super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

[quote]
حوزه ی علمیه نجف و راس اون آیت الله سیستانی در سالهای اخیر کاملا نشون داده با نگاه حوزه ی علمیه قم به سیاست مخالفه .[/quote]
اولا برای این حرفتون سند و دلیل بیارید دوما اگر هم اثبات کنید به این معنی نیتس که درست میگن. این متد رو قبلا آیت الله بروجردی هم در تشیع داشت ولی کارا نبود و به الگوی امام انجامید.
[quote]البته این لزوما به معنی عدم ورود در سیاست نیست . ولی نوع نگاه و میزان مداخله ای که حوزه ی قم در سیاست و سایر امورات کشوری داره رو نمیپسنده .[/quote]
باز همون بحث هست یعنی اگر این هم باشه به این معنی که درست باشه نیست. قم تونسته کشوری یکپارچه مستقل و سالامی مثل ایران بسازه ولی نجف هنوز در جمود هست و امروز روزی به جایی عراق رسیده که با 65 درصد شیعه باید برای دفاع از حرمین حکم جهاد بده.
فکر نمی کنید برخی از متفکرین شیعی باید کمی در تفکرشون تجدید نظر کنن؟؟

[quote]پس تا وقتی ایشون در قید حیات هستند این تحت [b][color=#ff0000]سلطه [/color][/b]در آوردن حوزه ی نجف امکان نداره .[/quote]
من موندم توی این نوع حرف زدن شما کجای حرف من بود که حوزه نجف رو در سیطره بگیریم؟؟؟
لطفا نقل قول کنید

[quote]تو بحران اخیر هم اگه مالکی کمی توجه به نظرات آیت الله سیستانی میکرد و در الانبار اینقدر خودسرانه و تند عمل نمیکرد اوضاع به اینجا نمیرسید .[/quote]
ول کن برادر من عراق بهش از جانب فرماندهان و سیاسون خیانت شده و اون اتفاقات داره توی موصل و... می افته شما می زاری به پای مدیریت بد مالکی بله ممکنه اینم عاملی کوچک باشه ولی توی این نظر شما تحریکات خاری و قدرت داعش و سازمان های اطلاعاتی عرب و غربی و... رح خاورمیانه بزرگ و آمریکا و ترکیه و... کلا مغوفل مونده و فعلا کاسه کوزه ها سر مالکی شکسته شده.

[quote]مالکی تا اونجا پیش رفته که گفته نباید مراجع غیر عراقی در امور سیاسی عراق دخالت کنند.
یعنی جناب مالکی برای بزرگترین مرجع شیعیان عراق حتی حق اظهار نظر در مسایل سیاسی هم قائل نیست .[/quote]
کجا این حرف رو گفتن؟؟؟ سند معتبر بدین
دوما اصلا گفته شما از کجا فهمیدی منظورش از مرجع غیر عراقی این هست که شما میگی .شاید منظورش این باشه که علمای کشورهای دیگه یا مثلا قم دخالت نکنن نه آیت الله سیستانی. در ضمن گفته باشه هم بازم فرد غیر معصومی حرفی زده و شاید اشتباه هم باشه.
[quote]فکر نمیکنید کمی ساده انگارانه باشه این جملتون !؟[/quote]
اگر نیت ما غیر از این باشه شکست می خوریم. و همین هست البته ممکنه تبعات دیگه ای همب اشه ولی اساس همین هست.

[quote]امام موسی صدر دیدگاهی خیلی معتدلی داشت .مخصوصا در مورد ادیان دیگه .[/quote]
دیدگاه ایشون و سیرشون به معنای قبول عقاید دیگران نبود فقط بر محور عدم درگری و جدالی بود که در لبنان استوار شده بود و لاغیر ورگنه ایشون هم از خوردن مشروب و... جلوگیری می کرد.
این ما هستیم که دوست داریم از هر کسی اونی رو ببینیم که تئید کننده نظرمون هست وگرنه من سخنرانی از ایشون دارم که به صراحت به انحراف دین مسیح اشاره می کنه خوب می دونم براتون سخت هست پذیرشش ولی اینطوری دیگه.
[quote]جالب بود برام که خطبه های عید فطر سال 53 رو در کلیسایی در بیروت خوند.[/quote]
نشنیده بودم آیا جایی نوشته؟؟؟ بگین کجا برم بخونم.

