super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1404669387' post='390919']
سلام

حالا بچه های بسیجی سایت کم نیستند

[b]من یکی که حاضرم با برنو تیربندازم ولی ابدا کلاش چینی دست نگیرم[/b]

[/quote]

عزیز دلم ، برنو همین حالاش هم توی کلاس خودش یکی از بهترین هاست ( بعد از حدود 70 سال از طراحیش ) ، حداقل تا 300-500 متری رو ( در صورت سالم بودن اسلحه ) به راحتی می زنه !
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] [b]اما این جای خیلی سوال و تعجبه که با اینکه اینهمه تا حالا ارتش و عراق اینجوری ضربه خوردند ؛ چرا تدبیر بهتری برای مقابله با این حمله ها ، اوونم به همچین جاهای مهمی ندارند[/b] !!!![/quote]
خاکریز به ارتفاع 3 الی 5 متر ؛ 12 متر از خاکریز به بیرون تا 180 متری خاکریز مین ریزی ، بعدش هم سیم خاردار ؛
داخل محدوده خاکریز سه رادار رازیت با یک گردان توپخانه ؛ سه گروه مکانیزه مجهز به سلاح های کالیبر 50 ؛ یک پهپاد اسکن ایگل یا همون سایه ، یک رادار کانتر فایر هم باشه عالیه ....
اگر این پایگاه سقوط میکرد یا خطوط دفاعیش شکست میخورد من اسمم رو عوض میکردم !
راه حل کم هزینه ؛
دو خاکریز به فاصله 200 متر از هم به ارتفاع 2 و 4 متر ، خاکریز داخلی بلند تر باشد ؛ هر 100 متر یک رمپ خاکی دو دهنه جهت ورود خودرو به روی خاکریز از سمت داخل ؛ 40 عدد تاکتیکال با ترکیب 10 تا مسلح به زو23 ، 10 تا مسلح به تفنگ 106 ، 10 تا مسلح به مینی کاتیوشا ، 10 تا هم به عنوان نفربر ؛ 10 قبضه خمپاره انداز 60 میلیمتری ، و 4 عراده توپ کششی 155 میلیمتری ...
  • Upvote 8
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا یه سوال دارم ایرن در زمینه تولید موشک و پهپاد و چرخبال و همه چیز به خودکفایی و تولید انبوه رسیده ولی توان تولید یه سلاح رزمی برا خودش در سطح انبوه نداره؟ چرا کلاشینکف خریدن؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
آقا یه سوال دارم ایرن در زمینه تولید موشک و پهپاد و چرخبال و همه چیز به خودکفایی و تولید انبوه رسیده ولی توان تولید یه سلاح رزمی برا خودش در سطح انبوه نداره؟ چرا کلاشینکف خریدن؟
[/quote]

کلاشینکف توی ایران تولید میشه. اینها که فرستاده شده ممکنه خیلی قدیمی باشه و از خرید های حتی زمان جنگ باشه.

[url="http://www.military.ir/forums/topic/26650-%D8%A7%D8%B2-%D9%87%D9%85%D9%87-%D8%AC%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D9%87%D9%85%D9%87-%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C/page__st__2040#entry390932"]http://www.military.ir/forums/topic/26650-%D8%A7%D8%B2-%D9%87%D9%85%D9%87-%D8%AC%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D9%87%D9%85%D9%87-%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C/page__st__2040#entry390932[/url]
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
طرفداران دولت خلافت اسلامی یک چیزی نوشتن اینجا که ادعای مهدویت توش هست
https://pbs.twimg.com/media/Br3hYfRCQAI53u_.png
البته فکر کنم با شیلتر شکن باز میشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[center][b][size=5][color=#000000]داعش و حامیان آن [/color][/size][/b][/center]

[center][img]http://avinynews.ir/wp-content/uploads/2014/06/daesh2.png[/img][/center]

[center][img]http://avinynews.ir/wp-content/uploads/2014/06/daesh.png[/img][/center]
  • Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

[quote] عزیز دلم ، برنو همین حالاش هم توی کلاس خودش یکی از بهترین هاست ( بعد از حدود 70 سال از طراحیش ) ، حداقل تا 300-500 متری رو ( در صورت سالم بودن اسلحه ) به راحتی می زنه ![/quote]

بله بله صد در صد

اما منظورم چیز دیگری بود

میدان های نبرد امروزی دیگر توانایی نواخت 5 تیر در دقیقه رو قبول نمیکنه !( صدالبته یک نیروی حرفه ای باهاش شاید تا 15 تیر در دقیقه هم بندازه ولی خوب تایید میکنید که دقت و حرکت و همه اینها در نبرد های امروزی ملاک هست ! که میشه همون 5 تیر !)

