Recommended Posts

سفیر انگلیس در تهران یکی از چندین سفیری بود که در مراسمی در ایام دهه فجر برای تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به حضور رئیس جمهور رسید.

اول فکر میکردم در این مراسم شرکت نکرده باشد اما در میان انبوه سفرا، "جفری آدامز" را در صف انتظار برای ملاقات با رئیس جمهور یافتم و جالب اینکه سفیر انگلیس تقریبا در انتهای صف، برای مدتی طولانی منتظر ملاقات با محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری اسلامی ایران ماند.

شنیده و دیده بودم که سفرای انگلیس خیلی تلاش می کنند تا پرستیژ خود را حفظ کنند، حتی در حالات نشست و برخاست اما اینبار سفیر انگلیس با حالتی حقیرانه به انتظار ایستاده بود؛ شاید به این خاطر که خیلی به ادامه ارتباط با ایران نیاز دارند.

فرصت را غنیمت شمردم و بعلت غفلت اکثر عکاسان از این صحنه، با موبایل شکارش کردم

تصویر
نفر وسط تصویر(عینکی قدبلند)- جفری آدامز سفیر انگلیس در تهران

تصویر
سفیر انگلیس در تهران در انتهای صف انتظار دیدار با رئیس جمهور احمدی نژاد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واژه حقارت براي اين انگليسيهاي پست فطرت كم است بايد طوري تحقير شوند كه در تاريخ تا ابد به يادگار بماند و ديگر نتوانند از زير بار آن قد علم كنند :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همانا ما اين كتاب(ذكر) را نازل كرده و ما همانا از ان حفاظت خواهيم كرد(قران كريم)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بحث رو بیشتر از این منحرف نکنید. انگار باید هر هفته چند نفر اخراج بشن تا اعضا حواسشون جمع باشه! دارید از فضای باز اظهار نظر تو سایت سوء استفاده میکنید. :|

ببينيد وقتي بعضي ها در اين سايت از بي ربط ترين موارد براي ربط اون به آمريكا و غرب و شرق و...استفاده مي كنند و من تا به حال چند تا از اين جوابها را ديده ام كه البته اخطاري هم نگرفته اند، اونوقت كسي پيدا مي شود كه از ديد خود جواب آنها را ميدهد، نبايد تهديد به اخراج شه! تازه من بحث رو نخواستم باز كنم و در جوابم نيز اين رو گفتم، وگرنه اگر به انتقاد باشه كه انتقادها بيشماره...
ولي با رعايت حريم افراد و كليت نظام خواستم ديدي واقع بينانه تر به اين افراد بدهم. نه به خاطر اينكه بخوام طرفداري آمريكا يا روسيه رو كرده باشم بلكه به خاطر اينكه حقيقت رو چيز ماوراي اين گفته ها مي بينم. قبول كنيد كه بايد تمام سليقه ها و نظرها رو پذيرفت وگرنه صداي خود هميشه براي خود خوش است!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بحث رو بیشتر از این منحرف نکنید. انگار باید هر هفته چند نفر اخراج بشن تا اعضا حواسشون جمع باشه! دارید از فضای باز اظهار نظر تو سایت سوء استفاده میکنید. :|

حج سعید ! جک میگی عزیزم ! اون سنترال کلاب با اون وضعش از اینجا بازتر بود ! اگه شوما به اینجا میگی باز اون سنترال ضایعه پاره بود(البت در قیاس با اینجا ) ! تنها چیزی که اینجا آزاده حمایت از هیتلر نازیسم و احمدی نژاد و غیرس . پست من رو به روز نکشیده پاک کردی دادا ! حالا میگی ...

این رئیس جمهورم داره کمافیالسابق شاخ رو به همراه گاو مربوطه توی جیب ملت میزاره !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

منبع گزارش کیه؟

سایت جهان نیوز بود اگه اشتباه نکنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با وجود اينكه از اينگيليها متنفرم ولي اين جفري ادام كلا آدم خوبيه، من كه دوستش دارم. همين كه دست بوس رييس جمهوره خوبه ديگه :| دعا كنيد اين عكس به اينگيليسها نرسه وگرنه كلاهمون پسه معركست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته دوستان درسته که خدا قرآن را حفظ می کند! ولی دلیل نمی شه که ما هم بنشینیم و دست رو دست بزاریم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
انگلیسی ها دست ادم رو می بوسند و بعد از پشت بهش خنجر می زنند! و درضمن من دعا می کنم این عکس برسه دستشون ببینم چه ... می خوان بخورن؟! :| :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

هر چند با تمام این تفاسیر هنوز بر سر حرف ابتدایی خودم هستم و اون ضعف مدیریتی در کشور است.این تنها یک ترکیب دو کلمه ای ساده نیست بلکه تامل در اون نقطه شروعی است بر یک تحول.و باز هم میگم لطفا تنها مشکلات را مکررا بازگو نکنید،راه حل ارائه کنید.

