SAEID

نظرات کاربران درباره انجمن جدید سایت

Recommended Posts

خب برادر الکترو این مشکل چیه ؟ چون تا آنجا که بنده ی بی سواد اطلاع دارم IPB بسیار منعطف هستش و میشه براش تعریف کرد این امکان رو

هرچند برای خود من زیاد فرقی نمی کنه اما به نظرم چیز بدی هم نیست البته اگر درجات نظامی هم نباشند خوبه

[quote name='BattleMaster' timestamp='1377515304' post='332875']
[b]انگار مشکلات سایت هم شئونات مدیریت را رعایت کرده برای دریافت درجه مدیران دسته :rose: ایجاد مزاحمت ننموده اند ! :mrgreen: icon_cheesygrin [/b]
[/quote]

بتل جان انقدر گیر نده به این مدیران بهشون تیکه بنداز میفرستنت همون ویرانه های شوروی ها :mrgreen:

[quote name='hamedof' timestamp='1377515308' post='332876']
من نمی فهمم چرا شما اینقدر سایتتون مشکل داره ! بابا wowzone که یک سرور بازی هست ، میاد و کرش های بازی world of warcraft رو سریع رفع می کنه ! دیگه اینکه یه سایته ! :neutral: دوستان وو باز می دونند که حجم اون بازی چقدره و درست کردن باگ هاش چه قدر مشکله ! باز باگ هاش رو هر ماه یکسریش رو رفع می کنند ! اما در این سایت میلیتاری ! ... این سروری هم که مثال زدم ایرانیه ! molten و ... هم بماند !
[/quote]

حرف دل ما رو زدی البته بنده وو بازی نمی کنم حامد جان

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هکرها الان خیلی زیادن . از تعداد کامپیوتر ها هکرها زیادترن.
یه پیشنهاد دارم : هرکی که پنج تا پست خوب بده یه اکانت گالری بهش بدین .ثواب داره . من هی عکسامو تو سرورهای دیگه اپلود میکنم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهندس جان بنده از سر کوه نیومدم :|
اگر مدیریت بخواد میتونه حداقل در سطح درجه های افسر ها این کار رو بکنه !
اگر مایل نیست که دیگر هیچ ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]این بحث با این تاپیک موضوعیت نداره سر فرصت این پستها رو منتقل میکنم. اسپم هم ندید چون مجبورم علیرغم میل باطنی حذفشون کنم.[/b]

[quote name='BattleMaster' timestamp='1377515304' post='332875']
[b]انگار مشکلات سایت هم شئونات مدیریت را رعایت کرده برای دریافت درجه مدیران دسته :rose: ایجاد مزاحمت ننموده اند ! :mrgreen: icon_cheesygrin [/b]
[/quote]
بتل با کنایه زدن و کنایه خوردن مشکل دارم اساسی. تو پروفایلهام هم اینو مینویسم. مث مرد رک حرفت رو بزن نه تو لفافه و با کنایه. رفاقتمون سرجاش ولی دیگه در مورد من این کارو انجام نده. مشکل آپدیت داره. آپدیت = حذف درجه قبلی و اضافه کردن درجه جدید
وقتی درجه جدید میدی قبلیه حذف نمیشه و کلا همه درجات باقی میمونند که خیلی مسخره میشه. منم مث شما مشکل دارم الان مدتهاست درجه من همینی هست که ملاحظه میکنید. بارها و بارها از به ادمین فنی درخواست دادیم مشکل رو حل کنه ولی نشده. گویا در پی ارتقا نرم‌افزار سایت هستند و تا اون زمان ارتقا درجه امکان پذیر نیست. من مدیر این سایتم و برای پیشرفتش دارم تلاش میکنم و یکی از چیزهایی که کاربر رو تشویق به کار کردن میکنه همین درجه است این رو مطمئنا با توجه به تجربه ام از شما بهتر درک میکنم. منم دوست دارم به کاربرای سایت درجه داده بشه تشویق بشن ولی میبینی که نشده. حتی مدیران جدید هنوز به جمع ما اضافه نشدند اینا بنده رو هم ناراحت میکنه مطمئنا بسیاربسیار بیشتر از شما! اون ارتقا درجاتی هم که میبیند داده شده جهت تست بوده که متاسفانه باز با مشکل مواجه شدیم.

