Skyhawk

پروژه 2012 ( سخنرانی علی اکبر رائفی پور در مورد برنامه های فراماسون ها برای این سال+ تحلیل فیلم)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

دوستان با احترام به شما همه دوستان عزیزم من یه زمانی خوره سخنرانیهای اقای عباسی بودم چیزهای خوبی هم میگفت البته جز تا از سخنرانیهای اقای رافعی بقیه رو نگاه نکردم چونکه بار علمیش کم بود تجربه خودم رو برای دوستان عزیزم میزارم من یه زمانی مطالعات زیادی در زمیبنه ناسونال سوسالیزم داشتم یا بهتر بگم توش قرق شدم

اما چیزی دستمو نگرفت من کاری به این اقایون ندارم برای من راهای دیگه ای هست برای رسیدن به اون هدف ارمانیمون میتوان به گفته های این عزیزان گوش کرد .
اما از اون روزری بترسید که عمق دیدگاه شما گفته های اونها باشه و بیشتر تر از اون چیزی نبینید

برادران من امروز ما بیشتر از اینکه به حرفهای اینها گوش بدیم نیاز داریم که کشورمون رو قدرتمند کنیم
و همچنان در راه امام خمینی باقی بمانیم ببینید اکثر کسانی که پای حرفهای این دو شخص محترم میشینند جوانهای با اندیشه هستند و همین جوانها که دنبال حقیقتند فردا باید جای پدران خود را بگیرند تا انقلاب ما پیش برود حالا جوانی که فقط یک بعد رامیبیند میتواند انقلاب مارو پیش ببرد

در مورد ماسونها ایا آقای رافعی پور به دوستان گفته که مدودوف رعیس جمهور روسیه یکی از بزرگترین ماسونهاست؟؟؟؟؟؟
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]حالا دیدید دارید در جهت منافع شیطان فعالیت میکنید؟ کابالیستهای شیطان پرست![/right][/font][/color]

[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]در پایان از خدا بخاطر اینکه مجبور شدم نشان مقدس پرچم عزیزمون رو موضوع شوخی قرار بدم عذر میخوام و طلب بخشش دارم. [/right][/font][/color][/quote]

نکته قشنگی را باز نمودی ، تشکر ، خدا ازت راضی باشد

[quote]اصلا چه نیازی به دشمن شناسی هست وقتی حضرت امام(ره) فرمودند نه شرقی نه غربی؟[/quote]
با اجازه برای بسط حرفتان

همین جمله نه شرقی و نه غربی جمله ای بسیار بزرگ است که به معنای عدم وابستگی است یعنی محتاج دیگری نباشی که باعث هر خفتی بر شما شود ( بحثتم با تجارت و داد و ستد نیست)
برای مثال شما نمی توانی انگلیسی متوجه شوی می توانی بروی التماس دیگران کنی و خفت یا منت دیگران را بکشی یا اینکه بروی خودت ترجمه کنی یا هزینه کنی برایت ترجمه کنند
در حالت خفت شما عزتت را از دست می دهی و ارزشت در میان بقیه پایین می آید و بی عرضه محسوب می شوی و در حالت منت باید چیزی ارزشمند را در قبال آن بدهی که تمایل نداری ولی زیر منت هستی
در حالت ترجمه خودت بومی کردن فناوری ترجمه است و در حالت هزینه و ترجمه کردن یک داد ستد عادلانه با چندین مرکز برای داد و ستد است که قیمتی عادلانه به شما می دهد

من یک سوال دارم، وجود این همه نشانه چه تاثیر بر زندگی و کار ما دارد
حداقل من می بایست طبق اصولی اخلاقی و انسانی زندگی کنم که اگر خوب زندگی کنم تبلیغی روشن و قوی برای دین و تفکر خود هستم و در صورت بد و زشت زندگی کردن ارائه ضعف اصول من و حتی دین من
فکر که کردم دیدم این نشانه ها تنها به درد سازمان اطلاعات و امنیت می خورد که جلوی کارهای سازمان یافته فرماسونری را بگیرد و استقلال وامنیت کشور را حفظ کند
اگر قرار باشد به هرچیزی ایراد فراماسونری بگیریم کم کم دچار وسواس می شویم و شرمنده شرمنده کم کم از کتاب خدا هم ایراد می گیریم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب جالبه ، خود آقا سعید فقط 2 روز پیش گفتند که بحث ها رو به انحراف نکشید ها ! ولی پیش قدمش مدیران سایت شدند! ;)
من بهتون گفتم ، شما اول این کلیپ های 2012 رو ببینید ، آقا اگه دیدید جاییش اشتباهه بیاید با هم بحث می کنیم! چرا هنوز گوش نکرده ، باید بزنید فقط تو سر شخصیت؟!

[center][b]انظر الی ماقال و لا تنظر الی من قال[/b][/center]
[center][b]ببین چه می گوید نه اینکه چه کسی می گوید[/b][/center]
[center][b]حضرت علی (ع)[/b][/center]
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام خدمت دوستان عزیز میلیتاری.

علم و دانایی و خرد دقیقا مثل یه تیغ دو دمه ، یه سخنران ران ک بالای تریبون میره باید ارزش جایگاهی رو ک در اون ایستاده رو بدونه همون طور ک یه ادم سر کوچه رفتار مشخصی داره یه فردی ک سخنرانی میکنه باید یه شئنی داشته باشه یا حداقل برای وجود حضار حفظش کنه که در مورد ایشون یعنی اقای رائفی پور، ایشون خیلی سبک صحبت میکنن به صورتی ک ادم شک میکنه ایشون حتی لیسانس داشته باشه چه برسه به ددد...... راستش اولین باره ک من از ریچ مارشال عزیز در مورد مدرک ایشون میشنوم ولی با چیزایی ک ازش شنیدم و شنیدم احتمال میدم ک درست باشه

حالا صحبتهای توهم توطئه بماند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
1 چیز بین همه مشترکه ، :
[b]با چیزایی ک ازش شنیدم و شنیدم احتمال میدم ک درست باشه[/b]

1 سوال : وقتی آدم خودش چیزی رو ندیده و نشنیده و باید تصمیم گیری کنه؟

در زمان پیامبر و حضرت علی و ............ هم تبلیغات شدیدی علیه این بزرگواران بود ! ( رائفی رو نمی خوام با ائمه مقایسه کنما!) ولی آیا اون حرف ها درست بود؟ مسلما خیر!
من فقط 1 چیز مد نظرم هستش ، اونم اینکه [b]خودتون[/b] مطمئن بشید که فلانی حرف هاش ارزش نداره ! ولی اگه دیدید نصفش درسته نصفش غلط اون وقت باید حرفاش رو گوش بدی ببینی چیش درسته و چیش غلط !

