lordhessam

ایران و کره شمالی را در هم میکوبیم!!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

MKEجناب آقای محترم شهدای ما اسمشون شهیده و عند ربهم یرزقون هستند و اسمشون بنا به فرموده قرآن کشته شده نیست و لا تقولوا لمن یقتل فی سبیل الله اموات بل احیاء ولکن لا تشعرون - و لاتحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون .

شما از کجا دونستید که خانواده های شهدا ناراضی از شهادت فرزندشون هستند ؟ کدوم آمار رو دارید ؟ چه مورد مصداقی دارید ؟

تا اونجایی که همه مطلع هستند خانواده های شهدا از معتقدترین و وفادار ترین افراد به آرمانهای اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و هستند و سرمایه های معنوی اصلی کشورهستند . یعنی کسانیکه از همه چیزشون و عزیزترین کسانشون در راه آرمانهای اسلام و انقلاب گذشتند . عزت و شکوه و پیشرفت کشور هم ناشی از عزت و استقامت و روح بلند شهیدان و خانواده هایی هست که این شهیدان رو تربیت کردند و به بشریت عرضه کردند .

([color=red]...................[/color]) [color=red]از توهین به دیگر کاربران خودداری کنید. بار دیگر برخورد جدی خواهد شد.[/color]

..............................................................................................................................................

بر روی کاغذ و با احتساب جنگ متقارن هم حرف آقای پانتا درست نیست چون کره شمالی و ایران هردو کشور اتمی هستند و دارای فن آوری و تسلیحات مناسب موشکی خوبی هستند و جنگ با این دو کشور جنگی نامتعارف خواهد بود و بی شک خونین ترین و خسارت بارترین جنگ تارخ بشری خو.اهد شد و مطلقا امکان پیروزی برای هیچ طرفی در این جنگ متصور نیست .

و اما با احتساب جنگ نامتقارن اصولا ارتش آمریکا هرگز و در هیچ میدانی ارتشی رو در مقابل خودش نخواهد دید بلکه همواره در جاهایی که انتظارشو نداره و در زمینی که انتخابش با او نیست مجبور به جنگ و تحمل تلفات میشه اونم در یک جنگ طولانی و پرهزینه نه در یک جنگ برق آسا و کوتاه مدت . با این احتساب در این جنگ نه تنها پیروز نمیشه بلکه شکستش حتمی هست . و بطور حتم مجبور به ترک صحنه نبرد میشه با این تفاوت که دیگه اثری از امپراتوری آمریکا باقی نخواهد بود و دنیا ظهور قدرتهای جدیدی رو خواهد دید .

آمریکا زمان حمله به ایران رو در زمان آقای کلینتون و بوش پسر از دست داد .
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]نه جناب هادی من نمی ترسم ولی شماهم سعی کن جو گیر نشی...
وقتی تحلیل های برخی رو میبینم خندم میگیره چون از کل تجهیزات دشمن ایراد میگیرن و با چند سیستم ایرانی همه رو میزنن هرچند هموناشم عموما ساخت چندین سال پیش خود آمریکا هستند. اما وقتی نوبت به موشک های چینی ایرانی میرسه با چندتاش کل نیرو دریایی آمریکا رو از پا درمیارن...

بله شما خونه نشستی کیف می کنی برو از خونواده های سربازای شهید شده سوال کن ببین اونها هم به پیروزی بر پژاک خوشحالند؟
تو جنگ 33روزه هم تا دلت بخواد سپاه کشته داد هرچند انتظار ندارید که اعلام کنن.
جلوی آمریکا حالا جدای از ناتو نمیشه با تلفات نتیجه رو عوض کرد.
اینها مسائل ساده ای بودند گیرم جلوی آمریکا ایستادیم وقتی کشورم رو با خاک یکسان کنن چه فایده داره؟ که هرجمعه یکسری بیان بگن مرگ بر اسراییل؟ می خوام صد سال نگن...