[quote]اگه ایشون در قید حیات بودن احتمالا به علت تساهل و تسامح زیاد در خیلی از مسائل توسط تعداد زیادی از تندروهای داخلی تکفیر میشدن
نگاه کنید به نحوه ی برخوردمون با شاگردای ایشون.....[/quote]
فکر نمی کنم چون ایشون نمی اومد از خیلی مباحث اساسی اسلام به دلیل برخی نظرها بکشه کنار ایشون همونطوری که عرض کردم سخنرانی دارم ازش که مسیحیت و یهودیت منحرف رو توضیح میدن و فضای لبنان رو ترسیم می کنن. ولی ایشون منتقدانه به عملکرد نگاه می کرد.
شاگردان ایشون چمران و و سید حسن نصر الله هستن که در اوج اقتدار و افتخار و مورد تائید همه هستن میشه بفرمائید مشخصا منظور شما کدوم شاگرد ایشون هست که الان باهاش بد برخورد میشه و تکفیر شده؟؟؟
یکی رو اسم ببرید
  • Upvote 11
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1403628162' post='388083']
من جملات مهمش رو نشون دادم و بولد کردم....
ولی، ایا غیر از چیزی که گفت اتفاق افتاده؟؟؟؟ دیکتاتور رفت و اینا به جای ساختن کشورشون، عین گوسفند شروع کردن به کشتن همدیگه! :) در حالی کرد ها خودشون رو کنار کشیدن و اراضی تحت نظر خودشون رو اوضاعش رو بهبود دادن!!‌طی کمتر از ۶ سال تبدیل به الگوی به تمام معنایی برای تمام کردستان های منطقه و شاید کشورهای منطقه شدن! :)))

یه جریانی مثل جریان صدر، میاد تو حرم امام علی بمب میزنه و شیعه ها رو میکشه! و یه مشت گوسفند سنی هم اونور سنی ها رو میکشن! لابد اینم تقصیر کرد هاست! :)
[/quote]شما کلا خیلی جوگیری...معمولا اطلاعات درست درمونی نداری و با تصوراتت یه بهشت فرضی میسازی! من یه همکارم که تقریبا میزش کنار منه یه کرد سنیه....دل خوشی هم از جمهوری اسلامی نداره! ولی حرفش اینه: بارزانی ها یه خانواده فرصت طلب هستند که به اسم کردستان بزرگ فق دارند مردم کرد منطقه کردستان عراق رو می چاپند! رویای کردستان بزرگ هم فقط یه خواب احمقانه برای نابودی ایران و عراق و ترکیه و سوریه است!

[quote name='Ludendorff' timestamp='1403629454' post='388091']
حوزه ی علمیه نجف و راس اون آیت الله سیستانی در سالهای اخیر کاملا نشون داده با نگاه حوزه ی علمیه قم به سیاست مخالفه .
[/quote]یحتمل حوزه علمیه نجف هم آمریکایی ها رو از عراق انداخت بیرون؟؟؟ :)))
  • Upvote 12
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Shabro' timestamp='1403628776' post='388086']
[url="http://www.aparat.com/v/fPHeQ"]http://www.aparat.com/v/fPHeQ[/url]
کلیپ زیبایی از گانر دوم میل 24 که در قسمت نفرات داره با تیربار شلیک میکنه
فکر خوبیه برا اینکه از پهلوها هدف قرار نگیره
جالبه
ببینیدو حالش رو ببرید
[/quote]
خیلی عالی بود.
تشکر.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به گزارش العالم،"خلیل الدلیمی" که هم اکنون در امان پایتخت اردن به سر می برد، در گفتگو با خبرگزاری آناتولی مدعی شد کسانی که بر مرزهای اردن و عراق تسلط دارند عشایری هستند که تهدید امنیتی علیه اردن و هیچکدام از کشورهای عربی را نمی پذیرند.

