Skyhawk

سوالات و مشکلات کاربران ( کامپیوتر و شبکه )

Recommended Posts

والا من در خصوص پایتون از فیلم‌های google i/o استفاده کردم که 6 فیلم 2 ساعته بودن که واقعا واقعا واقعا عالی بودش...!! برنامه نویسی کاربردی این اسکریپتور کوچیک رو یاد داد...!!

برای php فیلم اموزشی خیلی زیاده...!! شخصا اما فکر میکنم php رو باید مثل زبان برنامه نویسی باهاش رفتار کرد و یادش گرفت! ....
++C یه زبان برنامه نویسی قدرتمنده که این‌روزها، ماکروسافت داره روش کار میکنه...!! اگر خاصیت بین‌سیستم عاملیش رو میخواید، جاوا رو پیشنهاد میکنم که کارش گرونتر هم هستش!!
به هر صورت، دوتای اخر رو بهتره که اصول کلی رو از رو کتاب ها (مثلا کتاب های انتشارات Apress) یاد بگیرید که خیلی عالی درس میدن و بعد از اون، به صورت سولوشن دیزاین برین جلو... خود همین انتشارات Apress کتاب های سولوشن دیزاین زیادی داره...!!!

این زبان های برنامه نویسی به دلیل گستردگی وحشتناکشون، نمیشه با یه فیلم یا کتاب کامل یادشون گرفت!!...

به هر صورت، من برای سی پلاس که نه! ولی برای php از یوتوب فیلم‌گرفتم که فیلم های شخصی هستن و تا حدودی برنامه نویسی و امنیت و اینا رو کار کردن...

جست و جوتون رو سولوشن محور کنین.... یعنی مثلا سرچ نکنین اموزش php! !! سرچ کنین اموزش شی گرایی در php.... اموزش interface ها در php....
how to use interface in php...
how to use oop in php
how to security in php!
secure login box in php
how to create a search class in php

و برای این دست مطالب، حقیقا بیشتر مقالات متنی پیدا میشه تا فیلمی!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
والا من در خصوص پایتون از فیلم‌های google i/o استفاده کردم که 6 فیلم 2 ساعته بودن که واقعا واقعا واقعا عالی بودش...!! برنامه نویسی کاربردی این اسکریپتور کوچیک رو یاد داد...!!
[/quote]

سلام ...
این فیلم ها رو از کجا می شه دانلود کرد !؟
اگه زحمتی نیست لینکش رو بدید ....

در مورد سی پلاس پلاس ، خودم چندتا کتاب دارم ، ولی خواستم اگه فیلم باشه ، فیلم هم نگاه کنم .... سی پلاس پلاس به فارسی کتاب های زیادی داره ( یکی از مشکلات هم زیادی منابع هست !!! ) ولی جدیدا خیلی ها می روند سراغ سی شارپ و با ویژوال استودیو کار می کنند که به قول یارو گفتنی ، بیشتر از اینکه برنامه نویسی باشه ، طراحی فرم هست ....

اصولا این شیوه رو می خوام طی کنم ...

1- پایتون برای کارهای شخصی و کوچک و تا حدودی مفاهیم کلی شی گرایی رو باهاش یاد بگیرم ....

سی پلاس پلاس برای کارهای اصلی ....

بعدش هم php

چون طبق تحقیقی که کردم ، متوجه شدم که هر کسی این سی پلاس پلاس رو تا حدود خوبی یاد بگیره و شی گرایی رو باهاش کار کنه ( ما شاء الله همین انواع متغیرش خودش یک دنیا هست ) می تونه بقیه ی زبان ها رو هم خیلی راحت تر یاد بگیره ...

اگه اسمبلی رو قله ی کوه در نظر بگیرم ، سی پلاس پلاس می شه چند متر زیر قله ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان هنوز رفیق داش اکبر نیومده دارید در مورد به فنا دادن هیتلر صحبت میکنید؟ نمیترسید سایت رو هم.....؟
از مدیریت محترم درخواست ویرایش پست ها (و پاک کردن این پست ) رو دارم !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='100' timestamp='1371805916' post='317256']
[quote]
[/quote]

سلام ...
این فیلم ها رو از کجا می شه دانلود کرد !؟
اگه زحمتی نیست لینکش رو بدید ....

در مورد سی پلاس پلاس ، خودم چندتا کتاب دارم ، ولی خواستم اگه فیلم باشه ، فیلم هم نگاه کنم .... سی پلاس پلاس به فارسی کتاب های زیادی داره ( یکی از مشکلات هم زیادی منابع هست !!! ) ولی جدیدا خیلی ها می روند سراغ سی شارپ و با ویژوال استودیو کار می کنند که به قول یارو گفتنی ، بیشتر از اینکه برنامه نویسی باشه ، طراحی فرم هست ....

اصولا این شیوه رو می خوام طی کنم ...

