Recommended Posts

احساسم چنگ زده بود به عقلم ولی الأن که یکم آروم شدم ، می بینم دوستان دارن درست می گن

به قول فرمایش دوستان ، پاسخ ما باید متناسب با ضربه ای باشه که خوردیم

اگه الأن اسرائیل بیاد یکی از سایت های هسته ای ما رو بزنه ما باید چیکار کنیم؟

باید اسرائیل رو با خاک یکسان کنیم ؟ اصلأ می تونیم همچین کاری بکنیم ؟

نه نباید این کار رو بکنیم

ما هم مثلأ باید بزنیم دیمونا رو نابود کنیم

چشم در برار چشم

اینطوری خیلی بهتره

اولا دوست خوبم شما تعیین نمی کنید که کی چکار کنه! فرماندهین بهتر از من بلدن تصمیم بگیرن.

بعدشم ببخشید درسته فرماندهین کوتاه اومدن ولی دلیل میشه ما قبول کنیم رژیم کودک کش میتونه از سد پدافندی ما بگذره؟ پهپاد نیمه پنهانکار شون اومد کاری نکرد! هواپیما های کاملا آشکارشون چه غلطی میخوان بکنن؟

بنده صراحتا عرض میکنم من عاشق مبارزه با اسراییل و صهیونیسم هستم. با رژیم کودک کش غاصب مخالفم و تا روز آخر عمرم برای این هدف میجنگم. ضمنا ما از نبرد با سگ نگهبان آمریکا نمی ترسیم. بیایند تا قدرت واقعی را نشان شان دهیم.

فریاد یا لثارات الحسین پیروز است...

ویرایش شده در توسط Moghaddam
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حزب الله: «علی طباطبائی» در سلامتی کامل است

حزب الله اعلام کرد، «علی طباطبائی» که هدف اصلی حمله اسرائیل به قنیطره بوده در سلامتی کامل است.
به گزارش مشرق به نقل از پایگاه خبری سوریا عاجل، حزب الله اعلام کرد علی طباطبائی که هدف اصلی حمله اسرائیل به قنیطره بوده در سلامتی کامل است.

روز گذشته یک بالگرد رژیم صهیونیستی با حمله به منطقه «القنیطره» واقع در جنوب سوریه 6 تن از اعضای حزب‌الله را به شهادت رساند که در بین آنها جهاد مغنیه فرزند عماد مغنیه از فرماندهان حزب‌الله نیز دیده می‌شود.

روابط عمومی حزب‌الله لبنان اعلام کرد که محمد احمد عیسی فرمانده شهید معروف به ابو عیسی و جهاد عماد مغنیه معروف به جواد فرزند شهید عماد مغنیه، غازی علی ضاوی معروف به دانیال، علی حسن البراهیم، معروف به ایهاب، عباس ابراهیم حجازی معروف به سید عباس، محمد علی حسن ابو الحسن معروف به کاظم شهدای این حمله هستند.

http://www.mashreghnews.ir/fa/mobile/381639
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تسلیت میگم خیلی ناراحتم دارم دیوونه میشم

بنظرم  حزبالله بجای جنگ با اراذل و اوباش مستقبما با لانه فساد اسرائیل وارد درگیری بشه .دیگه راهی نیست 

ویرایش شده در توسط keivan2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

داداش خدا به ادم عقل داده...............میشه خدا بندشو بیا فرینه....بعد به یه سری دیگه بگه اینا حیوانند بکشیدشون...غارتشون کنید.............ببخشیدا ...خدایی که به یه سری از بنده هاش بگه هر کاری خواستید بکنید....به بیگناه رحم نکنید...هر جنایتی بکنید.این خدا نیست....خود خوده شیطانه......تو دین اسلامم هزار تا دستکاری کردند... همین حرفا روجعل کردند....شد ریشه این تکفیریها...................خدایی که من میشناسم میگه ظلم نکن...به مردم احترام بذار...........دروغ نگو..........سالم زندگی کن....تو هر دین اسمانی که خلافه این را توصیه کنه قطعا حرفه خدا نیست وتحریفه.................

در تأیید صحبت های شما میخواستم عقاید این جماعت رو ریشه ای به چالش بکشم که ببینن که عجب عقاید مزخرف بی ریشه و پرت و پلایی دارن، بعد یه نیگا انداختم دیدم اینقدر جک و جونور به اسم مسلمون وجود داره که دیگه گفتم ولش کن بابا. دنیا خیلی خر تو خر تر از اونه که حتی اگر ما با استدلال طرف رو له و لورده کنیم ، آب از آب تکون نمی خوره. نکته جالبش اینه که تو سرشماری جمعیت ، همه اینها رو با هم شمارش میکنن !!! دلم میخواد سرم رو بکوبم به دیوار .

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نماینده حزب‌الله در تهران خبر داد:
اعلام تصمیم حزب‌الله طی روزهای آینده

گروه بین‌الملل مشرق - سید عبدالله صفی‌الدین، نماینده حزب الله لبنان در تهران گفت: به زودی سید حسن نصرالله درباره تجاوز دیروز رژیم صهیونیستی به القنیطره که به شهادت تعدادی از رزمندگان مقاومت اسلامی انجامید، سخنرانی خواهد کرد.

اعلام تصمیم حزب‌الله طی روزهای آینده

سید عبدالله صفی‌الدین گفت: از حزب‌الله در حمله دیروز چند نفر به شهادت رسیدند اما به هر حال اسرائیل باید بداند که آنها این حملات را آغاز کرده‌اند.