بعضی از ماها از بس تو این فضای مجازی توهم زدیم که آمریکا رو خیلی دست کم گرفتیم...فکرنکنم با جنگ با ایران بازهم از ابر قدرتی بیوفته هرچند که تضعیف بشه.[/quote]
[quote]
تو جنگ 33روزه هم تا دلت بخواد سپاه کشته داد هرچند انتظار ندارید که اعلام کنن.[/quote]
شما توی جنگ بودید؟ یا از خانواده شهدای جنگ 33 روزه هستید؟
دوست عزیز دورغ که مالبات نداره . بفرما!
شما کی هستی که می گی سپاه تو جنگ 33 روزه بوده
خواهش می کنم اسناد و مدارکتون رو نشون بدید
در غیر این صورت از دروغ پراکنی اجتناب کنید
[quote]اینها مسائل ساده ای بودند گیرم جلوی آمریکا ایستادیم وقتی کشورم رو با خاک یکسان کنن چه فایده داره؟ که هرجمعه یکسری بیان بگن مرگ بر اسراییل؟ می خوام صد سال نگن...[/quote]
خرابی فیزیکی رو میشه ساخت ولی پایمال شدن شرافت رو نه
نمونه جنگ های دوران قاجار و مقایسه اون با جنگ تحمیلی
[quote]
بله شما خونه نشستی کیف می کنی برو از خونواده های سربازای شهید شده سوال کن ببین اونها هم به پیروزی بر پژاک خوشحالند؟[/quote]
شما منو میشناسی؟ولش کن.
[quote]
بعضی از ماها از بس تو این فضای مجازی توهم زدیم که آمریکا رو خیلی دست کم گرفتیم...فکرنکنم با جنگ با ایران بازهم از ابر قدرتی بیوفته هرچند که تضعیف بشه.[[/quote]

بعضیامون اینقدر عکس رپتور های امریکایی رو دیدیم و شستشوی مغزی شدیم که شرافتمونو می زاریم زیره پا و از ترس حتی به فرماندهان عزیز سپاه هم توهین می کنیم.
فکر کنم یکیشونو بشناسم!
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]تحریم و گزینه نظامی که دومی را اصلا دوست ندارد و ازش فرار می کند [/quote]
سلام...
تحریم دیگه به اخر خط رسیده دیگه!(بالاتر از سیاهی مگه رنگی هست؟ دیگه ته تحریم نفت بود که طی چند روز گذشته انجام شد! icon_frown )
خب پس تحریم هم دیگه تموم شده و نیش تحریم کشیده شده چون دیگه چیزی نمونده که تحریم کنن!!!
پس مونده گزینه ی نظامی , همون گزینه ای که امریکاییها خیلی تمایل داشتند و دارند که بشه انتخابش کرد ولی نمیتونن!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ادب تواضع انسانیت و قوانین این سایت فقط برای مخالفین هست. در اینکه نفس من در قبال نفس والای شهدا ذلیل هست شکی نیست ولی در اینکه شماهم ادبرو رعایت نمی کنید شکی نیست...
در اینکه زمان بوش پسر برلی جنگ با ایران بهتر بود شکی نیست اما دلیل بر این نیست توانایی ما درحدی باشه که آمریکارو شکست بدیم.

جناب هادی شما هم مگه من رو میشناسید که فکر می کنید من شستشوی مغزی شدم؟ من آدم خیالاتی نیستم من به واقعیت توجه دارم...اگه شما می خوای با سماوات و مرصاد کروز بزنی و با جماران ناو اوباما رو بزنی بسم ا...
تا اونجا که من از سیستم های ایرانی خبردارم بهترین سیستم هامون الان همون سری سام هستند که بهتر می دونید خیلی وقته دورشون گذشته...

در ضمن اونچه که آمریکا رو از چین و امثالهم قویتر کرده تعداد ناو و هواپیما و حساب بانکی نیست بلکه همون چیزیه که ایران رو از همسایگانش متمایز و قویتر کرده و اون زیر ساخت های فنی و علمی هست. و مطمئنا در جنگهایی با ایران و کره آسیبی به اون ها وارد نمیشه فقط حساب بانکیشون مدتی خالی میشه...
اما ایران حتی اگه از شکست جلوگیری کنن از لحاظ زیر ساختی به سی سال قبل برمیگرده...
آدم حتی اگه حرفش حق باشه باید اونو بموقع بزنه همین حرف های حقمون باعث شده دشمن با تمام توان شیعه رو بکوبه و الان تو کشورمون هم از اسلام بدشون میاد البته لطف ماهواره. اگه یکم دندون رو جگر میزاشتن شیعه اینطور تحت فشارو ضعف قرار نمی گرفت. البته هنوز جای شکرش باقیه افغانستان ادعای مالکیت مشهد رو نکرده... به همه تبریک میگم...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]شما کی هستی که می گی سپاه تو جنگ 33 روزه بوده
خواهش می کنم اسناد و مدارکتون رو نشون بدید [/quote]

