Skyhawk

سوالات و مشکلات کاربران ( کامپیوتر و شبکه )

Recommended Posts

[quote name='Electro_officer' timestamp='1375513166' post='326062']
برو تو سایت سازنده فلش ببین نرم افزاری برای بازآوری ارائه کرده یا نه.
[/quote]

داداش میرم تو سایتش اصلا انگار فلش تولید نمیکنه icon_eek مدل فلش من hp هست تو سایتش همه چی داره جز فلش مموری :-(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اتفاقا همین چند مدت پیش با همین چشمام تو سافت پدیا نرم‌افزار باز آوریش رو دیدم!

دقیقا HP بود!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='maverick100' timestamp='1375512703' post='326060']
درود بر دوستان

چند روز پیش برای بنده مشکلی پیش اومد خواستم از دوستان مطلع بپرسم ممنون میشم کمک کنید

چند روز پیش بنده فلشم رو وصل کردم به کامپیوتر اما هنوز کامل در پورت جای نگرفته بود که بدلیل اشتباه بنده ( باید هارد اکسترنال رو وصل می کردم ) و عجله ی فراوان به سرعت فلش رو از پورت بیرون کشیده و هارد رو وصل کردم بعدش که با فلش کار داشتم و خواستم وصلش کنم متاسفانه محتویات فلش رو نشون نمیده و وقتی میخوام بازش کنم میگه باید فرمت بشه حالا چکار کنم ؟ اطلاعات روی فلشم رو میشه باز گرداند ؟ هنوز فرمتش نکردم پیشنهاد شما چیه ؟
[/quote]
سلام
نرم افزارXYplorer رو دانلود کن شاید تونستی با اون وارد درایو بشی و فایل هاتو کپی کنی جای دیگه ! ما یه فلش مموری داشتیم که بعضی از محتویاتش رو نمیشد دید ولی با این نرم افزار میشد اونها رو روئیت کرد و حتی انتقالشون داد به جای دیگه.

[CODE]http://soft98.ir/software/55-XYplorer.html[/CODE]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا ببخشید من دقت نکرده بودم. اونی که من دیده بودم این بوده:
http://www.softpedia.com/get/System/Back-Up-and-Recovery/HP-USB-Recovery-Flash-Disk-Utility.shtml

حالا شما یه نگاه به اینجا بنداز ببین کارت راه میفته:
http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/Home.jsp?cc=us&prodSeriesId=3261337

جلد فلشت رو اگر داری یه نگاه بنداز ببین آدرس سایت پشتیبان رو ننوشته.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درود بر دوستان

آقا یه مشکل برام پیش اومده داره بدبختم می کنه دیشب نشستم آنتی ویروس کسپراسکای رو دان کردم و نصب کردم اخه این نود 32 خیلی بیخوده

حالا مشکلی که پیش اومد از این قراره که اولش که سیستم رو اسکن کردم کسپر شروع کرد تمام برنامه های نصب شده و ویروس شناخت من هیچ کاری نمی تونستم انجام بدم و با بدبختی رفتم فایلها رو از قرنطینه در آوردم و سیستم مثل آدم شده حالا یه مشکل دیگه هست و اونم اینکه تا ویندوز میاد بالا و میخوام کاری کنم زود سیستم ریست میشه و چند بار این اتفاق میفته مثلا پنج بار پشت سر هم ریست میشه خلاصه دیوونم کرده از طرفی چون دائما توی نتم باید یک آنتی ویروس خوب داشته باشم

حالا به نظر شما مشکل از کجاست ؟ چکار کنم که این اتفاق رخ نده ؟ ممنون میشم زود کمکم کنید همین الان هم با بدبختی اومدم تا این پست رو بنویسم :praying:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='maverick100' timestamp='1375634346' post='326568']
درود بر دوستان

آقا یه مشکل برام پیش اومده داره بدبختم می کنه دیشب نشستم آنتی ویروس کسپراسکای رو دان کردم و نصب کردم اخه این نود 32 خیلی بیخوده

حالا مشکلی که پیش اومد از این قراره که اولش که سیستم رو اسکن کردم کسپر شروع کرد تمام برنامه های نصب شده و ویروس شناخت من هیچ کاری نمی تونستم انجام بدم و با بدبختی رفتم فایلها رو از قرنطینه در آوردم و سیستم مثل آدم شده حالا یه مشکل دیگه هست و اونم اینکه تا ویندوز میاد بالا و میخوام کاری کنم زود سیستم ریست میشه و چند بار این اتفاق میفته مثلا پنج بار پشت سر هم ریست میشه خلاصه دیوونم کرده از طرفی چون دائما توی نتم باید یک آنتی ویروس خوب داشته باشم