وی گفت آنچه که درباره سیطره داعش و حضور آن در میان "انقلاب مردمی عراق"(؟!!!) منتشر می شود توسط ایران برای کسب حمایت بین المللی و آمریکا برای نابودی این انقلاب مردمی است(!!!!) تروریست های تکفیری-بعثی بر نوار مرزی میان عراق و سوریه و اردن مسلط شدند، اما نیروهای امنیتی عراق روز دوشنبه گذرگاه "طریبیل" با اردن و الولید با سوریه را از دست تروریست خارج کردند.

بر اساس ادعاهای الدلیمی آنچه که در عراق رخ می دهد انقلاب عشایر به رهبری افسران ارتش ملی عراق است و هیچگونه سازمان تروریستی در میان انها نیست. الدلیمی در برخی محافل بعثی به دلیل دفاع از صدام دیکتاتور سابق عراق از محبوبیت برخوردار است.وی از عشایر بزرگ استان الانبار است که با گروه های مسلح و در راس انها داعش ارتباط دارد.
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تا الان طبق امار بیش از 2.5 میلیون نفر توسط ارتش و شبه نظامیان شیعه درحال اموزش هستن.........[size=5]بنظرتون کی از اینا استفاده میشه؟؟؟[/size] مثلا 3 ماه دیگه که داعش به منطقه سبز بغداد رسید؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='fath' timestamp='1403633656' post='388105']
باز همون بحث هست یعنی اگر این هم باشه به این معنی که درست باشه نیست. قم تونسته کشوری یکپارچه مستقل و سالامی مثل ایران بسازه ولی نجف هنوز در جمود هست و امروز روزی به جایی عراق رسیده که با 65 درصد شیعه باید برای دفاع از حرمین حکم جهاد بده.
[/quote]

البته نباید ایران رو با عراق مقایسه کرد . 90 درصد شیعه و اوضاع اون موقع (بعد انقلاب منظورمه) رو نباید با عراق الان مقایسه کرد .
بعد انقلاب ما هم خیلی ها علم استقلال بلند کردن که همه سرکوب شدن . تو اون دوره زمونه این برخوردا و سیاست ها جواب میده . ولی الان اینکارا آتیشو تندتر میکنه

متد حکوم مذهبی ما مثلا تو لبنان جواب میده ؟ معلومه که نه . اونجا باید با تساهل بیشتری کار کرد . وقتی مذاهب مختلف باید کنار هم زندگی کنند نمیشه حکومت مذهبی مثل ایران راه انداخت .
وضعیت عراق یه چیزی بین ما و لبنان هست . به نظر من الگوی ایران تو عراق هم امکان رشد نداره . اونجا هم باید کمی تسامح بیشتری به کار برد . و خیلی مذهب رو تو حکومت دخالت نداد .حداقل نه با الگوی ایران

من موندم توی این نوع حرف زدن شما کجای حرف من بود که حوزه نجف رو در سیطره بگیریم؟؟؟
لطفا نقل قول کنید

[/quote]

از این چند جمله چیز دیگه ای برداشت نمیشه .

<<[size=3] [color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]رقابت بین نجف و قم رو باید کاملا از بین برد فکر می کنم یکی از راه های موثر رفت و آمد بیشتر و تدریس علمای هر دو حوزه در دیگری هست مثلا برخی علماء نجف 3 یا مثلا 6 ماه در قم تدریبس کنن و همچنین برنامه هایی برای شرکت بیشتر این بزرگان در دو کشور کرد. به شکلی که دوری و بعد دو حوزه به قرب و نزدیکی نزدیک بشه و مشکل رو حل کرد.>>[/right][/font][/color][/size]

[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3][right]و بعد[/right][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3][right]>> [/right][/size][/font][/color][size=3][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]حتمالا یکی از اهداف غربی ها که با برخی علماء شروع شده دور کردن حوزه نجف و بدنه تشیع از اسلام سیاسی و اجرای طرح الازهری در دنیای تشیع هست.[/right][/font][/color][/size]
[size=3][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]باید با این مبارزه کرد[/right][/font][/color][/size]

