super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

یه چیزی تو روان شناسی هست بهش میگن تصویر سازی ذهنی . یعنی وقتی تو ذهنت رو یه چیزی زوم کنی و همش بهش فکر کنی ، ممکنه اتفاق بیافته. فقط همه ما باید یه جور فکر کنیم . حالا دوستان فکرشون رو زوم کنن رو یه صحنه شبیه به اینکه این یارو بغدادی رو تخت بیمارستانه و روده هاش زده بیرون و داره سقط میشه . بهتره امیدوار باشیم که اثر کنه ! icon_cheesygrin

ویرایش شده در توسط mahdiarmy
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

آقا چرا همش این بحثو وسط می کشین؟ وقتی ولی امر مسلمین به حکم ولایی میگه قمه زدن حرامه  اینکار برای همه ما حرام مطلق میشه. برای آقایون مجتهدین هم قمه زدن حرام میشه حتی اگر اعتقاد داشته باشن که صحیحه.دیگه نباید کسی بیاد و اجتهاد کنه که خوبه یا بد.مگه قمه زدن دستور خدا و قرآن و پیامبر و یا ائمه ماست که بخاطرش از دستور رهبر و ولی امر مسلمین تمرد کنیم!؟ کاری که نه سفارش خدا و نه رسول و نه ائمه ما نیست و جز آبروریزی برای شیعیان چیزی نداره و ولی امر ما هم صریحا به حکم ولایی حکم به حرام بودنش میده دیگه چه اصراریه ادامه پیدا کنه!؟  جز اینه که نوعی حماقت و تحجر پشتشه!؟ کسی که نه امر ولی امر براش مهمه و نه آبروی اسلام و مسلمین به نظرتون چجور مسلمانیه!؟ اینها در خشک مغزی درست مثل اون تروریستی هستن که جلوی دوربین سر انسان بی گناه رو میبره و فکر می کنه داره به اسلام خدمت می کنه و اینها هم جلوی چشم مردم جهان خودشون رو وحشیانه زخمی و خونی می کنن و فکر می کنن به اسلام خدمت می کنن در حالیکه هر دو دارن با وحشی گری و حیوانیت آبروی اسلام و مسلمین رو میبرن و بزرگترین خیانت رو به خون سیدالشهدا انجام میدن.واقعا چرا بعضیا فکر می کنن دارن به اسلام خدمت می کنن در حالی که با قمه زدن دارن آبروی همون اسلامی رو میبرن که سیدالشهدا بخاطر حفظش از جون خودش و فرزندانش گذشت!؟مسلمان یک مرجع تقلید داره و همون مراجع تقلید یک ولی امر انتخاب کردن و اطاعت از اون هم برای مجتهدین و هم برای عموم مردم واجبه.حالا ولی امر میاد امر می کنه قمه زدن حرامه.هر چی میگی بنده خدا تو که میگی مسلمونی اطاعت از دستور ولی امر برات واجبه نه قمه زدن و ریختن آبروی اسلام و مسلمین.دیگه با چه زبونی به این ملت حالی کنیم قمه زدن کار درستی نیست!؟

بهتون منفی دادم چون حرفای خودمو به خودم دارین میگین !

تنها کسی که تو این تاپیک از بیانات امام خامنه ای استفاده کرد و نقل قول شون کرد در این زمینه خودم بودم !

یعنی حتی کسانیکه مخالف قمه زنی هم بودند اغلب حرفهایی زدند که ....! 

در حالیکه من به صورت عملی بیانات رهبری رو قرار دادم که به صورت منطقی چرایی نهی قمه زنی رو بیان کردند

من طرفدار قمه زنی نبودم و نیستم ! حداقل تو شهر ما که من معروفم به این مساله چون تو هیئتی هستیم که خیلی ها عشق شون این چیزاست ولی من جلو جمع مخالفت کردم ....و با دلیل و منطق هم مخالفت کردم

پس خواهشا رو به سمت یکی مثل من نمیخواد منبر بروید چون من خودم مخالف سرسخت قمه زنی هستم ! 

بحث من استفاده از پتانسیل گسترده کسانی بود که قمه زنی میکردند که ایران اسلامی در عراق ازشون استفاده کرد و میکنه !

یا حق

• Upvote 17
  • Downvote 19

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

وزیر خارجه عراق از کشته شدن سرکرده داعش در حملات روز شنبه خبر داد

/به گزارش پایگاه خبری "انسا"، ابراهیم الجعفری در صفحه توئیتر خود نوشت:

ابوبکر البغدادی که در حمله هوایی روز شنبه در القائم زخمی شده بود، اکنون مرده است

معاون ابوبکر البغدادی کشته شد /

تلویزیون عراق امروز از کشته شدن "ابوعمر البغدادی"، معاون سرکرده گروه تروریستی داعش،

طی عمیات گسترده نظامیان ارتش این کشور در شهر "فلوجه" استان الأنبار خبر داد

ویرایش شده در توسط sami_is_nemesis
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

به جز دو سه نفر که حالا میشناسم شون و میدونم عقیده شون چی هست ، الباقی رو هر روز چک میکنم از این عزیزانی که مثبت منفی میدن ... و معمولا خیلی هاشون سابقه شون روشن هست! 

