ali_64

تحلیل و پیگیری تحولات اسراییل

Recommended Posts

آنچه که امروز در تصور بنی اسرائیل قرار دارد، آرزویی بر باد رفته است که دوست داشتند، خود با عنوان نقش اول در آن به ابراز وجود بپردازند، ولی امروز دیگر از آن قدرت شکست ناپذیر خبری نیست و جریان به آنسو پیش رفته که حزب الله و مقاومت به قدرت شکست ناپذیر تبدیل شده است. به خصوص بعد از جنگ 22 روزه ، علاوه بر ایجاد احساس ضعف روز افزون در مردم اسرائیل و ارتش این کشور ، دیگر در جهان کسی نمی تواند به راحتی از اسرائیل پشتیبانی کند و این به معنای شکستی روانی در تمام جهان است که روز به روز اسرائیل را در انزوای بیشتر قرار می دهد.

فان حزب الله هم الغالبون

حزب الله پیروز است

با کمک های روز افزون ایران و سوریه به جبهه اول مسلمین در برابر اسرائیل حزب الله روز به روز نیرومند تر و مجهز تر می گردد. و بر اساس آنچه حزب الله هم اعلام کرد با تلاش برای ایجاد یک شبکه پدافند هوایی بر اساس تجربیات جنگ های نامتقارن به طور کامل مولفه های قدرت اسرائیل در جنگ های آینده از بین خواهد رفت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نابودی اسراییل زمینه ساز ظهور خواهد بود انشاالله. البته لازم نیست که حتما جنگی رخ بده و نابودی اسراییل با تداوم این شرایط حتمی است انشاالله. رژیمی که جنگ لازمه ی بقا و قدرتش بود الان به جایی رسیده که اگر جنگی رخ بده سقوطش تسریع میشه و اگر جنگی رخ نده باز به آرامی به سمت سقوط میره. این شرایط برای قدرتهای حامی اسراییل مملوس هست و احتمالا این قدرتها به دنبال جایگزینی برای این رژیم جعلی خواهند بود. به نظر حقیر کشورهای عربی نوظهور و مدعی که تاکنون نقش چندانی در مدیریت جهان عرب نداشتند جایگزین خوبی برای اسراییل خواهند بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان فقط يه تذكر ٬ تو اخبار ها هم شنيده بودم كه ممكنه اين نوع بزرگنمايي حرب الله نقشه از پيش طراحي شده اي باشه براي حمله مجدد و پيدا كردن صلاح هاي كشتار جمعي ! اون اتفاقي كه در عراق افتاد رو كه حتما يادتونه ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان فقط يه تذكر ٬ تو اخبار ها هم شنيده بودم كه ممكنه اين نوع بزرگنمايي حرب الله نقشه از پيش طراحي شده اي باشه براي حمله مجدد و پيدا كردن صلاح هاي كشتار جمعي ! اون اتفاقي كه در عراق افتاد رو كه حتما يادتونه [/quote]

ممکنه. شاید این سری ،ناتو هم در کنار اسراییل وارد جنگ تمام عیار بشه. اما مگه اونا میدونن واکنش ایران و متحدانش در منطقه چی هستش که انقدر با اطمینان طرح مسله میکنند؟
نه! این سری براشون ساده نخواهد بود چون سری قبل حزب الله پیروز شده و امکان دخالت ایران و سوریه بیشتر از قبل هستش.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]دوستان فقط يه تذكر ٬ تو اخبار ها هم شنيده بودم كه ممكنه اين نوع بزرگنمايي حرب الله نقشه از پيش طراحي شده اي باشه براي حمله مجدد و پيدا كردن صلاح هاي كشتار جمعي ! اون اتفاقي كه در عراق افتاد رو كه حتما يادتونه [/quote]