حوب چه منظوری داشتید غیر تغییر سیاست در حوزه هم عقیده کردنش با ما . یعنی تحت سلطه در آوردن دیگه . چیز دیگه معنی نمیده

ول کن برادر من عراق بهش از جانب فرماندهان و سیاسون خیانت شده و اون اتفاقات داره توی موصل و... می افته شما می زاری به پای مدیریت بد مالکی بله ممکنه اینم عاملی کوچک باشه ولی توی این نظر شما تحریکات خاری و قدرت داعش و سازمان های اطلاعاتی عرب و غربی و... رح خاورمیانه بزرگ و آمریکا و ترکیه و... کلا مغوفل مونده و فعلا کاسه کوزه ها سر مالکی شکسته شده.
[/quote]

اگه نارضایتی عمومی ای در بین سنی ها نبود امکان رشد این گروهها به وجود نمیومد و نمیتونستند به این راحتی چند استانو اشغال کنند . این که واضحه .

یه مقاله کوتاه فارسی در مورد مواضع انتقادی آیت الله سیستانی از 2 سال قبل در مورد برخورد با سنی ها توسط دولت مالکی و در کل مواضع ایشونن در مورد خوادث سامرا و تلاش ایشون جهت جلوگیری از درگیری مذهبی : >>> http://www.dinonline.com/detail/News/3799

جمله ای از مقاله بالا بعد بمب گزاری سامرا جهت آرام کردن شیعیان <>>
[color=#000000][font=tahoma, geneva, sans-serif][background=rgb(218, 248, 247)] «سنیان نه تنها برادر شیعیان که جان شیعیان هستند، اگر در گذشته گفته بودم که آنها را دوست بدارید اکنون می‌گویم آنها را بر خود مقدم کنید».[/background][/font][/color][color=#000000][font=tahoma, geneva, sans-serif][background=rgb(218, 248, 247)] [/background][/font][/color]

میبینید با وجود همچین مواضعی از اصلیترین مرجع شیعیان عراق حکومت باید چقدر بد عمل کنه که الان سنیها از حکومت تا حدی ناراضی باشند که دست به اسلحه ببرند و کنار داعش بجنگند .

کجا این حرف رو گفتن؟؟؟ سند معتبر بدین
دوما اصلا گفته شما از کجا فهمیدی منظورش از مرجع غیر عراقی این هست که شما میگی .شاید منظورش این باشه که علمای کشورهای دیگه یا مثلا قم دخالت نکنن نه آیت الله سیستانی. در ضمن گفته باشه هم بازم فرد غیر معصومی حرفی زده و شاید اشتباه هم باشه.

نشنیده بودم آیا جایی نوشته؟؟؟ بگین کجا برم بخونم.

[/quote]

مورد اول :

http://www.dinonline.com/detail/News/3485
http://www.iraq4allnews.dk/ShowNews.php?id=64711

مورد دوم : از ویکی پدیا

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%DB%8C%D8%AF_%D9%85%D9%88%D8%B3%DB%8C_%D8%B5%D8%AF%D8%B1

چمران خوب با امام موسی صدر تو تشکیل جنبش امل نقش داشتند . ولی سید حسن نصرالله شاگردشون نبود زمانی که ایشون فوت میکردن 17 ساله بود

http://en.wikipedia.org/wiki/Musa_al-Sadr#cite_note-ostovar-11
این لینک هم کمی درباره مواضع امام موسی صدر
  • Upvote 7
  • Downvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
http://www.arteshi.com/hamyar_upc.php?file=140364832447254_10505619_265842076956209_4737822996490811424_n.jpg

