mehran

تا نبینید باور نمی کنید !!!!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

عکسهای پست اول را به لینک تبدیل کردم. چند بار گفتم باز هم میگویم لطفا از هر سایتی در انجمن عکس نزارید که مثل این تاپیک باعث باز نشدن آن شود! هاست عکسهای پست اول در بعضی ISP ها مشکل دارد. اگر میخواهید در پست خود از عکس استفاده کنید بهتر از عکسها را در گالری سایت ارسال کنید تا مشکلی پیش نیاید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عكسهاي جالبي بود ولي واقعا اين تصاوير يك چيز را نشان ميداد وان ترسو بودن و بي لياقت بودن صدام ملعون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]در ابتدای حمله ی آمریکا به عراق نیز هواپیماهای آمریکایی بارها به حریم هوایی ما تجاوز کردند ولی ما نیز تنها به محکوم کردن آن پرداختیم[/quote]

دوست عزيز هواپيماهاي آمريكايي اجازه عبور از حريم هوايي ما را داشتند.
قبلش مذاكراتي انجام شده بود كه البته تازه اين قضيه روشن شده.

به هرحال چيزي كه مسلم است اين است كه درحال حاضر آمريكا جرات ورود به حريم هوايي ايران را نداره.

كوچكترين حماقت مساوي است با سقوط :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هواژيماهاي ميگ 25 براي نگهداشتن برتري هوايي به زير خاك رفتن كه اگه صلح بدون اشغال صورت گرفت بشه ازشون استفاده كرد
همينطور سوخو 25 ها براي اين به زير خاك رفتن كه ازشون براي سركوب شورش ها نظير شورش هاي شيعه در جنوب استفاده بشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]پرواز بر فراز كاخ رياست جمهوري سوريه در سال 2006 و تجاوز با خيال راحت به آسمان سوريه (‌ چند صد كيلومتر پرواز در نزديكي مرز تركيه) توسط جنگنده هاي اسراييل در چند روز قبل بي عرضگي سوري ها را نشان داد.
با آنكه سوريه تجهيزات لازم براي انهدام جنگنده هاي اسراييلي را دارد ( به ويژه موشك جديد دريافتي از روسيه) جرات شليك به سوي آنها را ندارد و هربار به گفتن اين حرف مسخره كه حق هر پاسخي را براي خود مجاز مي دانيم اكتفا ميكند.
خدا به ما رحم كند،‌ عجب متحدان شجاعي داريم. :oops: :? :oops:[/quote]

مسلما سوريه جرات شليك به سوي هواپيماهاي اسرائیلی را ندارد.نه سوریه و نه هیچ کشور دیگری قصد درگیر شدن با کشوری با قدرت نظامی بیش از خود را ندارد.در ابتدای حمله ی آمریکا به عراق نیز هواپیماهای آمریکایی بارها به حریم هوایی ما تجاوز کردند ولی ما نیز تنها به محکوم کردن آن پرداختیم.مشخصه که پیامد جواب دادن به این تجاوزات , بسیار سنگین خواهد بود و به خاطر هر اقدامی که نباید آتش جنگ را شعله ور کرد.[/quote]
والا تا اونجا که من می دونم حریم هوایی ما در زمان جنگ عراق نقض نشد چند بار سعی کردن نزدیک بشن که هر بار لب مرز فرمیشن های ایرانی رو دیدن
من که بعید می دونم این اتفاق که شما می گی در زمان جنگ عراق و امریکا رخ داده باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
در جنگ 1973 ( جنگ رمضان يا يوم كيپور) هم يكي از افسران لايق مصري به نام شاذلي ( متاسفانه اسم كوچكش يادم نيست) در عرض چند ساعت خط دفاعي بارلو را كه اسراييلي ها آن را مستحكم تر از خط ماژينو مي پنداشتند تصرف كرد و راه براي نفوذ لشكرهاي عربي به عمق خاك اسراييل باز شد . سوري ها هم با حمله به جولان در حال مضمحل كردن مدافعان اسراييلي آنجا بودند. امريكا وحشت زده سيلي از سلاح را به وسيله يك پل هوايي عظيم به اسراييل روانه كرد.
. :oops: :? :oops:[/quote]

این امر در چند ساعت رخ نداد. وقتی این خط مستحکم که با بتن مسلح ساخته شده بود مانع نفوذ اعراب شد و هیچ گلوله ای خسارت زیادی به اون نمیتونست وارد کنه طرحی رو این افسر ریخت که شبانه کانالی در نزدیکی اون کنده شد و اب در زیر اون جریان پیدا کرد.
با گذشته چند چند روز با کمترین گلوله توپ و تانکی براحتی این دیواره فرو ریخت.

