Skyhawk

سوالات و مشکلات کاربران ( کامپیوتر و شبکه )

Recommended Posts

[quote name='sniperTB' timestamp='1365697344' post='306491']
دوستان یه نرم افزار درست حسابی ریکاوری سراغ دارید ؟
فلشمو فرمت کردم 2 تا نرم افزار دانلود کردم هردوتاشون اطلاعاتو پیدا کردن ولی کدفعالسازی میخان برا برگردوندنشون
[/quote]

پیشنهاد بنده نرم افزار Recover My Files / در نوع خود یکی از بهترین ها محسوب میشه .
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان این سری کارت گرافیکهای Intel HD 3000 یا 4000 چجوریا هستند؟ بدرد بازی میخورن؟ کلا یه گرافیک خوب چه ویژگی‌هایی برا بازی باید داشته باشه؟ من خودم الآن اینتل اچ دی رو سیستم دارم با شیر 698 و اختصاصی 64 ولی کاراییش چیزی بین 128 و 256 هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Electro_officer' timestamp='1366803001' post='308774']
دوستان این سری کارت گرافیکهای Intel HD 3000 یا 4000 چجوریا هستند؟ بدرد بازی میخورن؟ کلا یه گرافیک خوب چه ویژگی‌هایی برا بازی باید داشته باشه؟ من خودم الآن اینتل اچ دی رو سیستم دارم با شیر 698 و اختصاصی 64 ولی کاراییش چیزی بین 128 و 256 هست.
[/quote]
میبخشید الکترو جان میشه اسم شریفتون رو بدونم؟
بیین اخوی، برای داشتن یک بازی خوب عوامل زیادی دخیله که یکیش کارته گرافیکه، در ضمن من به شخصه با کارت گرافیک های اینتل موافق نیستم، کارت گرافیک فقط در تخصص گروه جی فورسه در شرکت ان ویدیا. بعد چه جور بازی میخوای اجرا کنی. بگو تا بهت بگم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[/quote]

سری 4000 اینتل شاید در حد کارت های متوسط بازار باشه :
http://community.futuremark.com/hardware/gpu/Intel+HD+Graphics+4000/review

ولی سری 3000 برای بازی های روز مناسب نیست مگر اینکه تو یک رزولوشن پایین با تنظیمات گرافیکی متوسط رو به پایین بازی رو اجرا کنید. من خودم با سی پی یو G620 که گرافیکش 3000 هست بازی PES2013 رو به راحتی اجرا می کنم. اما به لحاظ قیمت اگه حساب کنیم شما با خرید یک پردازنده میان رده مثل G2020 با قیمتی در حدود 200 هزار تومان صاحب یک گرافیک با قدرتی معادل کارت های 300 هزار تومنی بازار میشید!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[/quote]

من رو لپ‌تاپم اینتل 3000 دارم....
راستش باهاش خیلی بازی ها منجمله کال‌اف‌دیوتی تا بلک اوپس رو انجام دادم و از گرافیکش برای یه لپ‌تاپ راضیم!!
ولی انجام بازی های روز، با این گرافیک کمی بعیده و مجبور میشی با گرافیک و کیفیت پایین بازی کنی! :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[/quote]

برای بازیهای روز پیشنهاد میشه از سری 5000 به بالا خرید داشته باشید. . به دلیل اینکه از سری 5000 امکان ساپورت دایرکس 11 فراهم شد.
مقدارهزینه رو بنویسید تا کارت مناسب خدمتون معرفی بشه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون عزیزان فقط به جهت آگاهی بود رنج قیمت لب تاب یک تا یک و پونصد رو نگاه میکردم اکثرا اینتل اچ دی بودند خواستم ببینم بدرد میخوره یا نه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من یه مودم وای فای وایمکس دارم از این سیاه رنگا که همزمان دو سیستم رو ساپورت میکنه...ولی بلد نیستم دو سیستم رو همزمان بهش وصل کنم... یک سیستم رو میشه با کابل وصل کرد ولی کسی میدونه چه طوری یکی دیگه رو بهش وصل کنم و همزمان استفاده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Electro_officer' timestamp='1366827873' post='308817']
ممنون عزیزان فقط به جهت آگاهی بود رنج قیمت لب تاب یک تا یک و پونصد رو نگاه میکردم اکثرا اینتل اچ دی بودند خواستم ببینم بدرد میخوره یا نه.
[/quote]

در پست قبلی تا حدودی به اشتباه پاسخ دیگری به شما دادم ! امار رو که نگاه میکردم گویا سری 4000 اینتل دایرکس 11 رو ساپورت میکنه .