دیگه بحث رو ادامه نمید ، کسی که باید بفهمه منظور من چیه ! فهمیده !
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
"
[b]انظر الی ماقال و لا تنظر الی من قال[/b]
[b]ببین چه می گوید نه اینکه چه کسی می گوید[/b]
[b]حضرت علی (ع) "[/b]

بله. اما این حرف شما حرف برخی دوستان مخالف رو رد که نمیکنه هیچ، تاییدی هم بر اون حرفاست. همین قسمت "ما قال" حدیث رو می گم! آیا برای اینکه درست یا غلط بودن یه حرفی مشخص بشه یک سری اطلاعات قبلی نباید باشه و مبنای ذهنی شنونده نباید شکل گرفته باشه؟ اصلا آیا هر فردی صلاحیت دارد تا درستی یا نادرستی هر سخنی را تشخیص دهد؟ البته بیشتر نگرانی دوستان از این هستش که این جور سخنرانی ها خودش بشه منبع علمی!! اعتبار اینجور سخنرانی ها اصلا در حد یک کتاب نیست. کلا البته این موضوع عدم اعتبار منابع کم کم داره یه معضل میشه خصوصا با رشد مدیا و صد البته اینترنت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='jarmenkill' timestamp='1345410198' post='265875']
"
[b]انظر الی ماقال و لا تنظر الی من قال[/b]
[b]ببین چه می گوید نه اینکه چه کسی می گوید[/b]
[b]حضرت علی (ع) "[/b]

بله. اما این حرف شما حرف برخی دوستان مخالف رو رد که نمیکنه هیچ، تاییدی هم بر اون حرفاست. همین قسمت "ما قال" حدیث رو می گم! آیا برای اینکه درست یا غلط بودن یه حرفی مشخص بشه یک سری اطلاعات قبلی نباید باشه و مبنای ذهنی شنونده نباید شکل گرفته باشه؟ اصلا آیا هر فردی صلاحیت دارد تا درستی یا نادرستی هر سخنی را تشخیص دهد؟ البته بیشتر نگرانی دوستان از این هستش که این جور سخنرانی ها خودش بشه منبع علمی!! اعتبار اینجور سخنرانی ها اصلا در حد یک کتاب نیست. کلا البته این موضوع عدم اعتبار منابع کم کم داره یه معضل میشه خصوصا با رشد مدیا و صد البته اینترنت.
[/quote]

ضمن تأييد كامل فرمايش شما،
بنده توصيه مي‌كنم دوستاني كه اينقدر ادعا مي‌فرماين از ايشان اينهمه چيز ياد گرفته‌ان، قدري به راستي آزمايي فرمايشات ايشان روي بيارن.

فرمايشات ايشان از سه بخش تشكيل مي‌شه :

1- اطلاعات صحيح پيرامون فراماسونري كه نه عمدتاً، كه تماماً!!! اطلاعاتي هستن كه خود فراماسون‌ها منتشرش كردن! ولي ايشان هميشه طوري عنوان مي‌كنن كه گويي كشفي تاريخي و سري انجام داده‌ان!!

2- اطلاعات توهمي پيرامون فراماسونري كه يا برگرفته از عقايد خودشون هست و يا شنيده هاشون از اينور و اونور كه نه اكثراً، كه مي‌شه گفت تماماً!!! غلط هستن.
فقط يه مثال خيلي بامزه، فرمايش ايشان درخصوص ابليسك واشنگتن هست كه با يه محسابه‌اي به 666 ربطش دادن!! حال اينكه اگه دوستان به دم دستي ترين منبع جستجو يعني ويكي پديا هم تشريف ببرن، مي‌بينن كه اين محاسبه، در يك مطلب طنز و كمدي بيان شده!!!!
ولي اين آقاي به اصطلاح دكتر، حتي سواد مطالعه‌ي اين منابع بديهي رو هم ندارن، چه برسه به پژوهش در اين زمينه‌ها!!

به عبارت ديگه، هرجايي كه هر عددي مي‌بينن، سريع ربطش مي‌دن به شيطان و چه و چه!!!

3- تحليل‌هاي ايشان كه نه صد در صد، كه 120 درصد غلط و برپايه‌ي توهم توطئه‌اس.
اين مسئله هم نه بخاطر طرز فكر ايشان، كه منبعث از ناآگاهي و بي‌دانشي ايشان در موضوعات مطروحه هست كه بجاي مطالعه درخصوص اون‌ها، صرفاً شنيده‌هاشون از اينور و اونور رو به عنوان مفاهيمي صد در صد درست به خورد جووناي ما داده و جاي تأسف داره كه جووناي عزيز ما هم اين موارد رو شنيده و اون رو حقيقت مطلق مي‌پندارن!!
في‌المثل تو همين تاپيك، دوستي ميان درخصوص ريورس موسيقي و كلام شيطاني‌اش (به عنوان كشفي جديد از دكتر!!! رائفي پور) خبر مي‌دن! حال اينكه جستجويي خيلي ساده، دوستمون رو مي‌تونست به چند سال قبل كه اين مباحث بطور گسترده در جامعه مطرح و در اينترنت هم عنوان شد و البته پاسخ‌هاي مربوطه برسونه.
مسئله‌اي مردود كه ناشي از يه سري اذهان بيكار بوده!!