[quote name='mohammaddanger' timestamp='1377516173' post='332884']
مهندس جان بنده از سر کوه نیومدم :neutral:
اگر مدیریت بخواد میتونه حداقل در سطح درجه های افسر ها این کار رو بکنه !
اگر مایل نیست که دیگر هیچ ...
[/quote]
بنده هم عرض نکردم شما از سر کوه اومدید همچین حرفی زدم؟ شما از کجا میدونید ما پیگیر مساله نیستیم؟ چرا سریع قضاوت میکنید؟ مگه ما با کاربر مشکل شخصی داریم که ارتقا درجه ندیم؟ یا از این بابت ضرری به ما میرسه؟ فعلا که ملاحظه میکنید مدیرفنی مشکل رو رفع نکرده، لازم به ذکره رسیدگی به مشکلات فنی به هیج وجه وظیفه من نیست و حتی پاسخگویی به این سوالات هم به عهده ادمین فنی است و وظیفه من نیست پس بیزحمت از من گله نکنید.

[quote name='mohmohammadi20' timestamp='1377516141' post='332883']
هکرها الان خیلی زیادن . از تعداد کامپیوتر ها هکرها زیادترن.
یه پیشنهاد دارم : هرکی که پنج تا پست خوب بده یه اکانت گالری بهش بدین .ثواب داره . من هی عکسامو تو سرورهای دیگه اپلود میکنم .
[/quote]
جانا سخن از زبان ما میگویی...
خود من بارها این موضوع رو تذکر دادم و پیگیری کردم ولی نتیجه ای حاصل نشده.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
الکترو جان شرمنده بابت اسپم ها :rose: :rose: :rose:

ببخشید کدام بزرگوار مدیر فنی هستند ؟ این مشکلی رو که شما گفتید تا حالا نشنیده بودم یعنی واقعا امکان حذف درجه ی قبلی نیست ؟ بالاخره باید راهی باشه برای این کار فروم پشتیببانی هم که ماشالله زیاده

راستی فروم از چه نسخه ای استفاده می کنه ؟ اگر لایسنسش خریداری شده باشه که خب خیلی راحت ارتقا داده میشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='maverick100' timestamp='1377517573' post='332901']
الکترو جان شرمنده بابت اسپم ها :rose: :rose: :rose:

ببخشید کدام بزرگوار مدیر فنی هستند ؟ این مشکلی رو که شما گفتید تا حالا نشنیده بودم یعنی واقعا امکان حذف درجه ی قبلی نیست ؟ بالاخره باید راهی باشه برای این کار فروم پشتیببانی هم که ماشالله زیاده

راستی فروم از چه نسخه ای استفاده می کنه ؟ اگر لایسنسش خریداری شده باشه که خب خیلی راحت ارتقا داده میشه
[/quote]
پشتیبانی فنی سایت و رفع مشکلات فنی به عهده SAED هست. پاسخ سوالات شما رو ایشون باید بدهند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بتل جان من هم دیگه دارم از این تمسخرهای شما، شاکی میشم برادر...
خواهشا رعایت کنید.

مسائل فنی همه زیر نظر آقا سعید هست و وقتی بچه ها می گن مشکل فنی داره یعنی این که باید از سعید پیگیر بشید تا جزئیاتشو بهتون توضیح بدهد.
من خودم که از عهد دقیانوس در این سایت بودم الان درجم همینه که می بینید. از نرم افزار قبلی هم دست نخورده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حامد جان جناب بتل منظوری ندارند که، ایشون برخی از مسائل و مشکلات سایت رو در قالب طنز بیان میکنند تا شاید بهشون رسیدگی بشه، خدای ناکرده قصد احانت به سعید فقید رو ندارند که.
حق کاملا با شماست، من از جناب سعید در مورد این درجه ها پرسیدم، این دقیقا عین جمله خودشون هست:
"سلام
سیستم درجه دهی این نرم افزار با قبلی تفاوت داره و نمی تونیم مثل سابق درجه بندی کنیم ولی ان شاء الله با ارتقا به نسخه جدید و نصب یک پلاگین مشکل رفع میشه."

