Skyhawk

سوالات و مشکلات کاربران ( کامپیوتر و شبکه )

Recommended Posts

احتمالا ویروسی که شده چون فلش همون بنده خدا رو زدم تو سیستم براش عکسا رو بریزم اینجوری شد حالا من به توصیه ی برادر الکترو در صفحات قبل اویرا رو دانلود کردم و نصب شد و اسکن کرد اما چیز خاصی نشون نداد حالا دارم فلش مموری رو ریکاوری می کنم ببینم چیزی ازش در میاد نه ؟

حالا با چه نرم افزاری میشه فایل های سوپر هیدن رو دید ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Electro_officer' timestamp='1376502256' post='329969']
ویروس داره سیستمت داداش. فایل ها هیدن یا سوپرهیدن شدن باید نرم افزار برگردوندن سوپر هیدن استعمال کنی! ببین با winrar مموری رو باز کن میتونی فولدر و فایلهات رو ببینی؟
[/quote]
مهدی عزیز بیچاره سعید تامکت یه چیزی گفت شما هم هی بکوبش :lol:
استعمال! :D

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ماوریک آویرا رو باید آپدیت کنی داداش. ببین بعضی مواقع لازمه خودت دست بکار بشی برو تو استارت‌آپ ها نگاه کن اگر برنامه اضافی دیدی بی‌برو برگرد حذفش کن بعد بیا تو Safemode فایلش رو هم حذف کن اگر هیدن بود با Winrar میتونی ببینیش. فعلا با Winrar فلش رو باز کن ببین فایلهات قابل دیدن هستند یا خیر. Winrar رو حتما استعمال کن خیای توپه!!! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Electro_officer' timestamp='1376542338' post='330066']
ماوریک آویرا رو باید آپدیت کنی داداش. ببین بعضی مواقع لازمه خودت دست بکار بشی برو تو استارت‌آپ ها نگاه کن اگر برنامه اضافی دیدی بی‌برو برگرد حذفش کن بعد بیا تو Safemode فایلش رو هم حذف کن اگر هیدن بود با Winrar میتونی ببینیش. فعلا با Winrar فلش رو باز کن ببین فایلهات قابل دیدن هستند یا خیر. Winrar رو حتما استعمال کن خیای توپه!!! :mrgreen:
[/quote]

خیر برادر با Winrar نشون داده نمیشن هرچی هم ریکاوری میکنم عکسای خیلی قدیمی رو میاره اما عکسای دیروز رو خیر شما نرم افزار ریکاوری قوی سراغ داری ؟ راستی آویرا هم آپدیته
=================

ویرایش : عکسها به طور کامل ریکاوری شدند اشتباه از بنده بود ویرایش شده در توسط maverick100

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پس باید خودت دستی ویروس رو حذف کنی. ریکاوری نمیشن چون حذف نشدن پنهان شدنو من بارها با این مشکل روبرو شدم طیف وسیعی از ویروس ها این کار رو انجام میدن. شما یه show super hidden software سرچ بزن نرم افزار برا برگردوندن فایلها فراوونه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من چند وقته مشکل عجیبی پیدا کردم
میدونید که بعضی سایت ها یه طور خاصی فایل ها رو فشرده میکنن که با یه چیزی مثل CMD از حالت زیپ در میان فکر کنم بهش میگنimg یا یه همچین چیزی
خب مشکل من اینجاست که وقتی cmd بیش از یه ربع باز باشه کامپیوتر به صورت بسیار ناگهانی خاموش میشه مشکل نه از فن هست نه از ویروس البته ویروس رو مطمئن نیستم
چند وقت پیش قبل از بالا اومدن ویندوز ،سیستم خاموش میکرد که در تحقیقات گسترده کاشف به عمل اومد چند تا از خازن های مادر برد مشکل پیدا کرده دنکنه این دفعه هم مشکل از خازن مازن باشه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='reza2250' timestamp='1376673680' post='330476']
من چند وقته مشکل عجیبی پیدا کردم
میدونید که بعضی سایت ها یه طور خاصی فایل ها رو فشرده میکنن که با یه چیزی مثل CMD از حالت زیپ در میان فکر کنم بهش میگنimg یا یه همچین چیزی
خب مشکل من اینجاست که وقتی cmd بیش از یه ربع باز باشه کامپیوتر به صورت بسیار ناگهانی خاموش میشه مشکل نه از فن هست نه از ویروس البته ویروس رو مطمئن نیستم
چند وقت پیش قبل از بالا اومدن ویندوز ،سیستم خاموش میکرد که در تحقیقات گسترده کاشف به عمل اومد چند تا از خازن های مادر برد مشکل پیدا کرده دنکنه این دفعه هم مشکل از خازن مازن باشه؟
[/quote]
با چه نرم افزاری فایل رو از فشرده در میاری؟
با نرم افزارهای درایو مجازی میشه بدون فشرده سازی از ایمیج استفاده کرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Maldini' timestamp='1376674721' post='330483']
با چه نرم افزاری فایل رو از فشرده در میاری؟
با نرم افزارهای درایو مجازی میشه بدون فشرده سازی از ایمیج استفاده کرد
[/quote]
نرم افزار خاصی نیست یه فایل exe هست که وقتی روش کلیک میکنی با cmd فکر میکنم فایل رو از حالت فشرده در میاره و اون فایل ایمج هم توی فایل های فشرده شده هست شما اگر بازی جنرال رو دانلود کرده باشید همینطوری هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]نرم افزار خاصی نیست یه فایل exe هست که وقتی روش کلیک میکنی با cmd فکر میکنم فایل رو از حالت فشرده در میاره و اون فایل ایمج هم توی فایل های فشرده شده هست شما اگر بازی جنرال رو دانلود کرده باشید همینطوری هست[/quote]
همچین چیزی نیست

