ali_64

تحلیل و پیگیری تحولات اسراییل

Recommended Posts

به نظر من اين ترور چندان كار پيچيده و سختي نبوده ... چون هدف حفاظت شده نبوده ...
فقط يه مقداري انتخاب هدف كار سختي بوده ... كه از اونجا كه اين طرف شناخته شده بوده ... دانشگاه و جشنواره خارزمي و موارد ديگه و فعاليت هاي سياسيش كه ميتونسته برداشت هاي جهت دار از اين ترور رو براي دشمنان آسون كنه ... اين مشكل رو حل كرده ... دايره انتخاب محدود كرده .
فقط يه چند روزي مراقبت لازم داره تا به روال و نظم زندگيه طرف پي ببرند ... كه مثلا طرف هر روز حدودا چه ساعتي از منزل خارج ميشه ... چجوري خارج ميشه ... مسيرش كجاست و موارد ديگه ...
كه البته براي افراد عادي اين مسايل كاملا منظم هستش ...
وقتي اين چيزارو بدوني ... بقيه قضيه ديگه كاري نداره ... ميمونه تهيه مواد منفجره ... ( كه براي اين گروه ها كار چندان دشواري نيست ) ... قضيه كنترل از راه دور براي انفجار هم كه جزو ساده ترين قسمت هاي قضيه ست ... و تعجب ميكنم كه تو روزنامه ها و تلويزيون انقدر الكي روي اين موضوع مانور ميدن و بزرگش ميكنن ... چون اصلا كار مشكلي نيست ... من خودم ظرف يك هفته سيستم كنترل از راه دورشو براتون را ميندازم ... اصلا احتياج به اين حرفا نداره ... چون كيت هاي آمادش تو بازار قطعات الكترونيكي موجوده ... با برد 200 متر !!!
فقط بايد بدوني چي لازم داري و سر همش كني ... اصلا امكانات اضافي هم براتون روش ميزارم ... كه قبل از انفجار اسمتونم صدا كنه تا برين نزديكش :mrgreen:

الكي دارن قضيه رو پيچيده ميكنن ... همچين كار شاقي انجام نشده ...
فقط يه اشراف اطلاعتي لازم داشته ... وگرنه از نظر اجرايي مطلب خاصي نداشته !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان لازمه بدونيد ايشون در زمينه ذرات بنيادى فعاليت داشته اند و كارشان مرلوط به سازمان انرژى اتمى ايران نيست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
راستش آقا سعید . طبق گفته ی دوست همین خدابیامرز ، ایشون دانشمند فیزیک بنیادی بودند نه فیزیک هسته ای . این رو هم نباید فراموش کرد که سخنگوی سازمان انرزی اتمی خود ایران هم گفته که ایشون در استخدام این سازمان نبوده اند .

اقا سعید این گونه نفوذ در ایران خیلی مشکوکه . اگر واقعا بتونن بهمین راحتی در کشور برنامه ریزی کنند خیلی راحت دست به کار های دیگه هم می زنند . من فکر نمی کنم ایران کشوری باشه که بهمین راحتی بشه توش نفوذ کرد . اون هم عوامل صهیونیستی و آمریکایی . ولی اخه ایشون حتی استخدام سازمان انرژی اتمی هم نبوده .

یک مسئله رو هم نباید فراموش کنیم . از شبکه خبر شنیدم که بمب با کنترل از راه دور منفجر شده . فراموش نکنیم که ساخت بمب با کنترل از راه دور کار هر کسی نیست و شدیدا می خواد که در رشته ای مثل الکترونیک سابقه داشته باشی .

اگر واقعا اسرائیل و آمریکا چنین نفوذی در کشور داشته باشند ، باید حواسمون جمع باشه وگرنه خیلی راحت مسئولین رو ترور می کنند .