و اما راه حل چيست ؟
- برقرار كردن يك دموكراسي بنيادين در ايران كه راه آساني در پيش ندارد
- به رسميت شناختن آزادي بيان و آزادي هاي فردي مردم ايران
- اجازه ظهور رسانه ها و مطبوعات خصوصي و آزاد
- ارزش نهادن به ايراني بودن در ايران !
يعني هر ايراني مگر آنكه در دادگاهي عمومي و آزاد خيانت وي به كيان ملي وي ثابت شده باشد و يا جرم كيفري سنگيني انجام داده باشد. تنها بنا به ايراني بودنش حق زيست و كار و تلاش كاملا آزادانه در ايران را دارد و حق پيشرفت سياسي و اجتماعي (بدون در نظر داشتن دين و باورهاي شخصي وي) را دارد
- برقراري امنيت كاري و اجتماعي در جامعه توسط نهاد انتظامي زير نظر رپيس جمهور و مجلس

يكي از مشخصات قدرت تحمل انتقادات است
و در مرحله اول وقتي ميتوانيد يك كشور را قدرتمند بدانيد كه دولتش با وجود مطبوعات و رسانه هاي آزاد باز حداقل 50٪ مورد قبول مردم باشد.
رفتار و عكس العمل سختي كه در پي كوچكترين انتقاد از سوي حاكمان بعضي كشور ها !!! بروز داده ميشود خود تنها ميتواند نشانه ضعف باشد و هيچ نشانه اي از رفتار طبيعي قدرت ندارد.

در آخر يك درد دل :
جهل و استبداد دو يار هميشگي قرنهاست كه دست از سر ايران و ايراني بر نميدارند
بايد با سلاح خرد به جنگ اين دو دوشمن سر سخت رفت
پاينده ايران
(ضمنا من در اين پست از هيچ كدام از قوانين تخطي نكردم ! لطفا بيخود تذكر ندهيد)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
nemo, جالب بود ولی سریعا هاست عکس را عوض کنید قرار دادن عکس از تینی پیک ممنوع است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
General, Jahandar, همین که این پست شما پاک نشده یعنی آزادی بیان زیاد در سایت. :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
معاون وزیر جنگ رژیم صهیونیستی امروز ملت فلسطین را به کشتار دسته جمعی (هولوکاست) تهدید و اعلام کرد در این زمینه از تمامی ابزارها استفاده خواهد کرد. به گزارش خبرگزاری مهر ، ماتان ویلنای تهدید کرد که رژیم اسرائیل آمادگی دارد تا از تمامی ابزارهای ضروری برای متوقف کردن حملات موشکی مبارزان فلسطینی و ایجاد هولوکاست ( کشتار دسته جمعی ) استفاده کند. وی در توجیه کشتار دسته جمعی مردم نوارغزه مدعی شد: ما برای وادار کردن جنبش حماس به توقف حملات موشکی به خود از هیچ عملی فروگذار نخواهیم کرد. این مقام صهیونیست با بیان اینکه هجوم به نوارغزه پرهزینه و دشوار خواهد بود، و در تلاش برای سرپوش گذاشتن بر جنایات این رژیم ، حماس را مسئول تشدید خشونتها در این منطقه دانست. خبرگزاری فرانسه گزارش داد، از سوی دیگر "ایهود باراک" وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نیز شب گذشته نوارغزه را به عملیات زمینی گسترده تهدید کرد. دفتر وزارت جنگ رژیم صهیونیستی در این رابطه طی بیانیه ای اعلام کرد: وزارت جنگ به منظور انجام عملیات نظامی گسترده به نوارغزه اقدامات لازم را در سطح دیپلماتیک انجام داده است. لازم به ذکر است حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی طی دو روز اخیر به نوارغزه بیش از 30 کشته و 70 زخمی به جا گذاشته است که حال 10 تن از زخمی ها وخیم است. " خبرگزاری مهر "

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.