جالبه بعضی از این عزیزان مطالب ضد رهبری هم مطرح میکنند تو سایت ! بعد الان اینجا به پستها منفی میزنند !

در قرآن کلمه بسیار شنیعی براشون به کار برده شده ...البته برای نوع رفتار و اعمال شون ... که به احترام دیگر اعضای سایت از به کار بردن ش منصرف میشم !

یا حق

پی نوشت: هر کاری که ما میکنیم فردای قیامت جوابی خواهد داشت ...برای هرکاری که میکنیم باید جوابی بدیم ... من خیلی دوست دارم جواب بعضی ها رو تو اون دنیا بشنوم ....!!! 

• Upvote 18
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

عکس سلفی صادق خرازی با حاج قاسم

ای بابا .. دیگه همه با حاج قاسم سلفی میندازند hee_hee  این مردمی بودن حاجی منو کشته .... حاجی فدایی داری big_hug

22925_518.jpg

**

به نقل از alen عزیز

شهر بیجی عراق بدست رزمندگان غیور شیعه آزاد شد

بیجی یکی از شهرهای بسیار مهم عراق به شمار میرود و آزاد سازی این شهر از مدتها پیش مدنظر ارتش عراق بود و پس از آزادسازی آمرلی گمانه زنی ها برای حرکت به سمت جنوب و تکریت و یا بیجی بیشتر شد ....

پالایشگاه بیجی نیز در این چند ماهه اخیر بارها شاهد حملات گاه و بیگاه تروریستهای تکفیری داعش بود و همواره از نبود ثبات امنیت رنج میبرد .. آزادسازی بیجی امنیت نسبی را برای پالایشگاه این شهر به ارمغان می آورد .

لازم به ذکر است بیجی تقریبا خالی از سکنه شده و به جز بازمانده های داعش در بعضی مناطق ، باقیمانده ی نیروها از بیجی عقب نشینی کردند .

با اتمام کار بیجی عملیات آزادسازی تکریت نیز قوت بیشتری خواهد گرفت

SlH_ldyn2.jpg

مگر جلولا و سعدیه آزاد نشده بودند؟

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

عکس قدیمی هست .... فکر کنم یک هفته  قبل ازآزادسازی آمرلی بود عکس رو دیدم !

تو همین تاپیک عکس ش هست

مخلصیم

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مگر جلولا و سعدیه آزاد نشده بودند؟

سلام

تصویر برای خبر آزادسازی آمرلی بود که قبلا در فروم گذاشته بودم .

اصلاحیه :

SlH_ldyn22.jpg

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

به جز دو سه نفر که حالا میشناسم شون و میدونم عقیده شون چی هست ، الباقی رو هر روز چک میکنم از این عزیزانی که مثبت منفی میدن ... و معمولا خیلی هاشون سابقه شون روشن هست! 

جالبه بعضی از این عزیزان مطالب ضد رهبری هم مطرح میکنند تو سایت ! بعد الان اینجا به پستها منفی میزنند !

در قرآن کلمه بسیار شنیعی براشون به کار برده شده ...البته برای نوع رفتار و اعمال شون ... که به احترام دیگر اعضای سایت از به کار بردن ش منصرف میشم !

یا حق

پی نوشت: هر کاری که ما میکنیم فردای قیامت جوابی خواهد داشت ...برای هرکاری که میکنیم باید جوابی بدیم ... من خیلی دوست دارم جواب بعضی ها رو تو اون دنیا بشنوم ....!!! 

بزرگوار من فکر کنم اولین بار بهتون منفی دادم. چون به نظرم تو کلامتون یک جورایی خود بزرگ بینی دیده می شد

پس خواهشا رو به سمت یکی مثل من نمیخواد منبر بروید

چه عیبی داره یکی آدم رو نصیحت کنه. حتی اگه آدم خودش به اون حرف پایبنده

من از پست هاتون اینطور فهمیدم که احتمالاً نظامی باشید یا خیلی به نظامی گری علاقه داشته باشید. یک توصیه برادرانه بهتون دارم: حواستون باشه خلق و خوتون خیلی نظامی نشه  :rose:  :rose:  :rose: 

• Upvote 12
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

من دیگه بهم نمیچسبه اتهام ناجوانمردانه خودبزرگ بینی ! :-(

این کلمه بسیار سختی هست که باید اون دنیا جواب انسان پس بده براش ها ؟

شما اگر پست ها رو میخوندین تو اون صفحات مربتط با قمه زنی می دیدید که هرکسی یک سری بحث مطرح شده بود بدون اینکه حتی یک نفر به خودش زحمت بده سخنان رهبری رو مرجع قرار بده

از این ور هم دوستان سوتفاهمی براشون پیش اومده بود که بنده موافق قمه زنی هستم

بنده صرفا به این ناحقی که در حق من شده بود اشاره کردم .... که چرا باید اینقدر دید ما تنگ و تنک باشه ؟ که نبینیم من چی گفتم دیگران چی گفتند ؟

خلق و خوی نظامی گری هم که ....!

