستیم به هدفمون برسیم.[/quote]
من هم با نظر شما موافقم
تازه حمله به عراق تو روابط ما با عراق تاثیر منفی میذاشت و فرصت های اقتصادی رو از دست ما میگرفت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من از این خبر خوشحال شدم
180 نفر کافر محارب به درک واصل شد و الان تو برزخ دارن عذاب میکشد -شک نکنید که هر کسی علیه این نظام مقدس خروج کنه در قعر جهنم میسوزه
خدا کنه کردهای پژاک ملعون اینقدر به کردستان مومن و نیروهای ما طمع نکنن و از راه ملی گرائی افراطی سعی نکنن ادامه بدن
این ضربه سخت امیدوارم مدتی گیجشون بکنه
اگرچه میدونم اسرائیل همچنان فتنه گری میکنه وگرنه پژاک رقمی نیست
یکم دوستانی که از سر ناامیدی حرف میزنند به شرایط ما توجه کنند ما مثل ترکیه نیستیم که پشتوانه آمریکا و ناتو رو داشته باشیم و تا عمق خاک عراق بریم تو
اگر مسائل سیاسی نبود مطمئنا سپاه میرفت تو - اگرچه این تهدید رو کرده که اگه پژاک ادامه بده اون هم محتمله
من که خیلی دلم خنک شد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در مورد آن دوست محترمي كه از من پرسيدند ناراحتم يا نه:
من يك تحليل نظامي مطرح كردم و ديگر برايم مهم نيست كه شما يا طرفداران پژاك يا ...چه قضاوتي بفرمايند icon_cool :mrgreen:
هدف بنده اين است كه اعضاي گرامي سايت با همه ابعاد قضايا آشنا شوند نه اين كه فقط سوت و كف و به به و چه چه بشنوند چون اينجا يك سايت نظامي است نه خبري و تبليغاتي.
لابد هر تحليل غير باب طبع برخي دوستان شبهه افكني است و عناد با نظام و قس علي هذا...
به قول سعدي عليه الرحمه گاهي هم:
چه خوش گفت آن مرد دارو فروش
شفا بايدت داروي تلخ نوش
چه اين كه پژاك هم مخالفان خود اعم از كرد و غيركرد را مزدور و خودفروخته و شيطان و ديوسيرت و تروريست و ... مي خواند.درگيري اخير را حماسه قنديل ناميده و مدعي است با دادن تلفات 20 نفره 600 تن از سربازان ايراني را به قتل رسانده!! و هيچ گاه قنديل را ترك نمي كند و اسلحه بر زمين نخواهد نهاد.
اين درگيري جنگي است چريكي و به شما توصيه مي كنم سواي احساسات وطني و عرق ملي اگر به قانون و فاعده جنگ اعتقاد داريد در چنين جنگي كه ماهيتش چريكي است منتظر نتيجه قاطع در كوتاه مدت نباشيد.
ضمنا محض اطلاع دوستان تا چند روز پيش كه بنده در شهرمان بودم تقريبا هرشب مي شنيدم كه اعضاي پژاك در روستاهاي مرزي جولان مي دهند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به نظر منم اين مذاكره با اونها بي معني بود !

به هیچ وجه قصد نداشتم تو این تاپیک چیزی بنویسم. حتی در قبال اون دوستی که تشکیک کرده بودن.
اما ناچارا :
اول دو.ست عزیز Moltke
برادر اگر قرار بود با حمله و کشتن خیر برای همیشه بر شر پیروز میشد پس میبایست بعد از طوفان نوح ، اثری از بدی و شر دیده نمیشد.
اگر پژاکی نباشه، اگر ریگی نباشه اینهمه نیروی نظامی رو دستمون باد میکرد... (این به شوخی بود )
دوستان هم سعی کنن توهین به کسی نکنن.ممنون

