death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

از مدیرای سایت می خوام یکم دست منو باز بزارن من یه اختار دارم تورو خدا اختار ندین تا من یه جوابی بدم به این آقای اردوغان آخه بابا ..... تو هنوز پشت لبت سبز شده آخه تو از خودت پی داری ؟ مستقلی؟ تولید داخلی نظامیت خوبه ؟ بگذریم چند تا تانک و هلی کوپر به کمک آمریکا و اسرائیل ساختی آخه تو به چی خودت قراحی؟ شما رو بخدا بذارین یکم راحت باشم
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا چه قدر اردوغان ادم کوچیک و ذلیلی هست
از اون موقع که تو سازمان ملل گفت من مشی اقای اوباما را تحسین می کنم
مطمئن بودم که این نامرد خیانتکاره
یادتون است از کشتی مرمره و مردم بیگناه ترکیه که توسط اسراییل کشته شدن چه استفاده تبلیغاتی بزرگی کرد
یادتون هست که چه قدر نقش مسئولین ایران رو داشت خوب بازی می کرد
می دونید صلاح الدین چه ادمی بود
در وصف صلاح الدین تو تاریخ طبری نوشته وقتی مخالفان خودش رو می خواست مجازات کنه
تک تک سر اونها رو خودش می برید و هر بار بیشتر شراب می خورد و می خندید
و برای شادی بیشترش وزرای او بردگانی بیگناه را می اوردند و به او می گفتند که اینها خیانتکارند و باید مجازات شود
صلاح الدین ادم بزرگی نبود فقط یک جنایتکار مثل اسکندر و چنگیز خان بود
که مثل اردوغان با ظاهر اسلامی سر مردم رو می برید
حالا فهمیدم الگوی اردوغان که بود
من مطمئن هستم که با عزمی که رهبری و نظام داره هیچوقت ایران سوریه رو به امریکا تقدیم نمی کنه
و بلاخره خود مردم سوریه می توانند که سر نوشت خودشونو با انتخابات مشخص کنند
[b]و مکرو مکر الله والله خیر الماکرین [/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
طبعیه! ارتش حر تو حلب داره نفس های آخرش رو میکشه این بابا هم داره روانی میشه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به امید نابودی سپاه کفر و تمام تروریست های عالم
امیدورام به زودی مسئله ی سوریه ختم به خیر بشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]می دونید صلاح الدین چه ادمی بود
در وصف صلاح الدین تو تاریخ طبری نوشته وقتی مخالفان خودش رو می خواست مجازات کنه
تک تک سر اونها رو خودش می برید و هر بار بیشتر شراب می خورد و می خندید
و برای شادی بیشترش وزرای او بردگانی بیگناه را می اوردند و به او می گفتند که اینها خیانتکارند و باید مجازات شود
صلاح الدین ادم بزرگی نبود فقط یک جنایتکار مثل اسکندر و چنگیز خان بود
که مثل اردوغان با ظاهر اسلامی سر مردم رو می برید[/quote]
شوخی می کنید؟!
هر چیزی از منابع شیعی در وصف جناب صلاح الدین ایوبی شنیده بودیم جز شرب خمر!! ممنون میشم منابعتون رو در این مورد ارائه کنید
بالاخره دارید در مورد کم شخصیتی صحبت نمی کنید ، کسی که اسم خیلی از خیابان های کشور ما به اسمشه!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
راست گفته!!!!!!
بالاخره هرچی باشه مدت ریاست جمهوری عبدالله گل در حال اتمامه و در نتیجه احتمالا جناب اردوغان هم تا چند ماه دیگه نخست وزیر ترکیه نیستند.
خوب شاید پس از اتمام دوره ی نخست وزیریشون به عنوان یک توریست تونستند برند دمشق و نماز بخونند !!
هر چند منشا این ادعا های مضحک کاملا معلومه ! بالاخره بعد کلی شکست شورشیان یک فرودگاه گرفتند و حتی یک فرودگاه هم محاصره کردند(هرچند که سوری ها ادعا کردند که فرودگاه رو بازپس گرفتند و محاصره اون یکی رو هم شکستند!)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب اقای مصطفی بای برای بار اول و اخر اعلام میکنم [size=5]شما نه این صلاحیت را داریدو نه در جایگاهی هستید[/size] که به دیگران به صورت مستقیم و غیرمستقیم برچسب بزنید هرچند که این اولین بارتان نیست

به هر حال تا کنون 8000 هزار نفر ازاد شدند حالا بهانه زیاده
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
ولي اساساً كسائي كه الان تو زندان‌هاي سوريه نيستن، خيلي‌هاشون مخالفين مسلح نيستن. چرا كه عمده‌ي مخالفين مسلح وقتي كه دستگير مي‌شن، درجا و بدون هيچ محاكمه‌اي اعدام مي‌شن.
اين مسئله در دمشق و حلب و درعا و حمص و حما بوفور اتفاق افتاده!
[/quote]

