SAEID

انتخاب مديران سايت

Recommended Posts

به دوستان تبریک میگم

ولی متوجه باشید که میز ریاست به کسی وفا نکرده

پس به فکر ارتقای سطح سایت باشید چون این سایتی که آقا سعید زحمتشو کشیده مورد استفاده همه ایران دوستهاست

بیایید با کمک هم در جهت ارتقای روزافزون سایت بکوشیم فرقی نمیکنه کی مدیر باشه مهم اینه که واقعا مدیر باشه

با تشکر و پوزش از دوستان عزیز

آفرين. منم ديروز مي خواستم اينارو بنويسم كه دير وقت بود خوابيدم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان تاپیک رو به مزاح و شوخی تبدیل نکنند.

وظیفه یک مدیر نه قفل کردن تاپیک هست نه ویرایش پست و نه جنگ با کاربران.

یک مدیر وظیفه حفظ نظم و هدایت کاربران و مباحث سایت در راستای قوانین آنرا دارد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام
در صورت امكان من علاوه بر مديريت بخش مربوط به خودم خواهان مديريت بخش تسليحات كشتار جمعي Weopens Of Mass Destruction نيز هستم. در اين بخش فعاليت كمي شده و من مي تونم در راستاي بهبودو ارتقاء آن فعاليت كنم.

و همچنين مديريت يكي از بخش هاي مقايسه.
با تشكر از مديريت محترم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوش به حالت استورم همینطوری با دوسه تا تایپیک رییس می شی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعید جان اگر توی بخش موشکهای زمینی یه مدیریتی با اجازه از محظر دوستان بدی ممنون میشم چون این موشک کروز احتمالا 6 تا تاپیک دیگه داشته باشه :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام خدمت جناب آقاي سعيد من در سايت تخصصي جنگ افزار مدير مجموعه ي انجمن ها هستم. هم دربخش موشكي و هم در بخش زرهي داراي اطلاعات نسبتا خوبيم ولي در مورد تمامي سلاح ها(البته نه همه ي همه)ساخت ايران اطلاعات بسياري را دارم. من مي توانم در خدمت تان باشم. سايتي كه من در آن فعالم به عنوان مدير ارشد:www.forum.iranwepon.comبخش تخصصی و www.iranweapon.comبخش عمومی آن می باشد. در آن سایت من را با همین نام می یابید... با تشکر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خوش به حالت استورم همینطوری با دوسه تا تایپیک رییس می شی

دوست عزيز خيلي كم لطفي ميكنيد. با دو سه تا تاپيك؟!! در پايين آي دي هر كاربري كلمه دولار نوشته شده كه مقدار نقش كاربر در گردش سايت هست مقدار اين عدد خودتون رو با من يه مقايسه كنيد. :mrgreen:
تلاش هاي من محدود نيست نه تنها پست ها و تاپيك هاي متفاوت و همينطور مقاله داشتم هم اكنون هم سرگرم تهيه 4 مقاله مختلف هستم كه 3 مقاله كلا گردآوري و ترجمه و يكي از آنها تايپ هست كه اين مورد رو 3 روز هست كه دارم تايپ و تنظيم ميكنم حالا ساير موارد به كنار!!
همكاري و همفكري در بخش هاي مختلف و تهيه و آماده كردن مطالب و تصاوير براي سايت و ساير كارهاي ديگه چند تا تاپيكه؟!!
به جاي روحيه دادن چه حرفايي مينويسيد!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون از دوستان. تا چند روزی دیگر یعنی اوایل آبان کادر مدیریتی دستخوش تغییراتی خواهد شد و هم عملکرد مدیران کنونی مورد بررسی قرار خواهد گرفت و هم مدیران جدیدی در صورت وجود جذب میشوند. کسانی که تمایل به همکاری دارند مثل همیشه در این تاپیک اعلام کنند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من مثل همیشه آمادگی همکاری می کنم! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ما که اعلام دفعه قبل امادگی خومان را اعلام کردیم نمی دونم اینبار چه کنم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام من ميتونم در بخشهاي تحليلي شركت داشته باشم. مهم نيست مدير انجمن بودن. واقعا... با توجه به حضور در جبهه هاي مقدس مخصوصا فاو كه خاطرات زيادي ازش دارم ميتونم در خمت دوستان باشم. اگر سوالي بود در خدمتم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام ... سعید جان من برای فعالیت بیشتر در بخش دکترین و استراتزیک ، جنگ های جهانی و جنگ آوران آماده خدمت بیشتر هستم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هم در موارد پست قبلي ( بالا ) كه حدود يك ماه پيش اعلام كرده بودم و هم در شوراها در صورت تشكيل نهايت تلاش خودم رو خواهم كرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعيد جان اگه لطف كني ما هم هستيم. در مورد اخبار عمومي و يا نظامي يا ... كه خودت صلاح بدوني.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.