پردازشگر گرافیکی Intel HD 4000 جز کارتهای رده پایین محسوب میشه اگر بخوایم با دیگر کارتهای گرافیک مقایسه داشته باشیم با
پردازنده گرافیکی Geforce Gt 330
پردازنده گرافیکی Radeon HD 6620G
تقریبا در یک سطح قرار میگیرند.

این رو هم نظر داشته باشید قدرت پرداشگر گرافیک در پردازندهای مختلف با سرعت کلاک متفاوت ارائه میشه که کارایی متفاوتی از خود نشون میده .( حدودا تا 15 درصد تفاوت کارایی داره )

بر اساس لیست ردبندی از نظر کارایی 4000 دو برابر سری 3000 قوی تر عمل میکنه .

لیست رده بندی کارت گرافیکی های لپ تاپه بر اساس کارایی
[url="http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.html"]http://www.notebookc...List.844.0.html[/url]

[quote name='copout' timestamp='1366832172' post='308826']
من یه مودم وای فای وایمکس دارم از این سیاه رنگا که همزمان دو سیستم رو ساپورت میکنه...ولی بلد نیستم دو سیستم رو همزمان بهش وصل کنم... یک سیستم رو میشه با کابل وصل کرد ولی کسی میدونه چه طوری یکی دیگه رو بهش وصل کنم و همزمان استفاده
[/quote]

مدل مودم وایمکس شما چی هست !؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تقریبا صبح بخیر
من یک مودم بیسیم دی لینک dir 615 دارم .مودم طبقه ی اول نصبه و تا طبقه ی دوم تقریبا نصف بردش رو از دست میده و طبقه ی سوم بعضی وقتا نیم انتنکی میده اونم در صورتی که هیچ دستگاهی بهش وصل نباشه .
سوالم اینه که چطور بردش رو افزایش بدم که تمام خونه رو پوشش بده و بعد اینکه میشه وسایلی نصب کرد که برد مودم تا شعاع چند صد متر هم برسه؟ این خیلی مهمه از دست این سیم کشی خلاص بشیم خیلی خوب میشه . یا اینکه چه مودمی بگیرم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
طبقه دوم نصب کنین! :).... در حقیقت، محلی که بیشترین استفاده رو داره...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohmohammadi20' timestamp='1366937023' post='309077']
تقریبا صبح بخیر
من یک مودم بیسیم دی لینک dir 615 دارم .مودم طبقه ی اول نصبه و تا طبقه ی دوم تقریبا نصف بردش رو از دست میده و طبقه ی سوم بعضی وقتا نیم انتنکی میده اونم در صورتی که هیچ دستگاهی بهش وصل نباشه .
سوالم اینه که چطور بردش رو افزایش بدم که تمام خونه رو پوشش بده و بعد اینکه میشه وسایلی نصب کرد که برد مودم تا شعاع چند صد متر هم برسه؟ این خیلی مهمه از دست این سیم کشی خلاص بشیم خیلی خوب میشه . یا اینکه چه مودمی بگیرم؟
[/quote]

همین طور که جناب senaps فرمودن بهتر مودم بین دو طبقه قرار بدین !
شما می تونید از تقویت کننده مودم وایمکس استفاده کنید . تقویت‌کننده‌ای به نام SE7271T

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohmohammadi20' timestamp='1366937023' post='309077']
تقریبا صبح بخیر
[/quote]

تقریبآ تمام مودم های indoor از توان فرکانسی یکسانی تبعیت می کنند (حدودآ 150 میلی وات) که تنها جهت برقراری ارتباط در محدوده یک طبقه ساختمان کفایت می کنه و شما نباید انتظار داشته باشین که در تمام طبقات اپارتمان پوشش انتن دهی داشته باشین. البته در صورتی که مودم شما از انتن های outdoor پشتیبانی کنه می تونید با استفاده از یک انتن omni توان خروجی رو تا 2 وات افزایش بدید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سناپس امی و پی سی خور ممنون از جوابتون .
فکر نکنم بشه انتنش رو عوض کرد . بهترین کار همینه که طبقه دوم بزارم ولی سرعتش افت میکنه باز تا طبقه ی اول و سوم برسه
چه مودمهایی قابلیت جدا شدن انتن رو دارن بعد انتنهای outdoor رو از کجا میشه تهیه کرد؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.