وی افزود: در روزهای آینده خبر تصمیم حزب‌الله در واکنش به این اقدام رژیم صهیونیستی منتشر خواهد شد.

http://www.mashreghnews.ir/fa/mobile/381644
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام به همگی...تسلیت عرض میکنم...چند تا نکته مد نظر این حقیر هست که باید عنوان کنم...

1-این قضیه نشون داد که توان شنود الکترونیکی حزب الله باید گسترده تر بشه. پس امیدوارم سپاه یه حرکتی بزنه تو این مورد و نسبت به بروزآوری و گسترده تر کردن توانمندی های سایبری و الکترونیک حزب الله اقدام بکنه.

2-نیاز مبرمی به راهکارهای مقابله با هلیکوپترها در نزد واحدهای عمل کننده حزب الله شدیداً احساس میشه. خوشبختانه این مورد (تقابل با تهاجم هلیکوپترها) راهکارها و ادوات مناسبی براش در نزد نیروهای مسلح کشورمون موجوده، امیدوارم هرچه زودتر تجارب و ادوات لازم به لبنان منتقل بشه.

3-جبران این خریت اسرائیل حتماً نباید هم سطح باشه، بلکه برابری دایره تخریب کفایت میکند. خوشبختانه این جرثومه ی فساد آسیب پذیری های جدی ای در سطوح مختلف داره. از حوزه دستگاه اطلاعات خارجی این رژیم نحس گرفته تا فضای سایبری و غیره. این نکته هم هست که قابلیت های مختلف اطلاعاتی و عملیاتی برون مرزی ایران به عنوان عامل لجستیک حزب الله باید در نظر گرفته بشه.

در پناه حق...

ویرایش شده در توسط Marine101
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان عزیز. می دونم که به شدت ناراحت هستید و عصبانی. اما باید یکم معقول تر فکر کنید.  :winking:

دستور کار :

1. تمام شهروندان دارای تابعیت این "رژیم کودک کش" اهداف این پاسخ خواهند بود. (تأکید میکنم تمام شهروندان: نظامی-غیر نظامی، زن-مرد، پیر-جوان، کودک-بزرگسال و ...)

دقیقا چیزی که انتظار میره عملکرد و پاسخگویی به این جنایت از سوی دولتمردان هست ولاغیر اون هم تو این شرایط سخت اون هم برای ما نه برای دشمن!

یه انتظاری هم از دوستان میره که یه کم احساسات رو کنار بگذارن و راه بهتری برای مقابله پیدا کنند

به شخصا از دیروز تا الان این ضایعه سنگین رو حضم نکردم و نمیکنم این رو هم بدونیم که مشکل از طرف خود ما بوده

بدون هیچ پشتیبانی و کار اطلاعاتی و حفاضتی همچین فقدانی رو رقم زدیم! و یه برد برای دشمن ساختیم!

در جواب دوستمون هم اگر قرار به جواب باشه و و اهداف ما غیرنظامی زن-مرد-پیر-جوان-کودک باشه پس فرق ما با این رژیم کودک کش چیه؟

خداروشکر که قرار نیس ما جواب بدیم وگرنه هیچ فرقی با یه کافر نداشتیم

و امیدوارم جوابی درخور وبرابر به این رژیم داده بشه و شکی درش نیس که دیر یا زودش مهم نیس و مهم جواب دندان شکن هست

اگر هم کسی مخالف نظر و عقیده ما هست و دشمن هست نیازی به فحاشی نیست یک جواب در خور و مقابل کافی هست و بعیده میلیتاری جای فحاشی باشه چون کوچه و بازارو خیابون نیس

این یه خواهش هست که جوابی متقابل و دور از احساسات و فحاشی بدین

یا حق

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دقیقا چیزی که انتظار میره عملکرد و پاسخگویی به این جنایت از سوی دولتمردان هست ولاغیر اون هم تو این شرایط سخت اون هم برای ما نه برای دشمن!

یه انتظاری هم از دوستان میره که یه کم احساسات رو کنار بگذارن و راه بهتری برای مقابله پیدا کنند

به شخصا از دیروز تا الان این ضایعه سنگین رو حضم نکردم و نمیکنم این رو هم بدونیم که مشکل از طرف خود ما بوده

بدون هیچ پشتیبانی و کار اطلاعاتی و حفاضتی همچین فقدانی رو رقم زدیم! و یه برد برای دشمن ساختیم!

در جواب دوستمون هم اگر قرار به جواب باشه و و اهداف ما غیرنظامی زن-مرد-پیر-جوان-کودک باشه پس فرق ما با این رژیم کودک کش چیه؟

خداروشکر که قرار نیس ما جواب بدیم وگرنه هیچ فرقی با یه کافر نداشتیم

و امیدوارم جوابی درخور وبرابر به این رژیم داده بشه و شکی درش نیس که دیر یا زودش مهم نیس و مهم جواب دندان شکن هست

اگر هم کسی مخالف نظر و عقیده ما هست و دشمن هست نیازی به فحاشی نیست یک جواب در خور و مقابل کافی هست و بعیده میلیتاری جای فحاشی باشه چون کوچه و بازارو خیابون نیس

این یه خواهش هست که جوابی متقابل و دور از احساسات و فحاشی بدین

یا حق

برادر یادت باشه///

هر زن و کودکی که تو سرزمین های اشغالی هست یک هدف مشروعه، چون سرزمین اسلامی غصب کردند!! تمام

• Upvote 7
  • Downvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم