F14AA

ناوشکن کلاس Almirante Brown محصول آرژانتین

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]هیچ کس تو آمریکا،اروپا و روسیه نمیاد از چیزی انتقاد کنه ؟چون چهار تا مث تو اونجا هستن که بیان بگن اگه بلدی برو یه دونه یه دونه... بساز؟ اینم شد حرف؟ [/quote]
هر وقت شما فرق انتقاد رو با تمسخر فهمیدی بیا خواهشا اینجا حرف بزن!!
فعلا به شما توصیه می کنم فیلم [u]بسیار[/u] زیبا act of valor رو درباره ی نیروی های بسیار پیشرفته ابر قدرت جهانی رو ببینید و کیف کنید وگریه کنید که چرا ایرانی هستید!
[quote]چشم میرم گیمم رو بازی می کنم شما هم برو به پاچه خواریت برس...این صحبتات هم تو مجله گل آقا چاپ کن شاید به عنوان تلخک مخصوص نویسنده استخدام شدی. [/quote]
ولی مثل اینکه استعداد شما از بنده بیشتره در این باره!
[color=red]فعلا که همین ناو جنگ جهانی دوم آرژانتینی کلی از ناو ما، ببخشین! ناو شکن ما، ببخشین!! ناوچه ما، ببخشین!!![/color]
کافر همه را به کیش خویش پندارد!
خداوندا تمامی جوانان خام این بوم را به راه راست هدایت فرما!
الهی آمین!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]فعلا كه با همين قايق جنگي و 4 تا نور پوزه ارباب شما رو به خاك ماليديم و هيچ غلطي نمي تونه بكنه[/quote]
عزیز دل من ایشون هر اشتباهی کرده باشه این در شان ایشون نیست و ما که همدیگر رو به توکری خارجی متهم کنیم جدا خواهش می کنم احترام هموطن رو که صرفا یک پست گذاشته خالی بشه نگه دارید این وظیفه مدیریت هست باهاش برخورد کنه نه ما ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=red]کاربر DeltaForce00 به خاطر توهین به مدیران سایت و به کارگیری الفاظ نامناسب و برهم زدن نظم تاپیک و انحراف آن از تاپیک اخراج شدند.

ایشان یک اخطار شفاهی دریافت می کنند و به مورد انضباطی ایشان در بخش کمیته انضباطی رسیدگی خواهد شد.

سایر دوستان هم وقت خودشان را صرف پاسخگویی به این کاربر نکنند و به موضوع تاپیک بپردازند.

یا علی[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]فعلا كه با همين قايق جنگي و 4 تا نور پوزه ارباب شما رو به خاك ماليديم و هيچ غلطي نمي تونه بكنه[/quote]
عزیز دل من ایشون هر اشتباهی کرده باشه این در شان ایشون نیست و ما که همدیگر رو به توکری خارجی متهم کنیم جدا خواهش می کنم احترام هموطن رو که صرفا یک پست گذاشته خالی بشه نگه دارید این وظیفه مدیریت هست باهاش برخورد کنه نه ما ...[/quote]
برادر جليل قبول ميكنم كه پاسخم زيبنده نبود مشاهده پست سراسر توهين و تمسخر ايشون منو بياد تحقير دستاوردهاي نظامي ايران در برخي فروم هاي امريكايي و اسراييلي انداخت و شديدا عصباني كركه بايد اين خشم رو كنترل مي كردم و نتونستم پس از تمام دوستان عذر ميخوام.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مثل اینکه دیر رسییم واز بحث های حاشیه ای همیشگی این سایت عقب افتادیم!

دوستان بعضا با مشاهده ناو جماران وتانک ذوالفقار به سرعت چشم برهم زدنی انها رو با ناوهای هواپیمابرو آرامزو چلنجر مقایسه میکنند!

باید بگم که درسته اینها متاسفانه سقف تکلونوژی ما هست ولی.....ولی اینها سلاحهای میدانی رزمی دکترین ما نیست وصرفا نشون دادن ساخت وپیشرفت علمی ماهست

اگرقرار باشه بطور متقارن باتوجه به پیشرفت ایالات متحده این شیطان بزرگ در عرصه نظامی وصنعت چنگ ودندون بندازیم به طور قطع ازشون همیشه عقب هستیم..تعارف هم که نداریم

راهی که ما الان در راه پیمودنش هستیم اونها 40 سال پیش بل بیشتر پیمودن وبیشتر از ما موفق بودن!!