سخنان رهبری در نماز جمعه اخیر:
"من همين جا به اين مناسبت، اين جمله را عرض بكنم: حكام بحرين ادعا كردند كه ايران در قضاياى بحرين دخالت ميكند. اين دروغ است. نه، ما دخالت نميكنيم. ما آنجائى كه دخالت كنيم، صريح ميگوئيم. ما در قضاياى ضديت با اسرائيل دخالت كرديم؛ نتيجه‌اش هم پيروزى جنگ سى و سه روزه و پيروزى جنگ بيست و دو روزه بود. بعد از اين هم هر جا هر ملتى، هر گروهى با رژيم صهيونيستى مبارزه كند، مقابله كند، ما پشت سرش هستيم و كمكش ميكنيم و هيچ ابائى هم از گفتن اين حرف نداريم. اين حقيقت و واقعيت است. اما اينكه حالا حاكم جزيره‌ى بحرين بيايد بگويد ايران در قضاياى بحرين دخالت ميكند، نه، اين حرف درستى نيست؛ حرف خلاف واقعى است. ما اگر در بحرين دخالت ميكرديم، اوضاع در بحرين جور ديگرى ميشد!"

http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=18923

ولی نوع دخالت را بیان ننمودند

[quote]بعضیامون اینقدر عکس رپتور های امریکایی رو دیدیم و شستشوی مغزی شدیم که شرافتمونو می زاریم زیره پا و از ترس حتی به فرماندهان عزیز سپاه هم توهین می کنیم.
فکر کنم یکیشونو بشناسم![/quote]
[quote]بعضی از ماها از بس تو این فضای مجازی توهم زدیم که آمریکا رو خیلی دست کم گرفتیم...فکرنکنم با جنگ با ایران بازهم از ابر قدرتی بیوفته هرچند که تضعیف بشه.[/quote]

دوستان دقیقا دو نظر اند که غلط نیستند ولی کامل نیستند
متاسفانه دستکم گرفتم طرفین توسط ما عادت شده است

هرگز نمی شود دقیقا سرنوشت جنگ احتمالی چه می شود، از دوستان کسی مطمئن است؟!
برای این منظور باید از فرض کردن استفاده کرد
در این فرض شما یک پارامتر را در نظر می گیرید و پارامتر دیگر را غیر مهم در نظر می گیرید سپس در مراحل بعد با جابجایی ارزش پارامترها یا اضافه نمودنش نتایج را دقیق تر می کنیم

برای مثال
در جنگ احتمالی فرض می کنیم آمریکا تنها از آسمان حمله می کند
در جنگ احتمالی فرض می کنیم آمریکا فاتح است، یا ایران برنده است
و ...

با این فرض ها عواقب احتمالی را درک می کنیم و بهتر نتیجه می گیریم، من پیشنهاد می دهم یک فضای علمی و فرضی تعیین کنیم بعد به بحث بپردازیم که عواقب منطقی باشد
واگر نه نتیجه ای می گیریم و آخر تاپیک قفل می شود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]نه جناب هادی من نمی ترسم ولی شماهم سعی کن جو گیر نشی...
وقتی تحلیل های برخی رو میبینم خندم میگیره چون از کل تجهیزات دشمن ایراد میگیرن و با چند سیستم ایرانی همه رو میزنن هرچند هموناشم عموما ساخت چندین سال پیش خود آمریکا هستند. اما وقتی نوبت به موشک های چینی ایرانی میرسه با چندتاش کل نیرو دریایی آمریکا رو از پا درمیارن...

بله شما خونه نشستی کیف می کنی برو از خونواده های سربازای شهید شده سوال کن ببین اونها هم به پیروزی بر پژاک خوشحالند؟
تو جنگ 33روزه هم تا دلت بخواد سپاه کشته داد هرچند انتظار ندارید که اعلام کنن.
جلوی آمریکا حالا جدای از ناتو نمیشه با تلفات نتیجه رو عوض کرد.
اینها مسائل ساده ای بودند گیرم جلوی آمریکا ایستادیم وقتی کشورم رو با خاک یکسان کنن چه فایده داره؟ که هرجمعه یکسری بیان بگن مرگ بر اسراییل؟ می خوام صد سال نگن...

