Skyhawk

سوالات و مشکلات کاربران ( کامپیوتر و شبکه )

Recommended Posts

[quote name='100' timestamp='1375198042' post='325163']
سلام

اون ایمیل دوم رو باید از قبل داشته باشی که برات بفرسته ... لزومی هم نداره در گوگل باشه ....

در ضمن ، بنده خیلی وقته از گوگل استفاده نمی کنم و همین میهن میل خودمون رو چسبیدم ...
[/quote]
خیر گوگل نیست یاهو هستش. ببین آدرس ایمیل این شکلی هستش درسته؟
کام . یاهو @ نام ایمیل
و وقتی که میخوای ثبت نام بکنی در آخر ازت میپرسه که همون بالایی رو به جای یاهو یا ایمیل یعنی EMAIL وارد کن. حالا این موتور کد فعال سازی رو برای اون آدرس که ایمیل داره میفرسته من میخوام بدونم از چه قسمتی باید وارد اون آدرسی که در تصویر دوم هستش بشم و کد رو بردارم؟
یعنی کسی براش این اتفاق نیوفتاده؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه سوال در باره ی میلیتاری تیوب
من ویدیوهای خیلی زیادی تو کامپیوتر دیگم دارم . اکثرا حجمشون خیلی زیاده . شاید یه کلیپ ده دقیقه ای حدود صد مگ حجم داره . میخوام یه کانال تو میلیتاری تیوب باز کنم و ویدیوها رو توش بزارم .
چطور حجمشون رو کم کنم در حالی که چندان تغییری تو کیفیتشون داده نشه؟ واقعا به نظر من حیفه که این کلیپ ها رو با کیفیت کم ببینن.
اگه برنامه ای هست بگید .بعد اینکه چه فرمتی رو بهتره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohmohammadi20' timestamp='1375350473' post='325425']
یه سوال در باره ی میلیتاری تیوب
من ویدیوهای خیلی زیادی تو کامپیوتر دیگم دارم . اکثرا حجمشون خیلی زیاده . شاید یه کلیپ ده دقیقه ای حدود صد مگ حجم داره . میخوام یه کانال تو میلیتاری تیوب باز کنم و ویدیوها رو توش بزارم .
چطور حجمشون رو کم کنم در حالی که چندان تغییری تو کیفیتشون داده نشه؟ واقعا به نظر من حیفه که این کلیپ ها رو با کیفیت کم ببینن.
اگه برنامه ای هست بگید .بعد اینکه چه فرمتی رو بهتره
[/quote]
فرمتشون رو تبدیل کن به mkv .
نرم افزار ArcSoft MediaConverter 7.5.0.114 رو من تست کردم خوب جواب داده ! احتمالا ورژن های جدید ترش با سریال نامبر یا کرک تو سایت های فارسی موجود هست!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نرم افزار Imtohdconvertor قبل از کانورت حجم رو نشون میده میتونی حجم رو با کاهش سایز ویدیو و یا کاهش کیفیت صوت تنظیم کنی. فرمت MP4 هم فرمت خوب و مناسبی است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b][size=3] چرا مرورگر اپرا اینطوری میشیه [img]http://board.ir.ikariam.com/wcf/images/smilies/love.png[/img] [img]http://board.ir.ikariam.com/wcf/images/smilies/love.png[/img]

[url="http://upload7.ir/images/93793433498717948711.png"]http://upload7.ir/images/93793433498717948711.png[/url][/size][/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همه سایت ها همینطوریه؟یا نه؟
چون بهش میخوره مشکل از طرف سروره!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام دوست عزیز
تاریخ کامپیوترت رو درست کن تا مشکلت حل بشه .
برای سایتهایی که به پروتکل HTTPS کار می کنند مقایسه تاریخ و ساعت سرور و کلاینت انجام میشه که ممکنه در صورت درست نبودن ساعت یا تاریخ منجر به این مشکل شما بشه. ویرایش شده در توسط oldmagina

