Skyhawk

سوالات و مشکلات کاربران ( کامپیوتر و شبکه )

Recommended Posts

[quote name='Electro_officer' timestamp='1376995320' post='331404']
بلاگفا که کلا مدتی است قاتی داره برا منم همینجوریه...
[/quote]

خب بلاگفا درست قاطی داره اما بقیه ی سایتا چی دو تا سایت هست که برا من باز نمیشه یکیش انجمنه یکیش هم وبلاگ دوستمه البته نه از این وبلاگ رایگان ها وبلاگی که روی هاست هستش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='maverick100' timestamp='1376992194' post='331389']
درود بر دوستان

چند وقته که مشکل عجیبی برای من در استفاده از اینترنت بوجود آمده و دسترسی من به یک سری از سایتها قطع شده و نمیدانم مشکل از کجاست

مثلا تا چند وقت پیش من اصلا نمیتوانستم بلاگفا رو ببینم و وبلاگهاش رو بخونم یا به وبلاگ های دوستان سر بزنم الان هم برای دو تا سایت دیگه این اتفاق افتاده البته به خاطر مشکلی که چند وقت پیش بوجود اومد و مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم مشکل بلاگفا حل شده اما مشکل چند سایت دیگه بهشون اضافه شده در ضمن مطمئنم که سایتها سالمن و داون نشدن مشکل از بنده هستش

برای حل این مشکل چکار کنم ؟؟؟
[/quote]
سلام
چند روزیه که من هم با مشکلاتی مواجه شدم! امروز رفتم به امور مشترکین مخابرات(استان تهران) گفتن که یه چند روزی طول میکشه تا وضعیت درست بشه! ظاهرا در حال انجام ارتقاء سخت افزاری هستن ! میگفت که سرعتو افزایش میدن!
در حال حاضر adsl هرچند ساعت یک بار برای من قطع میشه و موقع اتصال هم تو ارسال مطلب مشکل دارم و گاها از dialup کمک میگیرم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SHAHABESAGEB' timestamp='1376999961' post='331423']
سلام
چند روزیه که من هم با مشکلاتی مواجه شدم! امروز رفتم به امور مشترکین مخابرات(استان تهران) گفتن که یه چند روزی طول میکشه تا وضعیت درست بشه! ظاهرا در حال انجام ارتقاء سخت افزاری هستن ! میگفت که سرعتو افزایش میدن!
در حال حاضر adsl هرچند ساعت یک بار برای من قطع میشه و موقع اتصال هم تو ارسال مطلب مشکل دارم و گاها از dialup کمک میگیرم!
[/quote]

ممنون از شما اما مشکل من سابقه داره یعنی حدود دو سه هفته ای میشه که اینجوریه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خب پرسش قبلی که بی جواب موند

بنده میخوام یه فایلی رو دانلود کنم وقتی که میخواستم روی لینکش کلیک کنم تا دان بشه لینک هیدن بود و گفت باید از پست تشکر بشه و صفحه رو رفرش کنید تا لینک نمایان بشه حالا هم که این کار رو کردم کد هش رو به من تحویل داده :-(

خب حالا چجوری باید این فایل رو دانلود کرد ؟؟ اصلا این هش چی هستش و چکار می کنه ؟ یه هش هم وقتی میخوایم تورنت دانلود کنیم هست این هش با اون ارتباطی داره ؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان من یه مدتیه که با کروم نمیتونم سایت گوگلو باز کنم.سکیریتی ارور میده.همون صفحه قرمز که نوشته بک تو سیفتی.کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='kaftar' timestamp='1377111456' post='331831']
دوستان من یه مدتیه که با کروم نمیتونم سایت گوگلو باز کنم.سکیریتی ارور میده.همون صفحه قرمز که نوشته بک تو سیفتی.کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟
[/quote]
تاریخ کامپیوتررو نگاه کن که دقیق باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='reza2250' timestamp='1376673680' post='330476']
من چند وقته مشکل عجیبی پیدا کردم
میدونید که بعضی سایت ها یه طور خاصی فایل ها رو فشرده میکنن که با یه چیزی مثل CMD از حالت زیپ در میان فکر کنم بهش میگنimg یا یه همچین چیزی
خب مشکل من اینجاست که وقتی cmd بیش از یه ربع باز باشه کامپیوتر به صورت بسیار ناگهانی خاموش میشه مشکل نه از فن هست نه از ویروس البته ویروس رو مطمئن نیستم
چند وقت پیش قبل از بالا اومدن ویندوز ،سیستم خاموش میکرد که در تحقیقات گسترده کاشف به عمل اومد چند تا از خازن های مادر برد مشکل پیدا کرده دنکنه این دفعه هم مشکل از خازن مازن باشه؟
[/quote]

شما یک ربع سیستم با نرم افزارهای تست تحت فشار قرار بدین ببینید ایا سیستم خاموش میشه !

