basijee

نیروهای جبهه مقاومت و مدافعان حریم اهل بیت (س) در عراق و شامات

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='mersaad' timestamp='1377350097' post='332204']
با اینکه دوستان تحویل نمیگیرن ! ولی برام مهم نیست و دومین کلیپ خودم رو تقدیم میکنم !
[b] [url="http://www.aparat.com/v/DXdPT"][size=4]شیر بچه های حیدر کرار (لواء ابوالفضل العباس علیه السلام)[/size][/url][/b]
[/quote]
عزیزان با اینکه این پست به عنوان پست محبوب شناخته شد ولی به دلیل اینکه خودم با دقت کلیپ رو نگاه کردم و به نظرم رسید که به دلیل ضرب آهنگ تند و عدم افکت گذاری خاص بر روی عکس ها ، این کلیپ یه مقداری زیادی حالت موزون پیدا کرده و در شأن حضرت زینب (س ) نیست و همچنین به دلیل اینکه انسان در قبال اعمالش مسئول است ( والبته همین دعوا رو هم من در اینترنت با آدمهای مختلف میکنم ولی متوجه عمق خطری که متوجه شون هست نمیشن و برای خودشون گناه و معصیت و چه بسا خون مسلمین و مومنین رو میخرن ) ، تصمیم گرفتم علی رغم اینکه این کلیپ یکی از پر بازدید ترین کلیپ های کانالم در سایت آپارات بود اون رو حذف کنم و انشا الله کلیپ های مناسب جایگزین کنم ، در مورد کلیپ اول مدافعان حرم که درست کردم هم دقت کردم ، چون عکس ها متحرک بود این حالتی که عرض کردم خیلی به چشم نمیاومد و الا همون رو هم حذف میکردم .
والعاقبة للمتقین ویرایش شده در توسط mersaad
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mersaad' timestamp='1377440189' post='332635']
عزیزان با اینکه این پست به عنوان پست محبوب شناخته شد ولی به دلیل اینکه خودم با دقت کلیپ رو نگاه کردم و به نظرم رسید که به دلیل ضرب آهنگ تند و عدم افکت گذاری خاص بر روی عکس ها ، این کلیپ یه مقداری زیادی حالت موزون پیدا کرده و در شأن حضرت زینب (س ) نیست و همچنین به دلیل اینکه انسان در قبال اعمالش مسئول است ( والبته همین دعوا رو هم من در اینترنت با آدمهای مختلف میکنم ولی متوجه عمق خطری که متوجه شون هست نمیشن و برای خودشون گناه و معصیت و چه بسا خون مسلمین و مومنین رو میخرن ) ، تصمیم گرفتم علی رغم اینکه این کلیپ یکی از پر بازدید ترین کلیپ های کانالم در سایت آپارات بود اون رو حذف کنم و انشا الله کلیپ های مناسب جایگزین کنم ، در مورد کلیپ اول مدافعان حرم که درست کردم هم دقت کردم ، چون عکس ها متحرک بود این حالتی که عرض کردم خیلی به چشم نمیاومد و الا همون رو هم حذف میکردم .
والعاقبة للمتقین
[/quote]
آقا چرا حذف می کنی ؟ خوب بعدیارو آهنگ بهتری بزار. اینجوری وهابی شاد کن میشما
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=#333333][size=2][center][background=rgb(255, 255, 255)][b][size=4]شهید المجاهد محمد جهاد یوسف (سراج)[/size][/b][/background][/center][/size][/color]
[color=#333333][size=2][center][background=rgb(255, 255, 255)][b][size=4]این برادر حزب اللهی رو با اسپاینر زدن پیکرش هم چند روز دست وهابی ها بود که در بازپس گیری مدافعان حرم پیکر رو پس گرفتن . شادی روحش صلوات[/size][/b][/background][/center][/size][/color]
[color=#333333][size=2][center][background=rgb(255, 255, 255)][url="http://safiranenour.ir/wp-content/uploads/2013/06/siJbFm_535.jpg"][img]http://safiranenour.ir/wp-content/uploads/2013/06/siJbFm_535.jpg[/img][/url][/background][/center][/size][/color]
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شهید در القصیر شهید شد...بعد مدافعان حرم پسش گرفتن؟.... icon_eek[size=4] [/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من در مورد باز پسگیری پیکر این شهید اطلاعی ندارم..
اما برادر آلن بهتره در این موارد خبر رو دقیق ذکر کنید..
یعنی تاریخی که پیکر این بنده خدا ها تشعیع میشند رو ذکر کنید
[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]شهید در القصیر شهید شد...بعد مدافعان حرم پسش گرفتن؟.... [/background][/right][/font][/color] icon_eek[color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)] [/background][/right][/font][/color]

[/quote]
شما که بهتر میدونید مدافعین حرم همه جا هستند...
از حلب تا درعا...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اینم اصلاح شده کلیپ قبلی !