بعضی از ماها از بس تو این فضای مجازی توهم زدیم که آمریکا رو خیلی دست کم گرفتیم...فکرنکنم با جنگ با ایران بازهم از ابر قدرتی بیوفته هرچند که تضعیف بشه.[/quote]
[quote]
تو جنگ 33روزه هم تا دلت بخواد سپاه کشته داد هرچند انتظار ندارید که اعلام کنن.[/quote]
شما توی جنگ بودید؟ یا از خانواده شهدای جنگ 33 روزه هستید؟
دوست عزیز دورغ که مالبات نداره . بفرما!
شما کی هستی که می گی سپاه تو جنگ 33 روزه بوده
خواهش می کنم اسناد و مدارکتون رو نشون بدید
در غیر این صورت از دروغ پراکنی اجتناب کنید
[quote]اینها مسائل ساده ای بودند گیرم جلوی آمریکا ایستادیم وقتی کشورم رو با خاک یکسان کنن چه فایده داره؟ که هرجمعه یکسری بیان بگن مرگ بر اسراییل؟ می خوام صد سال نگن...[/quote]
خرابی فیزیکی رو میشه ساخت ولی پایمال شدن شرافت رو نه
نمونه جنگ های دوران قاجار و مقایسه اون با جنگ تحمیلی
[quote]
بله شما خونه نشستی کیف می کنی برو از خونواده های سربازای شهید شده سوال کن ببین اونها هم به پیروزی بر پژاک خوشحالند؟[/quote]
شما منو میشناسی؟ولش کن.
[quote]
بعضی از ماها از بس تو این فضای مجازی توهم زدیم که آمریکا رو خیلی دست کم گرفتیم...فکرنکنم با جنگ با ایران بازهم از ابر قدرتی بیوفته هرچند که تضعیف بشه.[[/quote]

بعضیامون اینقدر عکس رپتور های امریکایی رو دیدیم و شستشوی مغزی شدیم که شرافتمونو می زاریم زیره پا و از ترس حتی به فرماندهان عزیز سپاه هم توهین می کنیم.
فکر کنم یکیشونو بشناسم![/quote]

دوستان تا حالا فکر کردید درگیری بین ماها دقیقا همان چیزی است که دشمن ما می خواهد ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در ضمن منظورم از مخالفین، مخالف با نظرات برخی اعضای اکثریت در سایت هست...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سخنان رهبری در نماز جمعه نشان میدهد که ایران در جنگ 33 روزه دخالت کامل داشته است !
از جناب MKE باید تشکر کنم بابت واقع بین بودنشون! که متاسفانه در این سایت چنین افرادی کم پیدا میشوند!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب MKE احتمالا شما خودتون رو برتر از همه شهدا و خانواده های شهدا و اعتقادات مردم میدونید که به اونها توهین میکنید و توقع دارید که احترام شما در هر صورتی محفوظ بمونه .

در مورد جنگ آمریکا می باید شناخت دقیق و کافی از جنگ نامتقارن داشته باشیم و بعد در مورد نتیجه این جنگ قضاوت کنیم . در جنگ نا متقارن احتمال پیروزی برای حریف اگه صفر نباشه نزدیک به صفر هست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تنها چیزی که تو این تاپیک میبینم از عنوانش بگیرید تا نظراتی که توش نوشته شده چیزی جز [size=18]توهم[/size] نیست.کلا کار که به جاهای باریک برسه توهم میشه حرف اول و آخر چه این وری چه اون وری.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]جناب MKE احتمالا شما خودتون رو برتر از همه شهدا و خانواده های شهدا و اعتقادات مردم میدونید که به اونها توهین میکنید و توقع دارید که احترام شما در هر صورتی محفوظ بمونه .

در مورد جنگ آمریکا می باید شناخت دقیق و کافی از جنگ نامتقارن داشته باشیم و بعد در مورد نتیجه این جنگ قضاوت کنیم . در جنگ نا متقارن احتمال پیروزی برای حریف اگه صفر نباشه نزدیک به صفر هست .[/quote]
اصلا جناب MKE توهینی به شهدا نکردند متاسفانه دقت شما پایین هست! لطفا بحث را به حاشیه نکشید!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام جنگ دو سر باخت پیروز نداره

احتمال پیروزی ایران در این جنگ صفر درصد است

واقع بین باشیم!
ما نه ناوهای و رزمناوهای فوق پیشرفته داریم
نه جنگنده های ما در حد هورنت های آمریکایی هستند
نه تانک و....
نه پشتیبانی

احتمال پیروزی اونا هم صفر درصده چون اقتصادشو ندارند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام جنگ دو سر باخت پیروز نداره

احتمال پیروزی ایران در این جنگ صفر درصد است

واقع بین باشیم!
ما نه ناوهای و رزمناوهای فوق پیشرفته داریم
نه جنگنده های ما در حد هورنت های آمریکایی هستند
نه تانک و....
نه پشتیبانی