حالا به نظر شما مشکل از کجاست ؟ چکار کنم که این اتفاق رخ نده ؟ ممنون میشم زود کمکم کنید همین الان هم با بدبختی اومدم تا این پست رو بنویسم :praying:
[/quote]
آقا من که دائما توی نتم وه بدون آنتی ویروس 0/000000000000000001 مشکل برام به وجود نیومده چی؟ اینا زمانی خوبن که اصلیش تکرار میکنم اصلی و با آپدیت واقعی روی کامپیوترت برقرار بشن نه این بی مصرف های آشغال که مایه بدبختی هستند برای استفاده کننده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='maverick100' timestamp='1375634346' post='326568']
درود بر دوستان

[/quote]

سلام
اگه از ویندوز 7 یا ویستا یا اکس پی استفاده می کنی ، برون Avira رو از سایت اصلیش دانلود کن ، فوق العاده هست ( البته فایل های کرک و path رو می گیره که باید قبل از نصب برنامه ها غیر فعالش کنی تا بتونی نصب کنی )

اگه از ویندوز 8 هم استفاده می کنی از همون windows defender استفاده کنه که چیز نسبتا خوبیه ...

کلا سایت های مشکوک نرو ... به همین راحتی ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ترکیب آوریرا بعلاوه فایروال کومودو همه مشکلات منو حل کرده. به کمک Behavior Blocker کومودو حتی میشه جلوی ویروس‌هایی که آنتی ویروس نمیشناسه رو هم گرفت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنونم از پاسخ دوستان اما کسپر من اصله از اون بابت مشکلی ندارم فقط لطفا بگید چکار کنم دهنم اسفالت شده الانم از توی حالت safe mode اومدم راستی ویندوزم هم xp هستش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Electro_officer' timestamp='1375637265' post='326590']
ترکیب آوریرا بعلاوه فایروال کومودو همه مشکلات منو حل کرده. به کمک Behavior Blocker کومودو حتی میشه جلوی ویروس‌هایی که آنتی ویروس نمیشناسه رو هم گرفت.
[/quote]

ممنونم از پاسخ دوستان اما کسپر من اصله از اون بابت مشکلی ندارم فقط لطفا بگید چکار کنم دهنم اسفالت شده الانم از توی حالت safe mode اومدم راستی ویندوزم هم xp هستش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='maverick100' timestamp='1375640441' post='326609']
[/quote]

[/quote]

کاسپر پاک کن سیستمو بالا بیار ببین سیستم ریست میشه یا نه اگر نشد دوباره کاسپر دانلود کن از سایت اصلی خودش اگر به کلید نیاز داشتین برای فعال سازی بفرماین تا خدمتون تقدیم کنم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='00Amin' timestamp='1375646390' post='326630']
[quote name='maverick100' timestamp='1375640441' post='326609']
[/quote]

[/quote]

کاسپر پاک کن سیستمو بالا بیار ببین سیستم ریست میشه یا نه اگر نشد دوباره کاسپر دانلود کن از سایت اصلی خودش اگر به کلید نیاز داشتین برای فعال سازی بفرماین تا خدمتون تقدیم کنم .
[/quote]

ممنون از لطفتون برادر مشکل کلید نیست مشکل اینه که حتی نمی تونم پاکش کنم چون الان توی حالت safe mode هستم و نمیشه پاکش کرد توی حالت نرمال هم که سیستم ریست میشه اگر هم ریست نشه ده دقیقه کار می کنه بعد ریست میشه والا دیگه نمیدونم چکار کنم :cry:
=============
خب با بدبختی بسیار کاسپر رو پاک کردم حالا باید دید سیستم بر میگرده به حالت نرمال یا خیر به نظرتون مشکل از کجا بود ؟ ویرایش شده در توسط maverick100

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درحالت نرمال زمانی که سیستم ریست نمیشه درقسمت جستجو منوي استارت Run عبارت msconfig تاپ و ok بزن در صفحه که باز میشه سربرگ Start Up انتخاب کنید تیک کاسپر بردارید ، سیستم رو ریست کنید ، احتمالا با این روش جلو ریست سیستم گرفته میشه بعد اگر کاسپر درحالت عادی پاک نشد با یک نرم افزار اینستال حذفش کنید .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.