جنابWaffen-SS بهتر میبود به صورت سوالی مطرح میکردین تا موضوع روشن بشه.
ترافیک تماسی از کشورهای عراق ، ترکیه و جناب بارزانی از اقلیم کردستان دست سپاه رو بسته نگه داشت وگرنه کسی
به قول شما شغال اعتمادی نمیکنه.
که کار تا جائی پیش رفت که سپاه از زمان درخواست مقامات تا 24 ساعت بعد هم مشغول بود ولی خب .......
جای بلندی باید نشست تا بشه تحلیل قابل قبولی رو ارائه داد..
موید باشین.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]در مورد آن دوست محترمي كه از من پرسيدند ناراحتم يا نه:
من يك تحليل نظامي مطرح كردم و ديگر برايم مهم نيست كه شما يا طرفداران پژاك يا ...چه قضاوتي بفرمايند icon_cool :mrgreen:
هدف بنده اين است كه اعضاي گرامي سايت با همه ابعاد قضايا آشنا شوند نه اين كه فقط سوت و كف و به به و چه چه بشنوند چون اينجا يك سايت نظامي است نه خبري و تبليغاتي.
لابد هر تحليل غير باب طبع برخي دوستان شبهه افكني است و عناد با نظام و قس علي هذا...
شفا بايدت داروي تلخ نوش
چه اين كه پژاك هم مخالفان خود اعم از كرد و غيركرد را مزدور و خودفروخته و شيطان و ديوسيرت و تروريست و ... مي خواند.درگيري اخير را حماسه قنديل ناميده و مدعي است با دادن تلفات 20 نفره 600 تن از سربازان ايراني را به قتل رسانده!! و هيچ گاه قنديل را ترك نمي كند و اسلحه بر زمين نخواهد نهاد.
اين درگيري جنگي است چريكي و به شما توصيه مي كنم سواي احساسات وطني و عرق ملي اگر به قانون و فاعده جنگ اعتقاد داريد در چنين جنگي كه ماهيتش چريكي است منتظر نتيجه قاطع در كوتاه مدت نباشيد.
ضمنا محض اطلاع دوستان تا چند روز پيش كه بنده در شهرمان بودم تقريبا هرشب مي شنيدم كه اعضاي پژاك در روستاهاي مرزي جولان مي دهند.[/quote]

دوست گرامی شما شهیدانی رو که در این عملیات ها شهید شدند رو با لفظ " به قتل رسیده اند " به کار می برید!!!
دوست سوای تحلیل نظامی تان!! کاملا آشکار هست که قصد طرفداری و یا حدافل حس خاصی نسبت به این گروه وطن فروش تروریسم مزدور دارید.
پیروزی با اهل ایمان هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستشون درد نکنه . خسته نباشن دشت همشون رو از همین جا میبوسم

ولی این فقط سپاه نبود که شهید داده . در این چند سال از دلاوران ارتش و هوانیروز هم به شهادت رسیده اند . از جانشین نیروی زمینی سپاه بیشتر از اینها توقع داریم که حق کسی رو پایمال نکنه و فقط خودشون رو نبینه

Moltke ببین داری تو مخم پیاده روی میکنی مراقب خودت باش icon_cool :mrgreen: :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شما مراقب خودت باش آقای محترم.من کار خلاف شرع و قوانین سایت نکرده ام تا از چیزی بترسم.اگر منظورتان فحاشی و توهین و تهمت است که من بی خیال این چیزها هستم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]در مورد آن دوست محترمي كه از من پرسيدند ناراحتم يا نه:
شفا بايدت داروي تلخ نوش
ضمنا محض اطلاع دوستان تا چند روز پيش كه بنده در شهرمان بودم تقريبا هرشب مي شنيدم كه اعضاي پژاك در روستاهاي مرزي جولان مي دهند.[/quote]
تحلیل جانبدارانه چیست؟؟؟
دوست عزیز هر کسی جانب یک گروهی هست و کلمه بی طرف دروغ محضه
در نهایت قلب هر کسی به یک سمت میره
حالا مسئله اینجاست که تحلیل گر طرفدار یک عده مزدور و خائن باشه یا اینکه؟؟؟
جالبه که شما می گید این سایت تبلیغاتی نیست و خودتون یک ماهی هست بلند گوی پژاک توی این سایت هستین!
هر پیروزی ما رو کوچک می شمرین و با اینکه ادعای تحلیل و اشنایی با جنگ و ... دارین نمی تونین تبلیغات جنگ ما رو با واقعیات عملیاتمون تفکیک کنید!
هنوز روی اون جمله سپاه که گفته بود تا نابودی پژاک ادامه می دیم گیر کردین. در 25 تاپیک هم این جمله رو گفتین و با لحنی تمسخر امیر ادعا کردین که سپاه به هدفش نرسید در حالی که هدف سپاه همین بود همینی که بهش رسید
ما زدمیشون عقب و هم امنیت رو برای خودمون تامین کردیم هم این دلهره رو در دل ترک ها انداختیم که حالا دیگه سوریه دستش بازه! سوریه تا وقتی منافع و امنیت ما وسط بود کاری نمی کرد اما...؟؟؟؟
شما غیر مستقیم تمام اطلاعیه های مزدوران وطن فروش به قول کرد ها چته(که واقعا برازنده پژاک هست به معنای واقعی کلمه!) رو در سایت پخش می کنید
و بعد حرف از کار غیر تبلیغاتی و تحلیلی می زنید؟
عزیز جان ما که ... نیستیم که نفهمیم شما داری چیکار می کنی
1 بار دیگه هم بهتون عرض کردم اینجا جای این رفتارا نیست . هم زود دستتون رو میشه هم ما اونقدری پایدار هستیم که نزاریم شما اطلاعیه های پژاک رو توی مخ جوونای مردم بکنی.

