Recommended Posts

البته پرزیدن احمدی نژاد این حرف رو درست گفتند البته یکم زود چون ایران از الان تا 10 15 سال دیگه به یک ابر قدرت تبدیل می شه . بعضی وقت ها پرزیدنت احمدی نژاد یک حرف هایی می زنه که من واقعا خوشم میاد مثل /.................... البته ایشون حرفی رو گفت که نباید می گفت یعنی حذف اسرائیل از روی نقشه . :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مرحبا برادر جان !!!
خودت گفتي ضعف مديريت
بدون مديريت درست چگونه ميتوان قدرت حساب شد ؟

لول(ناچار به استفاده از این واژه نامانوسم.ببخشید)،دوست من نگران نباش و سخن من مرحبا هم نداره اون هم نه با یکی بلکه سه تا علامت تعجب!بله ،ضعف مدیریتی .اذعان به ضعف مدیریتی و حتی فساد اداری و موارد دیگر(البته در حدی که وجود داره) در سیستم مدیریتی کشور یک ضعف برای من و یا یک پیروزی برای شما محسوب نمیشه!باید با واقعیات(تلخ) روبرو شد و اونها را پذیرفت و این به معنی تایید این واقعیات نیست.بلکه شناخت مرحله اول ترمیم و اصلاحه.

ضمنا من اين مثال را در پي گفتمان با يكي از دوستان كه فرموده بودند دشمن كودكان مارا معتاد كرده بيان كردم. و مثال كشوري آزاد در خريد و فروش مواد مخدر را آوردم واگر نه منظور مقايسه نداشتم

دوستمون اون مثال را در رابطه با ایران فرمودند و شما هم در مقابل از هلند سخن گفتید برای رد ادعای ایشون و این یعنی مقایسه(هرچند به طور ناخودآگاه)

در مورد مديريت كه فرمويد:
منهم دردم همين است
من منكر پيشرفت هاي موردي در ايران نيستم ولي وقتي چنين مسخمان ميكنند
يا بهتر بگويم خودمان افسارمان را ميدهيم تا خر شويم و باور كنيم قدرتمند ترينيم !!!
و فراموشمان ميشود كه در چه باتلاقي و چه كثافتي به سر ميبريم
خود اين حرف ها باعث پس رفت و شكست و كوچك تر شدن ما خواهد شد
البته بر من خورده نگيريد كه چرا از دو حرف ناشايست استفاده كرده ام
ولي اينها دقيقا توصيف شرايطيست كه از نظر اجتماعي اكثر مردم ايران به آن دچارند

اتفاقا مطمئنا بر شما خرده خواهم گرفت چون شما هم وجه اشتراک بزرگی(در این مورد) با سیاسیون دارید.بزرگنمایی.دوست من افتادن از این سوی بام یا آن سوی بام هیچ تفاوتی نمیکنه!هر دو منجر به آسیب خواهند شد.و بدتر آن که سیاسیون دلایلی بعضا موجه برای این بزرگنمایی(دلایل سیاسی و استراتژیکی و شیوه تنظیم نطق بنابر موقعیت های خاص) دارند و صدالبته مشکل سیاست کلان نه در ایران بلکه در جهان محسوب میشه از منظر من این امر(که باز در نظر من اگر ادعای پیروی از اسلام ناب را داریم،سیاستمون هم باید بر همان مبنا شکل بگیره،هر چند جمع بستن سیاست با صداقت شاید از منظر بسیاری از افراد مضحک به نظر برسه ولی به نظر من امکان پذیره و صدالبته هزینه های اون را در دنیایی که سیاست بر مبنای دروغ و تزویر بنا نهاده شده باید پرداخت) ولی شما به چه بهانه ای؟لطفا اصرار بر واقعی بودن بی کم و کاست ادعا هاتون نکنید که من هم نه مانند یک کبک سر در برف که مانند یک انسان بینا در همین کشور و اجتماع زندگی میکنم و هم مشکلات را میبینم و هم دیگر چیزها را!شما بر مبنای استقراء!سخن میگویید و دیدن چند باتلاق!! دلیل بر مرداب بودن کشور نیست!!!
هر چند با تمام این تفاسیر هنوز بر سر حرف ابتدایی خودم هستم و اون ضعف مدیریتی در کشور است.این تنها یک ترکیب دو کلمه ای ساده نیست بلکه تامل در اون نقطه شروعی است بر یک تحول.و باز هم میگم لطفا تنها مشکلات را مکررا بازگو نکنید،راه حل ارائه کنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خبرگزاری فرانسه
نيکلا سارکوزی، رييس جمهوری فرانسه، از تابو مبيکی، رييس جمهوری آفريقای جنوبی خواست از قطعنامه تازه تحريم ايران حمايت کند

سارکوزی، که در يک کنفرانس مطبوعاتی به همراه رييس جمهوری آفريقای جنوبی صحبت می کرد، گفت:«من به تابو مبيکی گفتم؛ ما برای نشان دادن اتقاق خود بر سر قطعنامه تازه، به او نياز داريم.»
سرکوزی، که برای سفر دو روزه ای در آفريقای جنوبی به سر می برد، افزود: قطعنامه تازه اقدامی تهاجمی نيست، اما «برای جلوگيری از (مواجه شدن) با بدترين وضع، ضروری است.»