[quote name='maverick100' timestamp='1376997927' post='331419']
خب بلاگفا درست قاطی داره اما بقیه ی سایتا چی دو تا سایت هست که برا من باز نمیشه یکیش انجمنه یکیش هم وبلاگ دوستمه البته نه از این وبلاگ رایگان ها وبلاگی که روی هاست هستش
[/quote]

شما احیانا از پروکسی یا نرم افزارهای قندشکن استفاده نکردین !؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]شما احیانا از پروکسی یا نرم افزارهای قندشکن استفاده نکردین !؟ [/quote]

چه با قند شکن و چه بی قند شکن فرقی نداره امتحان کردم برادر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='maverick100' timestamp='1377109678' post='331811']
خب پرسش قبلی که بی جواب موند

بنده میخوام یه فایلی رو دانلود کنم وقتی که میخواستم روی لینکش کلیک کنم تا دان بشه لینک هیدن بود و گفت باید از پست تشکر بشه و صفحه رو رفرش کنید تا لینک نمایان بشه حالا هم که این کار رو کردم کد هش رو به من تحویل داده :-(

خب حالا چجوری باید این فایل رو دانلود کرد ؟؟ اصلا این هش چی هستش و چکار می کنه ؟ یه هش هم وقتی میخوایم تورنت دانلود کنیم هست این هش با اون ارتباطی داره ؟؟؟
[/quote]

کدهش بیشتر برای سیستم عامل های لینوکس ،یونیکس کاربرد داره ! دقیقا چه برنامه هست ؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='00Amin' timestamp='1377113533' post='331851']
کدهش بیشتر برای سیستم عامل های لینوکس ،یونیکس کاربرد داره ! دقیقا چه برنامه هست ؟؟
[/quote]

برنامه نیست یه فرومه منم میخوام ازش موسیقی متن یه فیلمی رو دانلود کنم نمیدونم باید با emule یا برانامه ی مشابهی دانلودش کرد یا خیر ؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='maverick100' timestamp='1377113451' post='331850']
چه با قند شکن و چه بی قند شکن فرقی نداره امتحان کردم برادر
[/quote]

ایراد کار همینه شما از قندشکن استفاده میکنید ، بعضی از قند شکن ها و بخصوص پروکسیها روی ریجستری تغییراتی ایجاد میکنن همین باعث میشه بعضی از سایت بالا نیاد ! حتی در موارد روی کاهش سرعت اینترنت هم تاثیر گذار هستند ..

[quote name='maverick100' timestamp='1377113697' post='331852']
برنامه نیست یه فرومه منم میخوام ازش موسیقی متن یه فیلمی رو دانلود کنم نمیدونم باید با emule یا برانامه ی مشابهی دانلودش کرد یا خیر ؟؟؟
[/quote]
اگر امکانش هست لینک سایت رو بدین خودم امتحان کنم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='00Amin' timestamp='1377113942' post='331853']
ایراد کار همینه شما از قندشکن استفاده میکنید ، بعضی از قند شکن ها و بخصوص پروکسیها روی ریجستری تغییراتی ایجاد میکنن همین باعث میشه بعضی از سایت بالا نیاد ! حتی در موارد روی کاهش سرعت اینترنت هم تاثیر گذار هستند ..

اگر امکانش هست لینک سایت رو بدین خودم امتحان کنم .
[/quote]

عرض کردم برادر فرقی نداره بدون قند شکن هم اوضاع تفاوتی نداره اگر پست بنده رو بار دیگر مطالعه کنید عرض کردم که خودبخودی این مشکل ایجاد شده و تا قبلش به سایته دسترسی داشتم

اینم لینک اون فرومه هستش فقط فکر کنم باید ثبت نام کنید تا تاپیک ها رو بتونید ببینید
[url="http://www.hqshare.net/showthread.php?t=15297&highlight=grand+bleu+OST"]اینجا [/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='maverick100' timestamp='1377114202' post='331856']
عرض کردم برادر فرقی نداره بدون قند شکن هم اوضاع تفاوتی نداره اگر پست بنده رو بار دیگر مطالعه کنید عرض کردم که خودبخودی این مشکل ایجاد شده و تا قبلش به سایته دسترسی داشتم

اینم لینک اون فرومه هستش فقط فکر کنم باید ثبت نام کنید تا تاپیک ها رو بتونید ببینید
[url="http://www.hqshare.net/showthread.php?t=15297&highlight=grand+bleu+OST"]اینجا[/url]
[/quote]

بنده هم عرض کردم اصلا نباید از قند شکن استفاده بشه فقط کافیه یک مرتبه از قند شکن استفاده کنید برای دفعات بعد ایجاد( حتی بدون قند شکن ) مشکل میکنه ، فقط اتصال از طریق vpn استاندارد محسوب میشه .

تا ثبت نام کنم کمی زمان میبره .. صبر کنید .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='00Amin' timestamp='1377114665' post='331860']
بنده هم عرض کردم اصلا نباید از قند شکن استفاده بشه فقط کافیه یک مرتبه از قند شکن استفاده کنید برای دفعات بعد ایجاد( حتی بدون قند شکن ) مشکل میکنه ، فقط اتصال از طریق vpn استاندارد محسوب میشه .

تا ثبت نام کنم کمی زمان میبره .. صبر کنید .
[/quote]

خب بحث اینجاست که این چند ماهی که از قند شکن استفاده شده مشکلی نبوده اما یکدفعه شب خوابیدم صبح پا شدم ویندوز رو عوض کردم حالا توی سایته نمیره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.