1- پایتون برای کارهای شخصی و کوچک و تا حدودی مفاهیم کلی شی گرایی رو باهاش یاد بگیرم ....

سی پلاس پلاس برای کارهای اصلی ....

بعدش هم php

چون طبق تحقیقی که کردم ، متوجه شدم که هر کسی این سی پلاس پلاس رو تا حدود خوبی یاد بگیره و شی گرایی رو باهاش کار کنه ( ما شاء الله همین انواع متغیرش خودش یک دنیا هست ) می تونه بقیه ی زبان ها رو هم خیلی راحت تر یاد بگیره ...

اگه اسمبلی رو قله ی کوه در نظر بگیرم ، سی پلاس پلاس می شه چند متر زیر قله ....
[/quote]

چرا خودتو اذیت میکنی یه زبان رو انتخاب کن همون رو ادامه بده تا بهش مسلط بشی.

بزار تجربیات خودم رو برات بگم :

پایتون زبان ساده و دلنشینی هست و به سرعت باهاش خو می گیرید سینتکسش شباهت های بسیاری با C++ داره ولی مفاهیم شی گرایی رو به طور کامل پوشش نمیده و نقص هایی داره البته بیشتر نقص هاش در پایتون 3 برطرف شده ولی هنوز جا نیفتاده و فعلآ از نسخه 2 این زبان داره استفاده میشه. این رو هم بگم که تقریبآ تمام منابع اموزشی ورژن 2 این زبان رو پوشش میدند که تغییرات نسبتآ زیادی رو با نسخه 3 داره که میتونه باعث سردرگمی تون بشه!

C++ زبانی که هرچی بیشتر میخونی بیشتر میفهمی که هیچی بارت نیست! ولی بزرگترین مشکل این زبان که خیلی هارو ناامید می کنه نداشتن مدیریت حافظه خودکار هست که مستعد ایجاد باگ ها و خطاهای وحشتناک در پروژه های بزرگ هست! اگه با کتاب های روتین حال نمی کنی یه کتابی هست که بعید میدونم تا الان خونده باشیش! 2-3 سال پیش یه بنده خدایی بود که تو وبلاگ شخصیش درباره این زبان می نوشت (اسم وبلاگش ایران سی پلاس پلاس بود) اخر سر همشو به صورت یه فایل پی دی اف و منظم منتشر کرد ، انصافآ کتاب اموزشیش از کتب تمام اساتید دانشگاهی و مترجمین یه سر و گردن بالاتر از اب دراومده و خط به خطش پر از نکات نابه! سعی می کنم برات اپلودش کنم.

از اینجا دانلودش کن(حدودآ 8 مگ):
[CODE]
http://mega-mind.persiangig.com/Learn%20C%2B%2B%20(version%203.02).pdf
[/CODE] ویرایش شده در توسط pckho0r
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='siavash75' timestamp='1371813456' post='317271']
برادر لینکت مشکل داره. میگه صفحه مورد نظر پیدا نشد
[/quote]

مشکلی نداره!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='siavash75' timestamp='1371813456' post='317271']
برادر لینکت مشکل داره. میگه صفحه مورد نظر پیدا نشد
[/quote]

سلام ...
دارم دانلودش می کنم ...

[CODE]
http://wdl.persiangig.com/pages/download/?dl=http://mega-mind.persiangig.com/Learn%20C%252B%252B%20%28version%203.02%29.pdf
[/CODE]

کلا می خوام برای پروژه ی پایانی یک برنامه با زبان سی پلاس پلاس بنویسم که رمز نگاری انجام بده و برای همین می خوام از الگوریتم رمزنگاری AES استفاده کنم ...

لقمه ی بزرگتر از دهنم که برنداشتم .... !؟

در ضمن ، من این سی پلاس پلاس رو چندین بار خوندم البته به شدت زبان فراری هست و خیلی زود از حافظه خارج می شه ( به جز همون حلقه هاش و شرط هاش !! ) نمی دونم مشکل از حافظه ی منه یا کلا خودش خاصیتش اینجوریه ...

سلام
راستی بنده از ide رایگان code::block استفاده می کنم .... نظری نیست .... visual studio 2010 دارم ولی ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در رابطه با الگوریتم های رمزنگاری نظری ندارم ولی بهت اطمینان میدم که برای این کار زبان خوبی رو انتخاب کردی!

به شخصه 4 سال با C++ سروکله زدم اگه بخوام توصیفش کنم باید بگم یه اسب تیزپای رام نشدنی هست! باید سوارکار ماهری باشی که بتونی ازش سواری بگیری وگرنه اشکتو درمیاره!!! یک ساعت دیباگ کردن کدهای نوشته شده با این زبان معادل 2 ساعت تمرین لیفت اسکوات با هالتر هست! icon_eek

در مورد فرار بودنش نه اتفاقآ سینتکس استانداری داره 2-3 ساله دیگه طرفش نرفتم ولی هنوزم بهش مسلطم. اگه با Perl کار میکردی چی میگفتی!

