Skyhawk

سوالات و مشکلات کاربران ( کامپیوتر و شبکه )

Recommended Posts

سلام دوستان مدتیه به صرافت خرید لپ تاپ افتادم ولی اطلاعات زیادی در مورد کامپیوتر ندارم وقت آزاد زیادی برای تحقیق ندارم البته به جز این چند روز بنا بر این به مشاوره دوستان نیازمندیم
زیاد اهل بازی نیستم ولی باید از پس نرم افزارای سنگینی مثل کتیا اونم با فایلای سنگین بر بیاد کیبرد عددی هم بهتره داشته باشه
قیمت هم تا سقف حول و حوش سه تومن
کیفیت برام مهمه از کیفیت ایسوس زیاد شنیدم ولی در مقایسه یکم گرونه در باره دل هم که همه میگن بی کیفیته نظر دوستان فقط از نظر کیفیت در باره msi و لنوو چیه
اصلا میشه یه رده بندی از نظر خودتون در باره کیفیت برندا بگید
نظر اولیه خودم لنوو lenovo z500 i7 هست تا نظر دوستان چی باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='00Amin' timestamp='1370356635' post='314272'] لطفا قطعه معرفی کنید قطعه که نسبت کاریی به قیمت ارزش داشته باشه . [b]فقط مادربرد و سی پی یو ![/b] [/quote]

مادربرد:ASRock 990FX EXTREME3

پردازنده:AMD FX-6200

روی هم حدود یک میلیون تومان.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='rh8' timestamp='1370361476' post='314283']
سلام دوستان مدتیه به صرافت خرید لپ تاپ افتادم ولی اطلاعات زیادی در مورد کامپیوتر ندارم وقت آزاد زیادی برای تحقیق ندارم البته به جز این چند روز بنا بر این به مشاوره دوستان نیازمندیم
زیاد اهل بازی نیستم ولی باید از پس نرم افزارای سنگینی مثل کتیا اونم با فایلای سنگین بر بیاد کیبرد عددی هم بهتره داشته باشه
کیفیت برام مهمه از کیفیت ایسوس زیاد شنیدم ولی در مقایسه یکم گرونه در باره دل هم که همه میگن بی کیفیته نظر دوستان فقط از نظر کیفیت در باره msi و لنوو چیه
[/quote]
عالی تر از این مدل ایسوز سراغ ندارم، شاید بهتر از این مدل 100% باشه ولی من این رو به شما پیشنهاد میکنم که بسیار فراتر از کاریه که شما میخواید باهاش انجام بدید، چون اونی که شما میگید لازمه اش پردازنده و رم بالا هستش که این داره، خودتون مشاهده بفرمایید. قیمتش هم مناسبه:

[url="http://www.digikala.com/?Products=Notebook&Product=Notebook-Asus-X43SD"]لینک[/url]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[/quote]

مدلی که انتخاب کردی حرف نداره چه به لحاظ پرفورمنس و چه ظاهر!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='pckho0r' timestamp='1370369386' post='314304']
[/quote]

مدلی که انتخاب کردی حرف نداره چه به لحاظ پرفورمنس و چه ظاهر!
[/quote]

دوستان لنوو مارک معتبری هست؟

ساخت کجاست؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]مدلی که انتخاب کردی حرف نداره چه به لحاظ پرفورمنس و چه ظاهر![/quote]
بله فقط حیف که رزولوشن ال ئی دیش پایینه در کل گویا صفحه نمایشش چندان تعریفی نیست از کیفیتشم مطمئن نیستم کسی در باره msi تو این قیمت نظری نداره در مقایسه با لنوو چطوره؟
یه سوال دیگه اگه صبر کنم با توجه به برداشتن تحریم ها قیمت ها میشکنن؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیز اگر بنا بر استفاده های سنگین نرم افزاری هست، از NoteBookها که از پردازنده های سری U استفاده می کنند بر حذر(؟) باش! به علاوه بهت پیشنهاد می کنم
سراغ لپ تاپ هایی بری که از کارت گرافیک nVidia استفاده می کنند(نه AMD). همچنین پردازنده Core i7 با RAM کمتر از 6MG عملاً دست و پا بسته است!
به عنوان نکته آخر تأکید می کنم از گارانتی های اصلی خرید کن(Asus= سازگار ، Fojitsu=بهین، ...).