[size=5][url="http://www.aparat.com/v/FoYEq"]شیر بچه های حیدر کرار (لواء ابوالفضل العباس علیه السلام)[/url][/size]

به یاری خدا یه کار دارم میزنم برای شهدا ! دعا بفرمائید !

در ضمن پست قبلی من باید 1000 تا مثبت میگرفت ولی چه کنم که گویا شور دوستان بیشتر است تا . . . ویرایش شده در توسط mersaad
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سپاه بدر...شهید..

[img] http://gallery.military.ir/albums/userpics/10093/XZ.jpg[/img]
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[center]در رثای شهید هادی باغبانی؛[/center]
[center]
[b] [url="http://www.mashreghnews.ir/fa/news/243779/%D9%81%D8%AF%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D9%86%D8%A8%D8%B3"]فدایی زینب(س) [/url][/b]

هم است به دست چه کسي کشته مي‌شوي. اصلاً درست و غلط بودن راهت را نشان مي‌دهد انگار. رضوانه‌ی هادي اگر از من چون و چراي رفتن بابايش را بپرسد، به او خواهم گفت که من و بابا شنيديم که آن‌طرف خط، بعد از اذان صبح فرياد مي‌زدند لبيک يا يزيد! لبيک يا معاويه!
همان روز اول که آمدن هادي با ما قطعي شد، آمد که وسايل را تحويل بگيرد. وسواس داشت که زودتر به زير و بم «دوربین» جديد آشنا شود. فردايش آمد پرسيد: «سيد وقت داري»؟ مقابلم که نشست گفت: «سفارشي چيزي داري»؟ گفتم: «کفش خوب بردار و زنده برگرد». اين‌طور بود که براي اولين بار با هم همکلام شديم.

دو روز از رسيدن‌مان به سوريه نگذشته بود که با هم رفتيم حلب. سر نترسي داشت ولي بي‌ترسي‌اش از حماقت نبود. از اطمينان بود. انگار تکليفش را مي‌دانست. همين بود که هر شب که برمي‌گشتيم هتل، با اشتياق تصويرهاي آن روزش را نشانم مي‌داد و به بحثم مي‌کشيد سر قاب و زاويه و موضوع. مثل شکارچي‌ها چشم‌هايش برق مي‌زد وقتي از سوژه‌هايي که گرفته بود حرف مي‌زد... و اگر سوژه‌اي از دستش در رفته بود به‌وضوح کلافه مي‌شد.

يک هفته شده نشده، پلاني نشانم داد از دخترک سرايدار مدرسه‌اي که سر کارش مانده بود و مدرسه خالي را جارو مي‌زد. دخترک سرش را از پنجره درآورده بود و براي دوربين هادي شکلک در مي‌آورد. پلان که تمام شد ديدم چشمش نم دارد. گفت: «سيد! کار و اينا سر جاش، دلم واسه دخترم تنگ شده». برايم گفت که رضوانه‌اش سه‌ساله است و خيلي بابايي است و ...

هادي دو تفاوت عمده با بقيه مستندسازهايي که آمدند سوريه داشت. اول اينکه خيلي زود دلش براي خانه تنگ شد، و دوم اينکه تا کارش تمام نمي‌شد در لوکيشن مي‌ماند. رفته بوديم از مقاومت مردم سوريه در برابر يکي از عجيب‌ترين جنگ‌هاي تاريخ فيلم بسازيم. هادي بيشتر موضوع کارش نيروهاي "دفاع وطني" بودند که هسته‌هاي مقاومت تشکيل داده بودند و از محله‌ها و شهرهاي خود در مقابل تکفيري‌ها دفاع مي‌کردند. از زندگي، خانواده، کار، آموزش نظامي، تجهيز و نهايتاً عمليات اين نيروها تصوير مي‌گرفت. مستند «دسته ايمان، از گردان کميل» سيد مرتضي آويني را مدام مرور مي‌کرد و دنبال بهينه‌کردن مدل آن براي جنگ سوريه بود. ايده‌اش اين بود که هر کدام اين بچه‌هاي سوري، روايتي منحصر به فرد از يکي از نقاط عطف تاريخ بشر هستند.

يادم هست در بازگشت از حلب، يک شب که در لاذقيه منتظر هواپيما مانديم و بعد از دو هفته خاک و پشه و تير و ترکش، ساحل مديترانه خيلي به جان‌مان نشسته بود، آهي کشيد و گفت: «سيد! خوبه‌ها، ولي کاش مي‌شد با خانوم بچه‌ها ميومديم».