[quote]وقتي اين چيزارو بدوني ... بقيه قضيه ديگه كاري نداره ... ميمونه تهيه مواد منفجره ... ( كه براي اين گروه ها كار چندان دشواري نيست ) ... قضيه كنترل از راه دور براي انفجار هم كه جزو ساده ترين قسمت هاي قضيه ست ... و تعجب ميكنم كه تو روزنامه ها و تلويزيون انقدر الكي روي اين موضوع مانور ميدن و بزرگش ميكنن ... چون اصلا كار مشكلي نيست ... من خودم ظرف يك هفته سيستم كنترل از راه دورشو براتون را ميندازم ... اصلا احتياج به اين حرفا نداره ... چون كيت هاي آمادش تو بازار قطعات الكترونيكي موجوده ... با برد 200 متر !!!
فقط بايد بدوني چي لازم داري و سر همش كني ... اصلا امكانات اضافي هم براتون روش ميزارم ... كه قبل از انفجار اسمتونم صدا كنه تا برين نزديكش [/quote]

اگه به همین راحتی بود که الان جنبش سبز هر چی ساختمون و خیابون رو تو تهران می برد رو هوا بدون اینکه هیچکی بفهمه . انقدر هم آسون نیست . باید مطالعات دقیق داشته باشی . اگر به همین راحتی وسایلش رو تو خیابون می فروشند که الان همه یه بمب کنترل از راه دور دارند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان نگران نباشد نکته جالب در مورد این شهید عزیز این بوده که ایشون اولین فارغ التحصیل در این رشته در ایران بودند
یعنی ما خیلی های دیگه مثله ایشون تربیت کردیم( هر چند هر گلی بوی خودشو داره )
اما اینم باید بگیم که این شهید عزیز همواره مایه ی افتخار خانوادش خواهد بود و خانواده ی ایشون مثل خانواده ی تک تک ما ها و مایه ی افتخار همه ی ایرانیان خواهند بود
ضمنا بنده یه گلگی هم از برادران سپاهی دارم که انتظار می رفت بعد از داستان انفجار سیستان و دزدیدن یکی از دانشمندان هسته ای زحمت می کشیدند و ترتیب انتقال تسلیحات به افغانستان به اندازه کشتار یک تیپ از نیرو های امریکایی رو می دادن هر چند بخشی از اون تسلیحات بر علیه خودمون استفاده میشد[/quote]
اگه آقا سعيد دباره لطف بفرمايند مارو بن نكنند بايد بگم كه شديدن با حرفت موافقم اما نه با فرستادن سلاح بلكه با فرستادن سلاح ونيروش وتخريب حداقل دوتيپ درست وحسابيشون به نظر من اگه بچه هاي سايت از ارتش لبنان به پليسي كه يه سري تجهيزات داره وفقط بدن وبازو نشون مي دن تعبير مي كنن بايد ما هم از نيروهاي كماندويي مون هم چين تعبيري بكنيم به جاي اينكه ما به اونا ضربه بزنيم اونا به ما ضربه مي زنن البته اين ضربه هاي كه اونا به ما زدن بدترين نوع اعتراف بود به پيشرفت علمي كشوريعني اينكه اونا از پيشرفت هاي علمي ما دارن حرص مي خورن ولي .......

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]SHERVIN جان ممنون از ارسال لینک[/quote]

وظیفه بود امین جان . [b]مرگ بر اسراییل [/b][color=red][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در مورد فیزیک ذرات بنیادی هم اگه یک توضیح مختصر بخوام بدم اینه که طراحی و کنترل فرآیندهایی مثل فوزیون توسط متخصصین ذرات بنیادی بررسی میشه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]قيمت چنداني هم نداره ... فروشنده هم برات تضمين ميكنه كه بردش 150 متر هست ... اگه كارخونه روش نوشته باشه 200 متر ![/quote]

وافن جان چرا راه دور می ری عزیزم؟! با ویبره تلفن همراه می شه از دویست کیلومتر دورتر هدف رو نابود کرد! بنده یک مدت هم توی کار مواد منفجره بودم! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با ویبره تلفن همراه می شه از دویست کیلومتر دورتر هدف رو نابود کرد![/quote]
آره به شرطي كه خطش ايرانسل نباشه! چون معلوم نيست بگيرتش يا نه! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