صدام هم به این خیال بود که نیروهای امریکایی بعد از تسخیر راق مانند افغانستان در چند شهر مهم مستقر میشن و اون میتونه با استفاده از این جنگنده ها و جمع اوری افسران بعثی و کمکهای مردم قبیله اش یورشی ناگهانی به این نیروها وارد کنه و بتونه سریع السیر دوباره عراق رو ازاد کنه.
که متاسفانه این جنگ خلاف جنگ افغانستان بود که متشکل از نیروهای ناتو بوده و تعداد نیروها بسیار کمتر.

به هر حال این هم راه حلی بوده که در اون زمان به فکر این جنایتکار قرن بیستمی رسیده. خدا لعنتش کند.انشاالله

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بی شک صدام احمقترین فرمانده قرن شاید هم تاریخ بود! این فرد 5 ماه به دشمن فرصت برای آمادگی حمله داد و از برتری انسانی و زرهی خود هیچ استفاده نکرد. عراق براحتی میتوانست در این 5 ماه تمام بنادر ، فرودگاه و ... را در عربستان و سایر کشورهای منطقه نابود کرده و با برتری زرهی خود تمام نیروهای آمریکایی مستقر در منطقه را نابود کند. نیروی هوایی عراق هم در صورت پیش دستی قدرت کافی برای انجام عملیاتی شبیه 1967 اسرائیل را در اختیار داشت. عراق میتوانست قبل از تکمیل آرایش نظامی متفقین آنان را آنچنان بکوبد که تا دهه ها از یاد تاریخ نرود.

ولی یک جمله از علی (ع) هست درباره کاری که عراق کرد یعنی منتظر برای حمله دشمن!

خوار و ذلیل نشد ملتی که مگر در خانه با دشمن بجنگد.[/quote]

سعید عزیز : جان هر کسی که دوست داری تکیف ما رو مشخص کن :oops:

صدام عامل و اجیر شده آمریکاییان بود یا نه ؟

----------

من با همه صحبتهای استاد عزیزم آقا مصطفی موافقم ( در همین جا هم سلامی خدمت ایشان عرض میکنم )

امپراتور

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]فانتوم --- دیگه معنی نداره الانه یا بهتر ه بگم امروزه امریکا واسه دفاع ار مرز هایی خودش به صورت انلاین منظورم داءم پرواز هواپیماهایی داره که فانتوم رو هم تو جیبشون میذارن

الان سال 2007 و تو یه خبر گذاری خوندم امریکا سیستم هوایی داره رو امنیت هوایی خودش پیاده میکنه که کشور های دیگر به جز ابر قدرتا تا 10 سال هم نمیتونن اون فناوری رو کپی بزنن یا مشابه اون بسازن --

[b]میگ هایی که 3 برار نور سرعت دارن فکرشم غیر قابل تصوره[/b][/quote]

3 برابر سرعت نور نه عزيزم سرعت صوت درسته! :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیز پرشین گلد

اگر فرض بر این بزاریم که اقا مصطفی عزیز این پست رو اصلاح کرده باشه ایشون ابتدا گفته جنگ [color=red]خلیج 1[/color] و نه اصطلاح جعلی اون.
اگر کمی صبر میکردی و نظرات دیگه ایشون رو در تاپیکهای قبلی میدیدی ایشون همیشه به اب و خاک کشور مقدسمون ایمان عجیبی دارن.
در ضمن صبر و حوصله ایشون در جواب به دوستانی که بعضا دیدم توهین کردن بسیار ملایم و مهربانانه بوده.
فقط متوجه علامت تعجب شما از درجه ایشون رو نفهمیدم. انشاالله مدتی که در این خانواده موندید کم کم با روحیات هر کسی اشنا خواهید شد.
( در ضمن اگر پستی ویرایش بشه در پائین پست حتما ذکر خواهد شد)

حق نگه دارت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نیروی های مسلح عراق مخصوصا نیروی هوایی عراق می تونستند ضربات بسیار بیشتری به عراق در زمان جنگ 2003 بزنند . حتی همین سوخو 25ی گه عراق زیر خاک مدفون کرده بود واقعا جنگنده های کولاکینی بود . می توسنت از لحاظ دریایی و زمینی به نیرو های آمریکا زیان زیادی بزنه .

