death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

اینکه ایران و حزب الله دارن از بشار اسد حمایت می کنند به هیچ وجه دلیل بر این نیست که این آقا فرد علیه السلامی هستن تنها موضوعی که وجود داره اینه که فعلا به محوریت بشار اسد در برابر سلفی ها یک مقاومت شکل گرفته و ما هم در واقع بین بد و بدتر بد رو انتخاب کردیم
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من که میگم قطعا خدا خوابه یکی بره بیدارش کنه raised_eyebrow[size=4] نمیدونم والا [/size][size=4] [/size][size=4]شایدم مثل من سادیسم داره و به نظرش سریال جذابی میاد . . در هر صورت کسی فهمید به ما هم بگه :-([/size]
  • Upvote 2
  • Downvote 30

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='sezar' timestamp='1388350439' post='356438']
من که میگم قطعا خدا خوابه یکی بره بیدارش کنه raised_eyebrow[size=4] نمیدونم والا [/size][size=4] [/size][size=4]شایدم مثل من سادیسم داره و به نظرش سریال جذابی میاد . . در هر صورت کسی فهمید به ما هم بگه :-([/size]
[/quote]

خدا خوابه !!!

خجالت نمی کشی که اینجور صحبت می کنی اونهم در مورد خالقت ،کسی که اگر اراده کنه تو یک لحظه تو که هیچی می تونه تمام هستی رو زیر و رو کنه
متاسفم برای شما ویرایش شده در توسط mohammadhossein
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خداوند در قرآن یگ آیه داره که مضامینش این طور در ذهن من هست...

می فرماید اگر ما بخوایم ستمکاران رو در دم خفت می کنیم! همچین که تکون نتونن بخورن! ولی این کار رو نمی کنیم بلکه بهشون فرصت میدیم که قشنگ کارنامشون رو سنگین کنند... دعا کنید گیر این سنت خداوند نیفتید... سنت تمهیل و مهلت دادن...

یک آیه دیگه هم هست که به ما ها مربوط میشه که هی به خدا گیر میدیم... خداوند می فرماید [color=#008000][font=Tahoma][size=3][right] [/right][/size][/font][/color]

[color=#008000][font=Tahoma][size=1][right]وَلَوْ يُعَجِّلُ اللّهُ لِلنَّاسِ الشَّرَّ اسْتِعْجَالَهُم بِالْخَيْرِ لَقُضِيَ إِلَيْهِمْ أَجَلُهُمْ فَنَذَرُ الَّذِينَ لاَ يَرْجُونَ لِقَاءنَا فِي طُغْيَانِهِمْ يَعْمَهُونَ [/right][/size][/font][/color]

[color=#000000][font=Tahoma][size=3]و اگر خدا براى مردم به همان شتاب كه آنان در كار خير مى‏طلبند، در رساندن بلا به آنها شتاب مى‏نمود، قطعاً اجلشان فرا مى‏رسيد. پس كسانى را كه به ديدار ما اميد ندارند، در طغيانشان رها مى‏كنيم تا سرگردان بمانند.[/size][/font][/color]

[color=#000000][font=Tahoma][size=3]آیه ی جالبیه بهش فکر کنید... من یک بار به مشکل خورده بودم این جواب را از خدا گرفتم... هر چه تعمق کردم بیشتر شرمنده شدم.[/size][/font][/color]
  • Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
من که میگم قطعا خدا خوابه یکی بره بیدارش کنه [img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/raised%20eyebrow.gif[/img][size=4] نمیدونم والا [/size][size=4] [/size][size=4]شایدم مثل من سادیسم داره و به نظرش سریال جذابی میاد . . در هر صورت کسی فهمید به ما هم بگه :-([/size]

[/quote]

[size=4]به نظر میرسه اینجا فقط یک نفر خوابه ؛‌اون یک نفر هم شمایید برادر عزیز ! [/size]
[size=4]امیدوارم بیدار شی [/size]
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='sezar' timestamp='1388350439' post='356438']
[/quote]بنام خدا
دوست عزیزم sezar سلام
قران کریم -آیتالکرسی-...لا تخذه سنته ولا نوم ...-خداوند متعال را نه خواب سبک میگیرد نه خواب سنگین
ولی خداوند متعال با فرصتی که به ظالم ها برای ظلم بیشتر می دهد آنها را مجازات می کند
مولای متقیان علی (ع) در دعای کمیل می فرماید " رنج و درد دنیا اندک است و زمانش کم است ودوامش ناچیز است ومدتش کوتاه است ... ولی
عذاب آخرت مدتش طولانی است زیست در آن همیشگی است وهیچ براهل عذاب در آنجا تخفیفی نیست چندانکه آن عذاب تنها از قهر وانتقام تست
که هیچکس از اهل آسمان وزمین تاب وطاقت آن را ندارد"
البته خداوند حکیم فرصت مبارزه با ظلم را که اجر بی پایانی هم دارد را به ما میدهد
امیدوارم خداوند متعال در این راه صبرش را برما ببارد -"ربنا افرغ علینا صبرا"- واسلام علی من التبع الهدی
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3][right][background=rgb(247, 247, 247)]من که میگم قطعا خدا خوابه یکی بره بیدارش کنه [/background][/right][/size][/font][/color][img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/raised%20eyebrow.gif[/img][/quote]
ريادي هيچكس گوش ميدي
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون.....وعده خداوند برای ظالمان چه عرب !چه عجم!چه اینوری چه اونوری یکسانه
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بد بودن یه نفر (یا یه گروه یا یه کشور) دلیل این نمیشه که دشمن اونها خوب باشه!! پس بد بودن زامبی ها، باعث خوب بودن اسد نمیشه.