[quote ]راستش آقا سعید . طبق گفته ی دوست همین خدابیامرز ، ایشون دانشمند فیزیک بنیادی بودند نه فیزیک هسته ای . این رو هم نباید فراموش کرد که سخنگوی سازمان انرزی اتمی خود ایران هم گفته که ایشون در استخدام این سازمان نبوده اند .
اقا سعید این گونه نفوذ در ایران خیلی مشکوکه . اگر واقعا بتونن بهمین راحتی در کشور برنامه ریزی کنند خیلی راحت دست به کار های دیگه هم می زنند . من فکر نمی کنم ایران کشوری باشه که بهمین راحتی بشه توش نفوذ کرد . اون هم عوامل صهیونیستی و آمریکایی . ولی اخه ایشون حتی استخدام سازمان انرژی اتمی هم نبوده .
یک مسئله رو هم نباید فراموش کنیم . از شبکه خبر شنیدم که بمب با کنترل از راه دور منفجر شده . فراموش نکنیم که ساخت بمب با کنترل از راه دور کار هر کسی نیست و شدیدا می خواد که در رشته ای مثل الکترونیک سابقه داشته باشی .
اگر واقعا اسرائیل و آمریکا چنین نفوذی در کشور داشته باشند ، باید حواسمون جمع باشه وگرنه خیلی راحت مسئولین رو ترور می کنند .
[quote ]وقتي اين چيزارو بدوني ... بقيه قضيه ديگه كاري نداره ... ميمونه تهيه مواد منفجره ... ( كه براي اين گروه ها كار چندان دشواري نيست ) ... قضيه كنترل از راه دور براي انفجار هم كه جزو ساده ترين قسمت هاي قضيه ست ... و تعجب ميكنم كه تو روزنامه ها و تلويزيون انقدر الكي روي اين موضوع مانور ميدن و بزرگش ميكنن ... چون اصلا كار مشكلي نيست ... من خودم ظرف يك هفته سيستم كنترل از راه دورشو براتون را ميندازم ... اصلا احتياج به اين حرفا نداره ... چون كيت هاي آمادش تو بازار قطعات الكترونيكي موجوده ... با برد 200 متر !!!
فقط بايد بدوني چي لازم داري و سر همش كني ... اصلا امكانات اضافي هم براتون روش ميزارم ... كه قبل از انفجار اسمتونم صدا كنه تا برين نزديكش [/quote]
اگه به همین راحتی بود که الان جنبش سبز هر چی ساختمون و خیابون رو تو تهران می برد رو هوا بدون اینکه هیچکی بفهمه . انقدر هم آسون نیست . باید مطالعات دقیق داشته باشی . اگر به همین راحتی وسایلش رو تو خیابون می فروشند که الان همه یه بمب کنترل از راه دور دارند .[/quote]

خوب در اصل قضیه تفاوتی ایجاد نمیکنه چون ذرات بنیادی هم جزو علوم استراتژیک هست که صهیونیستها تمایلی به پیشرفت کشورهای مسلمان در این علم نیز ندارند. ماجرای ترور رئیس سابق پژوهشکده رویان که یادتون هست؟!

درباره نفوذ هم دقت کنیم که ایشون تحت حفاظت نبود و چون ترور یک فرد حفاظت نشده نیاز به نیروی زبده ندارد تا از خارج وارد شود احتمال زیادی میدم که از عوامل داخلی خود فروخته استفاده کرده باشند و با توجه به نوع ترور که یک بمب کنترل از راه دور رو جلوی درب منزلشون کار گذاشته بودند هم این کار چندان سخت نبود چون از نزدیک مثلا با گلوله ایشون رو نزدن.