غذا دادن به کودک ترکمن در کرکوک توسط پیشمرگه حالا نمیدونم چرا بچه لباس عربی تنشه

=============
http://www.arteshi.com/hamyar_upc.php?file=140364832212681_10369216_249704188561284_5372749874787011208_n.jpg
http://www.arteshi.com/hamyar_upc.php?file=140364832212681_10369216_249704188561284_5372749874787011208_n.jpg
http://www.arteshi.com/hamyar_upc.php?file=1403648326644048_10348621_265667863640297_7188059673344880521_n.jpg
  • Upvote 3
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با عرض معذرت ولی به نظر من این امار 2.5 میلیون صحت نداره .
اصلا اگه 2.5 میلیون هم واقعا داوطلب شده باشن دولت میاد فوقش 100-200 هزار تا اموزش میده اونم برای پر کردن جای خالی سربازان فرار کرده (هرچند مشکل از فرماندهان بوده و میشه سربازها رو دوباره برگردوند ) .
مگر برای گرفتن موصل و تکریت چقدر نیرو لازم هست ؟ به نظرم تعداد نیروهای سپاه بدر و عصائب و ... و همینطور ارتشی هایی که فرار نکردن برای گرفتن موصل و تکریت کافی هست .
مگراینکه داعش در هر شهر ده ها هزار نیرو داشته باشه که فکر نمیکنم اینطوری باشه .
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نیروهای مسلح رژیم ایران در مرز شرق ـ جنوب کردستان توپباران مناطق مختلف را از سر گرفتند. این توپباران‌ها به مزارع روستائیان خسارات زیادی وارد کرده است.
بنا به گزارش منابع محلی به خبرگزاری فرات, توپخانه سنگین نیروهای مرزی رژیم ایران از دقایقی پیش مناطق «کیله‌شین» و «بربزنا» واقع در نواحی مرزی جنوب کردستان را بشدت توپباران کردند.

همان منبع گفت این توپباران به مدت نیم ساعت(از ساعت 2) است آغاز شده و همچنان ادامه دارد و به مزارع و باغات روستائیان خسارات زیادی وارد کرده است.

[color=#ff0000]ملت من فقط کپی کردم حالا نگید چرا زد شرق کردستان و ......[/color]
  • Upvote 7
  • Downvote 41

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='beyro' timestamp='1403648329' post='388126']
[url="http://www.arteshi.com/hamyar_upc.php?file=1403648326644048_10348621_265667863640297_7188059673344880521_n.jpg"]http://www.arteshi.c...344880521_n.jpg[/url]
[/quote]
این عکس مال ارتش اردن هست نه پیشمرگه
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[center][size=5]ابوبکرجنابی رهبر گروه تروریستی داعش:[/size][/center]

[center]
[size=5][color=#9A1010][font=Arial][b][b] [url="http://www.bultannews.com/fa/news/209523/%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%A8-%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%AF-%DA%86%D9%87-%D9%86%D9%81%D8%B1%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D8%B9%D8%B2%D8%AA-%D8%AF%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%A7-%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF"]بارزانی خوب می داند چه نفرتی از کردها داریم، عزت دوری با ما همکاری دارد[/url][/b][/b][/font][/color][/size][/center]

[size=5][color=#000000][font=Tahoma, Arial]به گزارش[url="http://www.bultannews.com/"][b] بولتن نیوز[/b][/url]، ابوبکر جنابی یکی از رهبران این گروه تروریستی در گفتگویی با سازمان خبری الرای کویت می گوید: بسیاری از نیروهای داعش از فرماندهان سابق ارتش عراق هستند و عزت دوری از فرماندهان حزب بعث صدامی در راستای اهداف استراتژیک با داعش همکاری می کند.[/font][/color][/size]

[size=5][color=#000000][font=Tahoma, Arial]این رهبر داعش در ادامه می گوید: حزب بعث عراق به مانند حزب بعث سوریه نیست چرا که حزب بعث عراق به اسلام و فتوحات اسلامی و همکاری با دولت اسلامی عراق و شام (داعش) باور دارد.