سفر بعدي که معلوم شد من راهي نيستم، زنگ زد و گفت: «ميومدي حالا، بي‌تو صفا نداره‌ها» و من گفتم که نمي‌شود و کار دارم و بايد خانه پيدا کنم و اسباب بکشم و ... سفارش دادم که برايم فلان چيز را از فلان جا بخرد و به راننده هميشگي‌مان سلام برساند و به آشپز خوش‌دست فلان هتل سلام برساند و سالم برود و سالم برگردد.

خبر شهادتش را که شنيدم فقط پرسيدم کجا؟ راوي گفت ريف دمشق. و من ذهنم رفت به ريف دمشق، کوچه‌هايي که با هم دويده بوديم، کفش خاکستري‌اش که روز اولِ بدو بدو زبان باز کرده بود، و کت و شلواري که آورده بود مخصوص اينکه اگر خواستيم برويم زيارت عمه بزرگ بپوشد و شيک باشد.

مي گويند مهم است به دست چه کسي کشته مي‌شوي. اصلاً درست و غلط بودن راهت را نشان مي‌دهد انگار. رضوانه‌ی هادي اگر از من چون و چراي رفتن بابايش را بپرسد، به او خواهم گفت که من و بابا شنيديم که آن‌طرف خط، بعد از اذان صبح فرياد مي‌زدند لبيک يا يزيد، لبيک يا معاويه...

[color=#696969][b] سید علی فاطمی
مستندساز همرزم [color=#800000]شهید[/color][/b][/color][/center]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این عراقی ها هم که خجالت نمیکشند با فتوشاپ عکس ضایع برای اعلامیه شهدا درست میکنند...!
برند مثه بچه های حزب الله قبل نبرد با چند تا ژست قشنگ و اسلحه و لباس قشنگ عکس بگیرند...!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Haj_Rezvan' timestamp='1377518996' post='332910']
این عراقی ها هم که خجالت نمیکشند با فتوشاپ عکس ضایع برای اعلامیه شهدا درست میکنند...!
برند مثه بچه های حزب الله قبل نبرد با چند تا ژست قشنگ و اسلحه و لباس قشنگ عکس بگیرند...!!
[/quote]
چون به ایران نزدیک ترن کمال رونمایی های همنشین درشون اثر کرده icon_cheesygrin
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3][right][background=rgb(247, 247, 247)]این عراقی ها هم که خجالت نمیکشند با فتوشاپ عکس ضایع برای اعلامیه شهدا درست میکنند...![/background][/right][/size][/font][/color]
[color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]

برند مثه بچه های حزب الله قبل نبرد با چند تا ژست قشنگ و اسلحه و لباس قشنگ عکس بگیرند...!![/background][/size]چون به ایران نزدیک ترن کمال رونمایی های همنشین درشون اثر کرده icon_cheesygrin[/background][/right][/font][/color]

[/quote]
واقعا..!
گروه های فلسطینی تو کل عمرشون دو تا قبضه دوشکا از طرف ما بهشون رسید کل اعضا حماس رفتند باهاش عکس یادگاری گرفتند..!
اونوقت رفقای عراقی عکس در حین نبرد از خودشون ندارند..!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=5]خدا قوت دلاور[/size]
[size=5]زور بازوش ، قوت زانوش ، سلامتی همه مدافعین حرم اون صلوات خوشگله رو بفرست[/size]
[url="http://safiranenour.ir/wp-content/uploads/2013/06/siiXzS_433.jpg"][img]http://safiranenour.ir/wp-content/uploads/2013/06/siiXzS_433.jpg[/img][/url]
  • Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه نگاه به چهره این شهدا بندازید و بعد مقایسه کنید با اون وهابیا.خدایا اخرین منجی عالم رو بفرست.ما دیگه طاقت نداریم یه بار دیگه حضرت زینب اسیر بشه.یا ابوالفضل العباس تورو به غیرتت قسم میدیم که چنان غیرتی به ما بدی که نزاریم لک به گنبد بی بی بیفته.وهابیا هر روز تهدید میکنن که زینبیه رو شخم میزنن و اونوقت ما اینجا به فکر...گاهی با خودم میگم حتما سران نظام یه چیزایی میدونن و مطمین هستن که نبرد سوریه چی میشه و به خاطر همین اجازه اعزام نمیدن.اما کیه که دلش نخواد برای بی بی مثه عباسش باشه.کی دلش نمیخواد تا اخرین نفسش از حرم دفاع کنه.کی دلش نمیخواد هر روز صبح به گنبد بی بی نگاه نکنه. خدا شاهده اگه فقط یه ساعت اعزام به حرم رو ازاد کنن خیلیا تا اونجا پرواز میکنن.برای تعجیل در فرج اقا صلوات بفرستیم.این تنها کاریه که میشه کرد
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هر کی نبینه از دستش رفته !!!

[size=5][url="http://www.aparat.com/v/Tlum2"]شیر بچه های حیدر کرار ( شهدای مقاومت در سوریه )[/url][/size]
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.