ولي چون دكترفرموده‌ان اينه، پس قطعاً اينه!!

------------------------------------------------------------------------

علي اي حال مجدداً دوستان رو توصيه مي‌كنم به جاي مريدي كسائي چون عالي‌جنابان عباسي و رائفي‌پور، خودشون زحمت مطالعه رو كشيده و حداقل اگه هم مي‌خوان چنين مطالبي رو گوش بدن، حداقل دو تا كتاب در اين زمينه مطالعه بفرماين.

شايد اينطور متوجه بشن كه چند درصد فرمايشات حضرات، درست و چند درصد نادرسته.

اينطوري امكان اين رو دارن كه از هر سخنراني و حرفي، به عنوان «فقط يك منبع آگاهي» استفاده كنن. والا اگه شما در هر موضوعي كه دانشي درش نداري، سخنراني اي رو گوش بدي، كلام اون سخنران بسان كلام الهي، متقن و صحيح خواهد بود.
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منظورم از این جمله ی شنیدم و شنیدم =یعنی بارها و بدقت به سخرانیهاش گوش کردم و نتیجه گرفتم
منطورم هم این بود ک وقتی کسی این گونه سبک سر پشت تریبون صحبت میکنه احتمالش زیاده ک مدرک شون دچار اشکال باشه.

[quote name='hamedof' timestamp='1345410044' post='265873']
1 چیز بین همه مشترکه ، :
[b]با چیزایی ک ازش شنیدم و شنیدم احتمال میدم ک درست باشه[/b]

1 سوال : وقتی آدم خودش چیزی رو ندیده و نشنیده و باید تصمیم گیری کنه؟

در زمان پیامبر و حضرت علی و ............ هم تبلیغات شدیدی علیه این بزرگواران بود ! ( رائفی رو نمی خوام با ائمه مقایسه کنما!) ولی آیا اون حرف ها درست بود؟ مسلما خیر!
من فقط 1 چیز مد نظرم هستش ، اونم اینکه [b]خودتون[/b] مطمئن بشید که فلانی حرف هاش ارزش نداره ! ولی اگه دیدید نصفش درسته نصفش غلط اون وقت باید حرفاش رو گوش بدی ببینی چیش درسته و چیش غلط !

دیگه بحث رو ادامه نمید ، کسی که باید بفهمه منظور من چیه ! فهمیده !
[/quote]

hamedof عزیز
چرا سعی میکنی بیخود از یه ارائه ی غلط هواداری کنی؟
در ابتدا بهتره بدونی ک از نظر روان شناسی وقتی ک یه نفر میگه نمیخوام فلان کا رو بکنم دقیقا میخواد همون کار رو انجام بده مثل کسی ک میگه نمیخوام غیبت کنم اما در حقیقت میخواد همون کار رو بکنه . ک به نظر من شما در بالا همین کا رو انجام دادین اما با فرض اینکه کار شما قیاس مثالی درعمله میپذیریم.
نگا دوست من مشکل این نیست ک ایشون درست نمیگن مشکل اینجاست ک ایشون درست و غلط رو با هم میگن و این برا [size=6]نسلی ک همه چیز رو بدون دلیل و سند[/size] قبول میکنه مرگ اوره.
برا مثال میگم ، توی همه ی سند هایی ک از وجود کشف فراماسونری صحبت میشه میگن دکتر فلانی رفت با این اسم و مشخصات و( بعد از سرنوشتش هم چیزی نمیگه) این چیزها رو فهمید حالا یه سری اصلاعات درست و غلط رو با هم به خورد مخاطب میده و بر همین اساس [size=6]مخاطب رو هدایت میکنه به جایی که میخواد[/size]. حالا چه عمدی چه سهوی چه بدونه داره چیکار میکنه چه ندونه ک این همون عرض ریچ مارشاله
حالا نگاه کن این میشه منبعش:
[color=#ff0000]فراماسونری جمعیتی سرّی است که کسی به راحتی نمی تواند در حریم آن نفوذ کند و اگر هم راه یافت، مکلف است اسرار آن را مکتوم نگه دارد؛ اما با این وجود، کسانی توانستند به حریم آن نفوذ کنند و به اسناد و مدارک مهمی دست یابند و موفق به کشف و افشای اسرار آنها شوند. همه ی این افراد متفق الرأی هستند که: «مسئله یک توطئه است که این توطئه از اواخر قرن هجدهم آغاز شده و تا به امروز هم با موفقیت تمام ادامه دارد و هدف نهائی آن ایجاد یک حکومت جهانی «شیطانی» است و برای پیاده کردن آن در سراسر عالم، به یک مبارزه وسیع و بی امان دست زده اند.»[/color]
[color=#ff0000]کتاب «کمیته 300 کانون توطئه های جهانی» نوشته ی دکتر جان – کولمن، در این زمینه چنین می گوید: « دلیل موجودیت نظامهای پنهانی مانند سلحشوران اورشیلم، سنت جان و مردان میزگرد و گروه میلنر و سایر اجتماعات مخفی (ماسونی) چه می تواند باشد؟ اینان، بخشی از زنجیره ی گسترده ی فرماندهی سلطه گری جهانی را تشکیل می دهند که از باشگاه رم ، سازمان ناتو، مؤسسه ی سلطنتی امور بین المللی تا سرسلسله ی توطئه گران، یعنی کمیته ی 300، امتداد دارد. این افراد و گروه ها به این اجتماعات پنهان و اسرار آمیز نیاز دارند، چرا که اعمالشان شیطانی است و بایستی از چشم جهانیان به دور بماند. »[/color]
نباید قبل از این همه ، غوغا بگه منبعش چیه یا کیه چرا خود منبع معتبر اینقدر جوش نیاورده برا کشفش ک ایشون اینقدر خوشحال و سر مست میگن ک فهمیدم فهمیدم.
اینجوری ک داره پیش میره به نظر من باید یه گروه مخصوص درست بشه بابت کشف علامت های ماسونی در کشور. البته البته ، زیر نظر جناب [size=5]دکتر[/size] رائفی پور .
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نکات منفي که مورد فراماسونري گفته ميشه اغلب ساخته و پرداخته بزرگترين دشمنان فراماسونري در قرون هفدهم و هجدهم يعني دو نهاد فاسد آن زمان اروپا, يعني کليسا و حکومت هاي خودکامه اروپا بوده. فراماسونري آنچه که تاريخ ميگه و با توجه به اشخاص معروفي که درش عضو بودند, يک گروه روشنفکري بوده که اتفاقا اهدافي مثبت در جهت آزادي و قطع کردن دست کليسا از سر مردم اروپا و کاهش قدرت خودکامه پادشاهان اروپا داشته. طبيعي هست هميشه در اين موارد مخالفين که حکومت کليسا و استبداد سلطنتي بودند براي تحريک عوام دست به ساختن شايعات بي پايه و اساس درباره فراماسونري ميزدند: مثلا کليسا براي از ميان برداشتن هر کسي که مشکل ساز بود هميشه تهمت هايي به شخص ميزد که احساسات مذهبي مردم رو بر ضد اون شخص تحريک کنه.... خوب مسلما هم اول به دنبال تهمت هايي ميرفت که در مذهب بسيار ناپسند بودند: اولين چيز شيطان پرستي!
هيچ مدرکي که ثابت کنه فراماسونري ربطي به شيطان پرستي داره وجود نداره! اصلا تا مدتها يکي از شروط ورود به لژ,اعتقاد به خداوند هست و خداوند خود بزرگترين ماسون و معمار هستي شناخته ميشه.

اتهام دوم و دم دست ترين اتهام براي تحريک عواطف مذهبي مردم بر ضد فراماسونري: روابط جنسي و لواط!!!!! هست که اين هم هيچ وقت مدرکي براي اون پيدا نشد!
باز هم سلامت اخلاقي و شهره بودن به اون يکي از شرايط حتمي براي عضويت در يک لژ هست!
اتهام ديگر دست داشتن ماسون ها در پشت پرده حوادث جهان هست:
دليل آن هم عضويت برخي از رهبران انقلاب فرانسه و آمريکا در لژ هاي فراماسونري هست که باز هم استدلالي قوي نيست.... چون در آن زمان تقريبا عموم آدم هاي روشنفکر و تحصيل کرده و مهم عضو لژي بودند و اصلا اين کار در آن زمان مد بود! کساني که به دنبال آزادي بودند به عضو لژ ها ميشدند چون لژ ها محل دور هم جمع شدن افرادي بود که به دنبال آزادي و تغيير بودند...

اتهام وابسته بودن به انگليس:

از اين ميگذريم که رهبران انقلاب آمريکا که عضو فراماسونري بودند خود بزرگترين دشمن انگليس بودند و در نهايت دست انگليس روبا جنگهايي خونين از يکي از ثروتمندترين و بزرگترين مستعمراتش(آمريکا) کوتاه کردند.

در ايران خودمان هم در يک و نيم قرن اخير بيشتر کساني که گفته شد عضو لژي بودند از جمله بدردبخور ترين و بهترين ايرانيان بودند که خدمات بزرگي رو براي کشور انجام دادند(برخي هم اصلا ضد استعمار غرب و به دنبال سربلندي و بازگشت قدرت مسلمانان بودند مثل سيد جمال اسد آبادي يا از نظر مليش مصدق يا دهها آدم متجدد و که به دنبال سربلندي و پيشرفت ايران بودند!) و اصلا اگر کسي در آن زمان عضو لژي بود بيشتر بجاي اينکه اتهامي بهش وارد باشه نشون ميده آدم بدرد بخوري براي ايران بوده!!!!

جالبه که اکثر ماسون ها ايران عضو لژ هاي فرانسوي بودند نه لژ هاي انگليسي! چون در آن زمان فرانسه مظهر آزادي و تجدد بود و انگلستان هم براي ايرانيان مظهر استعمار!

پهلوي هم که هردو تا شون دشمن فراماسونري بودند.
رضا خان که به فروغي نخست وزيرش که خود رييس لژ بود خشم گرفت و خانه نشينش کر.د پسرش هم که در لژ ها رو بست در سالهاي نيمه دوم قرن بيستم هم که کلا فراماسونري نه تنها در ايران بلکه ديگه در غرب هم از تب و تاب و از مد کلا افتاد!

فراماسونري اگر براي خود ماسون ها آب نداشت, براي برخي منتها نان داشت و داره!

[size=1]البته بنده آمادگي کامل در جهت ماسون خطاب شدن, شيطان پرست خطاب شدن! و عامل يهود بودن رو از طرف دوستان بعد از اين پست اعلام ميدارم![/size]
  • Upvote 5
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام.آقا اون تاپیک نوشابه کوکا کولا رو بیارید بالا تا دوستان عزیزی که جدیدا وارد سایت شدن یه فیضی ببرن از بحث فراماسون!!!
******************************************************************************************************************************
[b]اون دسته از دوستانی که میگن هر چیزی رو باید دید تا باور کرد به عکس زیر مراجعه کنند لطفا....[/b]

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10166/555469_439602122727042_74753958_n.jpg[/img]

در ضمن هر چیزی رو هم که شنید نباید باور کرد.در این مورد به قدرت تعقل رجوع کنید نه توهم!!!