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درود

خی مثل اینکه چند وقتیه آقا سعید تشریف ندارند

تا اونجا که بنده میدونم نرم افزار فروم ساز IPB یکی از بهترین فروم سازهای جهانه که در حال رقابت شدیدی با وی بولتین هستش البته نرم افزار آلمانی هست با نام burning board که امسال در نظر سنجی جهانی که برگزار شد در بین نرم افزار های پولی مقام اول رو کسب کرد و بالاتر از وی بولتین قرار گرفت بسیار نرم افزار زیبا و منعطفیه اما متاسفانه تا بحال به فارسی ترجمه نشده بعد از این نرم افزار وی بولتین رتبه ی دوم رو کسب کرده و سپس IPB هستش که داره تعقیبش می کنه

این فروم ساز خیلی قابلیت های خوبی داره خیلی امکانات داره مطمئنا آقا سعید بیشتر از ما واردن اگر لایسنس IPB رو تهیه کردن خیلی کارها میشه برای فروم کرد اگر هم از نسخه ی نال شده استفاده می کنند خب یکسری محدودیت ها دارد دیگه

بههر حال می خوام بگم این بحث درجه ها رو زیاد بزرگش نکنید حالا گیریم درجه هم گرفتید خب بعدش چی ؟ درسته یه جور عامل تشویقیه اما زیاد روش حساس نباشید اصلا من پیشنهاد میدم درجه ها نظامی نباشه یعنی چی مثلا به طرف درجه ی سروانی میدن ؟؟؟؟ :13:

بهتر نیست الان تمرکز کنیم روی مشکلات جدی و مهم تر سایت تا اینکه بیایم اینجا سر درجات با همدیگه بحث کنیم ؟؟؟

این نظر منه :26:
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بتل با کنایه زدن و کنایه خوردن مشکل دارم اساسی. تو پروفایلهام هم اینو مینویسم. مث مرد رک حرفت رو بزن نه تو لفافه و با کنایه.[/quote]

[quote]بتل جان من هم دیگه دارم از این تمسخرهای شما، شاکی میشم برادر...
خواهشا رعایت کنید.[/quote]

رضا جان شهاب ثاقب در مورد نظر بنده همه یک کنکورس و میلانی رها کردند ... شما نسبت به این موضوع نظری نداری اضافه کنی مثلا در حد کورنت ! icon_cheesygrin

از کی بازگرداندن کلمات مورد استفاده خودتان به خودتان لفافه و کنایه و تمسخر محسوب میشه دوستان :rose: ... ای بابا !

تفسیر حرف بنده میشه این ...

والا تا اونجا که بنده یادمه تمام اعضاء سایت یک درجه ای داشتند حتی سربازوظیفه ! حالا چرا سیستم جدید فقط شما برادران عزیز رو انتخاب کرده الله علم ! خوبه ؟ :mrgreen:

شما اصلا خودتون رو ناراحت نکنید ... بنده اصلا درخواست درجه نداشته و ندارم ! :winking:
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نریمان جان
گفتم این دوستان اعضا شورا سایت هستند که با توجه به وظایفشون [size=5]باید[/size] اون درجه رو میگرفتند..!
و گرنه خبری از ارتقا برای هیچ کس و در هیچ شرایطی نبوده..!
چون مشکل فنی برا همه است..!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Haj_Rezvan' timestamp='1377543215' post='333021']
نریمان جان
گفتم این دوستان اعضا شورا سایت هستند که با توجه به وظایفشون [size=5]باید[/size] اون درجه رو میگرفتند..!
و گرنه خبری از ارتقا برای هیچ کس و در هیچ شرایطی نبوده..!
چون مشکل فنی برا همه است..!
[/quote]

حاجی جان الان شما سومین مدیری هستی که دارین سعی میکنین منو قانع کنین ! :applause:

دیگه دست به دامن حزب الله لبنان هم شدن ! الانه که امین مسی هم بیاد مارو ارشاد کنه ! icon_cheesygrin

واقعا این بتل ... عجب جنس چدنی داره ! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='BattleMaster' timestamp='1377542835' post='333017']
رضا جان شهاب ثاقب در مورد نظر بنده همه یک کنکورس و میلانی رها کردند ... شما نسبت به این موضوع نظری نداری اضافه کنی مثلا در حد کورنت ! icon_cheesygrin

از کی بازگرداندن کلمات مورد استفاده خودتان به خودتان لفافه و کنایه و تمسخر محسوب میشه دوستان :rose: ... ای بابا !