برادر مصطفی چرا ایقدر به چیزی که از نزدیک ندیدید اصرار داری؟ منبع اطلاعات شما کجاست؟ خودتون در حلب و حمص و درعا حضور داشتین؟ یا اطلاعاتتونو از بی بی سی و شبکه های ماهواره ای و اینترنت بی در و پیکر گرفتین؟
اگه برنامه راز پنج شنبه شب رو می دیدی متوجه میشدی که مخالفین چه حیله گرهایی هستن و چه صحنه سازی هایی میکنن!
اگه فقط یک درصد اشتباه کرده باشید چی؟ قابل جبرانه؟ آبروی به ناحق ریخته رو میشه برگردوند؟
[hr]

[color=#ff0000]جناب [b]aminor[/b] شما هم لطفا نوشته هاتونو با لحن ملایم تری بنویسید .[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=5]پس از آن تركها وارد دمشق شوند و از آنجا به سوي جزيره (موصل) بروند ....[/size]
[size=5]غيبت شيخ طوسي 279 ، بشارت الاسلام ص 177 و ...[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب شهاب ثاقب دوست عزیز

منظور از این بعضی امریکا / ترکیه / العربیه / الجزیره / انگلیس و ... هست منظور از داخل یعنی داخل کشور سوریه و خارج یعنی خارج از کشور سوریه و من فکر نکنم برای این گفته نیاز به عذر خواهی باشد و یا تند رفته باشم

به هر حال از تذکرتان ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='aminor' timestamp='1346961861' post='269490']
جناب اقای مصطفی بای برای بار اول و اخر اعلام میکنم [size=5]شما نه این صلاحیت را داریدو نه در جایگاهی هستید[/size] که به دیگران به صورت مستقیم و غیرمستقیم برچسب بزنید هرچند که این اولین بارتان نیست

به هر حال تا کنون 8000 هزار نفر ازاد شدند حالا بهانه زیاده[/quote]

دوست گرامي؛

بهتره به جاي اينقدر مهم فرض كردن خود كه ضمير هر جمله و فعلي رو منتسب به خود مي‌فرمايين، به ادامه‌ي فعاليت مفيدتون در اين تاپيك بپردازين.
كاري هم نداشته باشين كه چه كسي، چه كسي رو مورد خطاب قرار مي‌ده و يا به قول شما برچسب مي‌زنه!

قطعاً بنده هم با نظر خودم تشخيص خواهم داد كه در چه زمينه‌اي، چه حرفي بزنم.

حالا اگه مصداق عرايض بنده رو خودتون مي‌دونين، بهتره نگاهي مجدد به افكار خود داشته باشين.
والا اگه نياز به مخاطب قرار دادن شخص شما باشه، مثل همين الان، مطمئن باشين پست شما رو نقل قول خواهم كرد.

اين رو عرض كردم كه اينقدر براي خودتون جوش نيارين و براي كسي جايگاه و صلاحيت تعيين نفرمايين.

اون 8000 نفر آزادي هم خوش به حال شما و نظام محبوبتان. اون 20 هزار نفر (به آمار سال 2011) و دهها هزار نفر ديگه هم كه آزاد نشدن فداي سر رهبر سوري محبوبتان.

موفق باشيد.

----------------------------------------------------------------------

[quote name='SHAHABESAGEB' timestamp='1346963046' post='269492'][quote]ولي اساساً كسائي كه الان تو زندان‌هاي سوريه نيستن، خيلي‌هاشون مخالفين مسلح نيستن. چرا كه عمده‌ي مخالفين مسلح وقتي كه دستگير مي‌شن، درجا و بدون هيچ محاكمه‌اي اعدام مي‌شن.
اين مسئله در دمشق و حلب و درعا و حمص و حما بوفور اتفاق افتاده![/quote]
برادر مصطفی چرا ایقدر به چیزی که از نزدیک ندیدید اصرار داری؟ منبع اطلاعات شما کجاست؟ خودتون در حلب و حمص و درعا حضور داشتین؟ یا اطلاعاتتونو از بی بی سی و شبکه های ماهواره ای و اینترنت بی در و پیکر گرفتین؟
اگه برنامه راز پنج شنبه شب رو می دیدی متوجه میشدی که مخالفین چه حیله گرهایی هستن و چه صحنه سازی هایی میکنن!
اگه فقط یک درصد اشتباه کرده باشید چی؟ قابل جبرانه؟ آبروی به ناحق ریخته رو میشه برگردوند؟[/quote]
جسارتاً بزرگوار؛

اگه اخبار روز رو دنبال فرموده باشي، پاسخ اين مسئله رو مي‌گيري!
ديگه فيلم‌هاي واقعي رو كه نمي‌شه انكار كرد!! اجساد مخالفين رها شده در كوچه و خيابون و پاركينگ و انباري‌ها و چه و چه!!

شكر خدا همين چند روز پيش بود كه دوستان با افتخار، خبر دستگيري و اعدام بالحظه‌ي يه خبرنگار از شبكه‌ي العربيه رو اعلام كرده و جشن و سروري بپا كردن!!
اون رو هم لابد اين مخالفين حيله‌گر ساختن؟!!

