Skyhawk

سوالات و مشکلات کاربران ( کامپیوتر و شبکه )

Recommended Posts

[quote name='rh8' timestamp='1375896894' post='327829']
یه سوال فنی
AMD HD7670M تقریبا معادل کدوم مدل جیفرس میشه؟
[/quote]
http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.html
همرده gt630m

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا من لپ تاپم یه مشکل پیدا کرده..!
هر فلشی که بهش میزنم اطلاعاتش غیب میشه..! (احتمالا از اتو رانه) ولی ده بیست تا برنامه اتو ران نصب کردم افاقه نکرد..!
کسی یه راه درست و درمون سراغ داره..!؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
احتمالا غیب نمیشوند و تبدیل به فایلهای پنهان سیستمی می شوند و اگر این طور باشه ، کامپیوترت ویروس داره . راحت ترین راه هم دیدن ظرفیت خالی فلشت است و یا فعال کردن اکسپلورر برای دیدن فایلهای پنهان سیستمی.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Haj_Rezvan' timestamp='1376025861' post='328299']
اقا من لپ تاپم یه مشکل پیدا کرده..!
هر فلشی که بهش میزنم اطلاعاتش غیب میشه..! (احتمالا از اتو رانه) ولی ده بیست تا برنامه اتو ران نصب کردم افاقه نکرد..!
کسی یه راه درست و درمون سراغ داره..!؟
[/quote]

سیستمت ویروسی شده و فایل ها رو super hidden می کنه یا به قول دوستمون سیستمی. برای درست کردنش هم اول باید ویروس رو از سیستمت پاک کنی بعد با برنامه Windows repair خرابی های که ویروس به بار اورده رو ترمیم کنی (مثل بستن folder option) دست اخر به کمک برنامه Attribute Changer فایلهای هیدن شده داخل فلش رو به حالت اولش برگردونی.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)] برای درست کردنش هم اول باید ویروس رو از سیستمت پاک کنی ب[/background][/right][/font][/color][/quote]
الان مشکل پاک کردنست..! با چی پاک کنم !؟ نود 32 که ازش انتظاری ندارم..!
برنامه خاصی هست!؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Haj_Rezvan' timestamp='1376070934' post='328504']
[quote]
[right][background=rgb(248, 248, 255)]برای درست کردنش هم اول باید ویروس رو از سیستمت پاک کنی ب[/background][/right]
[/quote]
برنامه خاصی هست!؟
[/quote]
قسمت میدم به عزیزترینت اسم این نود آشغال رو نبر. تراست پورت و بیت دفندر خیلی خوب هستند البته اگه اصلش رو گیر بیاری و آپدیت منظم و لایسنس شرکتی بخری.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='siavash75' timestamp='1376071977' post='328510']
[quote]
[right][background=rgb(248, 248, 255)]برای درست کردنش هم اول باید ویروس رو از سیستمت پاک کنی ب[/background][/right]
[/quote]
برنامه خاصی هست!؟
[/quote]
قسمت میدم به عزیزترینت اسم این نود آشغال رو نبر. تراست پورت و بیت دفندر خیلی خوب هستند البته اگه اصلش رو گیر بیاری و آپدیت منظم و لایسنس شرکتی بخری.
[/quote]
سلام
بیت دفندر به شرطی که بتونی با لایسنس بخری فوق العاده است .
در مورد این آشغالی که میگید اسمشو نبرند من الان 4 ساله که دارم ازش استفاده میکنم و تا به حال به مشکل خاصی برنخورده ام . ازش روی اکس پی و ویستا و 7 و الان هم 8 دارم استفاده می کنم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='oldmagina' timestamp='1376073747' post='328522']
[quote name='siavash75' timestamp='1376071977' post='328510']
[quote]
[/quote]
برنامه خاصی هست!؟
[/quote]
[/quote]
سلام
بیت دفندر به شرطی که بتونی با لایسنس بخری فوق العاده است .
در مورد این آشغالی که میگید اسمشو نبرند من الان 4 ساله که دارم ازش استفاده میکنم و تا به حال به مشکل خاصی برنخورده ام . ازش روی اکس پی و ویستا و 7 و الان هم 8 دارم استفاده می کنم .
[/quote]
بخدا من هیچ خیری ازش ندیدم، اصولا اونقدر که ملت روش مانور میدن آنتی ویروس توانایی نیستش، خیلی حقیره. big_grin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من دوربین دارم کارت حافظه اش CF هست .canon 40D
عکسام پاک شده (پاک کردن).
یک برنامه ای که بشه باهاش عکس ها رو باز اوری (او رهال) کرد بهم معرفی کنید .