اگر صدام واقعا می جنگید و تا آخرین نفر از نیرو هاش رو استفاده می کرد و مثل موش تو سوراخ قایم نمی شد ، آمریکا اگرچه شانس پیروزیش در مقابل صدام چند برابر بود ولی در مقابل این پیروزی ضربات بسیار شدیدی می خورد و باید هزینه ای بسیار گزاف رو می پرداخت . ولی خوب صدام این عرضه رو نداشت . همونطور که در زمان جنگ خلیج فارس این عرضه رو نداشت که با تمام قوا جلوی آمریکا بایسته . و تقریبا هم ی اینها یک نمایش نامه بود .

نیروی موشکی عراق ، نیروی تقریبا خوب و مقاومی برای زدن اسرائیل و پایگاه های آمریکا در منطقه بود . ضربات و خسارات بسیار شدیدی به آمریکا وارد می شد . نه تنها به آمریکا بلکه حتی به کشور های درگیر جنگ مثل انگلستان .

عراق با داشتن موشک هایی حتی مثل الحسین که بین 800 تا 950 کیلومتر بردش بود اکثر کشور های دور و برش مثل اسرائیل ، عربستان و ترکیه که پایگاه های اصلی آمریکا درش بودند رو هدف قرار بده . حتی عراق می تونست با استفاده از نیروی دریاییش چندین ناو هواپیمابر آمریکا که در خلیج فارس بود رو غرق کنه .

اگرچه عراق در تحریم بسیار سختی بود ولی آنقدر هم ضعیف نشده بود که نتواند از خود حداقل دفاع را بکند . ولی مشکل چیزی بد تر از تحریم بود . و اون هم رهبری بی عرضه و ترسو مثل صدام حسین بود .

سوخو 25 می تونست یک کابوس برای آمریکایی ها باشه چراکه جنگنده واقعا توانایی در اون زمان برای عراق می توسنت باشه . میگ-29 و میراژ های فرانسه که البته به خاطر تحریم کمیش هم عملیاتی نبودند . ولی این تمام قدرت عراق نمی شد و نیروی موشکی عراق قدرتی خوبی برای دادن یک درس حسابی به عراق بود .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارتش عراق در واقع فقط تسليم شد مقاومتهايي هم كه كوشه و كنار عراق رخ داد فقط توسط نظاميان عراقي بود كه غيرت آنها اجازه تسليم شدن رو نميداد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][b][size=24][color=red]خليج نه خليج فارس هميشه فارس[/color][/size][/b][/quote]

دوستان عزیز hs_55-1003 و Persiangold

در خصوص نظرات شما در مورد استفاده از نام خلیج فارس به جای خلیج عرض کنم که هیچ کسی را در این سایت ندیده ام که موافق نباشد و این مورد را رعایت نکرده باشد. ضمنا استفاده از نام خلیج هم دلیلی بر اعتقاد نداشتن یا بی احترامی به نام خلیج فارس نیست. اگر خوب دقت کرده باشید آقا مصطفی به عنوان یکی از قدیمی ترین و متفکر ترین اعضای سایت در جمله خود از کلمه جنگ خلیج که در سطح بین المللی ( قبل از شروع شیطنت عربها برای تغییر نام خلیج فارس ) به نام Golf War I شناخته میشود استفاده کردند و در آخر پست خودشان که خواستند در مورد خلیج فارس صحبت کنند عبارت کامل و صحیح آنرا بدون نیاز به تذکر شما و دیگران آوردند.

در کل عرض کنم که با شناختی که از ایشان و طرز فکر ایشان دارم در تایید صحبتهای دوست خوبم آقای Armani عرض کنم که مطمئن باشید عشق و علاقه ایشان از بنده و شما به این آب و خاک و سرزمین خیلی بیشتر از این نتیجه گیری سریع و زود شما است.

در خصوص درجه ایشان هم عرض کنم که با طرز فکر ایشان و پست هایی که تاکنون ارسال کرده اند ( در صورت مطالعه ) حتما متوجه خواهید شد که لیاقشان بیشتر از این صحبتها است.

خود من شخصا خیلی چیزها از ایشان ( استاد مصطفی ) در این سایت یاد گرفته ام و همواره قدردان ایشان بوده او هستم.

لطفا هیچ وقت زود نتیجه گیری نکنید.

--------------

موفق باشید

امپراتور

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.