درخصوص برنامه‌ي راز هم حرفي نزنم خيلي بهتره.
چون هميشه از برنامه‌هاي فوق كارشناسانه‌!! و كاملاً بي‌طرفش!! لذت مي‌برم.

علي اي حال، اين روش پروپاگاندا كه يه نفر خوب و عاليه و طرف مقابل دروغگو و حيله‌گر، انصافاً يه چند دهه‌اي هست كه بي‌فايده شده بزرگوار.

اين مواردي كه شما ادعا مي‌فرمايين نيست و بنده رو به ريختن آبرو، اونهم به ناحق متهم مي‌فرمايين، جزو افتخارات ارتش‌ها و سازمان‌هاي اطلاعاتي عربيه!!

مثل اينكه بفرمايين اعدام‌هاي بالحظه‌ي نازي‌ها در كشورهاي غربي و كشتار اسراي روسي، اتهامي بزرگ و ريختن به ناحق آبروي نازي‌ها بود و برگرفته از حيله‌ي متفقين؛ بالاخص روس‌ها!!

------------------------------------------------------------

شايد شما دوست نداشته باشين باور بفرمايين اين مسائل رو.
ولي فكر نمي‌فرمايين دوست نداشتن و باور نكردن، دليلي منطقي براي رد كردن نيست؟!
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عجب ادعاهاي بامزه‌اي درخصوص سلطان صلاح الدين مطرح مي‌شه!!

پس دراكولايي بوده واسه خودشا!!

اين غربي‌ها هم ان يحتمل پول مي‌گرفتن كه اينقدر در وصف خوبي و عدالت وي سخن‌ها گفته‌ان!!

احتمالاً العربيه و الجزيره و بي‌بي سي ده قرن پيش هم بوده ...!!

----------------------------------------------------------

[quote name='Haj_Rezvan' timestamp='1346960196' post='269489']هر چند منشا این ادعا های مضحک کاملا معلومه ! بالاخره بعد کلی شکست شورشیان یک فرودگاه گرفتند و حتی یک فرودگاه هم محاصره کردند(هرچند که سوری ها ادعا کردند که فرودگاه رو بازپس گرفتند و محاصره اون یکی رو هم شکستند!)[/quote]
جسارت من رو مي‌بخشي علي جان.

هرچند كه ساير فرمايشاتت درخصوص اردوغان رو به حساب كري خوندن مي‌ذارم؛

ولي جسارتاً اخبارت رو از كدوم شبكه دنبال مي‌فرمايي؟ شبكه يك سيما؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
صلاح الدین فلسطین رو از دست صلیبی ها بازپس گرفت و در بیت المقدس نماز خوند

اردوغان با غاصبان فلسطین همپیمان شد و بر علیه مبارزان راه قدس با دشمنان اسلام همقسم شد و توطئه کرد و می خواد یه کشور اسلامی رو با همپیمانی با کفار اشغال کنه و دشمنان اسرائیل رو تضعیف

این مردک اگر جرات داره فقط و فقط یکبار بزبون بیاره که می خواد در بیت المقدس اینگونه نماز بخونه

این کوتوله سیاسی عجیب خودبزرگ بین هست و آرزوی سروری بر مسلمین رو در سر داره . می ترسم ناکام از دنیا بره

آرزوهاش بیشتر شبیه صدام هست امیدوارم خودش و کشورش دچار فرجام صدام و کشورش نشن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فکر میکنم که اگر شما رو در مسند مدیریت سایت قرار نداده بودند با درجات مجازی هرگز اینچنین نمیتونستید هتاکانه و دیکتاتورمآبانه با سایر اعضا برخورد کنید و به یکباره چنان روش و گفتار و عقاید عوض کنید که هر کسی که ابتدا ی ورود شما و اون خطابه های آتشین قبلی تون رو دیده بود از تعجب انگشت به دهان کنه

و هر بار به رسانه ها و ارگانهای کشور با بدترین الفاظ حمله کنید و هر چی از دهنتون درمیار بگید و دشمنان این مردم و دشمنان مقاومت اسلامی رو صادق و پاک و مبارز و آزادیخواه و برعکس رسانه های داخل و مسئولان کشور و نظام رو دروغگو و حامی مشتی ظالم و جنایتکار معرفی کنید

نکته طنز و جالب ماجرا اینه که همین آقا به بنده بخاطر دفاع از سید حسن نصر الله در ماجرای بازداشتشون و رفتار زشت با ایشون و همراهانشون در فرودگاه مهرآباد بدست عوامل نخست وزیری وقت اون موقع کشور از جمله سعید حجاریان و نکوهش این کارشون توسط بنده به من اخطار داده و این کار رو تضعیف مسئولان کشور و زیر سئوال بردن اونها و خلاف مقررات سایت معرفی کرده بود icon_cheesygrin

مسئولیت این روش و گفتار و عملکرد مستقیما بعهده کسانی هست که دست شما رو تا بینهایت باز گزاشتن ولی دهان سایر اعضا رو با اخطار و تهدید مهر میکنند

فکر میکنم اگه این روش ادامه پیدا کنه برای ادامه فعالیت سایت مشکلات جدی هم ایجاد بشه
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.