دو تا دانلود و نصب کردم ولی نمیشناسن . یکیش Recuva بود.
دعاتون میکنم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[

دعاتون میکنم .
یکی جواب بده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درود بر دوستان

کسی از دوستان تا حالا با نرم افزارهای انجمن ساز کار کرده ؟ کلی سوال دارم میخوام کچلش کنم :mrgreen: کلا تا بحال کسی از دوستان انجمنی داشته ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohmohammadi20' timestamp='1376163816' post='328843']
[

دعاتون میکنم .
یکی جواب بده
[/quote]

برنامه Recover My Files

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درود بر دوستان سوال قبلیمون که بی جواب موند گفتم حالا شاید یکی پیدا شه اینو جواب بده

آقا من یه دوربین دیجیتال دارم این مموری کارتش دهن منو سرویس کرده همش عکس ها رو corrupt میکنه بعضی وقتا قاط میزنه امروز هم که یکی از بستگان مهمان ما بودند و بعد از چند روزی میخواستن برگردن به شهرستان خواستم عکسایی رو که با هم گرفته بودیم رو براش بریزم رو فلش ابتدا که مموری عکسها رو نمایش داد اجازه ی کپی نداد بار دوم که خواستم کپی کنم اصلا فولدر عکسها ناپدید شد و هیچی نشون نمیده انگار که مموری فرمت شده الان هم با نرم افزار xyplorer مموری رو باز می کنم فایلی با نام OneNote Table Of Contents.onetoc2 داخلش هست و دیگر هیچ لازم به ذکره که وقتی روی properties کلیک می کنم حجم استفاده شده رو نشون میده اما از عکسا خبری نیست

چکار کنم عکسام برگرده ؟؟؟ ریکاوری هم فقط عکسای خیلی قدیمی رو برگردوند نه جدیدا رو تو رو خدا کمک کنید آبروم جلو فک و فامیل رفت :-(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ویروس داره سیستمت داداش. فایل ها هیدن یا سوپرهیدن شدن باید نرم افزار برگردوندن سوپر هیدن استعمال کنی! ببین با winrar مموری رو باز کن میتونی فولدر و فایلهات رو ببینی؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بیت دیفندر که بی نظیره...شما مقایسه نرم افزارهای مختلف رو نگاه کنی همیشه اول یا دومه...من خودم داشتمش با یه کرک50 روزه که هربار بایدبعد 50 روز ریستارتش کنی...البته مشکلش عدم آپدیتش هست(سرورش خیلی ایراد داره نه به خاطر موقعیت جغرافیایی)
نورتون هم خیلی عالیه...آپدیتش کار میکنه،فوق العاده قویه ویروس های اتوران و وین فایل رو عموما آنتی ویروس های قدیمی و ضعیف باهاش مشکل دارن ولی این نه
بعد از همه ی اینا کاسپر خوبه ولی کاسپر یه مشکل داره(حالا شاید تو کامپیوتر من اینطوریه) ریجستری وفایل های سیستمی ویندوز رو دستکاری میکنه...مثلا فرمانrunکارنمیکنه و..
===========================================================================
اما در اینجا راه علاج فقط یه دیسک نجات کاسپر یا نورتون هست بس...چون عموما کامپیوتر وفلش آلوده انگار ویروس تولید میکنن!!محتملا چند مدل ورم وویروس دیگه باهاش بوده که اگر باشه مطمئنا یکیشون امکان نصب اکثر برنامه ها ونرم افزارهای آنتی ویروس رو منتفی میکنه
بعدش یکی از آنتی ویروس های بالا(تاکید رو نورتون)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.