شورای امنيت سازمان ملل متحد پيش نويس پيشنهادی فرانسه، آلمان و بريتانيا برای اعمال سومين دور تحريم ها عليه ايران را به طور رسمی هفته گذشته دريافت کرده است و انتظار می رود هفته آينده اين قطعنامه به رای گذاشته شود.

اين درحالی است که کشورهای حامی سومين قطعنامه تحريم ايران می کوشند تا با رايزنی با ديگر کشورهای عضو شورای امنيت، اتفاق آراء برای تصویب قطعنامه تازه علیه ایران را به دست بیاورند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از سال 1994 که روابطمون رو با آفريقا جنوبی افزايش داديم خيلی سود کرديم حالا اميدوارم اين معدود کشور که با ايران رابطه خوب دارن بر ضد ما نشند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه آقايان اشتباه نكنيد . در همون قضبه خزر يك اتفاقاتي افتاد ولي ما بي خبريم . البته يكم مشكوك بود چون چطور ممكنه ژوتين ُ رپيس جمهور بزرگترين كشور دنيا بعد از 60 سال بياد به ايران اون هم به خاطر چي ؟ حتي ‌پرزیدنت احمدی نژاد در یک مجلس نمی دونم چی چی گفت که می خوام با آقای پوتین صحبت کنم ولی پوتین قبول نکرد . این روس ها پست ترین انسان های روز زمین هستند که من تا حالا دیدم حتی از آمریکایی های زمان شاه بد ترند ولی این ها به چشم ما نمی یاد یعنی اون قدر نفوذ ندارند در ایران به اندازه آمریکای زمان شاه ولی همونقدری که نفوذ دارند امتیازاتشون رو از ما می گیرند . :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته دوستان فراموش نکند که بیشتر این فشار ها رو آمریکا و صهیونیست ها دارن به کشور های اروپایی و آفریقایی میارن که بر ضد این ها بشن ولی چون این کشور ها زیاد وضع خوبی ندارند گوش به این حرف ها می دن ولی کشور هایی مثل روسیه که یه ابر قدرتی هم هستند برای خودشون هنوز سر حرفشون با ایران هستند ولی به این روس ها نمی شه اعتماد کرد همونطور که در تاریخ ایران در جای به جای این کشور پهناور به ایران خیانت کردند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این عراقی ها درست دارن همون حرف هایی رو می زنند ک آمریکایی ها دارن می زنند پس معلومه که کاملا این حرف ها رو آمریکایی ها گفتن بگن . ولی در کل کشوری که یه عمری به ما حمله کرد و بدی الان نباید به فکرشون باشیم و بخایم به فکر امنیتش باشیم . مردم عراق دارن تاوان همون جنایات رهبر احمقشونو پس می دن و الان دارن همون بدبختی هایی رو می کشند که زمان حمله عراق به ایران و کویت مردم ما تحمل می کردند . :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چه چرتو پرتایی ببینم اصلا منبعی داری مستر لیچ :|

كاربر محترم مثل اينكه اينجا را با جاي ديگري عوضي گرفته ايد خوب خبر را بخوانيد منبع داخل خبر گفته شده :

