SAEID

نظرات کاربران درباره انجمن جدید سایت

Recommended Posts

پس نیاز به یک محیط کاملا ایزوله داریم تا کسی آف تاپیک نره ! :) مدیران محترم هم اگر نظرشون رو بگند ممنون میشم !
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
ظاهرا از یک انجین قدیمی به آی پی بورد مهاجرت کرده اید ، نحوه تبدیل لینک های قدیمی تایپک ها به لینک های جدید چگونه هستش ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ورود پر و پیمانتون به جمع کاربرای میلیتاری تبریک میگم
[quote name='zeus' timestamp='1388877047' post='357487']
سلام
ظاهرا از یک انجین قدیمی به آی پی بورد مهاجرت کرده اید ، نحوه تبدیل لینک های قدیمی تایپک ها به لینک های جدید چگونه هستش ؟
[/quote]
سلام و درود
منظورتون رو واضح تر بگید؟ گذاشتن لینک با همون آیکون زنجیر مانند انجام میشه، خوندن لینک پست ها یا تاپیک های قدیمی هم با راست کلیک روی اون متن قابل انجامه...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منظور ایشون لینک هایی هست که مربوط به قبل از عوض شدن قالب و ادرس فروم هست که با تغییر ادرس جواب نمیدادن .....
بماند که الان که چک میکنم میبینم بعضی از تاپیک هایی که قدیم ایجاد کردم ( دقیقا همه تاپیک های قبل از تغییر قالب ) اصولا نیست شدند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با عرض سلام
یکی ازعلایق حقیر ، طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری هستش ، چون با رابط کاربری فعلی سایت راحت نیستم ( مانند 90 درصد سایت ها ایرانی ) در نظر دارم بعد از پروژه ای که فعلا رو دستمه ، میلیتاری رو ارزیابی بکنم .
مهمترین بخش این موضوع ، فیدبک های کاربران هستش ، سعی خواهم کرد کل این تاپیک رو مطالعه بکنم ولی احتمالا موضوعاتی هم خواهند بود که در این تاپیک و تاپیک های مشابه مطرح نشده اند ، لطفا مشکلات رابط کاربری ( نه مدیریتی ) یا تجربه های مثبت و منفی خودتون از رابط کاربری فعلی رو برای بنده پی ام بکنید البته برای اینکه نظر کاربران شرکت داده بشه نیازمند حداقل 50 پاسخ هستم .
نتیجه این ارزیابی هم به مدیریت سایت تعلق میگیره تا شاید در بهبود روند فعلی مفید واقع گردد.انشاء الله ارزیابی رو هم به صورت کاربردی نه تحقیقاتی انجام خواهم داد .
و من الله توفیق
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه امکانش هست پشتیبانی از Tapatalk رو به سایت اضافه کنید. اینطوری دوستانی که با موبایل یا تبلت وارد سایت میشن ازادی عمل بیشتری دارند.

نصب پلاگین رو سرور کار خاصی نداره و سرجمع کمتر از ده دقیقه زمان میبره.
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
به این کامنت نگاه کنید : [url="http://www.military.ir/forums/topic/27194-%d9%be%db%8c%da%af%db%8c%d8%b1%db%8c-%d8%aa%d8%ad%d9%88%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%a7%d9%88%da%a9%d8%b1%d8%a7%db%8c%d9%86/page__st__360#entry369630"]http://www.military....360#entry369630[/url]
نظری مخالف با جو موجود سایت و حتی مخالف با عرف جامعه ،
۴۰ نفر به این شخص منفی داده اند ، یعنی در این سایت به جای اینکه تضارب آراء وجود داشته باشد که زمینه تحقیق حقیقت است جو غالب سایت تعیین کننده واقعیت ( مجازی ) خواهد بود ...
این موضوع به ضرر کاربران جوان سایت بوده و کاربران با تجربه تر رو هم دلزده خواهد کرد ، اندیشه های افراد سرکوب شده و واقعیت مجازی که در این سایت حاکم هستش به کاربران تحمیل خواهد شد !
اگر موضوع سایت صرفا تخصصی نظامی است مانند سایر انجمن های تخصصی وجود یک گزینه تشکر کافی است علی ای حال اگر فضای بحث سیاسی هم مجاز است باید یک بازه مشخص و عادلانه ( غیر جناحی ) دقیق تعیین گردد تا بتوان با آزادی خاطر اظهار نظر نمود و همچنین ابزار های شانتاژ و مواجهه ناعادلانه برداشته بشود.
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[/quote]

