Skyhawk

سوالات و مشکلات کاربران ( کامپیوتر و شبکه )

Recommended Posts

[quote name='00Amin' timestamp='1375648248' post='326642']
درحالت نرمال زمانی که سیستم ریست نمیشه درقسمت جستجو منوي استارت Run عبارت msconfig تاپ و ok بزن در صفحه که باز میشه سربرگ Start Up انتخاب کنید تیک کاسپر بردارید ، سیستم رو ریست کنید ، احتمالا با این روش جلو ریست سیستم گرفته میشه بعد اگر کاسپر درحالت عادی پاک نشد با یک نرم افزار اینستال حذفش کنید .
[/quote]

ممنون از راهنماییتون اما در ویرایش پست بالا هم عرض کردم حذفش کردم اما نمیدونم مشکل از کجا بود ؟ کلا سیستم هم قاطی کرده و داغون شده مثلا اسکرول موس کار نمی کنه در حال تهیه ی مقدمات هستم تا ویندوز رو عوض کنم نمیدونم چرا اینجوری میشه ؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='maverick100' timestamp='1375648785' post='326643']
[quote name='00Amin' timestamp='1375648248' post='326642']
درحالت نرمال زمانی که سیستم ریست نمیشه درقسمت جستجو منوي استارت Run عبارت msconfig تاپ و ok بزن در صفحه که باز میشه سربرگ Start Up انتخاب کنید تیک کاسپر بردارید ، سیستم رو ریست کنید ، احتمالا با این روش جلو ریست سیستم گرفته میشه بعد اگر کاسپر درحالت عادی پاک نشد با یک نرم افزار اینستال حذفش کنید .
[/quote]

ممنون از راهنماییتون اما در ویرایش پست بالا هم عرض کردم حذفش کردم اما نمیدونم مشکل از کجا بود ؟ کلا سیستم هم قاطی کرده و داغون شده مثلا اسکرول موس کار نمی کنه در حال تهیه ی مقدمات هستم تا ویندوز رو عوض کنم نمیدونم چرا اینجوری میشه ؟؟؟؟
[/quote]

هر چه هست احتمالا تو ریجستری تغییراتی ایجاد شده که باعث ناپایداری سیستم شده ، بهتره قبل از حذف ویندوز کل داریوها رو با انتی ویروس به روز اسکن کنید .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

برو تو خط فرمان ( cmd ) و بنویس :

shutdown -a

این کار خاموش شدن کامیپوتر رو ملغی می کنه .... این یک باگ ویندوز ایکس پی هست که به یک ویروس اجازه می ده سیستم عامل رو راه اندازی مجدد می کنه ....

از این نرم افزار هم حتما استفاده کن ... ccleaner ....

ویروس یاب نیست ولی رجیستری رایانه رو بررسی می کنه و اگه مشکلی داشته باشه برطرفش می کنه ... فایل های اضافی هم که خود ویندوز درست می کنه و انباشت می شند رو پاک می کنند ...

اگه تونستی به سیستم عامل 7 مراجعه کنی خیلی بهتره از ویندوز ایکس پی هست ... ویرایش شده در توسط 100

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان یه هاست با حجم 1-2 گیگ و دامنه .com تقریبا چند در میاد سالیانه ؟ از کجا بگیرم بهتره ؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='100' timestamp='1375694227' post='326712']
سلام

shutdown -a

این کار خاموش شدن کامیپوتر رو ملغی می کنه .... این یک باگ ویندوز ایکس پی هست که به یک ویروس اجازه می ده سیستم عامل رو راه اندازی مجدد می کنه ....

ویروس یاب نیست ولی رجیستری رایانه رو بررسی می کنه و اگه مشکلی داشته باشه برطرفش می کنه ... فایل های اضافی هم که خود ویندوز درست می کنه و انباشت می شند رو پاک می کنند ...

اگه تونستی به سیستم عامل 7 مراجعه کنی خیلی بهتره از ویندوز ایکس پی هست ...
[/quote]

ممنون از لطفت دوست عزیز دیگه مجبور شدم ویندوز رو تعویض کنم دهنم آسفالت شده تا حالا هی باید بشینم برنامه نصب کنم تا دوباره سیستم برگرده به حالت قبلی از این کار متنفرم

ای کاش توی ایران فرهنگ استفاده از نرم افزارهای متن باز جا می افتاد خدا لعنت کنه این ماکروسافت رو اگر بخاطر چند تا چیز کوچیک نبود میرفتم لینوکس اما حیف که نمیشه ویرایش شده در توسط maverick100

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='maverick100' timestamp='1375737531' post='327027']
[quote name='100' timestamp='1375694227' post='326712']
سلام

shutdown -a

اگه تونستی به سیستم عامل 7 مراجعه کنی خیلی بهتره از ویندوز ایکس پی هست ...
[/quote]