کد بلاک ide سبکی هست فکر کنم کامپایلرش Mingw باشه که تو لینوکس هم وجود داره. ولی خوب مشکل بزرگش اینه که گزارشگر خطاش به قدرتمندی Visual Studio و C++ Builder نیست و از همه مهم تر هلپ نداره!!!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
انصافا نامردیه سی‌شارپ رو طراحی فرم نامید!!
امروز اصولا کار برنامه نویس و طراح رابط کاربر از هم جدا شده (WPF) و با طراحی چند لایه واقعا پروژه‌های بزرگ عالی و خفن جواب میدن و تقریبا کاری در ویندوز نیست که با سی شارپ نشه انجامش داد!!...

سی پلاس هم یه زبانی هستش که عرض کردم، همین الان میتونی توی ویژوال اوستودیوی 2012 ازش در کنار WPF استفاده کنی و معجزه کنی!!!!....

به نظرم تا هدف بخصوصی از استفاده از سی پلاس نداشته باشی، بهتره از ترکیب جاوا و سی شارپ استفاده کنی!!
چرا که جفتش داکیومنت ها و سایت‌های قدرتمند پشتیبانی پشتشون هست و هر مشکلی پیش بیاد، میتونی کمک بگیری!!...

برنامه نویسی رو با فیلم و کتاب فارسی بری جلو، هیچوقت به نتیجه نمی‌رسی!....

منم برنامه نویسی رو با پایتون شروع کردم و یه درک خیلی خیلی عالی از برنامه نویسی بهم داد!!....
میگردم لینک‌های یوتوب پایتون و گوگل رو پیدا میکنم و میذارم...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام بچه ها
من یه لپ تاپ Dell Studio1557 دارم که جدیدا موقع انجام بازی هایی سبک مثه ژنرال یا کانتر خاموش میشه یا زمانی که خیلی باهاش کار کنی..!
فردا میخوام برم براش یه خنک کننده بگیرم بنظرتون با خریدش مشکل این خاموش شدن حل میشه!؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Haj_Rezvan' timestamp='1371829400' post='317314']
سلام بچه ها
من یه لپ تاپ Dell Studio1557 دارم که جدیدا موقع انجام بازی هایی سبک مثه ژنرال یا کانتر خاموش میشه یا زمانی که خیلی باهاش کار کنی..!
فردا میخوام برم براش یه خنک کننده بگیرم بنظرتون با خریدش مشکل این خاموش شدن حل میشه!؟
[/quote]

فن های لپ تاپ ها به مرور زمان کرک قالی و مو! و ... میچسبه بهش و دور چرخشش رو کند می کنه و باعث میشه که قطعات به خوبی خنک نشن راه حل مشکل شما هم تعویض فن هست که حدودآ 60-70 تومن براتون اب میخوره!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Haj_Rezvan' timestamp='1371843810' post='317377']
با خرید همون cool pad درست نمیشه؟!
[/quote]

سلام
احتمال داره درست بشه ...

معمولا با تمیز کردن این مشکل فن ها درست می شه ... از من می شنوی اگه تونستی بده یکی برات تمیزش کنه ... فن هایی که از بازار می خری بگیر و نگیر داره و در کل مثل فن های اصلی دستگاه کار نمی دهند ...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Haj_Rezvan' timestamp='1371843810' post='317377']
با خرید همون cool pad درست نمیشه؟!
[/quote]

تا حدودی بهتر میشه ولی اگه زیر لپ تاپ پنکه هم روشن کنی باز کار فن رو انجام نمیده!

معمولآ تعمیرکارها دردسر قبول نمی کنند و در اولین گام به سراغ تعویض قطعه معیوب می رن نه تعمیرش ، ولی خوب میشه تمیزش کرد و تا حد زیادی هم مثل روز اولش خواهد شد به شرطی که حسابی تمیز و از نو روغن کاری بشه چون معمولآ اشغال ها وارد محفظه بلبرینگ فن میشن و باز کردن بلبرینگ و جا زدن دوباره خارهاش یکم مشکله که نیاز به دقت و حوصله داره.

راهنمای گام به گام دستیابی به فن :

[CODE]
http://blog.parts-people.com/2011/08/10/dell-studio-1555-1557-1558-fan-removal-and-installation/
[/CODE]

ویدئوهای اموزشی تمیز کردن فن :

[CODE]
http://www.laptopinventory.com/LaptopInventory.php/Dell/Studio/1557/Fan
[/CODE]

[CODE]
http://www.youtube.com/watch?v=GJItFsoKNQ0
[/CODE]
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
دوستان من از مرورگر google chrome استفاده می کنم
مجبورم از این مرورگر استفاده کنم چون یه سایتی هست که با موزیلا باز نمیشه
حالا بعد از اینکه یه چند دقیقه ای کروم باز هست یه ارور میاد
میگهpages unresponsive

wait or kill

چیکر کنم این ارور دیگه نیاد؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.