اگر صفحه CMD یا همون داس برات باز میشه ، این یه برنامه است که داره اجرا میشه نه اینکه از حالت زیپ دربیاره
مواظب باش چیو باز میکنی
فقط یه فایل EXE هست که فشرده است و اونم با win rar باز میشه

شما داری در حقیقت اونو نصب میکنی!!!!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='MERCEDES' timestamp='1376844084' post='330928']
همچین چیزی نیست

اگر صفحه CMD یا همون داس برات باز میشه ، این یه برنامه است که داره اجرا میشه نه اینکه از حالت زیپ دربیاره
مواظب باش چیو باز میکنی
فقط یه فایل EXE هست که فشرده است و اونم با win rar باز میشه

شما داری در حقیقت اونو نصب میکنی!!!!!!!!
[/quote]
آره ولی پس از یه ربع سیستم خاموش میشه!قبلا این مشکل رو نداشتم مثلا همین بازی جنرال رو به راحتی نصب میکردم ولی الان میخوام دوباره بریزم چون کامپیوتر خاموش میکنه نمیتونم!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بستگی به فایل و عملکرد اون برنامه داره

شاید داره چیزی رو روی رایانه اجرا میکنه که لازمه اش خاموش کردنه

اسم برنامه چیه؟
از کجا گرفتی؟
شاید هم نقص داره که break میکنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='MERCEDES' timestamp='1376844633' post='330935']
بستگی به فایل و عملکرد اون برنامه داره

شاید داره چیزی رو روی رایانه اجرا میکنه که لازمه اش خاموش کردنه

اسم برنامه چیه؟
از کجا گرفتی؟
شاید هم نقص داره که break میکنه
[/quote]
همین جنراله با یکی دو تا فایل دیگه قبلا خراب نبود الان اینطوری شده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='reza2250' timestamp='1376847522' post='330953']
همین جنراله با یکی دو تا فایل دیگه قبلا خراب نبود الان اینطوری شده
[/quote]
مطمئنی پاور سیستم سالمه ؟
یا سیستم داغ نمیکنه ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohammaddanger' timestamp='1376847831' post='330956']
مطمئنی پاور سیستم سالمه ؟
یا سیستم داغ نمیکنه ؟
[/quote]
بله اگر اینطور بود که مثل دفعه ی قبل بعد از یه ساعت کار کردن خاموش میشد ولی الان از صبح تا حالا داره کار میکنه ولی خاموش نشده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درود بر دوستان

چند وقته که مشکل عجیبی برای من در استفاده از اینترنت بوجود آمده و دسترسی من به یک سری از سایتها قطع شده و نمیدانم مشکل از کجاست

مثلا تا چند وقت پیش من اصلا نمیتوانستم بلاگفا رو ببینم و وبلاگهاش رو بخونم یا به وبلاگ های دوستان سر بزنم الان هم برای دو تا سایت دیگه این اتفاق افتاده البته به خاطر مشکلی که چند وقت پیش بوجود اومد و مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم مشکل بلاگفا حل شده اما مشکل چند سایت دیگه بهشون اضافه شده در ضمن مطمئنم که سایتها سالمن و داون نشدن مشکل از بنده هستش

برای حل این مشکل چکار کنم ؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.