ممنون از لطفت دوست عزیز دیگه مجبور شدم ویندوز رو تعویض کنم دهنم آسفالت شده تا حالا هی باید بشینم برنامه نصب کنم تا دوباره سیستم برگرده به حالت قبلی از این کار متنفرم

ای کاش توی ایران فرهنگ استفاده از نرم افزارهای متن باز جا می افتاد خدا لعنت کنه این ماکروسافت رو اگر بخاطر چند تا چیز کوچیک نبود میرفتم لینوکس اما حیف که نمیشه
[/quote]

پیشنهاد ، شما اگرنرم افزار MultiSet بکار بگیرید با تعویض ویندوز درد سترس تنظیم و دورباره نصب نرم افزار نخواهید داشت !
[url="http://mihandownload.com/2010/10/دانلود-نرم-افزار-نصب-اتوماتیک-ویندوز-همراه-با-نرم-افزار-های-دلخواه-MultiSet-Pro-7.8.2.php"]http://mihandownload...t-Pro-7.8.2.php[/url]

[quote name='hamedof' timestamp='1375736924' post='327025']
دوستان یه هاست با حجم 1-2 گیگ و دامنه .com تقریبا چند در میاد سالیانه ؟ از کجا بگیرم بهتره ؟!
[/quote]

به دلیل جلوگیری از تبلیغ خودتون تو نت سرچ کنید راحت پیدا میشه ، اگر به همون سایت مورد نظر مراجع کنید میزان حجم به تعرقه و دامنه قید شده ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آخه برادر من سایت زیاده ! آدم کدوم رو انتخاب کنه ! منظورم اینه که کدوم بهترین سرویس دهی رو داره ؟ دوستان اگه میشه به این ایمیل برام اگر ممکنه پیشنهاداتشون رو ارسال کنند ...

hfatehy@yahoo.com

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='hamedof' timestamp='1375748908' post='327063']
آخه برادر من سایت زیاده ! آدم کدوم رو انتخاب کنه ! منظورم اینه که کدوم بهترین سرویس دهی رو داره ؟ دوستان اگه میشه به این ایمیل برام اگر ممکنه پیشنهاداتشون رو ارسال کنند ...

hfatehy@yahoo.com
[/quote]
میتونید دامنه رو جدا از طریق irnic.ir سفارش بدید که لیست قیمت هاش مشخصه و معتبره ....
هاست هم اگر میخواهید برای یک سایت شخصی باشد ؛ یک CMS مانند وردپرس ( با پلاگین ها و تم ها و کمی فضای اضافه جمعا 100 مگ ) و کمی هم فضا برای تصاویر و ... که 200 مگ هم اون رو حساب بکنیم ؛ کار شما رو 300 مگ هم راه میندازه ، حالا شما بگیر 500 مگ ! در ضمن فیلم و اینا رو توی سایت آپلود نمیکنند که حجم رو به باد میده ! هر زمان هم بخوای میتونی اکانتت رو ارتقا بدی و نگرانی از این بابت وجود نداره ...
با ترفیک 1 الی 2 گیگ هم کار شما راه میوفته !
کلا شما دنبال یک سرور بگرد که با CMS شما بیشترین تطابق رو داشته باشه و این نیازهای شما رو به اندازه برطرف بکنه نه بیش از اندازه که هزینه بره ؛ ولی بجای اینها آپ تایم و امنیت بالاتری رو داشته باشه .
در مورد اسم هم مدتهاست تو اینکارا نبودم ممکنه تغییری داشته باشند ؛ پس شرمنده ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ویندوز بالا نمیاد و این گزینه میاد چرا؟
disk boot failure, disk and press enter

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کابل هار د رو در بیار دوباره وصل کن یا کابل (ساتاست دیگه؟) پورتش رو عوض کن کابل رو عوض کن :)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چند تا هارد داری ؟
اگر تعداد هاردت بیشتر از یکی است در تنظیمات بایوست هاردی را که رویش ویندوز داری رو به عنوان بوت معرفی کن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mamali' timestamp='1375808055' post='327344']
ویندوز بالا نمیاد و این گزینه میاد چرا؟
disk boot failure, disk and press enter
[/quote]

بوت سکتور هاردت پریده
با لایو دیسک Hiren's Boot میتونی ترمیمش کنی.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه سوال فنی
AMD HD7670M تقریبا معادل کدوم مدل جیفرس میشه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='rh8' timestamp='1375896894' post='327829']
یه سوال فنی
[/quote]
باید برید توی سایت های بنچمارک و با مدل های مختلف مقایسه کنید
برای قیمت هم دیجی کالا
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Maldini' timestamp='1375898386' post='327846']
[quote name='rh8' timestamp='1375896894' post='327829']
یه سوال فنی
[/quote]
باید برید توی سایت های بنچمارک و با مدل های مختلف مقایسه کنید
برای قیمت هم دیجی کالا
[/quote]
حالا اجالتا یه چیزی تو ذهنتون ندارید؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.