تفسیر حرف بنده میشه این ...

والا تا اونجا که بنده یادمه تمام اعضاء سایت یک درجه ای داشتند حتی سربازوظیفه ! حالا چرا سیستم جدید فقط شما برادران عزیز رو انتخاب کرده الله علم ! خوبه ؟ :mrgreen:

شما اصلا خودتون رو ناراحت نکنید ... بنده اصلا درخواست درجه نداشته و ندارم ! :winking:
[/quote]
تفسیر حرفتون رو همون اول بیان کنید من هیچ وقت با این ادبیات با شما صحبت نکرم که بخواد به خودم برگرده. خود بنده از این وضعیت شاکی هستم این صدبار... بیشتر از شما بارها و بارها نسبت به این موضوع انتقاد کردم دوستان تو تاپیک مدیران مواضع من رو میدونند اما این صحبتی که شما میفرمایید از نظر من یه جور جبهه گیری تلقی میشه که مدیران درجه رو برا خودشون نگه داشتند و کاربران رو محروم کردند؟ بر چه اساسی به این نتجه رسیدی؟ اولا این اشکال هیچ ارتباطی به من یا سایر مدیران نداره هیچ! دوما اصلا مگه این درجه مزخرف چه ارزشی داره که ما برا مدیرا نگهش داریم برا کاربرا حذفش کنیم؟
در کل اعصابم امشب به خاطر برخی وقایع در سوریه داغونه اگر لحن بیان تند هست شاید بیشتر از اون بابت باشه... یاحق.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]تفسیر حرفتون رو همون اول بیان کنید من هیچ وقت با این ادبیات با شما صحبت نکرم که بخواد به خودم برگرده. خود بنده از این وضعیت شاکی هستم این صدبار... بیشتر از شما بارها و بارها نسبت به این موضوع انتقاد کردم دوستان تو تاپیک مدیران مواضع من رو میدونند[/quote]

سه نفر مدیر به یک نفر کاربر مستضعف ( icon_cheesygrin ) جواب میدین ... بعد جواب یکیتون داده میشه ... دو تای دیگه میان میگین کی بود کی بود من نبودم بعد هم موشک باران مواضع طرف به جرم انتقاد نا موجه ... خدایی خیلی باحالین ! :mrgreen:
شما هم یکم قدرت تفسیرتون رو افزایش بدین ناسلامتی شاعر هم که هستین و خبر دارین در هر کلمه ده ها تفسیر نهفته ... :winking:

[quote] اما این صحبتی که شما میفرمایید از نظر من یه جور جبهه گیری تلقی میشه که مدیران درجه رو برا خودشون نگه داشتند و کاربران رو محروم کردند؟ بر چه اساسی به این نتجه رسیدی؟ [/quote]

شما برگرد به صحبتهای دیگران این سوال از اول سوال من نبوده ... بعدا کم کم سوال منم شده ! جبهه رو من بوجود نیاوردم بلکه لابلای کاربران منتقد دیگر توی این جبهه افتادم

[quote]
اولا این اشکال هیچ ارتباطی به من یا سایر مدیران نداره هیچ ! دوما اصلا مگه این درجه مزخرف چه ارزشی داره که ما برا مدیرا نگهش داریم برا کاربرا حذفش کنیم؟

[/quote]

خوب اگه اینطوره و ارزشی نداره در شورا پیشنهاد بدین این درجات رو حذف کنن گرافیک سایت هم سبکتر میشه ! :winking:

[quote]
در کل اعصابم امشب به خاطر برخی وقایع در سوریه داغونه اگر لحن بیان تند هست شاید بیشتر از اون بابت باشه... یاحق.

[/quote]

دیدی برادر مهدی تقصیر من نیست ... تقصیر بشاره ! الان من مستضعف جای بشار هم باید حرف بوخورم ! :mrgreen:
البته در حال حاضر دیوار کوتاهتر از بشار اسد پیدا نمیشه ! icon_cheesygrin
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.