ممکنه. شاید این سری ،ناتو هم در کنار اسراییل وارد جنگ تمام عیار بشه. اما مگه اونا میدونن واکنش ایران و متحدانش در منطقه چی هستش که انقدر با اطمینان طرح مسله میکنند؟
نه! این سری براشون ساده نخواهد بود چون سری قبل حزب الله پیروز شده و امکان دخالت ایران و سوریه بیشتر از قبل هستش.[/quote]

البته اينم من اضافه مي كنم كه الان برد موشكي حزب الله هم نسبت به جنگ33 روزه خيلي فرق ميكنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا ببخشيد من يه سپوال مهم دارم ! چطوري ميشه شما 24 ساعته بالاسرت هواپيماي جنگنده و شناسايي و بهپاد و هليكوپتر و ماهواره باشه ، تازه با انواع دوبينهاي اكتشافي نظير ترمال و فروسرخ و ... ، بعدش بتوني لانچر كاتوشا بياري بيرون تنظيم كني روي هدف و شليك كني ؟
اگر اين رو بفهمم خيلي كمك ميكنه به آرامش بنده ! هر كسي ميدونه حرب الله چطوري تونست اين كار رو بكنه بياد بهم پيام خصوصي بده ! دوست ندارم رمز كار حزب الله لو بره ! ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]دوستان فقط يه تذكر ٬ تو اخبار ها هم شنيده بودم كه ممكنه اين نوع بزرگنمايي حرب الله نقشه از پيش طراحي شده اي باشه براي حمله مجدد و پيدا كردن صلاح هاي كشتار جمعي ! اون اتفاقي كه در عراق افتاد رو كه حتما يادتونه [/quote]

نه! این سری براشون ساده نخواهد بود چون سری قبل حزب الله پیروز شده و امکان دخالت ایران و سوریه بیشتر از قبل هستش.[/quote]

ناتو اگر چه دوست داره که حزب الله وجد نداشته باشه (البته ناتو وجود خارجی نداره و تمام منویات ایالات متحده در این سازمان بروز و ظهور داره)

اما با ملاحظات ژئوپلیتیک بسیاری مواجه هست و نمیخواد خودش رو با قدرت منطقه ای ایرن که به سرعت داره دامنه نفوذش رو گسترش میده تقابل پیدا کنه

چون در اون صورت تو باتلاق افغانستان و عراق نابود میشه

در برخورد با حیات خلوت ایران و اقمار ایران خیلی با احتیاط برخورد میکنن(البته بجز رژیم صهیونیستی که نقش سگ رو در این مناقشه داره)

ضمن اینکه اگر همچین جنگی صورت بگیره با توجه به قدرت حزب الله و وضعیت متزلزل اجتماعی در درون رژیم صهیونیستی ، این جنگ جنگ فرو پاشی خواهد بود

ولی برای جلو گیری از فروپاشی رژیم صهیونیستی (که اگر از بین بره هژمونی قدرت امریکا از بین میره) ممکنه وارد عمل بشه

اما ایران اخطار داد

چند وقت پیش بود که آقای متکی وزیر محترم خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت در صورت جنگ ما جبهه ای از مرز های چین تا مرز های مصر ایجد میکنیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ناتو اگر چه دوست داره که حزب الله وجد نداشته باشه (البته ناتو وجود خارجی نداره و تمام منویات ایالات متحده در این سازمان بروز و ظهور داره)

اما با ملاحظات ژئوپلیتیک بسیاری مواجه هست و نمیخواد خودش رو با قدرت منطقه ای ایرن که به سرعت داره دامنه نفوذش رو گسترش میده تقابل پیدا کنه

چون در اون صورت تو باتلاق افغانستان و عراق نابود میشه

در برخورد با حیات خلوت ایران و اقمار ایران خیلی با احتیاط برخورد میکنن(البته بجز رژیم صهیونیستی که نقش سگ رو در این مناقشه داره)

ضمن اینکه اگر همچین جنگی صورت بگیره با توجه به قدرت حزب الله و وضعیت متزلزل اجتماعی در درون رژیم صهیونیستی ، این جنگ جنگ فرو پاشی خواهد بود