ساخت کنترل از راه دور درسته سخت نیست اما کار هر کسی هم نیست. طرف باید حداقل معلومات از طراحی مدارات الکترونیک و آشنایی با قطعات داشته باشه و بنابراین گروه ترور نمیتونه یک گروه صرف کشتن عادی باشه که کاری جز شلیک و کشتن ندارن و یک نفر برای الکترونیک و انفجار داشتن که همین قضیه رو سوق میده به سوی سازمانهای امنیتی بیگانه که این نوع ترور یکی از روشهای متداول ترور این سازمانها هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ساخت کنترل از راه دور درسته سخت نیست اما کار هر کسی هم نیست. طرف باید حداقل معلومات از طراحی مدارات الکترونیک و آشنایی با قطعات داشته باشه[/quote]
نه دوست عزيز طرف فقط بايد لحيم كاري بلد باشه چون توضيحات روي دفترچه نوشته شده اونهم با عكس!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ساخت مدار چشمک زن نیست که برادر من! این مدار باید هماهنگ با چاشنی انفجاری باشه و یک اشتباه میتونه باعث درست عمل نکردن بمب بشه. باز هم میگم کار یک فرد عادی بی اطلاع به انفجار و الکترونیک نمیتونه باشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممكنه كه طرف حتي متخصص الكترونيك باشه ولي لزوما به اين معنا نيستش كه كسي كه بخواهد اين كارها رو بكنه بايد سرش از الكترونيك در بياد!
شما چاشني رو بده من با يك مدار 2000 تومني برات رديفش ميكنم!
خيلي هم كار سختي نيست ميري تو مغازه به طرف ميگي يك مدار كنترلي فلان ميخوام اونم يكي بهت ميده كه فقط نياز به لحيم كاري داشته باشه!
تازه همه اينها به شرطي هستش كه نخواهيم خرج رو بالا ببريم و از موبايل استفاده كنيم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به گزارش فارس به نقل از پايگاه خبري "النشره "، "سيد حسن نصرالله " دبيركل حزب‌الله لبنان در سخنراني امروز خود در همايش بين‌المللي - عربي كه به منظور پشتيباني از مقاومت برگزار مي‌شود، گفت: "توانمندي لبنان با اتحاد و يكپارچگي ارتش، ملت و مقاومت آن دوچندان شد و از اين رهگذر توانست اشغالگر را از سرزمين خود بيرون كند و براي ملت و امت خود پايگاه جديد و پيشرفته‌اي در مسير پيروزي‌ قاطع و حتمي ايجاد كند ".
وي تصريح كرد: " آنچه كه شما از ديدگاه‌ها و مواضع تاثيرگذار بر هوشياري، آگاهي، اراده و اعتماد ملت ما به آينده مي‌گوئيد من نيز از بخش روشن‌تر جنگ براي شما مي‌گويم. از زماني كه نيروهاي سلطه‌گر اقدام به تاسيس اسرائيل بعنوان يك رژيم غاصب و ايجاد يك پايگاه نظامي پيشرفته كردند هدف آنان اين بوده كه بر اساس طرحي كه موسوم به اسرائيل بزرگ است، يك رژيم توانمند استعمارگر بنيانگذاري كنند تا ضامن هميشگي و دائمي منافع آنان در منطقه باشد ".
دبيركل حزب‌الله افزود: "صهيونيست‌ها تا پيش از جنگ اكتبر 1973 معتقد بودند كه تا موفق اجرا شدن طرح "اسرائيل بزرگ " فاصله‌اي ندارند اما جنگ 1973 در ميان تمام جنگ‌هايي كه با اسرائيل صورت گرفته بود، يك معضل بزرگ براي صهيونيست‌ها بوجود آورد؛ ارتش‌هاي مصري و سوري حماسه‌هاي تاريخي و قهرمانانه عربي را فراموش نكردند و جلوي روياي توسعه‌طلبانه طرح صهيونيستي را گرفتند. اما چند سال بعد دولت مصر از معادله درگيري با اسرائيل بيرون آمد و اين يكي از بزرگترين تحولات در تاريخ درگيري با رژيم صهيونيستي بشمار مي‌آيد. اما خواست خدا بر اين بود كه "امام خميني " (ره) از ايران وارد معادله درگيري‌ها شود كه اين نيز نقطه قوت و تحول ديگر در تاريخ اين درگيري‌ها محسوب مي‌شود.