از این منظر به مساله نگاه کردم بیشتر وگرنه برنو که واقعا الهه یی ست بین سلاح ها و انشاالله قراره به زودی صاحب ش بشم ! چشمک

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930415001480
فارس میگه:[color=#000000][font=Tahoma][size=3][right][background=rgb(242, 242, 242)]فردی که در نماز جمعه موصل بود «ابوبکر الخاتونی» نام دارد[/background][/right][/size][/font][/color]
[color=#000000][font=Tahoma][size=3][right][background=rgb(242, 242, 242)]نظر شخصی :صدای همین ادمی که نماز جمعه رو خواند تطبیق داره با همون صدایی که در سایت دولت اسلامی چند شب قبل از اون بمناسبت ماه رمضان بصورت یک فایل صوتی منتشر شده بود و اون فایل صوتی هم بعنوان ابابکر البغدادی منتشر شده بود[/background][/right][/size][/font][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1404669387' post='390919']
سلام

حالا بچه های بسیجی سایت کم نیستند

من یکی که حاضرم با برنو تیربندازم ولی ابدا کلاش چینی دست نگیرم

کاملا رک و راست و جدی میگم

واقعا افتضاح هستند !

حالا مدلهای مختلفی دارند چینی ها ولی چیزی که تو سازمان رزم سپاه هست واقعا مزخرف هست و حتی نمیشه روش شعله پوش گذاشت !

به هرحال ....

یا حق
[/quote]
من تو زمان اموزش دیدم خیلی بیخوده با اون سر نیزه تاشو چرتش
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از استقبالتون از کلیپ ها شگفت زده شدم
در مورد اون صدای انفجار هم مال تانک پشمرگا بود که چون فیلم بردار در جلو تانک بودی موجش گرفتش
صدای اسلحه خودروهای رزمی صدای کالیبر پنجاه آمریکایی بود
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کلاش های موجود در سپاه، در حال حاضر از هر 100 تاش یکی کلا قابلیت شلیک داره و بقیه دکوری هستن!!! چند باره باهاشون میریم رزمایش و هیچکدوم شلیک نمیکنه و گیر میکنه.... من شخصا 4 بار اخری که اسلحه تحویل گرفتم، سریع اسلحه رو تبدیل به پیچ و مهره کردم و شروع کردم به تمیز کاریش که البته یه مورد حتی روغن هم بردم با خودم!!!! ولی باز هم گیر کرد و شلیک نکرد متاسفانه :( :( :(

[quote]در مورد اون صدای انفجار هم مال تانک پشمرگا بود که چون فیلم بردار در جلو تانک بودی موجش گرفتش[/quote]
حدس میزدم این مورد باشه، ولی تاریک شدن کامل صفحه و بالا رفتن حجم اتیش خودی، باعث فک کنم ار‌پی جی به قصد تانک یا خود ساختمون زده شد و به ساختمون خورد :)
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شىخ مارشال ىه فکرى هم به حال شهداى اىرانى داعش بکننىد...
اىنا که دىگه عربند!
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1404673796' post='390942']
سلام
بله بله صد در صد
اما منظورم چیز دیگری بود
میدان های نبرد امروزی دیگر توانایی نواخت 5 تیر در دقیقه رو قبول نمیکنه !( صدالبته یک نیروی حرفه ای باهاش شاید تا 15 تیر در دقیقه هم بندازه ولی خوب تایید میکنید که دقت و حرکت و همه اینها در نبرد های امروزی ملاک هست ! که میشه همون 5 تیر !)
ز این منظر به مساله نگاه کردم بیشتر وگرنه برنو که واقعا الهه یی ست بین سلاح ها و انشاالله قراره به زودی صاحب ش بشم ! چشمک
ق
[/quote]

از نظر من به نیروی تازه کار باید برنو داد .

مثلا این عراقی ها از ترس دست رو می گذاشتن روی ماشه و تو یک دقیقه کل تیرهاشون تمام می شد و بعد اسییر می شدن ولی اگه اسلحه شون تک تیر بود این بلا سرشون نمی اومد ( حداقل دیرتر می اومد )

تا اونجایی هم که می دونم اول باید به طرف تک تیر انداخت رو یا بدی ، بعد سه تیر ( دو تیر ) بعد رگبار زدن رو !!! ویرایش شده در توسط blender
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.