ولی برای جلو گیری از فروپاشی رژیم صهیونیستی (که اگر از بین بره هژمونی قدرت امریکا از بین میره) ممکنه وارد عمل بشه

اما ایران اخطار داد

چند وقت پیش بود که آقای متکی وزیر محترم خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت در صورت جنگ ما جبهه ای از مرز های چین تا مرز های مصر ایجد میکنیم[/quote]

پس ایشاالله جنگی رخ نمیده. اما ما باید برگزاری رزمایشهای مختلف خودمون رو آماده نگه داریم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

بعضي خلبان هاي عراقي از اينكه بمب هاشون رو روي مردم بي دفاع بريزن و اونا رو بكشن متنفر بودن........
اونا هرچند كه دشمن بودن...ولي باز اين كار با روحيه ي بعضي هاشون سازگار نبود
و بر طبق دستور مجبور ميشدن كه شهر ها رو بمب باران كنن

الان تو عراق يه عده هستن كه گوش ها و دماغشون بريده شده............اونا خلبان هايي هستن كه بمب هاي خودشون رو روي شهر ها نريختن.............
وقتي يه خلبان از شهري مگيذشت كه قبلش قرار بوده توسط جنگنده ي ديگري بمب باران بشه اما اثار اتش سوزي رو تو شهر نميبينه....ميرفت و گزارش ميداد كه خلبان قبلي اين ماموريت رو انجام نداده و حتما تو بيابون ها بمب هاشو ريخته.......و اونا هم مجازاتش ميكردن

اين قضيه رو از عراقي هايي كه بعد از اشغال عراق باهاشون رابطه داشتيم شنيدم
ما تو عراق اشنا و فاميل داريم..........البته اصالتشون كرد ايرانيه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

[ quote]دوستان فقط يه تذكر ٬ تو اخبار ها هم شنيده بودم كه ممكنه اين نوع بزرگنمايي حرب الله نقشه از پيش طراحي شده اي باشه براي حمله مجدد و پيدا كردن صلاح هاي كشتار جمعي ! اون اتفاقي كه در عراق افتاد رو كه حتما يادتونه ؟[/quote]

سلام

سلاح كشتار جمعي؟ تصور نميكنم. ايكاش استاد تسليحات كشتار جمعي سايت امين عزيز بود تا ابتدا يه تعريف جامعي از سلاح كشتار جمعي دستمون ميومد.

اگر بنا بر دخالت اروپا بود ، اين كشورها هيچوقت لبنان رو ترك نميكردن. همراهي اروپا با اسرائيل در جنگ با حزب الله تقريبا درصدي نزديك به صفر هست. حتي امريكا هم كه نزديكترين عضو ناتو به اسرائيل هست از شركت مستقيم در جنگ دو طرف بشدت پرهيز ميكنه.

[quote ]آقا ببخشيد من يه سپوال مهم دارم ! چطوري ميشه شما 24 ساعته بالاسرت هواپيماي جنگنده و شناسايي و بهپاد و هليكوپتر و ماهواره باشه ، تازه با انواع دوبينهاي اكتشافي نظير ترمال و فروسرخ و ... ، بعدش بتوني لانچر كاتوشا بياري بيرون تنظيم كني روي هدف و شليك كني ؟
اگر اين رو بفهمم خيلي كمك ميكنه به آرامش بنده ! هر كسي ميدونه حرب الله چطوري تونست اين كار رو بكنه بياد بهم پيام خصوصي بده ! دوست ندارم رمز كار حزب الله لو بره ! ممنون

مشكل لو رفتن نيست دوست عزيز. مساله عدم اطلاع همه هست. اگر خبر دار شدم حتما بصورت عمومي خواهم گفت. رمز موفقيت يه نيروي نظامي حكم شيشه عمرش رو داره و يقينا دست من و شما نخواهد داد.
[quote ]سلام