سيد حسن نصرالله تصريح كرد: "موفقيت اسرائيل در اشغال لبنان در سال 1982 بار ديگر روياي ايجاد اسرائيل بزرگ را براي صهيونيست‌ها زنده كرد اما مقاومت توانست اشغالگران را در 25 ماه مي [سال 2000] با خواري و ذلت از كشور بيرون كند كه اين نشانه و علامت روشني براي از بين رفتن و افول نظريه و طرح اسرائيل بزرگ و شروع طرح نظريه توانمندي برتر اسرائيل [در منطقه] بود.اما انتفاضه الاقصي در فلسطين شروع شد و اين‌بار نيز اسرائيلي‌ها احساس ضعف و ناتواني كردند. نيروهاي مقاومت در غزه اشغالگران را از اين منطقه بيرون كردند و [اكنون]صهيونيست‌ها آرزو مي‌كنند كه دريا غزه را غرق كند اما چنين امري محقق نشده [و نخواهد شد] بلكه آنان[اسرائيلي ها] خود غرق مي‌شوند. پس از آن اسرائيل جنگ وحشيانه خود را عليه لبنان در سال 2006 براي سركوب مقاومت آغاز كرد اما مقاومت از بين نرفت و باقي ماند و توانمندتر و قدرتمندتر از گذشته با آن مقابله كرد. اسرائيل اين جنگ را براي بازگرداندن قدرت بازدارندگي خود آغاز كرده بود اما اندك چيزي را كه از اين بازدارندگي باقي‌ مانده بود نيز از دست داد.
دبيركل حزب‌الله لبنان تاكيد كرد: روياي اسرائيل بزرگ در "مارون الراس " و "بنت جبيل " فرو ريخت و از بين رفت سپس اين رژيم با خونريزي در نوار غزه در سال 2006 [و ناكامي مجدد] طرح اسرائيل بزرگ را كاملا نابود كرد.
سيد حسن نصرالله افزود: امروز اسرائيل با يك بن‌بست واقعي روبروست. بن‌بست ارتش شكست‌ناپذير، بن‌بست فرماندهي، بن‌بست ميزان اعتماد به نظام، سازمانها و نهادهاي موجود در آن و نيز بن‌بست اعتماد و اعتقاد به آينده. لذا اين رژيم تلاش مي‌كند تا تمام اين مشكلات و بن‌بست‌هاي موجود را با نواختن طبل‌هاي جنگ و اعلام تهديدهاي پياپي و تقريبا هر روزه اندكي وضعيت موجود را براي خود بهتر كند اما اين تهديدهاي تكراري تنها ترسوها و شكست‌خورده‌ها را مي‌ترساند و كساني كه نبردها و ميدان‌هاي جهاد را تجربه كرده‌اند با آغوش باز از هرگونه مقابله و رويارويي در آينده، استقبال مي‌كنند تا از اين رهگذر براي امت خود يك پيروزي و عزتمندي بزرگ و جديدتر را رقم بزنند.

لینک
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8810250734

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
گیریم که درست کردن بمب که از دور کنترل بشه کار ساده ای هست مهم انجام این کار توسط شخص یا اشخاص مورد نظر هست !!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هاهاها! جالب بود بلیز جان!

[quote]ساخت مدار چشمک زن نیست که برادر من! این مدار باید هماهنگ با چاشنی انفجاری باشه و یک اشتباه میتونه باعث درست عمل نکردن بمب بشه. باز هم میگم کار یک فرد عادی بی اطلاع به انفجار و الکترونیک نمیتونه باشه.[/quote]

سعید جان عزیزم اگر ممنوع نبود، فیلم آموزشی ساخت بمب کنترل از راه دور رو اینجا برات می زاشتم! اصلاً کار سختی نیست ابداً! حتی کسی که بویی از الکترونیک هم نبرده و آیکیوش چیزی حدود 90 هم باشه (جرج بوش!) می تونه بسازتش!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.