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام دوستان
دوست دارم یک وب سایت داشته باشم با قابلیت های خفن :)
تقریبا میشه گفت در این زمینه هم هیچی نمی دونم :))
فروم هم داشته باشه بشه به صورت رایگان هم پیاده سازیش کرد
سوالات:
1- دارم php رو شروع می کنم چون به c ++ که ناقص می دونم نزدیک اگر دلیل قانع کننده ای دارید برم سراغ asp.net
2- جاوا اسکریپت یا جی کوئری ؟
3-css دقیقا چه کار بردی داره ؟ بعد از یادگیری موارد بالایی بید برم سراغش ؟
4-cms نیاز دیگه ؟ joomla یا drupal یا wordpress ???؟؟؟
5-با هاست رایگان شروع کنم ؟یا پول جمع کنم :))؟ برای خرید دامین از کدوم سایت اقدام کنم؟سایت زیاد بود اخه
6-برای هاست تحت ویندوز یا لینوکس باشه خوبه ؟نیازی به دونست لینوکس هست اگه تحت لینوکس باشه
7-به سوالات نخند با تشکر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='roteil' timestamp='1375445760' post='325822']
سلام دوستان
سوالات:
1- دارم php رو شروع می کنم چون به c ++ که ناقص می دونم نزدیک اگر دلیل قانع کننده ای دارید برم سراغ asp.net
5-با هاست رایگان شروع کنم ؟یا پول جمع کنم :))؟ برای خرید دامین از کدوم سایت اقدام کنم؟سایت زیاد بود اخه
6-برای هاست تحت ویندوز یا لینوکس باشه خوبه ؟نیازی به دونست لینوکس هست اگه تحت لینوکس باشه
7-به سوالات نخند با تشکر
[/quote]
من خودمم درگیر این سوالا هستم..به بعضی هاش هنوز نرسیدم!
1- من با هردو کار کردم..php خیلی خیلی خوبه...اما دارم فعلا با asp.net mvc کار میکنم..که تا اینجا یه فریمورک عالی بوده!...اگر خواستی asp کار کنی فقط mvc سراغ وین فرم نره که تقریبا مرده!
2-جی کوئری کتابخانه اماده جاوا اسکریپته...باید پایه یه چیزای از js بدونی
3-برای طراحی قالب سایت و نمای ظاهر استفاده میشه...در کنار html از واجباته!
4-قطعا دروپال!
5- نمیدونم!
6-لینوکس یادگیریش اصلا سخت نیست
7-هر هر هر خخخ خخخ خ icon_cheesygrin ویرایش شده در توسط Maldini
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='roteil' timestamp='1375445760' post='325822']
سلام دوستان
سوالات:
7-به سوالات نخند با تشکر
[/quote]
1-به نظر من PHP بهتره...همه جا رو گرفته این PHP.بعدش این که چه ربطی به C++ داره؟این زبان اوپن سورسه!!!
2-جی کوئری فرزندی از جاوا اسکریپته...اگه جاوا بدونی جی کوئری هم کاری نداره
3-اونم دوستمون گفت.CSS ظاهر صفحه شماست...هرچیزی که تو صفحه شما می بینید با سی اس اس ساخته شده و با اچ تی ام ال فراخوانی
4-وردپرس برای تازه کارها خیلی مناسبه.
5به نظر من هاست اشتراکی استفاده کنید...هم قیمتش مناسبه و هم نیاز به دونستن لینوکس ندارید.

برای انجمن هم از ویبولتین استفاده کنید.رایگان هم هست ولی در اول فعالیت توصیه نمیشه...همون سایت هر وقترونق گرفت انجمن هم بسازید. ویرایش شده در توسط irartesh
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] 1-به نظر من PHP بهتره...همه جا رو گرفته این PHP.بعدش این که چه ربطی به C++ داره؟این زبان اوپن سورسه!!! [/quote]

چون با زبانc نوشته شده وسینتکس مشابهی با سی و جاوا داره ویرایش شده در توسط roteil

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='irartesh' timestamp='1375449981' post='325849']
برای انجمن هم از ویبولتین استفاده کنید.رایگان هم هست ولی در اول فعالیت توصیه نمیشه...همون سایت هر وقت رونق گرفت انجمن هم بسازید.
[/quote]

این دیگه از اون حرفا بودا شما دیگه چرا برادر درسته که ویبولتن نسخه ی نال شده داره ( که بشدت بی امنیته و باید روی هاست وارز نصب بشه ) اما این همه آدم که میرن لایسنسش رو میخرن جیگرن ؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='maverick100' timestamp='1375472392' post='325936']
[quote name='irartesh' timestamp='1375449981' post='325849']
برای انجمن هم از ویبولتین استفاده کنید.رایگان هم هست ولی در اول فعالیت توصیه نمیشه...همون سایت هر وقت رونق گرفت انجمن هم بسازید.
[/quote]

این دیگه از اون حرفا بودا شما دیگه چرا برادر درسته که ویبولتن نسخه ی نال شده داره ( که بشدت بی امنیته و باید روی هاست وارز نصب بشه ) اما این همه آدم که میرن لایسنسش رو میخرن جیگرن ؟؟
[/quote]

من طبق استفاده شخصی که داشتم عرض کردم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درود بر دوستان

چند روز پیش برای بنده مشکلی پیش اومد خواستم از دوستان مطلع بپرسم ممنون میشم کمک کنید

چند روز پیش بنده فلشم رو وصل کردم به کامپیوتر اما هنوز کامل در پورت جای نگرفته بود که بدلیل اشتباه بنده ( باید هارد اکسترنال رو وصل می کردم ) و عجله ی فراوان به سرعت فلش رو از پورت بیرون کشیده و هارد رو وصل کردم بعدش که با فلش کار داشتم و خواستم وصلش کنم متاسفانه محتویات فلش رو نشون نمیده و وقتی میخوام بازش کنم میگه باید فرمت بشه حالا چکار کنم ؟ اطلاعات روی فلشم رو میشه باز گرداند ؟ هنوز فرمتش نکردم پیشنهاد شما چیه ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.