Skyhawk

سوالات و مشکلات کاربران ( کامپیوتر و شبکه )

Recommended Posts

[quote name='pckho0r' timestamp='1367762094' post='311100']
[quote name='ortega68' timestamp='1367758503' post='311086']
دوستان بنده يک مودم وايمكس ايرانسل دارم ؛ پسورد واى فاى مودم رو گم کردم و نميتونم ارتباط بى سيم داشته باشم به دليل فراموش کردن پسورد ؛ حالا براى بازيابى پسورد بايد چه کار کنم ؟ ممنون
[/quote]

مودم رو ریست و از نو کانفیگ کنید!

پشت مودم یه سوراخ ریز وجود داره که با یه سوزن داخلش رو فشار بدید و 5 ثانیه نگه دارید تا تمام چراغ ها روشن و سپس خاموش شوند. اینطوری مودم ریست میشه و البته همه تنظیمات هم از دست میره که باید دوباره مقادیرشون وارد بشه.
[/quote]
خیلی ممنون عزیز این روشی که گفتی بیشتر من رو یاد شطرنج برره انداخت یک راهه تخصصی و کم خطر تر نداری ؟ دوستم میگفت اول باید از طریق تولبار به آدرسی وارد کنی تا به مودم متصل بشی ؟ بعد وارد صفحه تنظیمات مودم میشی اونوقت تو این راهی که گفتم پسورد اولی رو برای تغییر پسورد ازت نمیخاد ؟ ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ortega68' timestamp='1367780793' post='311196']
[quote name='pckho0r' timestamp='1367762094' post='311100']
[quote name='ortega68' timestamp='1367758503' post='311086']
دوستان بنده يک مودم وايمكس ايرانسل دارم ؛ پسورد واى فاى مودم رو گم کردم و نميتونم ارتباط بى سيم داشته باشم به دليل فراموش کردن پسورد ؛ حالا براى بازيابى پسورد بايد چه کار کنم ؟ ممنون
[/quote]

مودم رو ریست و از نو کانفیگ کنید!

پشت مودم یه سوراخ ریز وجود داره که با یه سوزن داخلش رو فشار بدید و 5 ثانیه نگه دارید تا تمام چراغ ها روشن و سپس خاموش شوند. اینطوری مودم ریست میشه و البته همه تنظیمات هم از دست میره که باید دوباره مقادیرشون وارد بشه.
[/quote]
خیلی ممنون عزیز این روشی که گفتی بیشتر من رو یاد شطرنج برره انداخت یک راهه تخصصی و کم خطر تر نداری ؟ دوستم میگفت اول باید از طریق تولبار به آدرسی وارد کنی تا به مودم متصل بشی ؟ بعد وارد صفحه تنظیمات مودم میشی اونوقت تو این راهی که گفتم پسورد اولی رو برای تغییر پسورد ازت نمیخاد ؟ ممنون
[/quote]

مدل مودم شمارو نمیدونم ولی در مودم های تی پی لینک (مودم خودم) برای دستیابی به کنسول شما تو مرورگر تایپ میکنی 192.168.1.1 و Enter میکنی در صفحه ای که باز میشه به جای username و password با حروف کوچک کلمه admin رو تایپ می کنی و ok رو میزنی بعد از قسمت interface setup--->wireless--->Pre-Shared Key میتونید پسوورد وای فای رو مشاهده و تغییر بدید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پیشنهاد من نسخه مجانی آویرا هست پس از تست چندین نوع آنتی ویروس طی بیش از پنج سال به این انتخاب رسیدم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آنتی ویروس TrustPort بهترین آنتی ویروس هستش. Bit Defender هم بعد از اون که خیلی خیلی قویه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SHAHABESAGEB' timestamp='1368117416' post='311888']
لطفا یه آنتی ویروس قوی و در عین حال خیلی سبک برای من معرفی کنید.
[/quote]

الان دیگه قدرت انتی ویروس ها پایاپای شده و تفاوت چندانی با هم ندارند بهتره رو سبک بودن مانور بدید که فکر نکنم چیزی به پای NOD32 برسه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کامپیوتری که ازش استفاده میکنم(کیس)خیلی قدیمیه! اکثر قطعاتش مال حدودا 8-10 سال پیشه و برای همین نیاز هست که آنتی ویروس سبک باشه و سیستم رو سنگین نکنه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SHAHABESAGEB' timestamp='1368117416' post='311888']
لطفا یه آنتی ویروس قوی و در عین حال خیلی سبک برای من معرفی کنید.
[/quote]
سیستم عامل گنولینوکس
سیستم عامل 98 درصد ابررایانه ها و 70 درصدسرورهای اینترنتی دنیا
ویروس ها و تروجان ها و مالویر ها ویندوزی در این سیستم عامل بدون نیاز به نصب هیچ انتی ویروسی به طور اتوماتیک وار خنثی هستن ویرایش شده در توسط Maldini

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SHAHABESAGEB' timestamp='1368118814' post='311900']
کامپیوتری که ازش استفاده میکنم(کیس)خیلی قدیمیه! اکثر قطعاتش مال حدودا 8-10 سال پیشه و برای همین نیاز هست که آنتی ویروس سبک باشه و سیستم رو سنگین نکنه!
[/quote]
خوب بیا برو Norton نصب کن عزیزم! خیلی خوبه! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SHAHABESAGEB' timestamp='1368118814' post='311900']
[/quote]
اگه اینقدر قدیمیه ، ویروس ها باهاش کاری ندارن ، راحت باش ! :mrgreen:
احتمالا باید برای اداره باشه ، عوضش کنید بهتره ... ویرایش شده در توسط mohammaddanger

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سبک ترین = نود 32
مطمئن ترین = کاسپراسکی ، بیت دیفندر ، اویرا و ...
[b]سبک و مطمئن = نورتون [/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه نورتون نریزی یه وقت، چون خیلی پشیمان میشی. به شدت با پچ ها و کرک ها مقابله می کنه در حد المپیک! من خودم دارم و توی خرداد تموم میشه اصلا برام کارایی نداره. سبک هم نیست. سیستمم همبالاست. این نیست که بگی حتما سیستمم پایینه. یه پندی هم از این برادرت کوچکت بشنو؛ آنتی ویروس برای خونه هیچ ارزشی نداره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نظرتون درباره ی کاسپرسکی چیه؟
من الان مک افی نصب کردم و به نظرم مشکلی نیست البته اورجینال هستش الان هفت ماه از لیسانس یک سالش مونده .در مقایسه با کاسپرسکی که نمایندگی هم تو ایران داره کدومش بهتره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من که رو سیستمم اصلا انتی ویروس نصب نکردم!!!!!!

روی مروگر فایرفاکس NoScript نصب کنین تا فقط سایت‌های مطمئن بتونن رو سایتتون جاوااسکریپت اجرا بکنن و سایر کد هارو اینجوری ویروسی نمی‌شید....!
مرحله‌ی بعدی، دانلود هستش که باید از سایت های مطمئن باشه که کم هم نیستن!! :)
مرحله‌ی اخر، دیکس! ها و فلش مموری ها و این تیپ دستگاه‌ها میباشه که باید حواستون باهشون باشه...!!
خود فایروال و سکیوریتی ویندوز هم کار رو راه میندازه!!!!

داشتن یه نسخه‌ی خونواده‌ی لینوکس هم پیشنهاد میشه...!! الان اوبونتو با ویندوز خیلی شباهت داره واسه کسی که نااشنا باشه! :)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.