بعضي خلبان هاي عراقي از اينكه بمب هاشون رو روي مردم بي دفاع بريزن و اونا رو بكشن متنفر بودن........
اونا هرچند كه دشمن بودن...ولي باز اين كار با روحيه ي بعضي هاشون سازگار نبود
و بر طبق دستور مجبور ميشدن كه شهر ها رو بمب باران كنن

الان تو عراق يه عده هستن كه گوش ها و دماغشون بريده شده............اونا خلبان هايي هستن كه بمب هاي خودشون رو روي شهر ها نريختن.............
وقتي يه خلبان از شهري مگيذشت كه قبلش قرار بوده توسط جنگنده ي ديگري بمب باران بشه اما اثار اتش سوزي رو تو شهر نميبينه....ميرفت و گزارش ميداد كه خلبان قبلي اين ماموريت رو انجام نداده و حتما تو بيابون ها بمب هاشو ريخته.......و اونا هم مجازاتش ميكردن

اين قضيه رو از عراقي هايي كه بعد از اشغال عراق باهاشون رابطه داشتيم شنيدم
ما تو عراق اشنا و فاميل داريم..........البته اصالتشون كرد ايرانيه[/quote]

ممكنه درصد كمي اينكار رو براي اولين و اخرين بار كرده باشن ولي اين مساله در اون زمان مطرح بود.
بعد هم خلبان ديگه اي براي چك ليست خلبانان عملياتي به منطقه نميرفت. دو روش بود براي بدست اوردن خبر از موفقيت حملات. رسانه ها و ستون پنجم ( لعنت ابدي خداوند بر اين ستون ! )
كه بعدها بنا بر تجربه محل ، وسعت و ميزان واقعي شهدا و مجروحين هيچوقت منتشر نميشد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ولي امار دماغ و گوش بريده ها كم نيست.....اگر كه كم بود اينجور حرفش زده نميشد

به هر حال اونا هم مسلمون يا شيعه بودن............به هر حال منكر قساوت قلب بعثي ها نيستم.......ولي همه كه مثل بعثي ها نبودن كه

ميدونم خلاف اين ها هم بوده.....مثل بمباران هاي شيميايي شهر هاي حلبچه عراق و سردشت ايران

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من جنگی دیگر بین اسرائیل و حزب الله یک جنگ حتمی است

اسرائیل کاری غیر از جنگیدن بلد نیست

به قول یکی از دوستان سگ غربی ها اسرائیل است و سگ غیر از پارس کردن گاز گرفتن و حمله کردن کار دیگری بلد نیست

سگ که پروفسور نیست :mrgreen: :(

اسرائیل فقط منتظر رها شدن قلاده ی خود است

به نظر من در حمله ی بعدی دامنه جنگ محدود به بخشی از لبنان و اسرائیل نخواهد بود

نمی دونم چرا احساس می کنم این آرامش نسبی آرامش قبل از طوفان است

خدا به خیر کند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در هر صورت وعده الهی محقق خواهد شد

فان حزب الله هم الغالبون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آذربایجان و اسرائیل مشترکا هواپیماهای بی سرنشین تولید خواهند کرد

یاور جمالوف" وزیر صنایع دفاع آذربایجان اعلام کرد که قرارداد تولید مشترک هواپیماهای بدون سرنشین توسط آذربایجان اسرائیل در مرحله امضا قرار دارد. این مطلب را روز چهارشنبه خبرگزاری " АРА" آذربایجان گزارش داد.
در این گزارش به نقل از جمالوف آمده است:
"میان طرفین یک سری مسائل فنی وجود داشت که حل شده اند. سهم آذربایجان در این طرح ها 51% و کمپانی خارجی فناوری را ارائه خواهد داد".
وی همچنین گفت که
[color=red]آذربایجان قصد دارد که هم هواپیماهای بدون سرنشین جاسوسی و هم جنگی تولید کند که برای نابودی اهداف دشمن بر روی آنها موشک ها و بمب های هدایت شونده از راه دور تعبیه خواهد شد. [/color]

http://ilna.ir/newsText.aspx?id=124643

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.