Skyhawk

سوالات و مشکلات کاربران ( کامپیوتر و شبکه )

Recommended Posts

[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]اگر فقط برای دانستن یا تبدیل تاریخ می خواهی، از این تقویم استفاده کن:[/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif][url="http://www.radcom.ir/fa/products/jalalicalendar"]http://www.radcom.ir.../jalalicalendar[/url][/font][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه برا تقویم نرم‌افزار شمیم یار رو نصب کردم که بسیار عالیست مشکل من با تاریخ خود ویندوزه هیچ اصلاحی براش ارائه نشده؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]برای تبدیل PDFفارسی به wordنرم افزاری هست؟[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='manofwar' timestamp='1373801209' post='321486']
[right]برای تبدیل PDFفارسی به wordنرم افزاری هست؟[/right]
[/quote]
nitropdf هست ولی بگیر نگیر داره !
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام به همه ی دوستان، بنده یک عکس دارم که میخوام با فرمت PNG ذخیره اش بکنم، طوری که روی هر کسی بدون زمینه سفید بشه ازش استفاده کرد، با فتوشاپ هم این کار رو میخوام انجام بدم. میشه راهنمایی بفرمایید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یعنی میخوای اطرافش نیوفته یا چی؟!! اگر اطرافش نیوفته بک‌گراندش باید ترنسپرنت باشه نه سفید...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='siavash75' timestamp='1374402208' post='322960']
سلام به همه ی دوستان، بنده یک عکس دارم که میخوام با فرمت PNG ذخیره اش بکنم، طوری که روی هر کسی بدون زمینه سفید بشه ازش استفاده کرد، با فتوشاپ هم این کار رو میخوام انجام بدم. میشه راهنمایی بفرمایید.
[/quote]
با فتوشاپ و به کمک پاکن اطراف عکس مورد نظرت رو پاک کن(یه صفحه شطرنجی میبینی) با فرمت پی‌آن جی ذخیرش کن. خلاص.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان در سنترال کلوب یک سوالی مطرح کردم اما جوابش رو نگرفتم گفتم اینجا هم بزارم بلکه دوستان بتونند کمک کنند

[quote]
سلام من برنامه IsoBuster رو جدیدا از اینترنت دانلود کردم و قصد داشتم اطلاعات مورد نظرم رو با این نرم افزار بازیابی کنم اما بعد از بازیابی اطلاعات مورد نظر متاسفانه هر کاری کردم نتونستم برنامه های بازیابی شده رو اجرا و یا در یک جای دیگه کپی کنم و فقط تنها عنوانشون رو می بینم میخواستم بدونم مثلا یک فولدر بازیابی شده رو چطور میتونم در یک جای دیگه کپی و اجرا کنم؟

لازم بذکر هست که من اطلاعات یک دی وی دی خراب رو با این برنامه بازیابی کردم اما قادر به باز کردن و اجرای اونها نیستم یا بهتر بگیم چگونگی اجرای اونها رو [b]بلد[/b] نیستم
[/quote]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
اگه منظورتون از برنامه ، برنامه های نصب شده هست که کلا باید بی خیال بشی چون بخشی از فایل ها مورد نظر در درایو سی نصب می شه ....

البته این بازیابی اطلاعات هم مطلق نیست ... مثلا شما اگه صدتا عکس رو بازیابی کنی ، احتمالا فقط 10 الی 20 تاش درست می مونه .... اجرا می شه .... معمولا اگه حتی چند بایت فایل خراب بشه ، دیگه اجرا نمی شه ...

شاید بتونی عکس ها و فیلم ها و فایل هایی مثل پی دی اف رو با این برنامه ها بازیابی کنی ولی برنامه های اجرایی رو بعید می دونم ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='100' timestamp='1374525164' post='323393']
سلام
اگه منظورتون از برنامه ، برنامه های نصب شده هست که کلا باید بی خیال بشی چون بخشی از فایل ها مورد نظر در درایو سی نصب می شه ....