ولی بعضی وقتها باید choose between two devils که باید lesser devil رو انتخاب کنیم (البته این هم هست که devil you know is better than the one you don't!! که باز هم چون اسد رو میشناسیم، بهتره!)

پس فعلا اسد بهتره انتخاب کردنش! (این حرف هیچ ربطی به دین نداشت! کامان سنس بود) ویرایش شده در توسط heliaa
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنام خدا
ذبح کودکی معصوم قلب هر انسانی را که ذزه ای از فطرت انسانی بهره مند باشد آتش می زند
مطمئن باشید خداوندی که از دختران زنده به گور شده خواهدپرسیدکه به چه گناه کشته شده اند (قران کریم - سوره تکویر) از این طفل معصوم هم می پرسد که به چه گناه ذبح شده است
این دنیای فانی وزود گذر برای اهل ظلم وکفر جز عذاب غیر قابل تصور الهی که بی پایان وتمام نا شدنی است به همراه دارد
در برابر این ظلم ها ساکت نشستن جایز نیست والسلام علی عباده الله الصالحین
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Goebbels' timestamp='1388335318' post='356366']
تکلیف چشم بستن به خاطر مصالح و منافع است کاری که تا الان کردیم. حامی جنایتکار الزاما جنایتکار نیست ولی ممکن است در جنایت شریک شود.

مثلا برخی از حامیان صدام در جنگ هم جنایتی مرتکب نشده بودند اما از جنایتکار حمایت کردند.

همون روزی که در ابتدای درگیری ها که چندان هم شدید نبود دستور دادند حمص رو با توپخانه سنگین و بمباران هوایی بکوبند دریافتم که اسد و حکومتش چه هستند.
[/quote]خواهش میکنم فکر شده حرف بزنید...آیا برای بشار اسد امکان نداشت به جبهه ارتجاع بپیونده؟ آیا برای بشار اسد امکان نداشت به جای محور مقاومت محور صهیونیستی رو انتخاب کنه؟ آیا براش بهتر نبود؟
شماها چشمتون رو به خیلی از حقایق بستی...شما نمیخواهی قبول کنی بشار اسد یه مرد واقعی است ، داره هزینه همین مردانگیش رو میده...
از نظر من هم مرگ اون کودکی که توبمبارن کشته میشه نتیجه جنایت پدرشه ، البته امثال شما هم با تقویت این جبهه باطل در خونشون شریک هستید...خدا بین ما قضاوت خواهد کرد...

بعضی ها با کمال سادگی دارن تقابل حق و باطل رو به تقابل ما و سلفی ها فرو می کاهن...
نتیجه جنگ سوریه فقط یه چیزه: قطع محور لجستیک جزب الله...تقویت اسراییل...قدرت گرفتن اسلام کفر وهابیت...نابودی ایران و از دست رفتن خون هزاران شهید
.
.
.
خواهش میکنم نشینید بگید خدا میخواد فلان بشه و سرزمین آریایی باقی خواهد ماند...چشمانتون رو باز کنید...صهیونیسم جهانی فقط سناریو رو عوض کرده...هدف نابودی ایران انقلابی شیعه است....بفهمیدددددددددددد
  • Upvote 9
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان کسی اطلاع داره شماره حسابی چیزی برای کمک به مردم سوریه باز شده یا خیر ؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بعضی از دوستان از مبحث خوب یا بد بودن بشار چه هدفی رو دنبال میکنن بشار جنایتکار یا هر چی که باشه یکی از دوستان حرف خوبی زد که میتونست به جبهه صهیونیزم بپیونده و الان واسه خودش عشق کنه اما الان داره تاوان حمایت از مقاومت رو میده وقتی شهروند سوری خونشو ترک نمیکنه و محلش میشه میدون نبرد یقه چه کسی رو باید به عنوان مقصر چسبید

همه مقصرند به جز آقا دزده!!!
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.