ما بیشتر دوست داریم اخلاق مون پاسداری باشه ... که هست انشاالله 

یا حق

• Upvote 5
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
....!

ما بیشتر دوست داریم اخلاق مون پاسداری باشه ... که هست انشاالله 

یا حق

سلام

خدا به شما و همه نیروهای مسلح توفیق پاسداری از نظام اسلامی رو بده

:rose: :rose: :rose: :rose:

من صرفاً نظرم رو گفتم و هیچ الزامی وجود نداره که نظر من درست باشه

یا حق

• Upvote 6
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

طرح داعش برای ترور 20 روزنامه‌نگار و چهره رسانه‌ای عراق

براساس سندی که رسانه‌های محلی منتشر کردند، گروه تروریستی داعش برای ترور 20 روزنامه‌نگار و اصحاب رسانه از جمله مدیران نهادهای خبری، سردبیران و مجریان برنامه‌های تلویزیونی، برنامه‌ریزی می‌کند.
 بنابر انتشار سندی از سوی رسانه‌های محلی، گروه تروریستی داعش لیست اسامی 20 روزنامه‌نگار و مدیران اصحاب رسانه، سردبیرهای روزنامه‌ها و مجریان برنامه تلویزیونی که برای ترور آنها نقشه کشیده را منتشر کرد
گروه تروریستی داعش، اخیرا چندین تن از روزنامه‌نگاران و اصحاب رسانه‌ عراقی و یا خارجی را ربوده و یا به قتل رسانده است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

وزارت کشور عراق از دریافت اولین محموله دستگاه‌های کشف مواد منفجره خبر داد

http://www.yjc.ir/fa/news/5036698/%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%AD%D9%85%D9%88%D9%84%D9%87-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%B4%D9%81-%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%85%D9%86%D9%81%D8%AC%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%B9%D8%B1%D8%A7%D9%82

کسی خبر نداره نوع دستگاه و کشور سازنده کدومه؟

جالبه، کسی اطلاعاتی در مورد این دستگاه و کشور سازنده اون نداره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خبرهای آزاد سازی بیچی همش دروغه متاسفانه. شهر کامل دست داعشه. 

• Upvote 6
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خبرهای آزاد سازی بیچی همش دروغه متاسفانه. شهر کامل دست داعشه. 

اقا کجا گذاشتی رفتی و مارو از اخبار دقیقت محروم کردی ؟

این لیست پیشروی ها و موفقیت های واقعی عراقی ها (چه عرب چه کرد )  در این چند ماه سپری شده از شروع بحران هست :

1- دفع خطر از سامرا و پاکسازی جاده سامرا به تکریت و روستاهایی که در اطراف این جاده بودن و رسیدن به جنوب تکریت (لازم به ذکره که چند عملیات ارتش برای بازپسگیری تکریت ناموفق بوده )

2- بازپسگیری سد موصل و همینطور امن کردن اربیل و عقب روندن داعش از اطراف اربیل و روستاها یا شهرهایی مثل مخمور .

3- بازپسگیری سد العظیم

4- پاکسازی روستاهای اطراف امرلی و شکستن محاصره این شهر .

5- ازاد سازی شهر جرف الصخر و چند روستا در منطقه جرف الصخر .

6- بازپسگیری میدان نفت عین زاله و خود عین زاله و شهر زمار .

7- ازاد سازی منطقه یا شهرک یا شهر پروانه که چسبیده به حدیثیه هست و همینطور ازاد سازی سد حدیثه .

8- پاکسازی ماطقی مثل مزرعه و حجاج و ابوطعمه و احتمالا روستاهایی مثل المحزم که ما بین تکریت و بیجی قرار دارن (لازم به ذکره که ارتش از نظر رسانه های ضعیف عمل میکنه و تصویر و فیلم کمی از ادعاهایی که میکنه ارائه میده که همینم باعث میشه ادم به ادعاها شک بکنه )

لیست بالا ممکنه اشتباهاتی داشته باشه یا ناقص باشه ولی مهمترین پیشروی ها و موفقیت ها همین ها بودن .

البته ایستادگی نیروهای داخل پالایشگاه بیجی و یا پایگاه اسپایکر و همینطور نیروهایی که در مناطقی از الانبار مثل عامریه فلوجه و قسمت هایی از شهر رمادی و ... دارن جلو داعش مقاومت میکنن هم خودش نوعی موفقیت هست .

• Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.