به گزارش بی بی سی، این اتهام چهار روز پیش از موعدی مطرح می شود که قرار است محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور ایران به عراق سفر کند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سیاست ابر قدرت ها وابسته کردن کشور های اقماری است و از اون جایی که ایران در صدد خود کفایی و استقلال بیشتر هست،روسیه حمایتش رو از ایران کمتر می کنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خب تو اينكه اين طرح به مزاج مقامات كشورمون خوش نياد شكي نيست. ولي اينكه بخواهند اون رو خنثي كنند فكر مي كنم غير واقعي باشه. آخه تو عراق با اونهمه سازمان هاي اطلاعاتي خصوصي و دولتي و خارجي! چه جوري كسي ميتونه بدون اطلاع اونها آب بخوره كه حالا بياد بخواد يه طرح رو هم خنثي كنه! همش الكيه، خودشونم مي دونند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همون نقشي رو كه آمريكايي ها زمان شاه در ايران ايفا مي كردند رو الان روسها مي خواهند داشته باشند و تا حدود زيادي هم موفق بوده اند، مسيولين بايد از امتياز دهي ها كم كنند، اين كه ما با آمريكا قهر باشيم و سياست ضد آمريكاييمون باعث شده كه با هركس كه ضد آمريكاييه حالا مي خواد لاييك باشه، كافر باشه، كمونيست باشه، و...دوست بشيم و در مواقعي مثل اين سفر آقاي پوتين امتيازاتي هم بدهيم! خيلي بده... بايد از تاريخ عبرت گرفت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایشون چیز اشتباهی نگفته! شما فکر کردید قدرت اول جهان بودن فقط به داشتن زرادخانه های کلاهک هسته ای؟! ببینید آمریکایی ها از همه جهت سعی در تضعیف ایران دارند! معتاد کردن قشر جوان! حمایت از صادرات مواد مخدر! توزیع مواد مخدر از قبیل کراک بین بچه ها در مدارس ابتدایی! قابل توجه آمریکایی دوستان!

شوخي جالبي بود!
ببينيد چرا مي خواهيم تمام مشكلات و كم كاريهاي خودمون رو بر دوش غرب و شرق بندازيم.تازشم همه مي دونند مواد مخدري كه به ايران وارد مي شود از شرق وارد ميشه، (افغانستان و پاكستان و ....تا بنگلادش و تايلند!) و مقدار زيادي از مواد مخدر صنعتي نيز در لابراتوار هاي زير زميني در كشور خودمون ساخته ميشه! در برنامه هاي صدا وسيما هم پيدا كردن چند تا از اين لابراتوارها نشان داده شده.
معتاد كردن قشر جوان توسط آمريكايي ها هم كه واقعا خند داره!
امروز مواد مخدر در كشور ما به حدي ارزان و قابل دسترسه( و با قيمتي هماهنگ و يكسان!!!) كه آدم فكر مي كنه از سوبسيده دولتي برخورداره!
گفتن خيلي از چيزها مخالف با قوانين اين سايت هست و من نمي خواهم مسپله رو بيشتر از اين باز كنم وگرنه ما هم بلديم تهمت بزنيم و فرافكني كنيم!
در ضمن تا اونجا كه من مي دونم جديدا فاش شده كه انگليسي ها تو كشت خشخاش در افغانستان دست داشته اند و نه آمريكايي ها!
عزيزان دنياي سياست پيچيده تر از اوني كه بخواهيد تصورش رو كنيد، الان تو افغانستان ده ها سازمان مخرب و يا حتي اطلاعاتي غربي و شرقي و حتي عربي در مغشوش كردن اوضاع اين كشور و خرابكاري در كار آمريكايي ها دست دارند، و وقتي كارشون رو انجام مي دهند تنها كسي رو كه همه متهم مي كنند آمريكاست! آره اينكار خيلي راحته، كه البته متهم كنندگان خودشون مخربانند!
بگذريم، ايران كشور ماست و هر اتفاقي هم كه در اون بيفته مردم و مسپولان خودمون مقصرند و انداختن تمام مشكلات بر گردن آمريكا شانه خالي كردن از زير مسوليت است! فرض كنيد آمريكا نباشه حالا مي خواهيد چه كار كنيد ؟ من مي دونم!
مي رويد دنبال يكي ديگه مي گرديد كه تقصير ها رو گردنش بيندازيد!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
رييس جمهور محترم كشور ما هم انساني آرمانگراست(مثل خود من!)
از حرفهايي هم كه در سالهاي گذشته زده مي توان اين رو فهميد و در ضمن دوستدار پيشرفت در كشور ماست، ولي خب به هر حال بايد در روش و مديريت از مشاوران و مديران با سابقه نظام نيز كمك بگيرند، تا به اميد خدا در پايان چشم انداز بيست ساله قدرت اول منطقه شويم.
ولي متاسفانه فعلا سرعت پيشرفتمون از عمل به صفحات كاغذ و آمار هاي نه چندان دقيق اومده كه جا داره مسپولان با سابقه نظام نيز وارد صحنه شوند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خداوند خودش گفته اين كتاب رو از خطر نابودي حفظ مي كنه ،نگران كيد و حيله هاي چند تا ضد اسلام نباشيد...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بحث رو بیشتر از این منحرف نکنید. انگار باید هر هفته چند نفر اخراج بشن تا اعضا حواسشون جمع باشه! دارید از فضای باز اظهار نظر تو سایت سوء استفاده میکنید. :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.