احتمال پیروزی اونا هم صفر درصده چون اقتصادشو ندارند.[/quote]

نمیشه گفت احتمال پیروزی اون ها صفره. ولی ما کاری که داریم میکنیم اینه که هزینه ی جنگو براشون انقدر زیاد کنیم که در صورت پیروزی اقتصادی در سطح زیمبابوه براشون باقی بمونه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سخنان رهبری در نماز جمعه اخیر:
"من همين جا به اين مناسبت، اين جمله را عرض بكنم: حكام بحرين ادعا كردند كه ايران در قضاياى بحرين دخالت ميكند. اين دروغ است. نه، ما دخالت نميكنيم. ما آنجائى كه دخالت كنيم، صريح ميگوئيم. ما در قضاياى ضديت با اسرائيل دخالت كرديم؛ نتيجه‌اش هم پيروزى جنگ سى و سه روزه و پيروزى جنگ بيست و دو روزه بود. بعد از اين هم هر جا هر ملتى، هر گروهى با رژيم صهيونيستى مبارزه كند، مقابله كند، ما پشت سرش هستيم و كمكش ميكنيم و هيچ ابائى هم از گفتن اين حرف نداريم. اين حقيقت و واقعيت است. اما اينكه حالا حاكم جزيره‌ى بحرين بيايد بگويد ايران در قضاياى بحرين دخالت ميكند، نه، اين حرف درستى نيست؛ حرف خلاف واقعى است. ما اگر در بحرين دخالت ميكرديم، اوضاع در بحرين جور ديگرى ميشد!"

http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=18923

ولی نوع دخالت را بیان ننمودند[/quote]

جناب MKE می فرمایند در جنگ 33 روزه سپاه کلی شهید داد
اگر قرار شد پاسخ بدید لازمه قبلش کامل بخونید
[quote]
اصلا جناب MKE توهینی به شهدا نکردند متاسفانه دقت شما پایین هست! لطفا بحث را به حاشیه نکشید!![/quote]

ایشون تصویری از خانواده شهدا نشون می دن که انگار اونها نادم وپشیمان هستند
این توهین نیست؟!

[quote]
سخنان رهبری در نماز جمعه نشان میدهد که ایران در جنگ 33 روزه دخالت کامل داشته است !
از جناب MKE باید تشکر کنم بابت واقع بین بودنشون! که متاسفانه در این سایت چنین افرادی کم پیدا میشوند![/quote]
انتظار اینه که یا ابتدا کامل بخونید یا اینکه اصلا پاسخ ندید.
دوست عزیز ایشون میفرمایند در جنگ 33 روزه سپاه تلفات داده
رهبری فرمودن ما حضور فیزیکی داشتیم یا حمایت کردیم؟ایشون گفتند ما با اسرائیل جنگیدیم؟ یا از دشمنانش حمایت کردیم؟
بعضی از نظرات باعث میشه ادم احساس کنه که خدای نکرده بعضی دوستان با چند تا ایدی میان تو سایت!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان برای بررسی یک اتفاق و پیش بینی آن در نظر گرفتن همه پارامترها تنها مساله را پیچیده می کند
می بایست تا حد ممکن با فرض، مساله را ساده کنیم بعد به بررسی پدیده ها بپردازیم
اینگونه اکثر چیز ها واضح می شود

بهتر است یک فرض کنید سپس رویش بحث شود و در نهایت نتیجه گیری شود
سپس فرض دیگر و بحث دیگر
این گونه کمتر انحراف می رویم

[quote]
در این فرض شما یک پارامتر را در نظر می گیرید و پارامتر دیگر را غیر مهم در نظر می گیرید سپس در مراحل بعد با جابجایی ارزش پارامترها یا اضافه نمودنش نتایج را دقیق تر می کنیم

برای مثال
arminheidari نوشته :

برای مثال
در جنگ احتمالی فرض می کنیم آمریکا تنها از آسمان حمله می کند
در جنگ احتمالی فرض می کنیم آمریکا فاتح است، یا ایران برنده است
و ...

با این فرض ها عواقب احتمالی را درک می کنیم و بهتر نتیجه می گیریم، من پیشنهاد می دهم یک فضای علمی و فرضی تعیین کنیم بعد به بحث بپردازیم که عواقب منطقی باشد
واگر نه نتیجه ای می گیریم و آخر تاپیک قفل می شود[/quote]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.