البته این بازیابی اطلاعات هم مطلق نیست ... مثلا شما اگه صدتا عکس رو بازیابی کنی ، احتمالا فقط 10 الی 20 تاش درست می مونه .... اجرا می شه .... معمولا اگه حتی چند بایت فایل خراب بشه ، دیگه اجرا نمی شه ...

شاید بتونی عکس ها و فیلم ها و فایل هایی مثل پی دی اف رو با این برنامه ها بازیابی کنی ولی برنامه های اجرایی رو بعید می دونم ...
[/quote]
برادر کلا ناامیدمون کردی که، من کلی روی این برنامه حساب باز کرده بودم :-( شما طرز کار با این برنامه رو بلد هستید؟ اگر بلدید چطور میتونم اون اطلاعات باقی مونده و تقریبا سالم رو بازیابی و در یک فولدر کپی کنم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='iran_400' timestamp='1374578844' post='323486']
سلام

[/quote]
برادر کلا ناامیدمون کردی که، من کلی روی این برنامه حساب باز کرده بودم :-( شما طرز کار با این برنامه رو بلد هستید؟ اگر بلدید چطور میتونم اون اطلاعات باقی مونده و تقریبا سالم رو بازیابی و در یک فولدر کپی کنم؟
[/quote]

سلام ...
من طرز کار با این برنامه رو بلد نیستم ... بلکه کلیاتی رو گفتم که تقریبا برای بیشتر برنامه های بازیابی اطلاعات صادقه ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='100' timestamp='1374581536' post='323503']
[quote name='iran_400' timestamp='1374578844' post='323486']
سلام

[/quote]
[/quote]

سلام ...
من طرز کار با این برنامه رو بلد نیستم ... بلکه کلیاتی رو گفتم که تقریبا برای بیشتر برنامه های بازیابی اطلاعات صادقه ....
[/quote]
بله، ایشون کاملا درست میگن، تازه اگه شانس بیارید فایل هاتو یعنی عکس ها و موزیک هاتون برگرده بیشترشون ناقص هستند. چون روی دیسک سختتون پاک شدند و به سختی بازیابی میشند. در مورد نرم افزار هاتون هم یه چیزه تقریبا غیرممکنه. بخشی از نرم افزار شما در درایوی که میخواین نصب میشه بخشی ازش مربوط به ریجستریشه که در درایو سیستم عاملتون هستش.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون از دوستان بابت راهنمایی، حالا از الان ناامید نشم ببرم یه خدمات کامپیوتری هم نشون بدم بلکه فرجی شد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیز، ریکاور مای فایلز رو اخرین نسخه اش رو نصب کنین من از کار کردن باهاش در هارد فرمت شده ام برای برگردوندن عکس ها کاملا راضیم! ولی فیلم و صوتی رو نه! :|

یه ابزار تحت لینوکس و یه دونه بوت هستش( خودش بوت میشه بدون سیستم عامل) که این یکی بیشتر کارای بدسکتور و اینا رو انجام میده، ولی من هارد فرمت شدم رو باهاش برگردوندم، عین قبلش بهم برش گردوند! :| ولی خیلی طول کشید!! نزدیک دو روز داشت کار میکرد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='iran_400' timestamp='1374593520' post='323558']
ممنون از دوستان بابت راهنمایی، حالا از الان ناامید نشم ببرم یه خدمات کامپیوتری هم نشون بدم بلکه فرجی شد
[/quote]
یه نصیحت از من بشنو اخوی، شده بزنی کل هاردت رو بسوزونی به خدمات کامپیوتری (قرثه قل) هم نده. این قرثه قل رو شما یه چیزی فرض کن نمیشه توضیحش داد.
باور کن بهت دارم عینه حقیقت رو میگم، خدمات کامپیوتری رو فراموش کن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.