استاد ما در درس [size=7]بالستیک2[/size] میگه: اگه قرار باشه پا به پای پاتریوت های نسل 3 آمریکا موشک بسازیم همه مردم از گرسنگی میمیرن وداخل کشور انقلاب میشه icon_wink

پس بهتره از شیوه های نامتقارن بومی کشور استفاده کنیم که درکشور طراحی واماده اجرا در برابر یانکی ها است!! icon_wink

مخلص کلام..جماران وهم کیشان اوشون وایضا این ناو آرژانتینی(اینجانب فرق ناو-ناوچه و... نمیدونم! وهمه ناو میگم) به درد ما نمیخوره چون در طرفه العینی دود میشه میره هوا

یک مقدار از حاشیه ها هم بگیم!!!

[quote]شمادر چند روز اخير تو دبه خيارشور خوابيدين يا ذاتا نمكدون هستين؟[/quote]

ام جی بی کوچوجان!!
این چه حرفیه؟ درست نیست اینطور لوله سلاح خودتون به طرف قلب خودی ودوستان مون بگیری، من هم از حرف ایشون قدری ناراحت شددم ولی...
[quote]
راستي اينجا فعلا نام سايت نظامي رو يدك ميكشه نه سايت تخصصي خودرو كه از هر2 پست شما 3تا درباره ي خودرو كاميونه...[/quote]
شدیدا با این حرف تون موافقم...متاسفانه اینجا این سایت درحال تغییر ماهیت :mrgreen:
[quote]
فعلا كه با همين قايق جنگي و 4 تا نور پوزه ارباب شما رو به خاك ماليديم و هيچ غلطي نمي تونه بكنه[/quote]

دوستان به شما توصیه هایی کردن وشماهم در کمال احترام پذیرفتین..واقعاا نشون دهنده بزرگواری شما داره. بنده هم به عنوان برادر کوچک شما مقداری شمارو به صحه صدر دعوت می کنم

واما..DeltaForce00 عزیز:
اگه میتونستم به شما عکس [size=18][color=green]سردار شهید تهرانی مقدم[/color][/size] بعد حادثه انفجار ملارد نشون میدادم که چه بر سر جسد مبارکشون آمد هیچ وقت به خودتون اجازه گفتن این حرفها نمی دادین..
با این حرفتون بغض گلوم گرفته..همین چند وقت پیش یکی از رفیقام تو پرچین میگفت چند تا مهندس موشکی کشور........
[size=16]انالله وانا الیه الراجعون[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هم با rpj7 موافقم و این ناو ها برای ایران زیاد کاربردی ندارند مگر برای حفاظت از کشتی ها و خطوط مرزی در مقابل دزدان دریایی یا کشورهایی مثل آذربایجان یا امارات تا زیاد حرف نزنند
ولی از آنجا که ما با آمریکا طرف هستیم و از نظر تکنولوژی خیلی عقب هستیم
پس باید به سمت جنگ نا متقارن برویم چه در زمین چه در دریا و چه در آسمان

ما خوشبختانه در زمین در جنگ نامتقارن در جنگ سی و سه روزه و بیست و دو روزه نشان دادیم که قوی هستیم
در آسمان با سرمایگذاری بر روی پهبادها و رادارها و پدافند
و در دریا با کمک قایق پرنده، قایق تندرو، موشکها ، زیر دریایی ها و غواص ها ...

آرژانتین با انگلیس طرف است بر سر جزیره ی مورد مناقشه و نیاز به اقتدا در اقیانوس اطلس دارد ، اقیانوس اطلس نه خلیج فارس

ما هدفمان جلوگیری از حمله و بالابردن هزینه دشمن برای دفاع است نه تصرف آمریکا یا کشورهای عربی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام

مثل این که مطابق معمول تاپیک زده به جاده خاکی icon_wink icon_wink

با این که جناب مدیر گفتن بحث رو تموم کنیم ,بنده حقیر یه حرف هایی دارم که نتونستم جای دیگه ای بگم و الان میگم.

برادران ,عزیزان دل اخه چرا تو هر تاپیکی که ایجاد میشه دوستان میزنند جاده خاکی و به همدیگه تهمت فلان و بهمان و... میزنن و هر دفعه سایت چند تا اخراجی میده ؟

همین کارها باعث شده که سایت با این رکود مواجه بشه و به جای مسائل تخصصی نظامی تاپیک های سیاسی ایجاد بشه و کسانی که واقعا دارای انگیزه و رغبت بودن اون شوق رو از دست بدن.

من قبل از این که عضو سایت بشم به عنوان مهمان به سایت سر میزدم و واقعا اون موقع سایت از نظر بار علمی در جایگاه بالایی قرار داشت ولی الان :mrgreen:

مثلا سایت داره شعار[color=red] اولین سایت مرجع نظامی در ایران [/color] رو یدک میکشه .

به جای این که دوستان این جا رو شعبه دوم اخبار سیاسی مشرق و... بکنن ,تاپیک های علمی بزنن .

با تشکر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.