اونروز که مزدوران خائن در خواست اتش بس کردند شما گفتید سپاه نتونست اونا رو تا مرز عقب بزنه( به وضوح یادمه) گفتید برنامه سپاه این بود که اینا رو تا مرز عقب بزنه اما بعد از یک ماه نتونست
حالا میگید چرا به قندیل حمله نمی کنه
پس فردا می گید باقی موندشون توی المانه چرا به المان حمله نمی کنیم!نتیجه اینکه سپاه اصلا چیزی بلد نیست و شما استاد رزم نامتقارن هستید
پژاکی ها از فضا اومدن و گلوله های ما به اونا اثر نداره
تا اخر دنیا هم که دنبالشون بریم شما می گید یکیشون مونده پس هنوز نبردیم
اون یکی رو هم که بکشیم شوربختانه بعضی ها(!) هستند که اطلاعیه های گروه سوپر تروریست و وحشی پژاک رو به اسم تحلیل های نظامی با اطلاعات کافی جنگ نامتقارن تو مخ ملت بکنن!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
icon_cool :mrgreen:

من منتظر اون روزي هستم كه پژاك از ترس ايران از عراق هم فرار كنه بره تو تركيه پايگاه بزنه...

انشاءا...
:mrgreen:

پژاك شرف نداره همين فرداست كه برمي گرده بايد يه راهكار اساسي داد اينا مسكنه...

موفق و شاد باشيد.
ياعلي

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
راستي يادم رفت بگم: ديديد مراد كاراييلان اون ك.... و.... و....و...و.... رو سلاخي كردن بعد لشه كثيف و نجسش رو بردن قرارگاه حمزه تا بچه هاي اونجا تف كردن بهش؟؟؟؟

ببخشيد كه از ادب خارج شدم خواستم يه حالي به دو طرف بدم... icon_cool :mrgreen:

موفق و شاد باشيد.
ياعلي

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منم تبریک میگم. به روح تمامی شهدا درود می فرستم.

اصولا وحشی صفتان مزدوری چون اعضای این نوع فرقه ها مثل علف هرز رشد می کنند و نابودی کاملشان تنها به قول جناب آرمانی با نابودی شر امکان پذیر هست بنابراین حالا موندن انگل بار یک یا دو یا صدتاشون تفاوتی نمیکنه. میتونن به زندگی زالو صفت خود ادامه بدند تا دوباره در عملیاتی دیگر به خیل دوستان آغشته به خیانت و مزدوریشون در جهنم بپیوندند. :mrgreen:

به هر حال فرمانده عزیز به نکات خوبی اشاره کردند. تمام کفتارهای صحرای آفریقا! را که نمیشه با یک بار شکار به درک فرستاد. درون چاله ای، زیر مردابی، لای سوراخی، زیر مردار همنوع مشابهی یا حتی در قلمروی حیوان درنده خویی دیگری با بالا نگه داشتن! دمب!! خود چند تایی باقی خواهد ماند و با تغذیه از لاشه ها دوباره تکثیر خواهند شد. اصولا کفتارها حیوانات قابل ترحم و رقت انگیزیند. ولی به هر حال حتما بی احترامی من را به خودشون برای مقایسه ناجوانمردانشون با این درنده خوهای دوپا خواهند بخشید. icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه همچین ارتفاعاتی دست حزب الله لبنان بود اگه تمام دنیا هم جمع میشدن نمیتونستن از دستش در بیارن

فرق مومن و مزدور اینجور جاها معلوم میشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یک شکست بسیار بزرگ برای آمریکا
آمریکا این همه سال نتونسته طالبان رو ریشه کن کنه
ایران هر بار با گروه های تروریستی درگیر بشه فاتحه اون گروه خوندس
بیرون کردن پژاک از مرزهای ایران با چنین شکستی که بهشون وارد شده خیلی به وجودشون ضربه میزنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.