********************************************************************************************************************************
در ضمن بنده میخاستم تاسف خودم رو از دخالت دکتر عباسی در این بحث نسبتا خیالی (فراماسون ها یا فرومیسن ها) ابراز کنم چرا که ایشون در زمینه
دکترین دفاعی و نظامی نظرات خوبی ارائه میدادند که یک دهم اونها هنوز رسانه ای نشده و گاها در کلاس های دافوس تدریس میشه .واقعا باعث تاسفه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مشکل همینه! آقا من اکثر حرف هاش رو گوش کردم ، اگه بخوام درصد درست و غلط رو بگم همون 50-50 هستش ! ولی شما باید بتونی تشخیص بدی! اون بحثش کاملا جداست! تشخیصش هم اصلا کار شاقی نیست! فقط باید بحث هایی که از دو کیلومتری داد میزنه افراطی هستش رو بزاری کنار ، اونوقت بحث های اصلی و کاملا درست میاد جلو.
مثلا تحلیل فیلم جدایی نادر از سیمین رو من از 3 ساعتش ، وقت کردم 1 ساعتش رو گوش کنم و تو این 1 ساعت حتی ذره اشاره به ماسون و مهدویت و ........ نشد بلکه بحث ، فقط بحث تحلیل خود فیلم بود ، خیلی هم خوب داشت میرفت جلو! توی اون 1 ساعت بیشتر در مورد ساختار تعلیق و اغوا توی فیلم ها بحث شد که خیلی هم بحث جالبی بود. بعدشم توی نت سرچ کردم دیدم نه درست گفه بنده خدا! خوب من حداقل 2 تا ترفند فیلم ها رو یادگرفتم توش ، مگه بده؟!

در ضمن اگه آقای عباسی (دکتر و این ها نگید که کلا مورد هجمه قرار میگیرید ;) ) اومدند و در مورد موضوعی حرف زدند ، اولا حق شخصیشون بوده ! دوما مگه کسی رو که قبول داریم ، نمی تونه حرفی مخالف عقاید ما بزنه؟ چطوره که دکتر سروش می تونه بیاد هر دری بری بگه ولی بقیه نمی تونند؟ چرا اصلا کسی به سروش گیر نمیده؟ اون که حرفاش یک چیز فراتر از جفنگیاته! چرا کسی به اون نمی پره؟

شما اگه فقط یک اپسیلون ! احتمال بدید که شاید نظر شما غلط باشه ، یکم دیدتون عوض میشه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام بر اساتید روشنننننننننننننفکر میلیتاری محترم. امیدوارم که زندگیتون سراسر سرشار از لبریز باشه.
;) :P خوب ما توی زمستون بود مثل اینکه یه بحث مفصل درباره این موضوع داشتیم حالا شهاب عزیز تشدیدش کرد
ببین جناب مصطفی: من بیش از هزار بار برام پیش اومده که از یه چیزی متنفر باشم و حاضرم جونم رو ازم بگیرن ولی پای اعتقادم بمونم. بنده نمیدونم شما چه پدر کشتگی با این رائفی پور دارید و نمیخوام هم بدونم اما یک چیز برای من مبهمه که ما الان در موقعیتی قرار داریم که به جزء چند کشور تمام دنیا بر علیه ما ایستادن و تمام اون کشور ها درصدد براندازی نظام ما دارند شما چرا هراسانی از شناسایی این جور مسائل؟ من باز هم تکرار میکنم حرف های من رو توهین تلقی نکنید، موضوعیه که داریم سَرِش بحث میکنیم، بله چرا؟ چرا باید ناراحت باشیم از شناسایی عواملی که باعث میشه ما بفهمیم که اسلام شیعی تنها مشکل اونهاست درصورتیکه 1 میلیارد و نیم مسلمان در جهان وجود داره؟ من اصلا سخنرانی های های آقای عباسی را گوش نکرده و نمیکنم چون میدونم با خلوص نیت نمیگه اما آقای رائفی پور چرا. آقای رائفی پور سعی داره تا این مسائل که برای ما مبهمه، شون کنه. اما در حقیقت ما داریم آب به آسیاب دشمن میریزیم. من در شهرستانی در استان کردستان زندگی میکنم و در شهرستان ما فعال ترین ارگان در این زمینه اتحادیه انجمن های اسلامی هست که با پخش کردن سخنرانی های ایشون کمک شایانی در شناخت صهیون ها داشته و با استقبال شدید، شدید نه ده پونزده نفر نه خیلی بیشتر از اونیکه بخوام از اینجابگم پس آدم این ها رو میبینه تفکر شما و عده ی گسترده ای از اعضای میلیتاری رو هم ببینه. نمونه اش آقای[size=5] رایش مارشال[/size].دوسته من یعنی ما هایی که داریم این سخنرانی ها رو میبینیم و به خیلی مسائل از جمله همین اُبِلیسک آشنا میشیم، یه عده گاو و گوسفند هستیم؟ اون برداشت کودکانتون از نشان مقدس جمهوری اسلامی که چه خون ها برای افراشته بودنش در جای جای مملکت ریخته شد رو خوندم. واقعا استدلال بیجا و نابخردانه ای بود. عزیزم، اُبِلیسک باید سه بعد داشته باشه مثل هرم. وگرنه باید هرم غذایی هایی که روی ماکارونی و بیشتره بسته های غذایی که دیده میشه و همینطور هرم سلامت ابن سینا هم بگیم بله اونا هم ماسون بودند.
الان توی این سایت بغیر از بنده و حامد اُف و چندتا دیگر از دوستان همه مخالف هستن. حامد اُف حرف جالبی زد شما اگه مخالفین دلیل بیارین نه اینکه هی بلند شین و بشینین بگین رائفی پور ضر میزنه.
من امیدوارم آقای مصطفی و مخصـــــــــــــوصا رایش مارشال عزیز از حرفم ناراحات نشده باشند این فقط یه بحثه دعوایی هم با هم نداریم.
و من الله توفیق
یا علی
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر ops عزيز؛

الصاق مفاهيم ماورايي به مباحث زميني، فكر نكنم چندان منطقي به نظر برسه.
في‌المثل من مي‌تونم ادعا كنم كه شما سلاح داري حمل مي‌كني و مي‌گم آدم هم مي‌كشي.