من به اون پست منفی ندادم، ولی یه نکته‌ای رو خدمت شما عرض میکنم و اونم اینه که فروم های انگلیسی زبان، مشخصا امریکایی ها، تا کوچیکترین جمله‌ای علیه کشورشون توسط یه خارجی بیان میشه، سریعا بن میکنن...
صبح تا شب فحش میدن به اوباما و همه، ولی کافیه یه نفر اشتباها! بگه سیستم خرابه و ایراد داره... سریعا بن میشه! :)...
تو اون فروم ها، کافیه بگی حزب الله فلان جا خوب کرد! :)... سریعا بن میشی...! :)...
کافیه بگی این چند تا عکس از حزب الله هستش تا سریعا بنت بکنن بدون هیچ توضیحی، بدون هیچ صحبتی....
من توی یکی از این سایتا گفتم که اسرائيل علیه مردم بمب فسفری استفاده کرده، وخیلی راحت به خاطرش من رو بن کردن! :|

متاسفانه ما ازادی بیان رو با نشر محملات و خزئبلات و توهین اشتباه میگیریم...! :)... اونا ازادی بیان دارن و شما میتونی اونجا توی ذره بین گذاشتن روی رئيس جمهور و سایر مقامات و انتقاد از اونها به خشن ترین نحو ممکن به اونا کمک کنی! ولی با اولین توهین به اون اشخاص، یا اولین اتهامی که نتونی ثابتش کنی( که فرصتی هم نداری و همون وقتی که حرف رو زدی، براش منبع هم باید ارائه بکنی) و همینطور توهین به سیستم، سریعا بنت میکنن و بارها و بارها دیدم که گفتن کاربر مربوطه باید رفتارش به اف‌بی‌ای و غیره گزارش بشه...
برعکس ما که فکر میکنیم توهین و تمسخر دولتمون کار خوبیه! و تو این کار کمک هم میکنیم به دشمنان...
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='zeus' timestamp='1394905669' post='369765']
سلام
به این کامنت نگاه کنید : [url="http://www.military.ir/forums/topic/27194-%d9%be%db%8c%da%af%db%8c%d8%b1%db%8c-%d8%aa%d8%ad%d9%88%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%a7%d9%88%da%a9%d8%b1%d8%a7%db%8c%d9%86/page__st__360#entry369630"]http://www.military....360#entry369630[/url]
۴۰ نفر به این شخص منفی داده اند ، یعنی در این سایت به جای اینکه تضارب آراء وجود داشته باشد که زمینه تحقیق حقیقت است جو غالب سایت تعیین کننده واقعیت ( مجازی ) خواهد بود ...
این موضوع به ضرر کاربران جوان سایت بوده و کاربران با تجربه تر رو هم دلزده خواهد کرد ، اندیشه های افراد سرکوب شده و واقعیت مجازی که در این سایت حاکم هستش به کاربران تحمیل خواهد شد !
اگر موضوع سایت صرفا تخصصی نظامی است مانند سایر انجمن های تخصصی وجود یک گزینه تشکر کافی است علی ای حال اگر فضای بحث سیاسی هم مجاز است باید یک بازه مشخص و عادلانه ( غیر جناحی ) دقیق تعیین گردد تا بتوان با آزادی خاطر اظهار نظر نمود و همچنین ابزار های شانتاژ و مواجهه ناعادلانه برداشته بشود.
[/quote]اگه اینجوری باشه اونایی که معقولانه و متعادل فکر میکنن و نظرشون به هیچ یک از جناح ها نمیخوره ضرر میکنن!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اكانت منو حذف كنيد

و من الله توفيق

محسن صهيونستم حالا حذفم كنيد
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط cheka، 10 شهریور 1393 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط cheka، 10 شهریور 1393 - دلیلی ارایه نشده است

اكانت منو حذف كنيد

و من الله توفيق

اين جسارتت منو هلاك كرد ... حسن !  :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط cheka، 10 شهریور 1393 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط cheka، 10 شهریور 1393 - دلیلی ارایه نشده است

اين جسارتت منو هلاك كرد ... حسن !  :mrgreen:

كوچيكتيم نريمان
چاپخونه چطوره
استاتوسم بسته هست مثل اينه ميتسوبيشي l200 داشته باشي بگن افرود نرو

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط cheka، 11 شهریور 1393 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط cheka، 11 شهریور 1393 - دلیلی ارایه نشده است
استاتوس كه نميتونم بدم پيام هم نميتونم بفرسام

حذف كنيد اين اكانت رو
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

اكانت منو حذف كنيد

و من الله توفيق

نخیر! داره شانتاژ میکنه!! شنیده یک محسن صهیونیستی بوده، می خواد خودش رو بچسبونه به اون نام!! شما فعالیت عادی کن توی انجمن، به تدریج(پس از طی شدن دوره ی اخطار) پیام خصوصی و استاتوستون هم باز میشه و میتونید اونجا هم فعالیت داشته باشید. اصل و مبنای سایت، انجمن ها هستن، نه پیام خصوصی و استاتوس.

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.