بین برندها بهت توصیه می کنم اگر Performance برات مهمه برو سراغ Sony و اگر کیفیت عمومی و کارکرد نرم افزاری Asus و اگر کیفیت و جان سختی سخت افزاری
در کنار خدمات پس از فروش تضمینی و قطعی و بی حرف و حدیث می خوای Fojitsu بخر. تبصره مهم دیگه اش اینه که اگر Lenovo پدر مادر دار و مطمئن و اصل گیر آوردی،
شکی به خودت راه نده و همون Z400 و Z500 انتخاب های خیلی خوبی می تونند برات باشند! :hiro:

گمانم بدتر گیجت کرده باشم!؟ big_grin :oops: ولی خب از شوخی گذشته، من هم حدود سه هفته است برای یکی از دوستان دارم پرس و جو می کنم برای انتخاب لپ لپ(!)، اینا حاصل تحقیقاتم بود... :cool:
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هر مدلی که انتخاب کردی review هاش رو از سایت زیر چک کن :

http://www.notebookcheck.com/

فکر نکنم هیچ سایتی به مفصلی این سایت لپ تاپ هارو بررسی کنه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
انتخاب بسی سخته البته اگه مایه به مقدار کافی بود خیلی هم راحت و لذت بخش میبود
لامصب رو هر کدوم دست میزاری یه چیزی کم داره
به نظرتون با برداشتن تحاریم قیمتا پایین میاد یا نه
دیگه اینکه گرافیک GT635 چطوره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='rh8' timestamp='1370453873' post='314524']
انتخاب بسی سخته البته اگه مایه به مقدار کافی بود خیلی هم راحت و لذت بخش میبود
لامصب رو هر کدوم دست میزاری یه چیزی کم داره
[b]به نظرتون با برداشتن تحاریم قیمتا پایین میاد یا نه[/b]
دیگه اینکه گرافیک GT635 چطوره
[/quote]
شک نکن که میاد، سی پی یو 7 هسته اینتل 4 تومن بود شد یک میلیون و شصت هزار. پایین تر هم میاد. فقط قیمت کارت گرافیک وحشتناکه خیلی وحشتناک. البته Nvidia نه AMD ویرایش شده در توسط siavash75
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان خوب تحریم فروش برداشته شده که به قیمت دلار و یورو ربطی نداره الان مثلا یک گوشی apple iPhone 5 پانصد دلار باشد ( مثلا) چه قبل برداشتن تحریم و چه بعد از ان باید با دلار 3500 بخریم، فقط گارانتی و رسمی بودن محصول است که بعد از برداشتن تحریم اصالت پیدا میکند. از نظر من برداشتن تحریم فروش وسایل رایانه ای و موبایل تاثیری بر قیمت ها ندارد، چون تاثیری بر دلار ندارد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بزرگواران خدا خیرتون بده جواب بندهرو هم بدین شنبه میبایست برم خرید ...
معرفی قطعه Cpu ، Minbord حدود 1 میلیون
اینتل یا Amd فرقی نمیکنه هر کدوم کاری به قیمت ارزشمندترهست :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='00Amin' timestamp='1370484841' post='314603']
بزرگواران خدا خیرتون بده جواب بندهرو هم بدین شنبه میبایست برم خرید ...
معرفی قطعه Cpu ، Minbord حدود 1 میلیون
اینتل یا Amd فرقی نمیکنه هر کدوم کاری به قیمت ارزشمندترهست :rose:
[/quote]
این پیشنهاده منه (البته با توجه به عجله و محدودیت بودجه ای که دارید):
پردازنده: [size=4][font=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][color=#000000]Intel Core i5-3470 [/color][/font][/size]قیمت: 680 هزار تومان
مادربورد: [size=4]Asus P8Z77-V LX [/size]قیمت: 660 هزار تومان
این دیگه پیشنهاده منه، البته فرکانس حافظه ی مادربورد 2400 DDR3 است و سعی کن رم و کارت گرافیک هم 2400 DDR3 باشند.
امیدوارم موفق باشید برادر.
یا علی
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
خسته نباشید دوستان
2 تا بازی گرفته بودم 2 تاشم کامل نصب شد و تموم شد موقع اجرا یکیش خودِ بازی Stop working میشد یکیش ـم نرم افزار همراهش که Uplay بود Stop working میشد . میشه درستش کرد ؟

ویندوز هم سون 64 بیت ویرایش شده در توسط sniperTB

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.