حالا به نظرت، من شما بايد اثبات كني كه سلاح نداري، يا بنده؟

آيا اينكه بگيم چون من سلاح شما رو نمي‌بينم، دليل بر نبودش نيست، ادعايي منطقيه؟

---------------------------------------------------

همون‌طور كه عرض شد، بدون استثناء تمامي اطلاعاتي كه درمورد ماسون‌ها منتشر مي‌شه، اطلاعاتي هست كه خود ايشان عنوان داشته و بصورت كتاب درآورده‌ان.
بيشتر از اون هم تمامي مواردي كه در طي قرن‌ها بهشون بسته شده، چيزي جز وهم و خيال و تصورات خارجي‌ها نبوده و نيست.

شايد اين موارد درست باشه، شايدم نباشه.
ولي به استناد اينكه ما چيزي نمي‌بينيم، نمي‌تونيم بگيم كه چيزي وجود داره يا نداره.
به همين دليلم هست كه اين دست مباحث، بيشتر از اونكه آگاهي آفريني كنه، به افزايش توهم توطئه در اذهان دوستان منجر مي‌شه.

في‌المثل در همين‌جاف دوستي حرفي خنده‌دار زدن كه ابليسك رو سه ضلع!! ناميدن! حال اينكه هر بچه‌اي هم مي‌دونه ابليسك 4 ضلع داره و اساساً هر هرمي كه ماسون‌ها به تصوير كشيده‌ان، داراي چهار ضلعه.
حالا اگه بپرسيم اصلاً اين ابليسك چيه، هيچ حرفي ندارن بزنن، جز همون تعريف خنده دار آقاي رائفي پور كه اين، فلان شيطانه!!!

اين، يعني كه حتي كسائي كه پيرو چنين مواردي هستن، كوچكترين مطالعه و تحقيقي ندارن و بعد از شنيدن و ديدن اين دست مسائل، فقط راه مي‌افتن تو خيابون تا به خيال خود، نمادهاي شيطاني رو كشف كنن!!

في‌المثل دوستي برمي‌داره آرم‌هاي شبكه‌هاي ايران رو يكي يكي بررسي مي‌كنه و در همه‌شون چشم پيدا مي‌كنه و نتيجه مي‌گيره ماسون‌ها در تلويزيون‌ان!!

دوست ديگري برمي‌داره عكس حرم حضرت عبدالعظيم حسني يا مسجد گوهرشاد و امثالهم رو برمي‌داره نمادهاي ستاره‌ي شش پر از توش گير مياره.

دوست ديگري مياد مي‌گه خيمه‌هاي افراشته بر فراز حرم حضرت امام‌ (ره)، هرم هستن و نماد فراماسونري!

يا ديگري مياد ساختمان مثلثي شكل مجلس رو هرم!! فراماسونري مي‌نامه!

ديگري مياد مي‌گه امام ساعت 9:33 نيومدن! بلكه 9:27 اومدن و فراماسون‌ها گفتن 9:33!! حال اينكه نگاهي ساده به آرشيو روزنامه‌هاي بهمن 57، به سادگي گزاف بودن اين ادعا رو اثبات مي‌كنه!!

ديگري مياد مي‌گه به امام گفتن معمار كبير انقلاب كه بگن فراماسون بوده!!

البته ناگفته نمانه كه تمامي اين اباطيل، برخاسته از فرمايشات گهربار كسي چون جناب رائفي پور هست.

نكته‌ي تأسف برانگيز مسئله اينجاست كه چون دوستان، ذره‌اي اطلاعات در اين زمينه ندارن و اين موارد رو چشم و گوش بسته، قبول و باور مي‌فرماين، در نتيجه هيچ حرف ديگري رو هم نمي‌پذيرن و چنان در برابرش موضع مي‌گيرن كه گويي دارن از آيات الهي در برابر شياطين محافظت مي‌فرماين.

نتيجه چي مي‌شه؟!
اينكه نسلي متوهم، سرشار از تفكرات توهم توطئه بوجود مياد كه پس فردا، به حركت دست و چشم رهبري هم ايراد گرفته و اون رو نماد فراماسونري مي‌دونه!!
طبيعيه كه فراماسونري از نظر ايشان يعني شيطان پرست و چه و چه و اينكه اساساً دچار دور باطلي مي‌شن كه جز سر كار گذاشتن خود و البته توهين به همه چيز، نتيجه‌اي رو در بر نخواهد داشت.

------------------------------------------------------------------------------------

به همين خاطرم هست كه بسياري از مفاهيم ماورايي رو بزرگان، جز در مجالس خواص و در برابر كسائي كه دانشش رو دارن، بيان نمي‌كنن.
چون فهم هر مسئله، نياز به دانش و مطالعه و تفكر هست. والا اگه مسئله‌اي به عوامي گفته شه كه دانش و ظرفيتش رو ندارن، جز به كافر شدن ايشان نمي‌انجامه.

------------------------------------------------------------------------------------

صد البته دغدغه‌ي شما بزرگوار بر كسي پوشيده نيست.
ولي بايد ديد كه چه ظرفي رو فراهم كرديم براي اهدافمون؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Stuka' timestamp='1345436197' post='265914']
نکات منفي که مورد فراماسونري گفته ميشه اغلب ساخته و پرداخته بزرگترين دشمنان فراماسونري در قرون هفدهم و هجدهم يعني دو نهاد فاسد آن زمان اروپا, يعني کليسا و حکومت هاي خودکامه اروپا بوده. فراماسونري آنچه که تاريخ ميگه و با توجه به اشخاص معروفي که درش عضو بودند, يک گروه روشنفکري بوده که اتفاقا اهدافي مثبت در جهت آزادي و قطع کردن دست کليسا از سر مردم اروپا و کاهش قدرت خودکامه پادشاهان اروپا داشته.
نقل قول([size=5]خوپ تا روشنفکری چی باشه. روشنفکری که نشات گرفته از ذهن های فساد باشه که دیگه نمیشه گفت روشن فکری و در زمان حال ابعاد بزرگ روشنفکری های جاه طلبانشون تمام دنیا رو فراگرفته. بعدش قطع کردن دست کلیسا از سیاست یعنی جدا کردن دین از حکومت و نتیجه ای میشه فسادی که دامن اروپا و مخصوصا آمریکا رو گرفته.)[/size]نقل قول
طبيعي هست هميشه در اين موارد مخالفين که حکومت کليسا و استبداد سلطنتي بودند براي تحريک عوام دست به ساختن شايعات بي پايه و اساس درباره فراماسونري ميزدند: نقل قول( [size=5]شایعاتی بی پایه و اساس؟ همانطور که مسجد خانه ی خدا برای مسلمانان است کلیسا نیز خانه ی خدا برای مسیحیانی که معتقد به دین حضرت عیسی مسیح(ع) است و نادان جلوه دادن آن کاره درستی نیست. دوما شما در ادامه گفته اید که شرایط عضویت در لژهای فراماسونی معتقد بودن به خدا، چه خدایی؟ آن را هم مشخص کرده اند؟[/size])نقل قول