وی تایید می کند که چندین گروه دیگر دوشادوش گروه تروریستی داعش در عراق می جنگند.
این رهبر گروه تروریستی داعش در خصوص نقشه این گروه برای حمله به بغداد و دلیل انتخاب موصل برای آغاز حمله چنین می گوید: موصل دارای دو میلیون جمعیت است اما در بغداد شش میلیون نفر زندگی می کنند و ضمن اینکه تعداد زیادی شیعه در شمال و منطقه کاظمیه زندگی می کنند.از سوی دیگر سنگینی وزنه داعش در مرکز و جنوب بغداد و شمال بابل است و مانع بزرگ برای رسیدن به بغداد پایگاه نظامی تاجی و فرودگاه بین المللی بغداد می باشد.همچنین می خواهیم ابندا بیجی را کنترل بکنیم تا اینکه ارتش عراق از پشت به ما حمله نکند.

در خصوص نبرد با نیروهای داعش در مناطق جلولا و خانقین از سوی نیروهای پیشمرگه این رهبر تروریست تصریح می کند که ما با کردها در مناطق ذکر شده درگیر هستیم و در اطراف کرکوک نیز پیشرویهای خوبی داشته ایم ما هم اکنون سرگرم نبرد با کردها هستیم ضمن اینکه آنها از فرصت سوء استفاده کرده و مناطقی از عراق را اشغال کرده اند،ما از کرکوک دست برنخواهیم داشت و بارزانی هم خوب می داند که شمار زیادی از سربازان ما کینه و نفرت عمیقی نسبت به کردها دارند،بخاطر اینکه آنها با آمریکاییها همکاری می کردند.[/font][/color][/size]

[size=5][color=#000000][font=Tahoma, Arial]---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------[/font][/color][/size]
[color=#000000][font=Tahoma, Arial][size=5]رهبران کردستان عراق نشان دادند بسیار ساده لوح هست [/size][/font][/color] ویرایش شده در توسط majid363
  • Upvote 7
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='beyro' timestamp='1403648599' post='388128']
نیروهای مسلح رژیم ایران در مرز شرق ـ جنوب کردستان توپباران مناطق مختلف را از سر گرفتند. این توپباران‌ها به مزارع روستائیان خسارات زیادی وارد کرده است.
بنا به گزارش منابع محلی به خبرگزاری فرات, توپخانه سنگین نیروهای مرزی رژیم ایران از دقایقی پیش مناطق «کیله‌شین» و «بربزنا» واقع در نواحی مرزی جنوب کردستان را بشدت توپباران کردند.

همان منبع گفت این توپباران به مدت نیم ساعت(از ساعت 2) است آغاز شده و همچنان ادامه دارد و به مزارع و باغات روستائیان خسارات زیادی وارد کرده است.

[color=#ff0000]ملت من فقط کپی کردم حالا نگید چرا زد شرق کردستان و ......[/color]
[/quote]

"

به گزارش خبرنگار مهر، سه نفر از نیروهای انتظامی شهرستان ثلاث باباجانی به شهادت رسیدند.
در همین رابطه مدیرکل سیاسی و انتظامی استانداری کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: شب گذشته یک خودروی نیروی انتظامی شهرستان ثلاث باباجانی که در حال گشت زنی در نزدیکی های شهر تازه آباد بود هدف گلوله افراد مسلح قرار گرفت.
شهریار حیدری گفت: در این اقدام متأسفانه سه نفر از نیروهای انتظامی این شهرستان که فرمانده پاسگاه انتظامی نزدیک تازه آباد، جانشین وی و یکی از مأموران پاسگاه بودند به شهادت رسیده اند.
وی ادامه داد: باتوجه به نوع اقدام و نحوه حمله به اتومبیل نیروی انتظامی احتمالا این اقدام از سوی اشرار انجام شده است."

شاید به این مربوط بوده باشه.
به هر حال پژاک هم گویا تنش به تنه ی برخی کردهای سیاسی اقلیم خورده. ماهی گیری از آب گل آلود را دوست داره.

در رابطه با نقل اخبار از سایت های معاند! هم کافیه کلمات بی معنی و حقارت بار! ناشی از عقده هاشون را درون پرانتز بزارید تا معلوم باشه که نظر سایت غیر از نظر این اراذل هست اونوقت فکر نکنم منفی ای هم در کار باشه. به همین راحتی. ویرایش شده در توسط alala
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.