مثلا کليسا براي از ميان برداشتن هر کسي که مشکل ساز بود هميشه تهمت هايي به شخص ميزد که احساسات مذهبي مردم رو بر ضد اون شخص تحريک کنه.... خوب مسلما هم اول به دنبال تهمت هايي ميرفت که در مذهب بسيار ناپسند بودند: اولين چيز شيطان پرستي!
هيچ مدرکي که ثابت کنه فراماسونري ربطي به شيطان پرستي داره وجود نداره! اصلا تا مدتها يکي از شروط ورود به لژ,اعتقاد به خداوند هست و خداوند خود بزرگترين ماسون و معمار هستي شناخته ميشه.

اتهام دوم و دم دست ترين اتهام براي تحريک عواطف مذهبي مردم بر ضد فراماسونري: روابط جنسي و لواط!!!!! هست که اين هم هيچ وقت مدرکي براي اون پيدا نشد!
باز هم سلامت اخلاقي و شهره بودن به اون يکي از شرايط حتمي براي عضويت در يک لژ هست!
(مثل اینکه شما از این موضوع خیلی خوشحال هستید)
اتهام ديگر دست داشتن ماسون ها در پشت پرده حوادث جهان هست:
نقل قول( [size=5]دوسته من با وجود ایـــــــــــن همه فتنه و مشکلات در جهان باز هم شما آن دست داشتن ماسون ها در تمام مشکلات جهان را بی پایه و اسا میدانید این همه بدبختی در دنیا پس کاره کیست؟ کاره دشمن جهانخوار است؟ خوپ همین دشمن جهوانخوار نیز عضو همین لژ های بدبختی هستند دیگر نکنه کار جنیان هست؟[/size]) نقل قول
دليل آن هم عضويت برخي از رهبران انقلاب فرانسه و آمريکا در لژ هاي فراماسونري هست که باز هم استدلالي قوي نيست.... چون در آن زمان تقريبا عموم آدم هاي روشنفکر و تحصيل کرده و مهم عضو لژي بودند و اصلا اين کار در آن زمان مد بود! کساني که به دنبال آزادي بودند به عضو لژ ها ميشدند چون لژ ها محل دور هم جمع شدن افرادي بود که به دنبال آزادي و تغيير بودند...
([size=5]این هم نتیجه ی آزادی که رهبران جهان برای ماتصمیم گرفته اند و نمونه اش را هم میتوانید در همه جا مشاهده کنید[/size].)
اتهام وابسته بودن به انگليس:

از اين ميگذريم که رهبران انقلاب آمريکا که عضو فراماسونري بودند خود بزرگترين دشمن انگليس بودند و در نهايت دست انگليس روبا جنگهايي خونين از يکي از ثروتمندترين و بزرگترين مستعمراتش(آمريکا) کوتاه کردند.

در ايران خودمان هم در يک و نيم قرن اخير بيشتر کساني که گفته شد عضو لژي بودند از جمله بدردبخور ترين و بهترين ايرانيان بودند که خدمات بزرگي رو براي کشور انجام دادند([size=5]برخي هم اصلا ضد استعمار غرب و به دنبال سربلندي و بازگشت قدرت مسلمانان بودند مثل سيد جمال اسد آبادي يا از نظر مليش مصدق يا دهها آدم متجدد و که به دنبال سربلندي و پيشرفت ايران بودند![/size]) و اصلا اگر کسي در آن زمان عضو لژي بود بيشتر بجاي اينکه اتهامي بهش وارد باشه نشون ميده آدم بدرد بخوري براي ايران بوده!!!!
([size=5]مهمترین نکته ی تمام سخنانه شما در این دو خطو نیم جمع میشود. شما در ابتدا ماسون ها را فرشتگانه نجاتی تصور کرده اید که کمتر از مغزمتفکر نیستند و در داخل پرانتز هم آورده اید که کسانی که بدنبال اسلام بوده اند یک مشت لوس و عقب افتاده بوده اند و در انتها علامته تعجبی مبتنی بر توحم داشت این افراد و مسخره بودنه تفکرشان است)[/size]
جالبه که اکثر ماسون ها ايران عضو لژ هاي فرانسوي بودند نه لژ هاي انگليسي! چون در آن زمان فرانسه مظهر آزادي و تجدد بود و انگلستان هم براي ايرانيان مظهر استعمار!

پهلوي هم که هردو تا شون دشمن فراماسونري بودند.
رضا خان که به فروغي نخست وزيرش که خود رييس لژ بود خشم گرفت و خانه نشينش کر.د پسرش هم که در لژ ها رو بست در سالهاي نيمه دوم قرن بيستم هم که کلا فراماسونري نه تنها در ايران بلکه ديگه در غرب هم از تب و تاب و از مد کلا افتاد!

فراماسونري اگر براي خود ماسون ها آب نداشت, براي برخي منتها نان داشت و داره!

[size=1]البته بنده آمادگي کامل در جهت ماسون خطاب شدن, شيطان پرست خطاب شدن! و عامل يهود بودن رو از طرف دوستان بعد از اين پست اعلام ميدارم![/size]
این آخری هم....
و من الله توفیق
یا علی
[/quote]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mostafa_by' timestamp='1345461940' post='265954']
برادر ops عزيز؛

الصاق مفاهيم ماورايي به مباحث زميني، فكر نكنم چندان منطقي به نظر برسه.
في‌المثل من مي‌تونم ادعا كنم كه شما سلاح داري حمل مي‌كني و مي‌گم آدم هم مي‌كشي.

حالا به نظرت، من شما بايد اثبات كني كه سلاح نداري، يا بنده؟

آيا اينكه بگيم چون من سلاح شما رو نمي‌بينم، دليل بر نبودش نيست، ادعايي منطقيه؟

---------------------------------------------------

همون‌طور كه عرض شد، بدون استثناء تمامي اطلاعاتي كه درمورد ماسون‌ها منتشر مي‌شه، اطلاعاتي هست كه خود ايشان عنوان داشته و بصورت كتاب درآورده‌ان.
بيشتر از اون هم تمامي مواردي كه در طي قرن‌ها بهشون بسته شده، چيزي جز وهم و خيال و تصورات خارجي‌ها نبوده و نيست.

شايد اين موارد درست باشه، شايدم نباشه.
ولي به استناد اينكه ما چيزي نمي‌بينيم، نمي‌تونيم بگيم كه چيزي وجود داره يا نداره.
به همين دليلم هست كه اين دست مباحث، بيشتر از اونكه آگاهي آفريني كنه، به افزايش توهم توطئه در اذهان دوستان منجر مي‌شه.

في‌المثل در همين‌جاف دوستي حرفي خنده‌دار زدن كه ابليسك رو سه ضلع!! ناميدن! حال اينكه هر بچه‌اي هم مي‌دونه ابليسك 4 ضلع داره و اساساً هر هرمي كه ماسون‌ها به تصوير كشيده‌ان، داراي چهار ضلعه.
حالا اگه بپرسيم اصلاً اين ابليسك چيه، هيچ حرفي ندارن بزنن، جز همون تعريف خنده دار آقاي رائفي پور كه اين، فلان شيطانه!!!

اين، يعني كه حتي كسائي كه پيرو چنين مواردي هستن، كوچكترين مطالعه و تحقيقي ندارن و بعد از شنيدن و ديدن اين دست مسائل، فقط راه مي‌افتن تو خيابون تا به خيال خود، نمادهاي شيطاني رو كشف كنن!!

في‌المثل دوستي برمي‌داره آرم‌هاي شبكه‌هاي ايران رو يكي يكي بررسي مي‌كنه و در همه‌شون چشم پيدا مي‌كنه و نتيجه مي‌گيره ماسون‌ها در تلويزيون‌ان!!

دوست ديگري برمي‌داره عكس حرم حضرت عبدالعظيم حسني يا مسجد گوهرشاد و امثالهم رو برمي‌داره نمادهاي ستاره‌ي شش پر از توش گير مياره.

دوست ديگري مياد مي‌گه خيمه‌هاي افراشته بر فراز حرم حضرت امام‌ (ره)، هرم هستن و نماد فراماسونري!

يا ديگري مياد ساختمان مثلثي شكل مجلس رو هرم!! فراماسونري مي‌نامه!

ديگري مياد مي‌گه امام ساعت 9:33 نيومدن! بلكه 9:27 اومدن و فراماسون‌ها گفتن 9:33!! حال اينكه نگاهي ساده به آرشيو روزنامه‌هاي بهمن 57، به سادگي گزاف بودن اين ادعا رو اثبات مي‌كنه!!

ديگري مياد مي‌گه به امام گفتن معمار كبير انقلاب كه بگن فراماسون بوده!!

البته ناگفته نمانه كه تمامي اين اباطيل، برخاسته از فرمايشات گهربار كسي چون جناب رائفي پور هست.

نكته‌ي تأسف برانگيز مسئله اينجاست كه چون دوستان، ذره‌اي اطلاعات در اين زمينه ندارن و اين موارد رو چشم و گوش بسته، قبول و باور مي‌فرماين، در نتيجه هيچ حرف ديگري رو هم نمي‌پذيرن و چنان در برابرش موضع مي‌گيرن كه گويي دارن از آيات الهي در برابر شياطين محافظت مي‌فرماين.

نتيجه چي مي‌شه؟!
اينكه نسلي متوهم، سرشار از تفكرات توهم توطئه بوجود مياد كه پس فردا، به حركت دست و چشم رهبري هم ايراد گرفته و اون رو نماد فراماسونري مي‌دونه!!
طبيعيه كه فراماسونري از نظر ايشان يعني شيطان پرست و چه و چه و اينكه اساساً دچار دور باطلي مي‌شن كه جز سر كار گذاشتن خود و البته توهين به همه چيز، نتيجه‌اي رو در بر نخواهد داشت.

به همين خاطرم هست كه بسياري از مفاهيم ماورايي رو بزرگان، جز در مجالس خواص و در برابر كسائي كه دانشش رو دارن، بيان نمي‌كنن.
چون فهم هر مسئله، نياز به دانش و مطالعه و تفكر هست. والا اگه مسئله‌اي به عوامي گفته شه كه دانش و ظرفيتش رو ندارن، جز به كافر شدن ايشان نمي‌انجامه.

صد البته دغدغه‌ي شما بزرگوار بر كسي پوشيده نيست.
ولي بايد ديد كه چه ظرفي رو فراهم كرديم براي اهدافمون؟
[/quote]
آقا مصطفی عزیز خیلی ممنون از تعابیری که برای این بنده حقیر بکار بردید. مسطفیض شدیم. عرضم حضوره خدمت با سعادته شما شما در نوشته ی بنده ضلع میبینی؟ نه واقعا من گفتم ضلع؟ یا شما فرقه بین ضلع و بعد رو نمیدونید یا اشتباه برداشت کردید. من عکسی رو در این زیر قرار دادم که فرقه بینه ضلع و بعد رو بیان میکنه
[img]http://pic.clod5.com/pic/490791e7abf6.jpg[/img]
[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/13/Washington_Monument_Top.jpg/220px-Washington_Monument_Top.jpg[/img]
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.